Offtopic: Boris vs. Toma - Strana 7
Strana 7 od 8 PrvaPrva ... 5678 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 115
  1. #91

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Kad vec citiras, citiraj onda prvi post gde sam komentarisala pomenuti video. To bi ti bila ova recenica:
    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    I sta da mislim o nekome ko se kurci kako cemo da ubijamo? Ili sljamu koji likuje sto ce neko da bude likvidiran?
    Evo ti i link ka postu, posto si uporan da dokazes da kujem neku teoriju zavere protiv Tomice i njegovih partijskih kolega:
    http://www.vojvodinacafe.rs/forum/po...tml#post741228

    A ako su tebi izjave "Ubijte jednog Srbina, mi cemo stotinu Muslimana" i "Ako neko od vas u iducih mesec ili dva vidi negde Zorana Djindjica, recite mu da je i Tito pred smrt imao problema sa nogom" odraz svesti jednog civilizovanog coveka 21. veka, onda ti i ja nemamo o cemu da polemisemo.

    I koje sam ja to cinjenice vezane za broj kandidata falsifikovala?


    Inace, posto vidim da si ubedjen da sam opsednuta politikom i da obozavam Tadica, procesljaj malo forum, pa kad nadjes da sam negde napisala bilo sta afirmativno o Tadicu, vrati se ovamo pa nastavi da trabunjas o tome kako je Tadic "moj kandidat", a u medjuvremenu nastavi da obozavas Tomicu. Aj' pa tako.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  2. #92

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citirao sam šta si sama napisala..i opet ti to ne valja !?! Pisao neko drugi umesto tebe? Nisi ti napisala da neko likuje nad ubistvom? Koliko vas Meggy ima? I sa kojom polemišem?
    Glede ostrašćenosti...:
    - Koliko se ja sećam...ova tema je i nastala mojim citiranjem RADIKALNIH REAKCIJA mnogo osoba za koje sam držao da koriste sivu masu između ušiju. Meni je bio stvarno veliki "poklon" samo to što su izbori najzad završeni ( ne volim pokloničke medije, ne volim glumu loših političara i još lošijih glumaca, ne volim vašar koji se napravi od sasvim normalne aktivnosti demokratskog glasanja, ne volim "udarce ispod pojasa", manjak časti i obraza...etc).
    I da...pogotovo ne volim "još jedan krug" sa osobom koja očigledno radi nešto u stilu "vidi ti moj prvi post..nemoj mi citirati onaj u kojem jesam lagala" ( zar to nije nešto u stilu kojeg si se sama gnušala "nisam odgovoran za svoje ranije izjave" ).
    Što se tiče Tadića on je odavno nebitan lik samo što je izgleda najteže to njemu predočiti a vidim i još ponekom čim im se pokvarilo zdravlje zbog totalno glupog razloga.
    Zato Meggy...ovde stajem pošto je više nego očigledno da ti nećeš priznati da si lagala (iako je i tebi iz citiranog jasno da jesi). Okreći krugove sa kime god želiš...meni više na pamet ne pada da ukazujem na očiglednu bahatost i nesposobnost suočenja sa sopstvenim izjavama.
    Toliko...hvala lepo .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  3. #93

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Vidi, to sto se ti hvatas za formulaciju moje recenice i nazivas me dvostrukom licnoscu jer ne znas sta bi odgovorio u odbranu ljubljenog predsednika, to je tvoj problem. Ali, to nece ponistiti cinjenicu da je on izjavio to sto je izjavio i da je ljiga jedna od coveka. Takodje ni cinjenicu da je prostacina i primitivac, luzer i manipulator, neko ciji je nacin komunikacije u skupstini ”Govno jedno, jebacu ti mater ja na replici”, na sta isti takvi kao sto je on puste balicu od zadovoljstva koje ih momentalno preplavi.

    Misljenje je kao dupe, svako ga ima, pa cak i Tomislav Nikolic. Doduse, on svoje menja cesce nego gace. I njegov najveci kvalitet je taj sto nije Boris Tadic. Jer, po defaultu, ako nisi Boris Tadic, onda mora biti da si neki mnogo dobar lik.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  4. #94

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Vidi, to sto se ti hvatas za formulaciju moje recenice i nazivas me dvostrukom licnoscu jer ne znas sta bi odgovorio u odbranu ljubljenog predsednika, to je tvoj problem. Ali, to nece ponistiti cinjenicu da je on izjavio to sto je izjavio i da je ljiga jedna od coveka. Takodje ni cinjenicu da je prostacina i primitivac, luzer i manipulator, neko ciji je nacin komunikacije u skupstini ”Govno jedno, jebacu ti mater ja na replici”, na sta isti takvi kao sto je on puste balicu od zadovoljstva koje ih momentalno preplavi.
    И опет та прича о "њему и њему сличнима", о целој једној другоразредној категорији грађана Србије чији је председник Николић ваљда репрезент, за разлику од друге половине, "нормалне" половине.

    А све ове увреде на Николићев рачун ме подсећају на онај фазон, шта је рекла Северинина мама кад је видела чувени видео снимак - Ћеро, па ти пијеш!

    И, пошто је тема БТ вс ТН:
    1) простачки и примитивно је бити апсолутни владар једне сиромашне земље и ту земљу додатно пљачкати, доводећи своје грађане до просјачког штапа док се твоји сарадници богате и склањају паре на неке нове Кипрове. По том питању БТ је десет пута већи простак и примитивац од ТН.
    2) лузер и манипулатор је онај ко поред изгубљених директних избора упркос невиђеним медијским манипулацијама и вероватно крађи гласов одлучи да постане премијер. И опет, БТ је десет пута већи лузер и манипулатор од ТН.
    3) начин комуникације - приче господина Бората су деловале као да је човек нон стоп под неким медикаментима, а при томе покушава да нам прода м. за б. Ми слични Томиславу Николићу нисмо могли да пустимо балицу задовољства које нас обично преплави кад чујемо псовку.

    Misljenje je kao dupe, svako ga ima, pa cak i Tomislav Nikolic. Doduse, on svoje menja cesce nego gace.
    Упоредимо га са БТ...

    I njegov najveci kvalitet je taj sto nije Boris Tadic. Jer, po defaultu, ako nisi Boris Tadic, onda mora biti da si neki mnogo dobar lik.
    Апсолутно. Са свим својим манама, председник Николић је у другом кругу председничких избора био најбољи кандидат. Или најмање лош, свеједно.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  5. #95

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Znam ja da ce sad da nam svane jer je Toma posten i gadljiv na pare, al' ja nisam pricala o njegovom (ne)postenju, vec o njegovom prostakluku i primitivizmu. Suprotno od "primitivan" je "kulturan", a ne "posten". Dakle, nisam pricala o Tominom postenju, vec o tome da je jedino kulturno na njemu njegovo odelo.

    Luzer je onaj ko se celog zivota bezuspesno bavi politikom i na kraju postane predsednik drzave zato sto je manje los od onog drugog.

    I nikako da cujemo koji su to Tomini kvaliteti koje ostalih jedanaestoro nemaju
    Gather ye rosebuds while ye may...

  6. #96

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Znam ja da ce sad da nam svane jer je Toma posten i gadljiv na pare, al' ja nisam pricala o njegovom (ne)postenju, vec o njegovom prostakluku i primitivizmu. Suprotno od "primitivan" je "kulturan", a ne "posten". Dakle, nisam pricala o Tominom postenju, vec o tome da je jedino kulturno na njemu njegovo odelo.
    Мало ми је смешно ово твоје настојање да председника Николића на све начине представиш као неког некултурног простака који псује. Човек се понаша пристојно и културно, да није тако, не би вадили примере старе по 5-10-20 година.

    По мени је пуно простачкије и примитивније опљачкати једну земљу, довести њен народ до просјачког штапа, уназадити га 20 година и онда плен однети у Швајцарску, Енглеску... то је варварство достојно Хуна или Монгола.
    Према томе, рећи "јебаћу" је песма, ситница, део фолклора. Владавина ДСа је простачка, примитивна, пљачкашка, уништавајућа, геноцидна, хунска, монголска, недемократска, корумпирана... достојна источњачких деспотија и одвратна сваком пристојном човеку који је некад у животу чуо реч "демократија". Посебно кад упоредимо њихову власт са Слобином, исте или горе ствари раде.

    Luzer je onaj ko se celog zivota bezuspesno bavi politikom i na kraju postane predsednik drzave zato sto je manje los od onog drugog.
    Дакле, није лузер онај који после апсолутне власти и контроле свих полуга власти и моћи изгуби, већ онај који победи? Јер ето, није бољи, већ је мање лош? Бољи је исто што и мање лош.

    I nikako da cujemo koji su to Tomini kvaliteti koje ostalih jedanaestoro nemaju
    Није упропастио земљу у последњих 10 година. Искрено, ја лично бих више волео да је председник Коштуница или Глишић, али нису прошли први круг.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  7. #97

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Мало ми је смешно ово твоје настојање да председника Николића на све начине представиш као неког некултурног простака који псује. Човек се понаша пристојно и културно, да није тако, не би вадили примере старе по 5-10-20 година.
    Aha, mislis nikog nije opsovao vec mesec dana? Doduse, malo je hteo da se tuce, al' to se ne racuna.


    Ovaj deo o pljackanju necu da komentarisem, vec smo ustanovili da ce Toma da bude skroman i da nece krasti. Konacno jedan predsednik koji ce raditi za dobrobit gradjana, a ne za svoj dzep. Pa, pobogu, on je "predsednik naroda, a ne stranke"!


    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Дакле, није лузер онај који после апсолутне власти и контроле свих полуга власти и моћи изгуби, већ онај који победи? Јер ето, није бољи, већ је мање лош? Бољи је исто што и мање лош.
    Luzer je onaj koji od grobara naprasno avanzuje u politicara i ceo zivot parazitira zahvaljujuci kumu koji mu je to omogucio, onaj koji proda istog tog kuma zbog politike, koji izgubi izbore ne zna se koliko puta i isto toliko puta izjavi da se povlaci iz politike, onaj koji napusti redovan drzavni fakultet pa posle zavrsi master (koji traje 5 godina) na privatnom fakultetu koji je poceo da radi 2009. godine, onaj koji isfolira strajk gladju jer zna da nicim drugim ne moze da skrene paznju na sebe. I, na kraju krajeva, luzer je onaj koji, i kada konacno pobedi, dobije milion i po glasova u zemlji Srbiji u kojoj zivi nesto malo iznad sedam miliona stanovnika, i to (ako se dobro secam) dobije svega nekih sedamdesetak hiljada glasova vise od onog koji nas je unistio.


    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Није упропастио земљу у последњих 10 година. Искрено, ја лично бих више волео да је председник Коштуница или Глишић, али нису прошли први круг.
    Nije upropastio zemlju zato sto nikad do sad nije bio u prilici da to uradi. To nije nikakav kvalitet. Po toj logici, svi oni koji nisu vrsili funkciju predsednika bi bili pogodni kandidati samo zato sto nisu nikada do sad upropastili zemlju.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  8. #98

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Aha, mislis nikog nije opsovao vec mesec dana? Doduse, malo je hteo da se tuce, al' to se ne racuna.
    Добро, Тома је простак, прди, псује и кад набраја, стави "ја" на прво место... страшно, згрожен сам. А Борис је био баш фини господин. Ево, падам у ватру попут тебе, згрожен сам просташтвом. Зев. Рекле бабе из НВО да је нецивилизован, па морамо и ми сад то да причамо.

    Ovaj deo o pljackanju necu da komentarisem, vec smo ustanovili da ce Toma da bude skroman i da nece krasti. Konacno jedan predsednik koji ce raditi za dobrobit gradjana, a ne za svoj dzep. Pa, pobogu, on je "predsednik naroda, a ne stranke"!
    Право освежење после аутократске апсолутистичке власти једног човека.

    Luzer je onaj koji od grobara naprasno avanzuje u politicara i ceo zivot parazitira zahvaljujuci kumu koji mu je to omogucio, onaj koji proda istog tog kuma zbog politike, koji izgubi izbore ne zna se koliko puta i isto toliko puta izjavi da se povlaci iz politike, onaj koji napusti redovan drzavni fakultet pa posle zavrsi master (koji traje 5 godina) na privatnom fakultetu koji je poceo da radi 2009. godine, onaj koji isfolira strajk gladju jer zna da nicim drugim ne moze da skrene paznju na sebe.
    Дакле, човек који је победио је лузер... да, схватио сам.

    I, na kraju krajeva, luzer je onaj koji, i kada konacno pobedi, dobije milion i po glasova u zemlji Srbiji u kojoj zivi nesto malo iznad sedam miliona stanovnika, i to (ako se dobro secam) dobije svega nekih sedamdesetak hiljada glasova vise od onog koji nas je unistio.
    У земљи Србији живи око 10 милиона становника.

    Да, видео сам ове приче, као, у Србији живи седам милиона људи (није 7 већ 10), за Тому гласало само 1,5 милиона, дакле Тома није председник. Чекај бре, па како онда неко други није председник?

    А тих 70х је, с обзиром како жути контролишу све полуге власти, од медија до новца, чудо над чудима.

    Nije upropastio zemlju zato sto nikad do sad nije bio u prilici da to uradi. To nije nikakav kvalitet. Po toj logici, svi oni koji nisu vrsili funkciju predsednika bi bili pogodni kandidati samo zato sto nisu nikada do sad upropastili zemlju.
    Можда. Но Тома Николић је од двојице понуђених кандидата био једини који досад није упропастио земљу. Па сам применио те чудне принципе одговорности за обављање функције кад сам одлучивао за кога да гласам.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  9. #99

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku


    Право освежење после аутократске апсолутистичке власти једног човека.

    .
    apropo apsolutisticke vlasti....mislim da je SNS pravi primer apsolutisticke vlasti...to mi lici na udbasku tvorevinu gde apsolutnu vlast ima vodja a sve ostalo je boranija....nista se ne razlikuju od radikalne , od koje su i napravljeni....


    nego
    gotovo da mi je zao sto SNS nije formirao vladu...ovako ce Toma uvek imati alibi ...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  10. #100

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    apropo apsolutisticke vlasti....mislim da je SNS pravi primer apsolutisticke vlasti...to mi lici na udbasku tvorevinu gde apsolutnu vlast ima vodja a sve ostalo je boranija....nista se ne razlikuju od radikalne , od koje su i napravljeni....
    Па, кад тако поставиш, тешко је поверовати да ДС није настала од радикалне...

    nego
    gotovo da mi je zao sto SNS nije formirao vladu...ovako ce Toma uvek imati alibi ...
    Тома имати алиби? А шта ће Томи алиби, да неко не сумња можда да је он био на власти последњих 10 година?
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  11. #101

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Znam ja da ce sad da nam svane jer je Toma posten i gadljiv na pare, al' ja nisam pricala o njegovom (ne)postenju, vec o njegovom prostakluku i primitivizmu. Suprotno od "primitivan" je "kulturan", a ne "posten". Dakle, nisam pricala o Tominom postenju, vec o tome da je jedino kulturno na njemu njegovo odelo.

    Luzer je onaj ko se celog zivota bezuspesno bavi politikom i na kraju postane predsednik drzave zato sto je manje los od onog drugog.
    Po meni..prostakluk i primitivizam je izbeći da čestitaš nekome na pošteno dobijenim izborima ( apopo teze da je suprotno primitivnom kulturan). Naime, ja čak videh opšte odricanje da je neko "njihov predsednik" iako je jasno da postoji samo jedan i da nema dva ( kao "dve Srbije" ..fora koju su izmislili maloumni).
    Luzer je gubitnik..a zaista je nonsens proglasiti pobednika gubitnikom . E sad...jedino ako neko ne smatra da je kandidat koji je izgubio "moralni pobednik" mada je stvarno smešno epitet moralnosti vezivati za nekoga ko je toliko nezajažljiv, bahat i "operisan" od osnovnih načela časti i obraza (jer da ih iole ima...nikada ne bi "zaobilazio" Ustav i onakvim rečima "čašćavao" političkog protivnika).
    Dakle..."nazovi demokrate" , šta bi sa čestitanjem pobedniku izbora? To nije demokratska tradicija ili...vi niste demokrate?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  12. #102

    Odgovor: Offtopic: Boris vs. Toma

    Treba imati dvadesetogodišnjeg iskustva u porazima, pa tako demokratski razmišljati.

    Možda je bolja opcija najpre pružiti ruku i čestitati, a potom dokazivati da su izbori pokradeni?
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  13. #103

    Odgovor: Offtopic: Boris vs. Toma

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Treba imati dvadesetogodišnjeg iskustva u porazima, pa tako demokratski razmišljati.

    Možda je bolja opcija najpre pružiti ruku i čestitati, a potom dokazivati da su izbori pokradeni?
    Ne treba imati iskustva od toliko godina, već treba imati časti i od srca čestitati nekome ko je , trenutrno, bio bolji.
    BTW..koliko se ja sećam, upravo je sadašnji predsednik, još tokom noći po izborima, imao dobre informacije o broju glasova i uvek odmah čestitao protivkandidatu ( dok je još uvek bio u SRS).
    Oko krađe...budi realna pa se seti da su predstavnici mađara imali more primedbi na regularnost, da su na mnogim mestima po hodnicima pakovani listići..da je bilo propusta kao da smo afričko pleme i prvi put glasamo.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  14. #104

    Odgovor: Offtopic: Boris vs. Toma

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Ne treba imati iskustva od toliko godina, već treba imati časti i od srca čestitati nekome ko je , trenutrno, bio bolji.
    Možda i ne treba, ali iskustvo svakako nije na odmet.
    Neke pobede su velike pobede za pojedinca i njegove družinu, a pirova pobeda za narod.

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Oko krađe...budi realna pa se seti da su predstavnici mađara imali more primedbi na regularnost, da su na mnogim mestima po hodnicima pakovani listići..da je bilo propusta kao da smo afričko pleme i prvi put glasamo.
    Jeste, republički izbori su bili puni propusti kao da smo afričko pleme. A predsednički kao da smo kolevka demokratije.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  15. #105

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    У земљи Србији живи око 10 милиона становника.
    Vesti online / Vesti / Srbija / Srbija: 377.000 stanovnika manje
    Press Online :: Završen popis stanovništva Srbije
    Rezultati popisa stanovništva u Srbiji 2011. godine | GN Official Website


    'Ajde sad svi da izrazimo divljenje majstor Tomi na dobijenim izborima.



    A Sivi se povlaci iz diskusije k'o i Toma iz politike
    Gather ye rosebuds while ye may...

Strana 7 od 8 PrvaPrva ... 5678 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Offtopic: o lajkovima i tumacenju istih
    Autor Sivi u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 22.08.2017, 20:56
  2. Boris Novkovic
    Autor Pinky993 u forumu Domaći spotovi i tekstovi
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 05.10.2014, 19:16
  3. Boris Beker za B92
    Autor zjovan29 u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 12.09.2011, 12:13
  4. Neverni Toma... ili...
    Autor SansRomantic u forumu Filozofija
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 05.06.2009, 03:13

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •