Тома Николић, наш председник - Strana 8
Strana 8 od 12 PrvaPrva ... 678910 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 106 do 120 od ukupno 173
  1. #106

    Odgovor: Тома Николић, наш председник

    Citat FlekicaSkupusom kaže: Pogledaj poruku
    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    [B] ]
    Pametan potez i lep gest naseg predsednika.
    Birao ...birao ...i odabrao.

    Ima Putin da pusti suzu radosnicu ili da sve đipa od srece i radosti.
    Dobro , Lukasenko , on je vec klasika , ali je dobro sto odlikova i Ilhama Alijeva i Nursultana Nazarbajeva a bogami i
    Gurbangulija Berdimuhamedova.

    Ocu mlekaaaaaaaaaa!!

    Ni mi je dobro
    А чекај, шта би ти више волео, да је одликовао: Била Клинтона, Жака Ширака, Тонија Блера, Веслија Кларка, Хавијера Солану, Мадлен Олбрајт, Џејмија Шеја, Герхарда Шредера, Кфоија Анана и осталу братију за свесрдно ослобађање од Милошевића СРЈ употребом осиромашеног уранијума и за пораст малигних болести у Србији за 20% од 1999 године? ... ?

    То би ти више одговарало? Или да је одликовао председнике држава које су признале Косово, јер су нам на тај начин омогућили "да схватимо реалност на Косову"?

    ...
    Jao flekice pa ti jos uvek furas isti fazon.
    No razzume ti mene ( po obicaju )
    Ja odusevljen sto je dao ta odlikovanja svim tim precednicima , sultanima i serifima dalekih ALI prijateljskih zemalja koji su nam se nasli u tim godinama raspleta i zapleta ,
    al mi ni dobro sto ga bre ne dade i precedniku Severne Koreje ( kim ...itd )
    A Ah ma di nedzad ?
    To bi moglo izazvati diplomatski incident a to nam svakako nije potrebno u ovom delikatnom trenutku ...sigurno se slazes ti .

    I jeste ..Kosovo je u sastavu Srbije ( pise u Ustavu ) i nikada ga necemo priznati mi.

    Posto se i oko toga slazemo , za koga ces glasati za , recimo , 20 godina , u drugom krugu predsednickih izbora ?
    Za Hashima ili Vucka , naprimer?

    I jedan kolegijalni savet .
    Mnogo si bre opterecen tim Kosovom jer ima mnogo lepsih stvari u zivotu.
    Upalis lepo svog Moskvicha , okacis sliku Putinovu na retrovizor , kupis Politikin zabavnik , badminton (komplet)..pa u prirodu.
    I poneses ustav ...normalno.
    Pa procitas Hogara strasnog ...pa Preambulu ......pa malo badminton ...pa Preambula ......pa vijas leptirice sarenice ...pa Preambula.....
    To je taj kompromis.
    To je to nadahnuce.
    Poruku je izmenio bigrancer, 05.03.2013 u 23:00
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  2. #107

    Odgovor: Тома Николић, наш председник

    ao flekice pa ti jos uvek furas isti fazon.
    No razzume ti mene ( po obicaju )
    Ja odusevljen sto je dao ta odlikovanja svim tim precednicima , sultanima i serifima dalekih ALI prijateljskih zemalja koji su nam se nasli u tim godinama raspleta i zapleta ,
    al mi ni dobro sto ga bre ne dade i precedniku Severne Koreje ( kim ...itd )
    A Ah ma di nedzad ?
    To bi moglo izazvati diplomatski incident a to nam svakako nije potrebno u ovom delikatnom trenutku ...sigurno se slazes ti
    .
    А верујем, не смета ти што је друг ћопави загорац делио шаком и капом ордења и онима који јесу или нису имали везе са Југославијом! Тада је за медаљу или орден Југославије од маршала било потребно само да се купи минимум два сандука оружја ... Хајде погледај само коме је он поделио ордења, па кажи нешто.

    Што се тиче Северне Кореје, апсолутно се слажем са тобом ... требао је и КимЏонг Уну да да једно, свакако је заслужио, ако ништа друго онда због провоцирања нашег архинепријатеља - озлоглашеног чика Сема!
    Али као што рече, није имао председник ону ствар да уради то ... јер је и он пион Брисела као и његов претходник, само мало упакованија варијанта, да се не провали на прву лопту ...

    I jeste ..Kosovo je u sastavu Srbije ( pise u Ustavu ) i nikada ga necemo priznati mi.
    Видиш да можемо да се сложимо понекада ...

    Posto se i oko toga slazemo , za koga ces glasati za , recimo , 20 godina, u drugom krugu predsednickih izbora ?
    Za Hashima ili Vucka , naprimer?
    Као што је већина за последње изборе гласала против Бориса, а не за Николића, тако бих и ја ... гласао бих против Албанца ма ко да он био ...
    I jedan kolegijalni savet .
    Mnogo si bre opterecen tim Kosovom jer ima mnogo lepsih stvari u zivotu.
    Upalis lepo svog Moskvicha , okacis sliku Putinovu na retrovizor , kupis Politikin zabavnik , badminton (komplet)..pa u prirodu.
    I poneses ustav ...normalno.
    Pa procitas Hogara strasnog ...pa Preambulu ......pa malo badminton ...pa Preambula ......pa vijas leptirice sarenice ...pa Preambula.....
    To je taj kompromis.
    To je to nadahnuce
    а да ли је теби то криво што немаш Москвича? Наравно да ћу да ставим Путинову слику, када сте сви могли да држите Титове и Зоранове па и Слобине слике ... могу и ја Путинову! Највише волим такве фолиранте као што си ти ... до 99 си љубио Слобину слику и био узоран социјалиста у атару свога села, а данас нама продајеш м за бубреге ...

    има она једна стара "од ових поштених, ми курве не можемо да дођемо на ред",
    ја би ту направио аналогију са твојим размишљањем ...

    Иначе, возим ладу, пијем руску водку, слушам руску музику, летујем у подмосковљу, радим за руску фирму, говорим руски, држим Путинову слику на телефону, а мелодија ми је руска химна! И пишем руском ћирилицом! Да ли ти је криво можда због тога?

    Боље и тако него да возим бмв-а из 1987ме, да имам кредит у француској банци, да пијем хрватско млеко и јогурт, да пишем латиницом, да држим Ђинђићеву слику на зиду (изнад уштирканог миљеа) а на телефону да фурам Секу Алексић и фолирам се да студирам на мегатренду ... ма уопште да ми живот буде једна велика фолиража и лаж ... нека хвала!

    Само за тебе ...

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...

  3. #108

    Odgovor: Тома Николић, наш председник

    Citat FlekicaSkupusom kaže: Pogledaj poruku
    ao flekice pa ti jos uvek furas isti fazon.
    No razzume ti mene ( po obicaju )
    Ja odusevljen sto je dao ta odlikovanja svim tim precednicima , sultanima i serifima dalekih ALI prijateljskih zemalja koji su nam se nasli u tim godinama raspleta i zapleta ,
    al mi ni dobro sto ga bre ne dade i precedniku Severne Koreje ( kim ...itd )
    A Ah ma di nedzad ?
    To bi moglo izazvati diplomatski incident a to nam svakako nije potrebno u ovom delikatnom trenutku ...sigurno se slazes ti
    .
    А верујем, не смета ти што је друг ћопави загорац делио шаком и капом ордења и онима који јесу или нису имали везе са Југославијом! Тада је за медаљу или орден Југославије од маршала било потребно само да се купи минимум два сандука оружја ... Хајде погледај само коме је он поделио ордења, па кажи нешто.

    Што се тиче Северне Кореје, апсолутно се слажем са тобом ... требао је и КимЏонг Уну да да једно, свакако је заслужио, ако ништа друго онда због провоцирања нашег архинепријатеља - озлоглашеног чика Сема!
    Али као што рече, није имао председник ону ствар да уради то ... јер је и он пион Брисела као и његов претходник, само мало упакованија варијанта, да се не провали на прву лопту ...

    I jeste ..Kosovo je u sastavu Srbije ( pise u Ustavu ) i nikada ga necemo priznati mi.
    Видиш да можемо да се сложимо понекада ...

    Posto se i oko toga slazemo , za koga ces glasati za , recimo , 20 godina, u drugom krugu predsednickih izbora ?
    Za Hashima ili Vucka , naprimer?
    Као што је већина за последње изборе гласала против Бориса, а не за Николића, тако бих и ја ... гласао бих против Албанца ма ко да он био ...
    I jedan kolegijalni savet .
    Mnogo si bre opterecen tim Kosovom jer ima mnogo lepsih stvari u zivotu.
    Upalis lepo svog Moskvicha , okacis sliku Putinovu na retrovizor , kupis Politikin zabavnik , badminton (komplet)..pa u prirodu.
    I poneses ustav ...normalno.
    Pa procitas Hogara strasnog ...pa Preambulu ......pa malo badminton ...pa Preambula ......pa vijas leptirice sarenice ...pa Preambula.....
    To je taj kompromis.
    To je to nadahnuce
    а да ли је теби то криво што немаш Москвича? Наравно да ћу да ставим Путинову слику, када сте сви могли да држите Титове и Зоранове па и Слобине слике ... могу и ја Путинову! Највише волим такве фолиранте као што си ти ... до 99 си љубио Слобину слику и био узоран социјалиста у атару свога села, а данас нама продајеш м за бубреге ...

    има она једна стара "од ових поштених, ми курве не можемо да дођемо на ред",
    ја би ту направио аналогију са твојим размишљањем ...

    Иначе, возим ладу, пијем руску водку, слушам руску музику, летујем у подмосковљу, радим за руску фирму, говорим руски, држим Путинову слику на телефону, а мелодија ми је руска химна! И пишем руском ћирилицом! Да ли ти је криво можда због тога?

    Боље и тако него да возим бмв-а из 1987ме, да имам кредит у француској банци, да пијем хрватско млеко и јогурт, да пишем латиницом, да држим Ђинђићеву слику на зиду (изнад уштирканог миљеа) а на телефону да фурам Секу Алексић и фолирам се да студирам на мегатренду ... ма уопште да ми живот буде једна велика фолиража и лаж ... нека хвала!

    Само за тебе ...
    ...da,treba da drzis na zidu okacenu sliku Zorana Djindjica...poneki put da procitas nesto od onoga sto je napisao ili govorio...nista vise necu da ti kazem...
    ...hell ain't a bad place to be......

  4. #109

    Odgovor: Тома Николић, наш председник

    ...da,treba da drzis na zidu okacenu sliku Zorana Djindjica...poneki put da procitas nesto od onoga sto je napisao ili govorio...nista vise necu da ti kazem...
    Не пада ми на памет да држим било чије слике на зиду, осим уметничких слика и евентуално слика најближе фамилије.
    Посебно ми не пада на памет да држим слику ма ког политичара на зиду, креденцу, телефону или било ком другом намештају или уређају.

    Мој одговор је био саркастичан и ироничан на писаније bigrancer-а који осуђује некога да држи слике неког политичара, а и сам је то радио (а при том то уопште није истина, дакле - провоцира).

    Ако ниси схватио иронију ... немам ни ја теби шта да кажем! Осим да сам мислио да си ти изнад (по интелигенцији и перцепцији) поменутог господина!

    Иначе, о лику и дела Зорана Ђинђића не бих писао ни добро ни лоше, посебно не на овој теми ... ваљда постоји тема о њему, па тамо можемо дискутовати о покојном премијеру!

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...

  5. #110

    Odgovor: Тома Николић, наш председник

    ne znam na koju temu ovo da postavim, al' pošto je brkata bula degažirana za vreme Tominog govora u UN, mislim da je prikladno da je metnem kod Tome

    evo i đesba link
    Federalna.ba - Predsjednica udruženja Majke Srebrenice izbačena iz sale

    ono što žestoko zameram našem predsedniku je to što nije insistirao da se ispoštuje dress code svih prisutnih dok on govori.
    mislim stvarno... klošarka došla obučena kao da ide u džamiju.. ipak se radi o zgradi UN-a
    a nije da je sirotinja, pa da nema da se obuče.. Munira poseduje nekoliko višespratnih kuća, a u jednoj od njih joj je podstanar čak i neki đesba ministar
    nakrala se od donacija za prekopavanje kojekakvih kostiju, pa sad 'oće nešto da palamudi u UN
    a Toma ne proverava hohštaplerke
    e, Tomo, Tomo...

  6. #111

    Odgovor: Тома Николић, наш председник

    Nego...ne mogu a da ne primetim da kolega Yossa sve ređe navraća na politički deo foruma, a baš bih voleo da čujem šta misli o Tomicinim izvinjavanjima, klečanju na kolenima i ostalim lepim stvarima koje je do pre godinu-dve najoštrije osuđivao.

  7. #112

    Odgovor: Тома Николић, наш председник

    Čini mi se da je Tomica razočarao svoje dojučerašnje pristalice,koje su ga precenile,jer su mislile da nije "dupelizac".
    Te ratoborne pristalice su se prevarile.
    Njihovo političko mišljenje je zasnovano na mržnji usmerenoj prema DS-u i sličnima.
    Ja im predlažem da se okanu Tome grobara,vidite da vas je zakopao,pređite na novog partnera pa ga probajte npr Dveri.
    Oni trenutno ispunjavaju sve te sado mazo uslove u kojima vi želite da učestvujete,probajte ih al pazite da vas i oni ne zahebu
    Zbog zaeba dolazi do nedostatka komentara odbrane.

    Željno očekujemo čika Josin odgovor

  8. #113

    Odgovor: Тома Николић, наш председник

    Citat Mijatović kaže: Pogledaj poruku
    Nego...ne mogu a da ne primetim da kolega Yossa sve ređe navraća na politički deo foruma, a baš bih voleo da čujem šta misli o Tomicinim izvinjavanjima, klečanju na kolenima i ostalim lepim stvarima koje je do pre godinu-dve najoštrije osuđivao.
    Ал су приметио ко прстом у пекмез.

    Мислим да још увек није толико одвратно као што је било код оног манекена.

    Citat maja bg kaže: Pogledaj poruku
    Čini mi se da je Tomica razočarao svoje dojučerašnje pristalice,koje su ga precenile,jer su mislile da nije "dupelizac".
    Te ratoborne pristalice su se prevarile.
    Njihovo političko mišljenje je zasnovano na mržnji usmerenoj prema DS-u i sličnima.
    Ja im predlažem da se okanu Tome grobara,vidite da vas je zakopao,pređite na novog partnera pa ga probajte npr Dveri.
    Oni trenutno ispunjavaju sve te sado mazo uslove u kojima vi želite da učestvujete,probajte ih al pazite da vas i oni ne zahebu
    Zbog zaeba dolazi do nedostatka komentara odbrane.

    Željno očekujemo čika Josin odgovor
    Садо-мазо није проблем, али прво морате да ми пошаљете СиВи са сликом.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  9. #114

    Odgovor: Тома Николић, наш председник

    Aktivan precednik poslednjih dana,
    Juce rece da : "" necemo seci vene i izvrsiti samoubistvo zbog Nemacke ( sofisticiranosamosofisticirano)
    a danas procitao tekst na otvaranju novosadskog poljoprivrednog sajma pred polupraznim ili polupunim tribinama (zavisi kako ko gleda )

    Jesam rekao da to moj precednik nije.?
    Nije.... al jebes ga.!
    Narod odlucio.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  10. #115

    Odgovor: Тома Николић, наш председник

    Nisam za to da sve zavisi od jednog coveka jer to postaje diktatura,kome sledecem deli orden?

  11. #116

    Odgovor: Тома Николић, наш председник

    A jel jeo jagode sa slagom na Wimbldonu ovaj nemusti precednik .?
    Ako jeste nadam se da nije uflekao novo odelo.

    Ciji je on precednik.?
    Cega je on precednik?

    .
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  12. #117

    Odgovor: Тома Николић, наш председник

    Pa sad, ukoliko je neko neobavešten (kao što je Koštunica često govorio), mogao je makar pokušati da traženjem u nekom pretraživaču nađe odgovore ko je čiji i čega predsednik. I to samo ako sam ispravno protumačio post prethodnika, pošto je napisao tako da se stiče utisak slabe pismenosti i obaveštenosti ali i velike želje da nešto napiše.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  13. #118

    Odgovor: Тома Николић, наш председник

    Canak je prihvatio da je Nikolic njegov predsednik trebali bi i drugi.

  14. #119

    Odgovor: Тома Николић, наш председник

    A zasto bi iko trebalo da poprima stavove Nenada Canka ili bilo koga drugog?Zar je tako tesko imati svoj stav?

  15. #120

    Odgovor: Тома Николић, наш председник

    Mislio sam na one koje slede Cankovu politiku i program.

Strana 8 od 12 PrvaPrva ... 678910 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Никола Пашић
    Autor Turkmenbashi u forumu Političari
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.12.2009, 15:36

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •