Тома Николић, наш председник - Strana 9
Strana 9 od 12 PrvaPrva ... 7891011 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 121 do 135 od ukupno 173
  1. #121

    Odgovor: Тома Николић, наш председник

    Nebi ja ni premetio da je precednik takozvani master bio na ne zvanicnom sveckom prvenstvu u tenisu
    ali sam cuo iz publike prepoznatljivi i gromo a glasan povik " Go Novace !! i istoga trenutka postavim sebi pitanje
    " jeli ili dali je to precednik"
    Ta je moja dilema je jako je kratko je trajala jer ugleda u svoj toj belini i prepozna ga a sto i nije bilo tesko jer je bio u odelu boje zagasite
    kao u onoj reklami i time je ga bilo lako za prepoznati mnogo lakse nego da je bio u odelu sive boje naprimer.
    A kada sam cuo te dve potsticajne reci " Go Novace !! osetio sam i ponos zbog perfektnog znanja engleskog naseg precednika i zmarci me neki prodjose kroz celi mene skroz.
    I odvojio njegovo vreme i zaputio se na taj dalek put sa svojega heliodroma u Bajcetini pa sve do Wimbldona .
    Predpostavljam da je tijekom puta slusao svog omiljenog pevaca Dzimija Hendriksa kojega slusa i kad pece rakiju sa svojim kazanom
    a vrlo je moguce da je stigao i da procita neko lako stivo od kolakovskog naprimer a zasigurno je nastavio i rad na svojoj novoj knjigi
    jer je on i spisatelj jamacno.

    Nesmem ni da zamislim kakvo bi bilo razocarenje Novaka a i publike i visokih zvanicnika iz drugih zemalja da nije stigao nas precednik u zagasitom odelu i pruzio preko potrebnu podrsku Novaku.

    P.S.
    Sve se mislim nesto da sam napravio jednu pravopisnu gresku u prvoj reci ( izostavio slovo h ).
    Moracu konsultovati wikipediku ili sastavljaca precednikovih govora ili najbolje da pitam nekog naprimer kolegu sivog?
    Poruku je izmenio bigrancer, 19.07.2013 u 21:56
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  2. #122

    Odgovor: Тома Николић, наш председник

    NAŠ PREDSEDNIK?????? Nemojte o njemu , k'o Boga Vas molim..... Do sada sam bio SUPER volje!!!!!!!! Nemojte.......

  3. #123

    Odgovor: Тома Николић, наш председник

    I ovog uglednog proizvodjaca rakije , takoreci diplomiranog , izabrao narod za predsednika , onaj vecinski.

    Pa tako ...sav izabran , od onog dela naroda , vecinskog . seo u fijaker da se malo voza sa kocijasem.

    Ne ide to.

    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  4. #124

    Odgovor: Тома Николић, наш председник

    ispostavilo se da je najveci gubitnik u danasnjoj politici
    prosto ga je pojeo Vucic
    bas kao sto je on onomad pojeo Seselja
    i sada,figurira.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  5. #125

    Odgovor: Тома Николић, наш председник

    Belieber .. najveci gubitnici smo mi.. ovca .. ne sekiraj se ti za tomu diplomu .. jer se ni on ne sikira za tebe .. get it.

  6. #126

    Odgovor: Тома Николић, наш председник

    Eto ..proslo vise od mesec dana kako smo obelezili godisnjicu smrti Predsednika Tita ali ni ovaj sadasnji nije los.

    Vernik.

    Nikolić gradi crkvu u Bajčetini | Društvo | Novosti.rs

    Domacin.

    Blic Online | Nikolić bogatiji za šest hektara zemlje


    Jebe se njemu i boli njega.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  7. #127

    Odgovor: Тома Николић, наш председник

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    Eto ..proslo vise od mesec dana kako smo obelezili godisnjicu smrti Predsednika Tita ali ni ovaj sadasnji nije los.

    Vernik.

    Nikolić gradi crkvu u Bajčetini | Društvo | Novosti.rs

    Domacin.

    Blic Online | Nikolić bogatiji za šest hektara zemlje


    Jebe se njemu i boli njega.
    Razvodnjavaš. Čuj 6 hektara?! Pa moja baba je odnela u miraz 6 hektara. Treba znat' stat'.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  8. #128

    Odgovor: Тома Николић, наш председник

    E ovo je stvarno vrhunac cinizma

    Blic Online | Poplave po Nikoliću: Velika opomena građanima, ne toliko državi?!

    Tačno sam i pretpostavljala da će na kraju ovako ispasti, puna usta samohvala, prebacivanje vrućeg krompira u ruke građana, negiranje svoje odgovornosti...
    Par dana sam se suzdržavala...jer je na neki način počela cenzura i po netu...ali bRe...zar oni i dalje smatraju da je narod glup??? (doduše ovde ne podrazumevam prosečnog glasača SNS-a), zar i dalje smatraju da se govno može prodati kao bombona?, zar ne vidi da veliki deo Srbije ključa od njihovih laži i samog ponošanja tokom proteklih dana?.
    Narod je pozivan na evakuaciju? Ajdeee....kada?
    Kada im je voda već bila metar u kućama?
    Zašto su skloniji iz javnosti obaveštenje Siniše Malog gde poziva Obrenovčane da ne napustaju svoje domove dan pre početka poplave?
    Zašto je Čučković odbijao da uključi sirene kada je grupa radnika iz TENT-a došla da ga upozori nešto malo pre ponoći?
    Zašto su onu ženu koja je izjavila da je brana minirala sklonili iz objave u vestima?
    Gde se gospodin preCednik krio 5 dana?
    Zašto su samo 2 amfibije upotrebljene kada ih imamo oko 150?
    Zašto su žene i deca (njih 1000) danima čučali u Vrtiću (ili beše škola) Jefimiji?
    Oni su spasili narod? M, da...
    Zašto na javnim TV stanicama ni jednom ...NI JEDNOM...nije pomenut Goran Ješić...koje je najzaslužniji za spašavanje Srema?
    Zašto nije smenjen Čučković a smenjen šabački gradonačelnik?
    .............................
    I onda Toma diploma izađe u javnost sa ovakvim textom...
    Ja se lično osećam kao da mi je pljunuo direkT u lice...a vi kako te?

    Šta reći...glasali ste, gledajte
    Budi pametan i pravi se lud

  9. #129

    Odgovor: Тома Николић, наш председник

    HOHENFELS, Germany (Friday May 23, 2014) – Using cutting edge battlefield simulation equipment, NATO members, partners, and cooperative nations train with United States forces at the Joint Multinational Readiness Center in Hohenfels, Germany as part of Combined Resolve-II. Combined Resolve-II is a U.S. Army Europe lead training event with allies, partners and cooperative nations from 15 European countries training for future operations.

    Combined Resolve-II, with more than 4,000 participants, includes military personnel from Albania, Austria, Belgium, Bulgaria, Croatia, France, Georgia, Hungary, Kosovo, Lithuania, Poland, Romania, Serbia, Slovenia and the U.S.
    ...
    ACO - Allied Command Operations | Combined Resolve II trains forces in Germany


    Toma Nikolić, komandant Vojske Srbije, naredio je našoj armiji da učestvuje u NATO manevrima u periodu od 13 do 29 ovog meseca i to zajedno sa vojskama Kosova, Albanije i niz drugih zemalja, uglavnom onih koje su pripadale bivšoj Jugoslaviji, odnosno nekadašnjem Varšavskom paktu...

    Da nije to razlog što nam je preCednik ćutljiv ovih dana i što ga nije bilo nigde dok su besnele poplave...

    Inače, mene je sramota zbog učešća Srbije na ovim manevrima koji se tako brižno skrivaju od javnosti.
    Poruku je izmenio memento, 27.05.2014 u 16:35
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  10. #130

    Odgovor: Тома Николић, наш председник

    ''Ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Srbije Zorana Mihajlović izjavila je da bi volela da vidi više energije u predsedniku Srbije Tomislavu Nikoliću, jer je ta energija svima potrebna...'' (Blic online, 15. jan. 2015.)

    Sačuvaj nas Bože!
    Od Tominog manjka i Zoraninog viška energije.

  11. #131

    Odgovor: Тома Николић, наш председник

    I pripali predsednik (sekularne) države svežanj od 33 sveće na Blagodatni oganj donet iz Jerusalima.
    Pripali pre patrijarha plamen pronet u hram sv. Save kroz špalir Garde.
    Dobismo mi patrijarha nad Patijarhom!
    Amen!

  12. #132

    Odgovor: Тома Николић, наш председник

    По стоти пут, секуларна држава не значи и атеистичка држава.

    А председник није патријарх већ председник једне државе која има своје традиције.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  13. #133

    Re: Odgovor: Тома Николић, наш председник

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    По стоти пут, секуларна држава не значи и атеистичка држава.

    А председник није патријарх већ председник једне државе која има своје традиције.
    Ova dostava blagodetnog ognja avijonom ruskog biznismena kojem su platili jel de, pa sav onaj kiceraj koji neodoljivo podseca na vreme srednjeg veka i to onog mracnog i pored ognja jel de , uz postavu garde ...predsednika ...je tako sekularno ..kako pise na onom papiru koji je ovde uvek bio papir bijeli a ne Ustav. .

    Ali ako je to ...dvostruki aksl...to jest , malo modifikovana tradicija ....( u skladu sa vremenom i svim tim tradicionalnim vrednostima..... ) onog nosenja stafete sirom nase lepe Juge ( gde Srbija procvat dozivjese ) najvecem sinu nasih naroda i narodnosti ....Drugu Titu .....podrzavam.

    gde god prodje oganj blagodetni ...........eto nama srece i veselja ....i napretka neprestanog .......
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  14. #134

    Odgovor: Тома Николић, наш председник

    E jesu smešni sa ovim mrljavim objašnjenjem o kvaru aviona.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  15. #135

    Odgovor: Re: Odgovor: Тома Николић, наш председник

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    По стоти пут, секуларна држава не значи и атеистичка држава.

    А председник није патријарх већ председник једне државе која има своје традиције.
    Ova dostava blagodetnog ognja avijonom ruskog biznismena kojem su platili jel de, pa sav onaj kiceraj koji neodoljivo podseca na vreme srednjeg veka i to onog mracnog i pored ognja jel de , uz postavu garde ...predsednika ...je tako sekularno ..kako pise na onom papiru koji je ovde uvek bio papir bijeli a ne Ustav. .

    Ali ako je to ...dvostruki aksl...to jest , malo modifikovana tradicija ....( u skladu sa vremenom i svim tim tradicionalnim vrednostima..... ) onog nosenja stafete sirom nase lepe Juge ( gde Srbija procvat dozivjese ) najvecem sinu nasih naroda i narodnosti ....Drugu Titu .....podrzavam.

    gde god prodje oganj blagodetni ...........eto nama srece i veselja ....i napretka neprestanog .......
    Комуњаре, атеисти и Србомрсци (не кажем да то троје нужно иде заједно) не могу да поднесу кад све није у складу с њиховим уверењима, а највише воле да тргну пену кад се трефи нешто што није "довољно секуларно".

    Смарате, јепте се, досадни сте. Не, ствари неће бити по вашем 100%, не може и тачка.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

Strana 9 od 12 PrvaPrva ... 7891011 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Никола Пашић
    Autor Turkmenbashi u forumu Političari
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.12.2009, 15:36

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •