LSV udvostrucila broj glasova! - Strana 5
Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 75
  1. #61

    Odgovor: LSV udvostrucila broj glasova!

    sto je veci srBski nacionalizam u Vojvodini to je vece zalaganje za VOJVODINU Republiku i za Vojvodini drzavu.
    Ja ti garantujem sad imas vec 35% gradjana Vojvodine koji bi glasali za VOJVODINU Republiku bez razmisljanja.
    Imas jos 20% koji bi bez razmisljanja glasali za nezavisnu drzavu Vojvodinu.Tu dodaj jos one koji nisu razmislili sta im je bolje.

    Za one koji se hvale da u Vojvodini je 65% Srba: Od tih 65% polovina SU MULTINACIONALNI Srbi kao sto je moj prijatelj "polu Srbin polu Madjar" se na popisu izjasnio kao Srbin.Dakle odbij od 65% pola i ostane 33% nacionalista koji hoce da uredjuju Vojvodinu po svom misljenju. E NE MOZE.Zbog tih 33% koji uglavnom glasaju za ove nazzi-struje u politici javlja se sve veci GLAS NARODA za razdruzivanje ove nase drzavne zajednice.
    JA LICNO ne bih imao nista protiv da ostanemo u zajednici ali na ravnopravnim osnovama i pod medjunarodnim imenom VOJVODINA&Srbija da bi se jednom zauvek dao ustavom subjektivitet multikulturalnoj Vojvodini i da se jednom zauvek nacionalizma posalje na smetliste istorije.Ali ako ne moze ravnopravni,onda svako svojim putem.
      Vrh

  2. #62

    Odgovor: LSV udvostrucila broj glasova!

    Tebi je čoveče i matematika strana materija. Kako olako deliš procente, a evo da ti kažem gde grešiš. Supruga i ja nismo iste nacionalnosti, njeni roditelji takodje nisu, naša deca su šarenilo nacija. Moj brat ima suprugu druge nacionalnosti pa im ni deca nisu jednonacionalna. Neki drugi moji rodjaci su takodje u mešovitim brakovima, imaju decu koja nisu jednonacionalna. I, gle čuda, niko, ali baš niko od njih nije za nekakvu republiku, ili ne daj Bože državu, Vojvodinu. Šta bi sad sa tvojom matematikom? Prebrojavanje krvnih zrnaca je besmisleno, a spominjanje 65% srpske populacije je bilo u sasvim drugom kontekstu, moraš još koji put pročitati, možda i shvatiš. Širenje ideje separatizma u Vojvodini je širenje truleži. Borba za više poštovanja ekonomskih vrednosti Vojvodine u jednoj nam državi Srbiji će uvek biti borba koju će podržati većina. Činjenica da LSV nema tu većinu govori da njena ideologija ne počiva na takvoj ideji već na ideji separatizma, što je prvenstveno politička ideja koja se uvek razvija u interesu nekog trećeg. Ko je taj treći? Mogu biti raznorazni belosvetski gilipteri, ali evo nečeg što sam prošle godine čuo od čoveka vrlo dobro pozicioniranog i politički neobojenog. Naime, Nemačka je izdvojila pozamašnu cifru za realizaciju sledećih ciljeva: formiranja samostalne pravoslavne crkve u Vojvodini, vraćanje imovine koju su nekad posedovali folksdojčeri i formiranje samostalne države Vojvodine u kojoj će Srbima biti zagarantovana najšira moguća prava nacionalnih manjina! Naravno da sam pitao kako Srbi mogu biti nacionalna manjina kada ih je 65% u Vojvodini, a odgovor je bio sledeći - promovisaće se nacionalno opredeljenje Vojvodjanin, a politikom protežiranja prilikom dobijanja posla i drugih privilegija nateraće se Srbi da se izjašnjavaju kao Vojvodjani i na taj način će Srbi doći u položaj nacionalne manjine. Nekom sve ovo može zvučati besmisleno, ali setimo se skorijih istorijskih zbivanja, uporedimo ih sa aktuelnim zbivanjima i kad saberemo jedan i jedan dobićemo dva. Ono što ovaj spamer "vojvodina2" tako napadno radi je upravo deo tog projekta.
      Vrh

  3. #63

    Odgovor: LSV udvostrucila broj glasova!

    Hiawatha:
    Supruga i ja nismo iste nacionalnosti, njeni roditelji takodje nisu, naša deca su šarenilo nacija. Moj brat ima suprugu druge nacionalnosti pa im ni deca nisu jednonacionalna. Neki drugi moji rodjaci su takodje u mešovitim brakovima, imaju decu koja nisu jednonacionalna.
    Znaci i ti si Vojvodjanin.Nije problem kako se izjasnjavas.
    Kada se kaze Republika Vojvodina, svi odmah mislite na drzavu Vojvodinu.Republika moze biti u federaciji,dakle ne radi se ni o kakvom raskidanju drzavne zajednice iliti ono sto pojedini pogresno nazivaju "separatizam".Ali ako se ne bude postovala Vojvodina Republika,onda moze da postane Vojvodina drzava.
    Samo ako je tvoja familija tako multinacionalna cudi me kako do sada niste shvatili da oko nas postoji gomila srbskih nacional-fasista koji bi najradije zeleli da ti i tvoja deca ne postojite,da vas proteraju,opljackaju i ne daj Boze cak oduzmu vam i zivot.
      Vrh

  4. #64

    Odgovor: LSV udvostrucila broj glasova!

    Citat vojvodina2 kaže: Pogledaj poruku
    Znaci i ti si Vojvodjanin.Nije problem kako se izjasnjavas.
    А ти си ватХр.

    Kada se kaze Republika Vojvodina, svi odmah mislite na drzavu Vojvodinu.Republika moze biti u federaciji,dakle ne radi se ni o kakvom raskidanju drzavne zajednice iliti ono sto pojedini pogresno nazivaju "separatizam".Ali ako se ne bude postovala Vojvodina Republika,onda moze da postane Vojvodina drzava.
    Чврсто си одлучио?

    Samo ako je tvoja familija tako multinacionalna cudi me kako do sada niste shvatili da oko nas postoji gomila srbskih nacional-fasista koji bi najradije zeleli da ti i tvoja deca ne postojite,da vas proteraju,opljackaju i ne daj Boze cak oduzmu vam i zivot.
    ... и које би требало 1/3 побити, 1/3 иселити а 1/3 прекрстити... знамо, знамо, сећамо се Поглавника...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  5. #65

    Odgovor: LSV udvostrucila broj glasova!

    [QUOTE=vojvodina2;740573]Hiawatha:
    Znaci i ti si Vojvodjanin.Nije problem kako se izjasnjavas.
    Ti mi svakako nećeš reći šta sam. Vojvodjanin, Novosadjanin, Subotičan, Somborac, whatever, to ne menja okolnost da sam Srbin. Ti možeš da budeš i Egipćanin, kao što sam reče nije problem kako se izjašnjavaš. Ovde je problem druge prirode, mnogi beže od onog što jesu jer ne mogu sebe da sagledaju u realnoj ravni. Neki se stide svog porekla jer im je neko utuvio u glavu da postoje razlozi za stid, pa misle ako lonac nazovu šerpom da će se manje olupati. A onog što drži štapinu zabole štap za to, kad opajdari ima metal da zveči a farba da se razleti na sve strane. Zašto bih se stideo svog srpskog porekla? Naprotiv. Okolnosti su trenutno teške, ali na muci se poznaju junaci, a samo pi*kice idu linijom manjeg otpora. I bitange, lopine, hoštapleri. I politički, a oni drugi.


    Ali ako se ne bude postovala Vojvodina Republika,onda moze da postane Vojvodina drzava.
    Pretiš? Za ovo se ide u bajbokanu, pa ti tamo lepi po zidovima karte zamišljenih država, mogu ti dati i jedan globus da vrtiš na prstu. Ali u Srbiji može da se laprdanjem preti njenom teritorijalnom integritetu i na kraju predje i na dela, ne može čak ni ban za to da se dobije.


    Samo ako je tvoja familija tako multinacionalna cudi me kako do sada niste shvatili da oko nas postoji gomila srbskih nacional-fasista koji bi najradije zeleli da ti i tvoja deca ne postojite,da vas proteraju,opljackaju i ne daj Boze cak oduzmu vam i zivot.
    Kada bih ti odgovorio na način koji sada provociraš sigurno bih popio ban. Umesto toga mogu samo da ti kažem - nadji nešto ženskog pola da je*eš, osim što je zabavan seks je i zdrav. Ti si očigledno lišen toga.
      Vrh

  6. #66

    Odgovor: LSV udvostrucila broj glasova!

    Hiawatha sa obzirom an tvoje komentare po forumu pocinjem da sumnjam da si ti pravi Vojvodjanin i da su ti deca multinacionalna.Da je tako ti s e NIKADA ne bi protivio ideji Vojvodine Republike jer samo tako mozemo stati na kraj Klerofasizmu i ekonomskoj pljacki.
    DOSTA FASIZMA NAD VOJVODJANIMA! SMRT FASISTIMA!

    Pogledaj ovo:
    Sto dana zatvora za uvredu vladike Irineja

    A ti isti popovi pozivali na rat, tvrde da ce neko ici u pakao (zar to nije KLEVETA??) ako nije uclanjen u njihov "klub" i da ne odgovaraju za to!!
    E toga nicega ne bi bilo u Vojvodini Republici, sa gradjansmkim zakonima, a ne crkvenim.


    Osim toga vas cetvorica se na ovom forumu koliko ja vidim jedini protivite ideji Vojvodine, od ovoliko hiljada clanova.
    Poruku je izmenio vojvodina2, 15.05.2012 u 10:05
      Vrh

  7. #67

    Odgovor: LSV udvostrucila broj glasova!

    Citat vojvodina2 kaže: Pogledaj poruku
    Hiawatha sa obzirom an tvoje komentare po forumu pocinjem da sumnjam da si ti pravi Vojvodjanin i da su ti deca multinacionalna.Da je tako ti s e NIKADA ne bi protivio ideji Vojvodine Republike jer samo tako mozemo stati na kraj Klerofasizmu i ekonomskoj pljacki.
    Зато ја не сумњам да си ти Фрања југендовац, не брини.

    Pogledaj ovo:
    Sto dana zatvora za uvredu vladike Irineja

    A ti isti popovi mogu da pozivaju na rat, mogu da tvrde da ce neko ici u pakao (zar to nije KLEVETA??) ako nije uclanjen u njihov "klub" i da ne odgovaraju za to!!
    E toga nicega ne bi bilo u Vojvodini Republici, sa gradjansmkim zakonima, a ne crkvenim.
    Сто дана је добио јер није хтео да плати казну. А кажњен је јер је вређао четворицу владика. Иначе је познат и по кампањи "стрељање је ОК". Иначе је вођа Чанкове паравојне формације. Иначе редовно шири мржњу према политичким неистомишљеницима називајући их фашистима. Тај несретник је одавно требало да вуче букагије.

    Osim toga vas cetvorica se na ovom forumu koliko ja vidim jedini protivite ideji Vojvodine, od ovoliko hiljada clanova.
    Ја не могу да се не дивим идиотизму који ти овде испољаваш, без икакве намере да вређам, али ово је стварно крајње дебилно.

    ЛСВ добије колико, 17% гласова, ти на основу тога закључиш да имају подршку 60% грађана.

    Од људи који учествују у дискусијама овде, цирка седморо се не слаже с тобом, једно педесеторо се смеје твом лудилу, 2-3 се слаже с тобом, и ти на основу тога што се "хиљаде не противе" закључиш да се сви они слажу с тобом.

    Овакво умоболно извртање истине је стварно одраз патологије, ХТВ из најбољег времена, ти си толики лажов да то није нормално.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  8. #68

    Odgovor: LSV udvostrucila broj glasova!

    Ako dosad nisi shvatio da vecina "autonomasa" ne glasaju za LSV jer je smatraju nedovoljno hrabrom za borbu za interese VOJVODJANA, shvatices kada dodje cas,ubrzo.
    Poruku je izmenio Meggy, 15.05.2012 u 16:24
      Vrh

  9. #69

    Odgovor: LSV udvostrucila broj glasova!

    Citat vojvodina2 kaže: Pogledaj poruku
    ...ISTINA ce samo izbiti,kao lavina, na ulicu,..
    Osećam li ja to pretnju?
    U vezi LSV:Ako dosad nisi shvatio da vecina "autonomasa" ne glasaju za LSV jer je smatraju nedovoljno hrabrom za borbu za interese VOJVODJANA,
    A za koga glasaju, majketi?!? Za koga si ti glasao?
    shvatices kada dodje cas,ubrzo.
    Ovaj je postao ko SerGogsi.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski
      Vrh

  10. #70

    Odgovor: LSV udvostrucila broj glasova!

    Ne glasaju ni za koga.Izlaznost je manja od 60%.
    Rade u ilegali i pripremaju nam Vojvodinu Republiku, u kojoj cemo biti svi srecni.
    Poruku je izmenio Meggy, 15.05.2012 u 16:25 Razlog: reklama
      Vrh

  11. #71

    Odgovor: LSV udvostrucila broj glasova!

    Citat vojvodina2 kaže: Pogledaj poruku
    Ne glasaju ni za koga.Izlaznost je manja od 60%.
    Rade u ilegali i pripremaju nam Vojvodinu Republiku, u kojoj cemo biti svi srecni.
    Uostalom, pogledaj sajt ******* pa vidi da oni napadaju LSV i Canka da su izdajice Vojvodine i da su se prodali beogradu..

    Vojvodina=Vojvodina.
    А то смеће од сајта је иначе показатељ да 60% Војвођана подржава тебе ака Милоша Роткварца и поглавника Анту Павелића? Иначе, проваљен си, по начину писања је јасно да ти стојиш иза тог сајта, и као у Рамбо филмовима, трчиш по рову и пуцаш са више места, како би непријатељ мислио да те има више.
    Poruku je izmenio Meggy, 15.05.2012 u 16:25
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  12. #72

    Odgovor: LSV udvostrucila broj glasova!

    Citat vojvodina2 kaže: Pogledaj poruku
    Osim toga vas cetvorica se na ovom forumu koliko ja vidim jedini protivite ideji Vojvodine, od ovoliko hiljada clanova.
    A ti si kontao da se ovde svi slazu s tobom i ovim tvojim separatistickim smecem?
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  13. #73

    Odgovor: LSV udvostrucila broj glasova!

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Citat vojvodina2 kaže: Pogledaj poruku
    Osim toga vas cetvorica se na ovom forumu koliko ja vidim jedini protivite ideji Vojvodine, od ovoliko hiljada clanova.
    A ti si kontao da se ovde svi slazu s tobom i ovim tvojim separatistickim smecem?
    И ти си значи од ових национал-фаистичких Срба, је ли...

    Samo ako je tvoja familija tako multinacionalna cudi me kako do sada niste shvatili da oko nas postoji gomila srbskih nacional-fasista koji bi najradije zeleli da ti i tvoja deca ne postojite,da vas proteraju,opljackaju i ne daj Boze cak oduzmu vam i zivot.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  14. #74

    Odgovor: LSV udvostrucila broj glasova!

    Citat vojvodina2 kaže: Pogledaj poruku
    Rade u ilegali
    A znači gastarbajteri


      Vrh

  15. #75

    Odgovor: LSV udvostrucila broj glasova!

    Nisu gastarbajteri nego domaci nasi Vojvodjani.
      Vrh

Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345

Slične teme

  1. Ukinut ukleti broj
    Autor Morpheus u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 27.05.2010, 13:37
  2. Sve veći broj obolelih od raka
    Autor HLEBmaster u forumu Zdravlje
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 14.03.2009, 23:54
  3. Vas srecan broj
    Autor Painkiller u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 19.12.2008, 19:06
  4. Veliki broj dece u siromaštvu
    Autor Mish u forumu Spomenar
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 01.11.2008, 13:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •