Offtopic: Boris vs. Toma - Strana 6
Strana 6 od 8 PrvaPrva ... 45678 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 115
  1. #76

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Ja volim Bokija,a ne volim Tomu....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  2. #77

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Смешно је правити од Томе убицу.
    Nisam ni rekla da je ubica. Nego, moras stvarno biti zesci sljam pa da likujes nad necijim ubistvom, javno, i da se jos ponosis time.
    Тома то не ради.
    Je li? A kako se zove ovo?



    Aman! Nisam uopste analizirala ko je za sta kriv, samo sam odgovorila na opasku da je Tadic odgovoran za nicanje privatnih univerziteta koji su otvoreni jos dok ovaj nije ni primirisao predsednickoj fotelji.
    Meggy..ti si nešto pobrkala! Tvoja TVRDNJA da neko likuje nad nečijim ubistvom je LAŽ..i to debela laž! Videla datum onog videa? Više od 20 dana PRE nego je premijer ustreljen! Kako onda kvalifikuješ rečeno kao likovanje nad UBISTVOM ? Znaš li šta je likovanje ? Po meni...ona "pojava" kada "mudraci" kažu:
    - Malo su nas bombardovali , trebali su još!
    Šta treba uraditi sa tim osobama koje to kažu?
    Drugo..nije postojala opaska da je Tadić ODGOVORAN za nicanje nekih fakulteta (ja sam pomenuo "kvazi ustanove", silne agencije..itako to) već je rečeno u smislu da je on MOGAO, bio na vlasti 10 g i..ništa nije uradio po pitanju tih fakulteta! Opet "poturanje"?
    Stoga, ako već učestvuješ na ovoj temi, prestani sa poturanjem, klevetama i sl. (nisi zaposlena u medijima već treba mlađe naraštaje da učiš da misle i vrednuju činjenice). Zaista , sa strane gledano, toliko pokušavaš da zamenom teza, insuinacijama i lažnim informacijama diskredituješ samo jednog od kandidata da je apsolutno malo verovatno da ti se sitno "hebe" za Tadića . Pomislim, čitajući te na ovoj temi...šta bi sve potegla da ti je STALO do Tadića ?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  3. #78

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    Ja volim Bokija,a ne volim Tomu....
    Pa sad Boki 13 je ženstveniji....što jes, jes .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  4. #79

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Meggy..ti si nešto pobrkala! Tvoja TVRDNJA da neko likuje nad nečijim ubistvom je LAŽ..i to debela laž! Videla datum onog videa? Više od 20 dana PRE nego je premijer ustreljen! Kako onda kvalifikuješ rečeno kao likovanje nad UBISTVOM ?
    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    I sta da mislim o nekome ko se kurci kako cemo da ubijamo? Ili sljamu koji likuje sto ce neko da bude likvidiran?



    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Znaš li šta je likovanje ? Po meni...ona "pojava" kada "mudraci" kažu:
    - Malo su nas bombardovali , trebali su još!
    Šta treba uraditi sa tim osobama koje to kažu?
    Prikaciti im TARGET na ledja, pa neka ih bombarduju.


    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Drugo..nije postojala opaska da je Tadić ODGOVORAN za nicanje nekih fakulteta (ja sam pomenuo "kvazi ustanove", silne agencije..itako to) već je rečeno u smislu da je on MOGAO, bio na vlasti 10 g i..ništa nije uradio po pitanju tih fakulteta! Opet "poturanje"?
    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    I da..pošto vidim da je meggy "upućeTa" u naše školstvo što onda sama ne reče ko je to odgovoran za postojanje "kvazi" univerziteta, ko im izdaje dozvole, ateste, licence?

    Hvala na paznji, dovidjenja.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  5. #80

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Je li? A kako se zove ovo?
    Sivi vec odgovorio.

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Не могу да схватим ову генијалну логику.
    Хо-рук универзитети су постојали пре Тадића, али он је био на власти само 10 година, тако да он ту није могао ништа да уради како би ствар решио, није имао човек времена.
    Aman! Nisam uopste analizirala ko je za sta kriv, samo sam odgovorila na opasku da je Tadic odgovoran za nicanje privatnih univerziteta koji su otvoreni jos dok ovaj nije ni primirisao predsednickoj fotelji.
    Odgovoran je za stanje u skolstvu. A to sto je nekad bio Sloba na vlasti, e pa ebiga, dokle ce to biti izgovor za sve...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  6. #81

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Sivi vec odgovorio.
    Sta je odgovorio? Da je to laz i kleveta?


    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Odgovoran je za stanje u skolstvu. A to sto je nekad bio Sloba na vlasti, e pa ebiga, dokle ce to biti izgovor za sve...
    Zato ce Toma sad to da regulise, on je gadljiv na te privatne univerzitete
    Gather ye rosebuds while ye may...

  7. #82

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Odgovoran je za stanje u skolstvu. A to sto je nekad bio Sloba na vlasti, e pa ebiga, dokle ce to biti izgovor za sve...
    Zato ce Toma sad to da regulise, on je gadljiv na te privatne univerzitete
    Добро, шта сад, ја ћу због ове духовите доскочице да заборавим какво је стање у школству и ко је био на власти последњих десет година?

    И окривићу Тому, који и даље нема извршну власт?

    Не могу да верујем у неку фанатичну заслепљеност коју видим овде, Слобини гласачи су били мала деца према томе колико појединци бране сваку свињарију коју је жута власт направила.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  8. #83

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Добро, шта сад, ја ћу због ове духовите доскочице да заборавим какво је стање у школству и ко је био на власти последњих десет година?

    И окривићу Тому, који и даље нема извршну власт?
    Ne, nego se tvrdi kako je Tadic odgovoran za postojanje privatnih fakulteta (koji su pootvarani jos pre nego sto je on dosao na vlast) i da je kriv zbog toga sto oni i dalje postoje, a izabrali smo predsednika koji je upravo na jednom od mnogobrojnih takvih, kaubojskih, navodno diplomirao.
    I sad ziva nisam, mora da ce on konacno da regulise ovo katastrofalno stanje u skolstvu, kad vec Tadic nije
    Gather ye rosebuds while ye may...

  9. #84

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Добро, шта сад, ја ћу због ове духовите доскочице да заборавим какво је стање у школству и ко је био на власти последњих десет година?

    И окривићу Тому, који и даље нема извршну власт?
    Ne, nego se tvrdi kako je Tadic odgovoran za postojanje privatnih fakulteta (koji su pootvarani jos pre nego sto je on dosao na vlast) i da je kriv zbog toga sto oni i dalje postoje, a izabrali smo predsednika koji je upravo na jednom od mnogobrojnih takvih, kaubojskih, navodno diplomirao.
    I sad ziva nisam, mora da ce on konacno da regulise ovo katastrofalno stanje u skolstvu, kad vec Tadic nije
    Тадић је крив за стање у школству. Да, свашта је затекао, али 10 година је има апсолутну власт, ако не 10 а оно бар 5, и за то време је требало нешто да среди. И да, Тадић, а не они око њега, јер апсолутна власт значи и апсолутну одговорност, као код Слобе, нема приче "није то Слоба, то су они око њега". Ти си одговоран за оне "око тебе"!

    Председника нисмо изабрали зато што је магистар, иако је претходни био професор психологије, дакле ни доктор ни магистар ако се не варам, и студирао је 8 година, тако да своју школованост насупрот Томиној необразованости може да окачи мачку о реп, ни он није баш неки вундеркинд.
    Тому смо изабрали јер је овај постао зла хоботница која је своје пипке пружила у сто праваца и све упропастила.

    Тома није постао председник владе, влада је надлежна за школство.

    Хоћемо још један круг?
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  10. #85

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Председника нисмо изабрали зато што је магистар, иако је претходни био професор психологије, дакле ни доктор ни магистар ако се не варам, и студирао је 8 година, тако да своју школованост насупрот Томиној необразованости може да окачи мачку о реп, ни он није баш неки вундеркинд.
    A Toma je vunderkind jer je sve to zavrsio za godinu dana na fakultetu na kojem moze da se padne jedino sa stolice?


    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Тому смо изабрали јер је овај постао зла хоботница која је своје пипке пружила у сто праваца и све упропастила.
    U tome i jeste stvar i o tome upravo i pricam: kandidati za mesto predsednika su bili tako jebitacni da smo ovog izabrali ne zato sto ima neke svoje kvalitete, vec zato sto ovaj drugi ima mane.


    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Тома није постао председник владе, влада је надлежна за школство.
    Tacnije, Ministarstvo prosvete.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  11. #86

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Putuj Evropo, nemoj više čekati na nas...
    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    popizdela sam.Nacisto.Zeludac me zaboleo .Kako cu da izdrzim sledecih pet godina jebemti!
    Citat maja bg kaže: Pogledaj poruku
    Vrlo pesimistične misli mi se vrte...

    ovo je ponižavajuće,degradirajuće i vidim da se vraćamo u rikverc....

    nema ništa od nas....

    ugasila sam tv da ne bih bacila peglu...
    Sada mi je mnogo jasnije zašto su vekovima muškarci držali žene podalje od politike !
    Uvek im važnije kako muškarac koji vodi izgleda nego koliko je sposoban i spreman da položi račune za svoje postupke .
    ...e ovaj je sposoban do jaja...od cetnickog Vojvode do europejca...
    ...i polaze racune neverovatno...ceo zivot zivi od politike i demagogije, ne zna ni sam koliko je puta izgubio izbore, ni sam ne zna sta vise izjavljuje, kleo se u crkvi i pred ikonama, verujuci u kuma, stranku,ideologiju...ko mi kaze koja mu je ideologija i u sta veruje, popusicu mu qrac bolje od svake zene...
    ...hell ain't a bad place to be......

  12. #87

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Ime: laugh-1-1.gif Pregleda: 18 Veličina: 2.6 KB


    jbt straight to the point .ti nikad ne bi mogao biti politicar .
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  13. #88

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Sivi vec odgovorio.
    Sta je odgovorio? Da je to laz i kleveta?

    Odgovorio sam tako..da sam samo upoređivanjem DATUMA dokazao da TI iznosiš laž tvdnjom (šatro potkrepljenom video snimkom) da Toma LIKUJE nad ubistvom premijera!!! Ne umeš da čitaš ili..ti se ne sviđa što je tvoje poturanje tako bedno prošlo? Zar ne pričasmo o postupcima? Kako se onda naziva TVOJ postupak? Zamena teza? Čitajući poneke na ovoj temi počeo sam da očekujem "tvrdnje" (u tvom stilu) da Toma bude proglašen krivcem i za pad Troje .
    Ono što me iritiralo uvek je kada prepoznam način razmišljanja u stilu:
    - unapred "nacrtam sliku" pa sve svoje snage angažujem da stvarnost i činjenice "utrpam" u zadati okvir!!!
    Pročitaj postove onih koji su "povređeni" izborom novog predsednika. Jbt...čak videh tvrdnju da je to "civilizacijski pad" !?!
    Kakve su to osobe koje sebi daju za pravo da tako nešto tvrde? Čuj..."civilizacijski pad"!?! Kud ćete veći pad od toga šta su sve "demokrate" obećavale posle pada Miloševića a svedoci smo najveće partokratije ikada viđene u ovoj zemlji! Zar nije, u načelu demokratije, vladavina naroda i narodne volje? A dobili smo "sveznajućeg" i "mirođiju u svakoj čorbi" toliko zadrtog da mu je smetalo bilo kakvo odlučivanje naroda? Jbt...ja sam počeo da očekujem od DS-a da i izbor predsednika odeljenja u školama bude promenjen i da bude biran onaj kojeg PARTIJA delegira .
    Ono što me nervira (jbg..impulsivan sam čovek ) je "vađenje" iz naftalina bilo čega što je jedan kandidat rekao dok ni jedne reči o rezultatima onog koji je vladao do juče. Selektivno pamćenje, "kratka pamet", malicioznost, nesposobnost prihvatanja činjenice da su vaši miljenici ovoliko zla naneli zemlji (pa "branjenjem" njih..branite sami sebe i istrajavate u "pravednoj odluci") ? Status quo po svaku cenu..samo da ne bi došli u situaciju da priznate (prvo samom sebi) da je vaš sud o "vođi" bio pogrešan?
    Pobogu...HEBE mi se za bilo kog vođu, ni jedan mi nije idol niti ću ga "obožavati"! Kao običan čovek ću hladne glave meriti rezultate nečijeg vođstva i shodno tome davati ocenu na izborima (jedinom načinu da nešto, demokratski, promenim). Bljak mi je odlučivanje za bilo kojeg vođu zasnovano na nekim nevažnim, vizuelnim, karakteristikama (usput...ni sam ne volim osobe tankih usana...koliko da se zna ) ali sam jako "zadrt" prilikom upoređivanja obećanog (da bi se došlo na vlast) i urađenog (posle dobijanja mandata i dovoljno vremena za delovanje).
    BTW...nemam iluzija niti sam ikada euforičan oko "svetle budućnosti" obećane od političara. Jedno ZNAM...ko god da vlada ja ću morati raditi, ništa mi neće biti poklonjeno niti će mi "pasti s' neba". Jedino što želim je da nastane vladavina prava, i da svako, po zasluzi, bude nagrađen ili kažnjen.
    P.S. Sun Cu je rekao pre 2500 godina kako se vodi vojska, država..etc:
    - "Za dobro..nagradi, za loše..kazni!..Bilo koje od to dvoje da izostavimo...neće nas slediti".
    Poruku je izmenio Sivi, 08.06.2012 u 13:29
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  14. #89

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Odgovorio sam tako..da sam samo upoređivanjem DATUMA dokazao da TI iznosiš laž tvdnjom (šatro potkrepljenom video snimkom) da Toma LIKUJE nad ubistvom premijera!!! Ne umeš da čitaš ili..
    ... ili ti ne umes da citas?


    'Ajmo jos jednom, ovog puta bi mogao i da procitas sta sam napisala, cak je i boldovano:
    http://www.vojvodinacafe.rs/forum/po...tml#post741599
    Gather ye rosebuds while ye may...

  15. #90

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    [QUOTE=Meggy;741520]
    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    С обзиром шта су ови претходни урадили држави, ово није падање ниже.
    U civilizacijskom smislu itekako jeste.


    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Смешно је правити од Томе убицу.
    Nisam ni rekla da je ubica. Nego, moras stvarno biti zesci sljam pa da likujes nad necijim ubistvom, javno, i da se jos ponosis time.

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Ти си констатовала да су нам политичари туга и чемер чим смо овог изабрали... ерго, пре тога нису били.
    Ne, ja sam konstatovala da su nam politicari tuga i cemer cim smo imali da biramo izmedju ove dvojice, pa ovaj pobedio ne zato sto ima neke svoje kvalitete, vec zato sto mu je u konkurenta narod razocaran. Da mu je bilo ko drugi bio protivkandidat, proslavio bi se k'o i svaki put do sada.
    Kad smo već kod čitanja, onda čitaj Meggy...šta si sama napisala.
    Možda su reči tvoje igračke (zbog profesije) ali napisano ostaje i evidentno je da JESI iznela LAŽ koju si pokušala da dokumentuješ videom koji je nastao 20-ak dana PRE ubistva premijera!!!
    Hvala lepo...doviđenja (da te parafraziram) .
    Nego...ostala si "dužna" objašnjenje kako je to izbor novog predsednika civilizacijski pad?
    Bivši predsednik bio predstavnik "sušte civilizacije" ili je novi neopevani divljak, Vandal..etc ? Naravno "otvori nam oči" i reci ko si ti kada sebi daješ za pravo da odlučuješ šta je civilizovano a šta nije. Po meni...ako je poturati, lagati i falsifikovati civilizacijski čin..onda me slobodno smatraj necivilizovanim, biće mi čast !




    Dodatak


    Ponovo falsifikovanje činjenica cenjena Meggy :
    - Na ozborima za predsednika je bilo kandidovano 12 kandidata stoga tvoja tvrdnja "da je bio bilo ko drugi...Toma ne bi pobedio" ne stoji. Narod je odlučivao o svima njima a sam izborni proces je nametao drugi krug za 2 kandidata jer ni jedan nije prešao 50% glasova. Stoga...nemoj se tešiti, nisi na partijskom sastanku pa da blaćenjem pobednika umanjuješ poraz svog pulena. Usput, šta fali "proslavljanju" ako 2 miliona ljudi ove zemlje glasaju za tebe da im budeš predsednik ? Zar misliš da bi ti lično osvojila veći broj glasova? Ili je nečijih 2 miliona manje od 50-ak hiljada izvikanih "voždova" ?
    Poruku je izmenio Sivi, 08.06.2012 u 23:37 Razlog: dodatak
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

Strana 6 od 8 PrvaPrva ... 45678 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Offtopic: o lajkovima i tumacenju istih
    Autor Sivi u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 22.08.2017, 20:56
  2. Boris Novkovic
    Autor Pinky993 u forumu Domaći spotovi i tekstovi
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 05.10.2014, 19:16
  3. Boris Beker za B92
    Autor zjovan29 u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 12.09.2011, 12:13
  4. Neverni Toma... ili...
    Autor SansRomantic u forumu Filozofija
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 05.06.2009, 03:13

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •