Offtopic: Boris vs. Toma - Strana 5
Strana 5 od 8 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 115
  1. #61

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat blablabla kaže: Pogledaj poruku
    [


    Jos nesto, ljudi koji su glasali za Tomu, to su ucinili zato sto:
    2. U Tadicu vide olicenje "druge" Srbije, tudj im je, jednostavno ga ne vole;


    joj,da
    ovde se bas slazem.....ljudi oko mene koji su Tomini glasaci zaista su neka druga Srbija....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  2. #62

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Dodji janje kad se žito žanje




  3. #63

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat test korisnik kaže: Pogledaj poruku
    Gledala sam, super je hehe OPASNO JE KOCKATI SE SA BUDUCNOSCU TADICA Siroti nasi politicari

  4. #64

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Ti pricas da ce biti groznih stvari jer je ovaj predsednik. A zaboravljas sta smo imali dok je onaj bio predsednik.
    Ne zaboravljam. Secam se i onog pre njega, tad nam je bilo jos gore. I?
    Само кажем да је спрдња причати о Томиној дипломи као о проблему, смешно је у односу на срања која је претходни прецедник направио са својом бандом.

    Kao sto rekoh, al' vidim da moram da ponovim, sitno mi se je** za Tadica. Ja samo konstatujem da su nam politicari tuga i cemer, cim smo ovog izabrali da nam vodi drzavu. Ako ga neko voli, to je kul. Nem' ja nista protiv ni da mu u znak divljenja bistu podignete.
    Да су туга и чемер могла си да видиш и по претходном који је водио државу, његовом премијеру, министрима, директорима...

    I sta da mislim o nekome ko se kurci kako cemo da ubijamo? Ili sljamu koji likuje sto ce neko da bude likvidiran?
    Ne znam, mozda treba da mu se klanjam posto je taj ubijeni bio iz DS-a?
    Какво убијање, какво ликвидирање?

    Na primer, Karic (koji je, kao i postovani preCednik, clan Srpske Nazadne Stranke) otvorio je svoj privatni univerzitet jos pre dva'es godina. Pomenuti je takodje bas jedna reprezentativna faca u svakom smislu - posten, pametan, elokventan Izgleda da im je to imidz stranke.
    Дакле, за катастрофу у просвети нису криви они на власти, већ Тома и Карић. С обзиром колико мало ти је стало до ДСа и Тадићија, јако пуно њихових пропуста правдаш.

    Citat Turkmenbashi kaže: Pogledaj poruku
    Ja sam ostao totalno ravnodušan na ovu smenu, a isto bih se osećao i da je ostao predsednik Tadić. Ovo je promena više kozmetičke prirode a ne suštinska, a da se ništa bitno neće promeniti vreme će već pokazati. To što je Tadić izgubio od ovakvog Nikolića je nešto o čemu treba da razmišlja Tadić i DS, naročito o tome da je Tadić izgubio u istom onom Beogradu gde je Đilas oduvao sve ostale na lokalnim izborima. Sad će malo da kohabitiraju DS i SNS, čak se sa zapada traži i formiranje većine DS-SNS, tako da ljudi, ne uzbuđujte se previše jer nije se ništa krupno dogodilo. Inače, DS treba da se šutira u dupe jer su retka vladajuća garnitura koja nije platila cenu vlasti kao one u Nemačkoj ili Francuskoj. Socijalisti su definitivno u modi.
    Највише се узбуђују они који су носили беџеве "Борисе ожени ме" и који се грозе Томе. Мене наравно не радује толико његов долазак, мада ми мало драго због човека, толико је покушавао, колико ме радује одлазак оног болида. Није пуно, ал и то је нешто.

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    joj,da
    ovde se bas slazem.....ljudi oko mene koji su Tomini glasaci zaista su neka druga Srbija....
    Други свет. Друга врста. Чудни створови неки...

    Дивно како је ЦИА искористила снобизам, убедила је појединце да у Србији живе две врсте, једна људска и једна подљудска. Divide et impera...

    Смешно ми како се Томи сваки поступак мери апотекарском вагом, док се овом несретнику све праштало. Да је Слоба рецимо подигао споменик председнику Азербејџана, "независни" медији и опозиција би га разапели на крст. Овоме је прошло као добар дан... и све тако у том стилу...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  5. #65

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku


    Томо Србине!
    Znaci to mu je osnovna i najveca vrednost _to sto je Srbin?
    Tako nacionalisti razmisljaju?
    Dobro ...nije samo to.
    I cetnicki je vojvoda.
    Nadam se samo da nece pusriti bradu i staviti subaru kada bude isao u te posete stranim zemljamama.
    Nije lepo za videti.
    Ali tu su prevodioci koji ce ""objasniti o cemu se radi.
    Zaneo se malo covek usled velike ljubavi,
    salu na stranu .......
    Jeste Tadic bio los predsednik oz poznatih razloga ali ako narod bira ovakvog coveka za predsednika
    onda je u ozbiljnom problemu.
    I nije stvar u diplomi , imao je ili ne , vec u tome kako ju je stekao.
    To govori o njegovom moralu..
    da ne pisem o stanu od 186 kvadrata koji je uzeo u vreme bombardovanja ( znaci patriota )
    i tome da je izdao kuma i ukrao mu stranku , kuma koji ga je i postavio na takav visok polozaj u stranci ...
    O tome da je pun kao brod kao opozicionar ......stanovi ...zamak u Bajcetini ...
    o ozjavama o Djindjicu ...i t d ....
    o tome da vuk ne menja ni dlaku ni cud ...........iako je pomalo nasminkan.
    Sramota me je sto je takav covek predsednik ove drzave ali on moj predsednik nije.
    Nego ....bila bi prava katastrofa da se formira vlada SNS ...SPS...DSS...iz mnogo razloga.
    I jos jednog.
    Znas kojeg ?
    A di Andjelina ?
    Snima novi film ?

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Kako neki ljudi razmišljaju kao da uopšte nemaju pameti,
    Ti isti ljudi kukajući za Tadićem, žale u stavri sebe i svoje sitne privilegije, zbog kojih bi bili spremni da daju sve tuđe i ..
    Stvarno si nejasan kao i uvek.
    lepo ti to krenes ali padnes na nekim sitnicama.
    Zaista nikakvih privilegija nemam jer sam rancer ...slobodan strelac ......i sta da daju tudje .....? Kome da daju.....Aj pojasni.
    Cudi me kako ne mozes da shvatih prostu stvar ...t.j. u cemu je poJenta?
    Ne u tome sto je Tadic izgubio izbore ...vec sto je pobedio Toma i sve ono sto on predtavlja.
    Citat Luctor kaže: Pogledaj poruku
    7
    Колико се сећам, то је рекао Шешељ, не Тома.
    А о Зокију "визији" боље да не кренем да причам:




    Ne ..to je rekao Toma ali se ti ne secas ..po obicaju.Ópet si napravio ""slucajnu"" gresku.
    I nemoj molim te da pricas o Zoranu Djindjicu jer to ne zasluzujes ...kao sto ha i ovaj narod ne zasluzuje.
    On zasluzuje Tomu Nikolica.
    To je njegova prava mera.
    Toma vizionar.

    7.
    Sto se tice navodne kupljene duplome, postoji nesto sto se zove PRETPOSTAVKA NEVINOSTI, dakle, dok se ne dokaze suprotno, svi su nevini. Optuzivati coveka da je kupio diplomu je KLEVETA i floskula zute, prljave propagande. emokratije.

    Dobar si poznavalac prava .......
    Nego .....sta je Toma igrao na brucosijadi ?
    Kolo ..kao pravi srpski domacin ...mozda tango .....ili je djuskao uz Dzimija Hendriksa ?

    .[/QUOTE]

    Citat Hiawatha kaže: Pogledaj poruku
    Ovih dana su umrli neki moji prijatelji, suviše mladi da bi na takav način napustili svoje porodice. Ubio ih je stres. Ubili su ih svi imenovani i neimenovani političari za njihovog života. Osim Tita, koga ni ne pamte jer su u to vreme bili deca. I ako su nam svojom pogubnom politikom doneli takvo zlo u ove naše mozgove koji ne mogu da dokuče politiku, iako je to kurva kojom i najlošiji ku*ac barata, da li treba i dalje da se zbog njih trvemo? Zabole i Tomu i Borisa za ovo što mi ovde raspredamo i dokazujemo jedni drugima. Ako se malo udubite u prošlost i sve što je u prethodnim postovima napisano, i dozvolite svojoj intimnoj misli totalnu demokratiju, pod kojom podrazumevam pravednost iznad svega (nepoznat fenomen u državi Srbiji), onda ćete morati priznati, makar sami sebi, da su svi ovde manje ili više u pravu. Svaka strana ima argumente o kojima vredi razmisliti i teško ih je pobijati a ne pobeći od istine. Medjutim, svaka strana želi da pokaže da je baš ona u pravu a da druga skoro pa lupa gluposti. A nije tako. Ako me nije ubilo znanje, jednog dana sigurno hoće. Živim za to da jednog dana na videlo dana izadju stvari o kojima se već godinama ne sme pričati. Stvari koje će sve naterati da na noviju istoriju Srbije gledaju drugim očima. Kako one "levo", tako i one "desno". Mada, kod nas je teško reći ko je na kojoj strani, osim radikala, koji su definitivno u nekom desnom uglu. Svi su ostali tu negde oko centra, pa čak i tako što umišljaju da su centar i da se sve vrti oko njih. centar je zapravo tamo gde je i moć. Tamo daleko, preko okeana, i tamo manje daleko, preko Alpa. Ti centri moći vladaju Srbijom, a svi mi smo samo zabludele ovčice koje misle da su pastiri Boris, Toma, Voja, Čeda, Nenad... Oni su samo šarplaninci koji teraju ovce tamo gde im gazda kaže. Setite se ovog kada budete videli vladu DS-SNS. To Amerika traži. I Toma i Boris su na njihovom lancu. Zoran to nije želeo da bude i zato je platio glavom. Da, i to će jednog dana izbiti na videlo. Čačkajte malo po prošlosti uoči tih dana kada je ubijen Djindjić. Pronadjite njegove izjave u Banjaluci, i neke druge dogadjaje tih dana. Shvatićete kome je stao na žulj. Ne onima o kojima se priča, već onima koji su plasiranjem tih priča sakrili svoje tragove. Ali, ne kaže narod uzalud, zaklele se zvezde raju da se sve tajne saznaju. Voleo bih da Zoranova majka jednog dana sazna pravu istinu, da ne greši dušu okrivljujući pogrešne ljude, ali isto tako da tom istinom dobije još jednu potvrdu koliko je njen sin bio veliki čovek. A bio je. Ovo vam kaže neko ko ga nije voleo za njegovog života. Pod uticajem onog što je pisalo u medijima i u zabludi da nije patriota. A bio je veći nego što se to zna. Nije se time busao u javnosti, ali je zbog toga platio glavom. Kada je ubijen bio sam iskreno zgranut i tužan, jer je čovek ubijen kao pas, na svom radnom mestu. Otac, muž, prijatelj. io sam još tužniji nakon saznanja da je "sklonjen" jer se usprotivio tome da na takav način okončaju oni koji su bili trn u oku i njemu i mentorima preko okeana. On je bio uman čovek, čovek nauke, čovek demokratije, ali i naivan jer je u nju previše verovao. Takvi ne mogu imati zle misli. Besmisleno je zle misli pripisivati i Koštunici, sličnog je on kova. A bila je to dobra kohabitacija izmedju Zorana i njega. Bile su i velike razlike medju njima, ali znali su jedan drugog da uravnoteže . . Nije to nekima odgovaralo i došlo je do veliko razilaženja u stavovima, ali sve je to bilo u granicama fair-play-a. Medjutim, možete biti pošteni do beskonačnosti, ali izaberete pokvarene saradnike i tu je kraj poverenju u vaše poštenje (i Tadić je žrtva "sjajnih" saradnika). Zoran je bio jedini čovek uz koga je Koštunica mogao sudelovati u vlasti. Bez njega, on je samo običan naučnik, koji treba da se mane politike i da se drži stručnih ustanova (To što je u životu Koštunica treba da zahvali Djindjiću, a to što on nije živ Zoran treba da krivi svoju demokratsku misao. No, jednog dana će sve to na videlo). Mićunović je mator, sa pogubljenom orijentacijom nakon što ga je Zoran skinuo sa pozicije, Drašković nema svoj identitet već poodavno, a ostali... Svi sumnjivog moralnog kredibiliteta. Znači nemamo nikog, sve je to jad i beda, političari koje u inostranstvu zovu "mister procenat". Skoro pa sve i jednog. Ne pišem slučajno o tome. To što se dešavalo tokom i dešava se posle ovih izbora je samo potvrda toga da Srbijom ne vladaju ni predsednici, niti premijeri. Biće kako ujka Sem kaže. Srbijom vlada bezočna korupcija, koju Zapad kritikuje ali i veoma zahvalno koristi. Sve je otišlo, više ništa nemamo, čak ni ono malo dostojanstva što nam je ostalo ne uspevamo uvek da održimo. Zato, nemam volje za svadju. Svi ste vi pomalo i u pravu i u krivu. I ja sa vama. Na svaki vaš argument mogu pronaći kontraargument, kao i vi kad sam ja ili neko drugi u pitanju. I tako do besvesti, dok nas ne pojede stres i neko ne kaže "otišao(la) je prerano". Čuvajte svoju psihu, koliko možete, čuvajte je zarad vaših najmilijih, a Boris, Toma i ostali će se već snaći i bez naših prepirki.
    Vecina ovoga sto si napisao je lepo i dopada mi se.
    Osim ovih par recenica.
    Ovo o teorijama zavere ....cia ...preko okeana ......tu je i Vatikan sigurno.
    Uvek je kriv neko drugi.
    Zabijanje glave u pesak.
    Nase krivice nikada nema.
    Ne.
    Ubili smo ga mi.
    Ovaj narod.
    Pripadnici ovog naroda.
    Zasto ?
    Zato sto svako ko hoce da reformisu zemlju , da je unapredi i uvede u red naprednih i civilizovanih naroda tragicno zavrsavaju.
    Jer uvek su jace snage koje vuku ka dnu.

    Jer to je njihova prirodna sredina.
    Tu se najbolje snalaze.
    U njoj imaju najvecu mogucnost da ostvare sve benefite za sebe ,
    da se enormno bogate , da uzivaju status koji ne zasluzuju.
    To su politicari ..kriminalci ..tajkuni ..i naravno crkva .....jer im odgovara neobrazovan ,,siromasan narod ..zavisan narod usled siromastva ..neznanja
    Pa zasto bi to onda menjali.?
    Zasto bi u zemlji vladao red i zakon .?
    Ukoliko se pojavi neko ko bi ugrozio uspostavljena pravila igre
    stvarana decenijama , resenje se zna.
    Kao u slucaju Zorana Djindjica.
    Bio je jedan od najvecih ljudi koji je iznedrio ovaj narod
    i za kojeg je dao svoj zivot.

    i nije ubijen samo on,
    Ne.
    Ubijena je i nada.
    Tako to ovde u ovoj drzavi uvek biva.
    Jaca je glupost od pameti.
    Jace je zlo od dobra.

    Uvek je to tako bilo.....i uvek ce to tako biti....
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  6. #66

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    Znaci to mu je osnovna i najveca vrednost _to sto je Srbin?
    Tako nacionalisti razmisljaju?
    Наравно да није једина и основна. Али му је још једна предност над Тадићем.

    Немој ти да се упушташ у то како националисти размишљају, размишљање је теби тешко докучиво.

    da ne pisem o stanu od 186 kvadrata koji je uzeo u vreme bombardovanja ( znaci patriota )
    Odgovarajući na optužbe demokrata, SNS je saopštio da njegov predsednik Tomislav Nikolić nema stan od dva miliona evra i upitao DS odakle njegovim čelnicima imovina vredna više od 100 miliona evra.
    Naprednjaci su naveli da je firma zamenika predsednika DS Dragana Đilasa nedavno kupila stan u vrednosti od 2,25 miliona evra, a da potpredsednik DS Dragan Šutanovac ima stan od 750.000 evra, dok član Glavnog odbora DS i ministar spoljnih poslova Vuk Jeremić ima stan od 800.000 evra.

    Смешно је поредити Николићев "неморал" са штетом коју су направили Тадићеви жути мрави овој држави.

    i tome da je izdao kuma i ukrao mu stranku , kuma koji ga je i postavio na takav visok polozaj u stranci ...
    СРС је настала уједињењем Томине и Шешељеве странке, Тома је онај који је повећао рејтинг и СРС и СНС, и на крају крајева, човек има право да промени своје ставове, политичку странку, итд. Сем тога, није он променио ставове, већ је Шешељ, који је подржавао ССП постао противник ЕУ.

    И опет, смешна замерка кад упоредиш са штетом коју су направили жути мрави.

    O tome da je pun kao brod kao opozicionar ......stanovi ...zamak u Bajcetini ...
    Замак у Бајчетини... Де је имовина жутих тајкуна?

    Sramota me je sto je takav covek predsednik ove drzave ali on moj predsednik nije.
    Треба да те је срамота што те није срамота Тадића.

    Nego ....bila bi prava katastrofa da se formira vlada SNS ...SPS...DSS...iz mnogo razloga.
    I jos jednog.
    Znas kojeg ?
    A di Andjelina ?
    Snima novi film ?
    Оплођава ти краву.

    Zaista nikakvih privilegija nemam jer sam rancer ...slobodan strelac .....
    Опа бато, субвенције се пасу само тако... ццц... продана душо.

    Ne ..to je rekao Toma ali se ti ne secas ..po obicaju.Ópet si napravio ""slucajnu"" gresku.
    I nemoj molim te da pricas o Zoranu Djindjicu jer to ne zasluzujes ...kao sto ha i ovaj narod ne zasluzuje.
    On zasluzuje Tomu Nikolica.
    To je njegova prava mera.
    Toma vizionar.
    Онда лепо реци да је и твој председник, јер ваљда си и ти део овог народа? Реци лепо, "Тома Николић је моја права мера, ја заслужујем Тому Николића".

    Vecina ovoga sto si napisao je lepo i dopada mi se.
    Osim ovih par recenica.
    Ovo o teorijama zavere ....cia ...preko okeana ......tu je i Vatikan sigurno.
    Uvek je kriv neko drugi.
    С колико новца УСАИД, НРИ, ИРИ и ко све не већ плаћају српске "НВО"?

    Zabijanje glave u pesak.
    Nase krivice nikada nema.
    Ne.
    Ubili smo ga mi.
    Ovaj narod.
    Ја нисам. А ти у полицију и пријави се.

    Иначе, диван стил писања, у науци познат као "дављење мачића".
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  7. #67

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    [QUOTE=yossarian;741386]

    Наравно да није једина и основна. Али му је још једна предност над Тадићем.

    Немој ти да се упушташ у то како националисти размишљају, размишљање је теби тешко докучиво.


    mislim ..da.
    Prednost sto je Srbin a ovaj nije.?
    Znas koja mu je prednost?
    Snalazljiv je to jest ume da krade a to je ovde najveca vrednost.
    Mislim ..u delu naseg naroda.
    Onom delu koji je glasao za njega.
    Takvi ljudi ovde prolaze.
    Od Palme preko Magistra Velje pa sve do Vuka Karadzica a ne Djindjica ,,Tadica ..pa sve do Dositeja Obradovica.


    Nacionalisti razmisljaju?
    O cemu ?
    Mislim ..ako razmisljaju ...verovatno kolektivno razmislaju ..i o velikim temama...sudbonosnim razmisljaju ....ako razmisljaju.?

    .
    Odgovarajući na optužbe demokrata, SNS je saopštio da njegov predsednik Tomislav Nikolić nema stan od dva miliona evra i upitao DS odakle njegovim čelnicima imovina vredna više od 100 miliona evra.
    Naprednjaci su naveli da je firma zamenika predsednika DS Dragana Đilasa nedavno kupila stan u vrednosti od 2,25 miliona evra, a da potpredsednik DS Dragan Šutanovac ima stan od 750.000 evra, dok član Glavnog odbora DS i ministar spoljnih poslova Vuk Jeremić ima stan od 800.000 evra.

    Смешно је поредити Николићев "неморал" са штетом коју су направили Тадићеви жути мрави овој држави
    SNS saopstio_
    U jeeee!!!!
    Krali ovi ali su krali i ovi pa je kradja opravdana.
    Blago nama sada a i u buducnosti.

    СРС је настала уједињењем Томине и Шешељеве странке, Тома је онај који је повећао рејтинг и СРС и СНС, и на крају крајева, човек има право да промени своје ставове, политичку странку, итд. Сем тога, није он променио ставове, већ је Шешељ, који је подржавао ССП постао противник ЕУ.

    И опет, смешна замерка кад упоредиш са штетом коју су направили жути мрави.
    Lepo si opisao ovaj istorijat stranke i taj Tomin prividni dvostruki aksl ...ali me cudi kako vi nacionalisti pravite selekciju kada je izdaja u pitanju_
    Znaci niste dosledni.
    Pa dobro .....ocel li se ova zemlja uvek meriti ko je napravio manju stetu?
    Onda tu svetle buducnosti nema ...jel"""da?

    Замак у Бајчетини... Де је имовина жутих тајкуна?
    Eto .....opet u istu frulu duvas.
    Ko je manje ili vise ukrao ?
    Sreca i za narod a i drzavu cijelu.
    Оплођава ти краву.
    Ajde sto ne znas odgovore na ona moja pitanja ali trebalo bi da znas ko je Andjelina.
    Posebno sto te je onaj film toliko potresao.
    I ne odgovori mi na ono pitanje.
    Pravis selekciju?

    Онда лепо реци да је и твој председник, јер ваљда си и ти део овог народа? Реци лепо, "Тома Николић је моја права мера, ја заслужујем Тому Николића".
    O ..pa nije on moja prava mera.
    Znas rezultate izbora?
    Mislim ..znao bi kada bi se malo bolje pozabavio njima ....onako selektivno.

    а нисам. А ти у полицију и пријави се.

    Иначе, диван стил писања, у науци познат као "дављење мачића".
    Voleo bih ..Voleo ...VVVoleo bih VVVeoma.......KKKKada bi se VVVVoljno prijavio onaj koji bi trebao da se prijaVVVi.

    ""davljenje macica ? ""
    ovo je novi momenat.
    Cijih?
    Vojislava Kostunice?
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  8. #68

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    Znas koja mu je prednost?
    Snalazljiv je to jest ume da krade a to je ovde najveca vrednost.
    Mislim ..u delu naseg naroda.
    Onom delu koji je glasao za njega.
    Takvi ljudi ovde prolaze.
    Od Palme preko Magistra Velje pa sve do Vuka Karadzica a ne Djindjica ,,Tadica ..pa sve do Dositeja Obradovica.
    Да, тако је, овај народ овде воли онога ко уме да краде... престани с тим одвратним усташким увредама на рачун српског народа.

    Krali ovi ali su krali i ovi pa je kradja opravdana.
    Blago nama sada a i u buducnosti.
    Није крађа оправдана, већ причамо о теми "Борис против Томе". И кад ти споменеш силна недела Томе Николића, ја само споменем да си заборавио нека друга.

    Pa dobro .....ocel li se ova zemlja uvek meriti ko je napravio manju stetu?
    Onda tu svetle buducnosti nema ...jel"""da?
    Наравно да има, баш под условом да бирамо мању штету. Кад почнемо да бирамо већу, ту настаје проблем.

    Онда лепо реци да је и твој председник, јер ваљда си и ти део овог народа? Реци лепо, "Тома Николић је моја права мера, ја заслужујем Тому Николића".
    O ..pa nije on moja prava mera.
    Znas rezultate izbora?
    Mislim ..znao bi kada bi se malo bolje pozabavio njima ....onako selektivno.
    Па рекао си да је Тома Николић права мера овог народа. Ти си припадник овог народа? Или грешим? Можда тебе боље представља Иво Јосиповић? Не можемо тако, Тома је прави представник овог народа, али не и мене.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  9. #69

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    Vecina ovoga sto si napisao je lepo i dopada mi se.
    Osim ovih par recenica.
    Ovo o teorijama zavere ....cia ...preko okeana ......tu je i Vatikan sigurno.
    Uvek je kriv neko drugi.
    Zabijanje glave u pesak.
    Nase krivice nikada nema.
    Ne.
    Ubili smo ga mi.
    Ovaj narod.
    Pripadnici ovog naroda.
    Zasto ?
    Zato sto svako ko hoce da reformisu zemlju , da je unapredi i uvede u red naprednih i civilizovanih naroda tragicno zavrsavaju.
    Jer uvek su jace snage koje vuku ka dnu.
    Da, selektivna istina ti odgovara, tipično. I teorije zavere su selektivne. Zar tvoja priča o crkvi, Koštunici nije takodje teorija zavere? Ali, pazi, Vatikan nije u zaveri, SPC jeste. Interesantan izbor, koji najviše govori o onom koji ga je napravio. Ne osećam ni najmanje da sam ga ja ubio, a za tebe mi nije ništa čudno jer podržavaš one koji jesu, koji su istinski i kreatori i profiteri njegovog ubistva. Dobro je što ti je proradila griža savesti. Na lošem si putu kada navodiš razloge zbog kojih je ubijen. Nadji njegov poslednji intervju i biće ti jasnije, ako želiš da ti bude jasnije. Dao ga je 21. februara 2003. godine u Banjaluci i izazvao nevericu u Washingtonu. Zoran Živković je unapred bio odredjen da ga zameni, jer je "razumeo šta je Srbiji potrebno". Nije moglo ništa bez Bebe, "Ćoravog" iz priče nekog zaštićenog svedoka, pa ni bez Čede, iako ovaj poslednji nije učestvovao u planiranju, ali je prihvatio, nije se bunio, ali jeste kad je trebalo likvidirati Šiptara i Kuma. Likvidirati nakon mučenja na Institutu bezbednosti. Stvarno likvidirati, a ne onako kako je prikazano na slikama, sa konzerviranim puškama pored njih, oružjem koje i kad nije konzervirano ne koriste ni u gudurama Avganistana, a pogotovo ne kriminalci takvog kova. I zgrada u Šilerovoj je sigurno srušena jer je sprečavala reformisanju zemlje, koje nije uspelo ni bombama NATO pakta, kojima si se ti verovatno radovao, jer ovo nije tvoj narod.


    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    Tako to ovde u ovoj drzavi uvek biva.
    Jaca je glupost od pameti.
    Jace je zlo od dobra.

    Uvek je to tako bilo.....i uvek ce to tako biti....
    Jače pobedjuje i bude na vlasti, zar ne? Tako je makar prirodno. Po tvojoj logici, gde je zlo kad pogledaš ko je vladao u poslednjih 12 godina? Gde je zlo kad pogledaš ko će sada činiti vladu i upravljati zemljom? Skačeš sam sebi u stomak, a i naopako je to razmišljanje, paušalno, daleko od istine.

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    Znas kojeg ?
    A di Andjelina ?
    Snima novi film ?
    Ovo puno govori o tebi, o tvojoj pakosti, zloj nameri. Ja sam Srbin i kažem da smo mi najgluplji narod na svetu i to mogu vrlo argumentovano elaborirati, ali ja volim svoj narod i kad glasa za Slobu, Djindjića, Koštunicu, Borisa, Tomu... pa čak i za lopine belopraškića (belokapića) i svinju na motoru (onom motoru koji mu je kupio jedan bogati direktor iz redova SPS-a). To je moj narod, koji koliko god glup bio, ima svoj duh, neuništiv, buntovnički, ali i podanički. Ja nemam bolji narod i ne želim ga. Ali želim bolju državu za svoj narod i na tom putu mi je svejedno da li se onaj koji ga vodi zove Boris ili Toma, da li je to SNS, DS, DSS, SPS, LSV, SVM... samo neka ga vodi pošteno i na dobrobit. Ako to ne radi kako treba neće dobiti moj glas, dobiće ga neko drugi, koji će ga takodje izgubiti ako ne bude radio za dobrobit svih nas a ne sebe i svojih partijskih saučesnika. To je logika demokratije iza čijeg se imena danas kriju najveće lopuže i bitange. U SAD-u se na vlasti smenjuju demokrate i republikanci, pruže jedni drugima ruku, ne pričaju o vraćanju u srednji vek. Ali, i te vajne demokrate su bacale bombe po našoj zemlji, i po nizu drugih zemalja u novije vreme, nisu republikanci koji važe za desno orijentisane političare. Toliko o demokratiji.

  10. #70

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Miisliiiimmm...čitam i ne verujem!
    Videh da su mnogi "u patnji, besu, povraća im se...loše im.." samo zato što je, i pored nevažeće kandidature njihov pulen izgubio izbore ? Sam sebe naziva demokratom, njegovi sledbenici ili simpatizeri bi trebalo da vole demokratiju (po definiciji) pa dobro gde je onda fer play i demokratija u prihvatanju volje naroda? Još videh par opaski tipa "narod je pogrešio"...bla bla a zar glas naroda ne važi ako nije onakav kakav "demokrate" priželjkuju?
    Zar je smak sveta ako neki političar izgubi izbore? Kod nas, obično, neko zajaše bar deceniju pa se naroda "seti" samo kada su izbori. Prema tome, dajte malo parlamentarizma, pokažite da umete da čestitate onome koji je pobedio iako je na svaki način bio sprečavan i sputavan.
    Još nešto:
    -ovde pričamo o Boris vs. Toma a ne o nekoj nesposobnoj režiserki,
    -pričamo o razlozima zašto se opredeljivalo,
    -o rezultatima decenijske vlasti,
    -o aroganciji i bahatosti,
    -o medijima koji su sluge vlasti ili nekog van ove države..
    stoga..ajde prvo da vidimo da, po demokratskoj liniji, se čestita pobedniku i tako pokaže ta nazovi "proJevropska" Srbija.
    Inače..zalaganje na rečima a postupci po mentalitetu iz vrtića je smešno.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  11. #71

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Само кажем да је спрдња причати о Томиној дипломи као о проблему, смешно је у односу на срања која је претходни прецедник направио са својом бандом.
    I to je dovoljno dobar razlog da budemo zadovoljni ovim novim i da zazmurimo pred njegovim (ne)obrazovanjem?


    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Kao sto rekoh, al' vidim da moram da ponovim, sitno mi se je** za Tadica. Ja samo konstatujem da su nam politicari tuga i cemer, cim smo ovog izabrali da nam vodi drzavu. Ako ga neko voli, to je kul. Nem' ja nista protiv ni da mu u znak divljenja bistu podignete.
    Да су туга и чемер могла си да видиш и по претходном који је водио државу, његовом премијеру, министрима, директорима...
    A ja sam rekla da su bili ekstra?
    Nego, to sto su prethodni bili losi, ne znaci da treba jos nize da padamo.


    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Какво убијање, какво ликвидирање?
    Bilo je price o tome u nekoliko navrata, prelistaj temu.


    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Na primer, Karic (koji je, kao i postovani preCednik, clan Srpske Nazadne Stranke) otvorio je svoj privatni univerzitet jos pre dva'es godina. Pomenuti je takodje bas jedna reprezentativna faca u svakom smislu - posten, pametan, elokventan Izgleda da im je to imidz stranke.
    Дакле, за катастрофу у просвети нису криви они на власти, већ Тома и Карић. С обзиром колико мало ти је стало до ДСа и Тадићија, јако пуно њихових пропуста правдаш.
    Aha, znaci zapravo je Tadic kriv i za to sto je Karic otvorio privatni univerzitet pre 20 godina
    Gather ye rosebuds while ye may...

  12. #72

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Само кажем да је спрдња причати о Томиној дипломи као о проблему, смешно је у односу на срања која је претходни прецедник направио са својом бандом.
    I to je dovoljno dobar razlog da budemo zadovoljni ovim novim i da zazmurimo pred njegovim (ne)obrazovanjem?
    Не морамо да будемо задовољни, али је смешно тврдити да је образовање једног већи проблем од четворогодишње владавине другог, која је упропастила земљу. Можда се то упропаштавање мало мање види с позиције некога ко је на буџету, али пробај да се ставиш у позицију некога ко није.

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Kao sto rekoh, al' vidim da moram da ponovim, sitno mi se je** za Tadica. Ja samo konstatujem da su nam politicari tuga i cemer, cim smo ovog izabrali da nam vodi drzavu. Ako ga neko voli, to je kul. Nem' ja nista protiv ni da mu u znak divljenja bistu podignete.
    Да су туга и чемер могла си да видиш и по претходном који је водио државу, његовом премијеру, министрима, директорима...
    A ja sam rekla da su bili ekstra?
    Ти си констатовала да су нам политичари туга и чемер чим смо овог изабрали... ерго, пре тога нису били.

    Nego, to sto su prethodni bili losi, ne znaci da treba jos nize da padamo.
    С обзиром шта су ови претходни урадили држави, ово није падање ниже.

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Какво убијање, какво ликвидирање?
    Bilo je price o tome u nekoliko navrata, prelistaj temu.
    Смешно је правити од Томе убицу.

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Aha, znaci zapravo je Tadic kriv i za to sto je Karic otvorio privatni univerzitet pre 20 godina
    Да, у праву си, због тога није могао ништа да уради по питању школства... није Тадић крив...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  13. #73

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Ти си констатовала да су нам политичари туга и чемер чим смо овог изабрали... ерго, пре тога нису били.
    Ne, ja sam konstatovala da su nam politicari tuga i cemer cim smo imali da biramo izmedju ove dvojice, pa ovaj pobedio ne zato sto ima neke svoje kvalitete, vec zato sto mu je u konkurenta narod razocaran. Da mu je bilo ko drugi bio protivkandidat, proslavio bi se k'o i svaki put do sada.


    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    С обзиром шта су ови претходни урадили држави, ово није падање ниже.
    U civilizacijskom smislu itekako jeste.


    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Смешно је правити од Томе убицу.
    Nisam ni rekla da je ubica. Nego, moras stvarno biti zesci sljam pa da likujes nad necijim ubistvom, javno, i da se jos ponosis time.


    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Да, у праву си, због тога није могао ништа да уради по питању школства... није Тадић крив...
    Prica uopste nije bila o tome, nego sam se nadovezala na konstataciju da je Tadic kriv za postojanje kvazi univerziteta, a oni su nicali mnogo pre nego sto je on postao predsednik drzave. Zato ce Toma da nam resi problem skolstva, ima garant da pozatvara sve te privatne fakultete
    Gather ye rosebuds while ye may...

  14. #74

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Ти си констатовала да су нам политичари туга и чемер чим смо овог изабрали... ерго, пре тога нису били.
    Ne, ja sam konstatovala da su nam politicari tuga i cemer cim smo imali da biramo izmedju ove dvojice, pa ovaj pobedio ne zato sto ima neke svoje kvalitete, vec zato sto mu je u konkurenta narod razocaran. Da mu je bilo ko drugi bio protivkandidat, proslavio bi se k'o i svaki put do sada.
    Ајде да те цитирамо:
    јa samo konstatujem da su nam politicari tuga i cemer, cim smo ovog izabrali da nam vodi drzavu.
    Можда си мислила, ал ниси рекла. Но добро, сви се ми непрецизно изразимо понекад, па нећемо терати мак на конац.

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    С обзиром шта су ови претходни урадили држави, ово није падање ниже.
    U civilizacijskom smislu itekako jeste.
    Па, ако узмемо да је Тома људождер, подли националиста и убица хрватских баба који воли да убија и слави убиства, а Тадић фини дорћолски господин кога су на универзитету научили да буде поштен, онда јесте.

    Међутим, ако узмемо да је човек сумњиве прошлости и сумњивих квалитета заменио доказаног уништитеља државе Србије у свим могућим аспектима, онда баш и није неко падање ниже.

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Смешно је правити од Томе убицу.
    Nisam ni rekla da je ubica. Nego, moras stvarno biti zesci sljam pa da likujes nad necijim ubistvom, javno, i da se jos ponosis time.
    Тома то не ради.

    Prica uopste nije bila o tome, nego sam se nadovezala na konstataciju da je Tadic kriv za postojanje kvazi univerziteta, a oni su nicali mnogo pre nego sto je on postao predsednik drzave. Zato ce Toma da nam resi problem skolstva, ima garant da pozatvara sve te privatne fakultete
    Не могу да схватим ову генијалну логику.
    Хо-рук универзитети су постојали пре Тадића, али он је био на власти само 10 година, тако да он ту није могао ништа да уради како би ствар решио, није имао човек времена. Крив је Слоба, наравно. Е сад, кад постане премијер, ваљда ће имати времена. А надамо се и за корупцију, штедњу... како каже, досад није стизао...

    B92 - Izbori 2012 - Biu premijer kada prihvate plan Vlade
    * Zašto niste "uterali" u štednju i ovu vladu, u kojoj je DS bila stožer?

    - Zato što nisam obavljao dužnost premijera. Davao sam sve od sebe na poslu predsednika Srbije, ali jednostavno je fizički bilo nemoguće da radim sve poslove u ovoj zemlji, uprkos tvrdnji nekih da to činim.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  15. #75

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Смешно је правити од Томе убицу.
    Nisam ni rekla da je ubica. Nego, moras stvarno biti zesci sljam pa da likujes nad necijim ubistvom, javno, i da se jos ponosis time.
    Тома то не ради.
    Je li? A kako se zove ovo?


    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Не могу да схватим ову генијалну логику.
    Хо-рук универзитети су постојали пре Тадића, али он је био на власти само 10 година, тако да он ту није могао ништа да уради како би ствар решио, није имао човек времена.
    Aman! Nisam uopste analizirala ko je za sta kriv, samo sam odgovorila na opasku da je Tadic odgovoran za nicanje privatnih univerziteta koji su otvoreni jos dok ovaj nije ni primirisao predsednickoj fotelji.
    Gather ye rosebuds while ye may...

Strana 5 od 8 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Offtopic: o lajkovima i tumacenju istih
    Autor Sivi u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 22.08.2017, 21:56
  2. Boris Novkovic
    Autor Pinky993 u forumu Domaći spotovi i tekstovi
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 05.10.2014, 20:16
  3. Boris Beker za B92
    Autor zjovan29 u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 12.09.2011, 13:13
  4. Neverni Toma... ili...
    Autor SansRomantic u forumu Filozofija
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 05.06.2009, 04:13

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •