Offtopic: Boris vs. Toma
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 115

Threaded View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #9
    Pa cekajte, gospodo, vi ste zaista bili zadovoljni Tadicem? Bili ste zadovoljni rasprodatom zemljom, stranackim nepotizmom, potpunom kontrolom medija, koja ide cak dotle da na pojedinim sajtovima, kao sto su B92, Kurir, Blic, cak i rts, uopste nece da objavljuju komentare koji nisu prorezimski? Ako su vam mediji formirali misljenje nije ni cudo sto imate, s jedne strane, potpuno demonizovanu sliku Tome, a s druge strane, Tadica vidite kao andjela poslatog sa neba da ovu drzavu izvede na pravi put.

    Pa evo, i danas gledam B92, zaista za neverovati koliko se drze stare price. Kaze jedan, Tadic nije pobedio jer su Tomini glasaci bili disciplinovani i izasli na izbore ne bi li za sebe ugrabili parce vlasti? Da covek poludi! Kao ovi nas nisu jasili dovoljno, malo su se nakrali za 8 godina, ti bezobrazni pohlepni Tomini navijaci samo zele dograbiti vlast hahahaha

    Ne kazem da ce Nikolic biti dobar. To cemo videti. Ali mislim da ce najvece ponizenje za srpksi narod biti kad Tadica proglase za premijera, a stara koalicija ponovo sastavi vladu. E onda cu se i ja, kao ova gospoda, zaista iseliti iz Srbije

    I jos nesto, sutra kod Jugoslava gostuje OPET Ceda. Taj se nije skidao sa televizije protekle cetiri godine, a nema podrsku u narodu! Pa ko je on da mi njega toliko saslusavamo? Kad ce prestati ovo ispiranje mozgova? I opet ce voditi glavnu rec, kao da ga je sam Bog sa nebesa postavio tu da nam soli.
    Poruku je izmenio Mish, 23.05.2012 u 00:42 Razlog: uzastopne

Slične teme

  1. Offtopic: o lajkovima i tumacenju istih
    Autor Sivi u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 22.08.2017, 21:56
  2. Boris Novkovic
    Autor Pinky993 u forumu Domaći spotovi i tekstovi
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 05.10.2014, 20:16
  3. Boris Beker za B92
    Autor zjovan29 u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 12.09.2011, 13:13
  4. Neverni Toma... ili...
    Autor SansRomantic u forumu Filozofija
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 05.06.2009, 04:13

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •