Тома Николић, наш председник - Strana 5
Strana 5 od 12 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 173
  1. #61

    Odgovor: Тома Николић, наш председник

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Ne pitam te kakva je korist od DS-a, iako je evidentna tvoja potreba da pricas o njima, ja sam direktno i nedvosmisleno pitala kakvu korist imaju Iracani od drzave koja zvanicno jeste njihova, a kojoj nemaju pristup? Isto tako, sta nama vredi sto je Kosovo zvanicno nase, ako nasi ljudi tamo ne mogu normalno da zive? Mislis, njima je mnogo bitno sta pise na papiru?
    Као што рекох, све си у праву у овоме што говориш. Али нисам те то питао.
    Питао сам - на основу чега си закључила да је Сиви рекао да није битно у каквим условима људи живе? И да ли често имаш ту потребу да људима подмећеш ствари које нису рекли, већ их ти измашташ?

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    @yossarian:
    Aha, pa ne znam, mozda treba opet da idemo da ratujemo, posto smo i prethodni put mnogo postigli.
    Mozda treba da pustimo i da nas opet bombarduju, da bismo na kraju potpisali sve ono sto smo mogli i bez toga.
    И опет ти сама пишеш мој текст и сама на њега одговараш. Јел сам ја негде рекао да треба поново да се ратује? Опет гледаш у пасуљ?

    То што су нас једном бомбардовали не значи да убудуће не треба да штитимо ниједан национални интерес наше земље и нашег народа. Имамо три примера у три српске земље који нас уче како да се понашамо:
    1. Република Српска Крајина - оружјем уништена, данас их нема ни на мапи
    2. Република Српска - одбрањена у рату, постоји и дан данас. Што је више попуштала, више су тражили. Кад је дошао Додик, што је више отпора пружао, то су се захтеви смањивали.
    3. Република Србија - попушта од 93. Резултат? Нови и нови захтеви... да не причам о томе да су рецимо Призрен или Приштина после 1500 година етнички очишћени од Срба. Ал ето, ти би потписала, да нас опет не бомбардују.

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    vratimo se na predmet obozavanja:
    Ијао, какав је тек тај што је од овога изгубио...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  2. #62

    Odgovor: Тома Николић, наш председник

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku


    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    vratimo se na predmet obozavanja:
    Ијао, какав је тек тај што је од овога изгубио...
    uzas,je l da?

    ali to nista ne znaci....svi navijaju i za Novaka a zna se ko je kralj....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  3. #63

    Odgovor: Тома Николић, наш председник

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku


    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    vratimo se na predmet obozavanja:
    Ијао, какав је тек тај што је од овога изгубио...
    uzas,je l da?

    ali to nista ne znaci....svi navijaju i za Novaka a zna se ko je kralj....
    Чекај, чекај, знам ту... народ не ваља уствари, јел тако?
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  4. #64

    Odgovor: Тома Николић, наш председник

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    vratimo se na predmet obozavanja:

    http://www.youtube.com/watch?v=Rv463oO4k7A
    Cenim... da on nije ni svestan šta ga je snašlo.
    I izgleda da smo Tomica i ja koristili iste metode učenja engleskog...ne zna se ko je gori.


    Poruku je izmenio Meggy, 17.06.2012 u 12:08 Razlog: link
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  5. #65

    Odgovor: Тома Николић, наш председник

    Emerdjensi, emerdJensi...evri bAdi tU get fRom tHe strit...
    Budi pametan i pravi se lud

  6. #66

    Odgovor: Тома Николић, наш председник

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Питао сам - на основу чега си закључила да је Сиви рекао да није битно у каквим условима људи живе? И да ли често имаш ту потребу да људима подмећеш ствари које нису рекли, већ их ти измашташ?
    Ja sve cekam da mi kazes sta je trebalo da zakljucim, al' nikako da to saznam, pa moram da izmastam
    Osim toga, ume i on da pise, nije potrebno da ti obrazlazes umesto njega.


    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    То што су нас једном бомбардовали не значи да убудуће не треба да штитимо ниједан национални интерес наше земље и нашег народа.
    Ne znaci. Ali isto tako ne znaci da treba da se kurcimo ako neko moze da nas sravni sa zemljom.
    Jer, pustiti da ti neko bombarduje zemlju dva i po meseca i zrtvovati tolike ljudske zivote, a na kraju pristati na ono sto si mogao odmah je tipican primer ljudske gluposti.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  7. #67

    Odgovor: Тома Николић, наш председник

    Po meni, potpuno je nebitno kako taj gospodin govori engleski, sve dok država ima love da mu plaća prevodioca.

    Međutim porediti Tadića i Nikolića i pitanje za koga je trebalo glsati, kao kada bi me neko pitao, hoćeš da ti polomim levu ili desnu nogu, svejedno je.
    Suluda retorika kojom se objašnjavalo da će doći do kataklizme ako Nikolić pobedi je prevaziđena, ljudi su od aktuelne vlasti očekivali rezultate, retorika ne puni ni džepove ni stomake.
    Toma nije dobar izbor, ali nije ni Tadić, to je sve ista škola, razredni im bio rahmetli Slobodan Milošević, samo su oni unapredili sistem pljačke i kuku nama svake godine sve više i više.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  8. #68

    Odgovor: Тома Николић, наш председник

    to "nas" je za razmisljanje.
    Hasta Siempre

  9. #69

    Odgovor: Тома Николић, наш председник

    Toma Nikolić je baš car, jedan fini, pošteni, uglađeni gospodin. Obrazovan. Intelektualac. Drži do svoje reči - što kaže danas, ponovi i za 5 godina. Ma šta 5, 10. Ukratko, ko ga ne bi poželeo za predsednika.

  10. #70

    Odgovor: Тома Николић, наш председник

    Citat Cvetić kaže: Pogledaj poruku
    Toma Nikolić je baš car, jedan fini, pošteni, uglađeni gospodin. Obrazovan. Intelektualac. Drži do svoje reči - što kaže danas, ponovi i za 5 godina. Ma šta 5, 10. Ukratko, ko ga ne bi poželeo za predsednika.
    Ej..Cvetiću, ti si nešto pobrkao. Kada si bio tu predsednik je bio Tadić, pa verovatno njemu i dalje pišeš ?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  11. #71

    Odgovor: Тома Николић, наш председник

    nego,gledam onomad Dragicu...(je l mu se tako zove zena?)
    pa se nesto razmisljam...pazi,sta je strefilo jednu domacicu u zivotu! kladim se da nije nikad ni sanjala da ce toliko da se vini iznad svojih komsinica i drugarica iz detinjstva.....


    sto ti je zivot.....eJ - zena predsednika!!!! pa jos cim je sela u fotelju,strefio je London,svetska elita,upoznavanje s ljudima koje je samo na televiziji gledala....

    zavidim joj,svemujebem...ja nikad nisam umela da odaberem tako perspektivnog a da se to ne vidi odmah iz aviona...a ona je imala oko.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  12. #72

    Odgovor: Тома Николић, наш председник

    Сад ми паде на памет, зашто је онај претходни и ону жену која није завршила у манастиру сакривао ко да је нема?
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  13. #73

    Odgovor: Тома Николић, наш председник

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Сад ми паде на памет, зашто је онај претходни и ону жену која није завршила у манастиру сакривао ко да је нема?
    kako zasto? pa nije bila naocita ko Dragica ...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  14. #74

    Odgovor: Тома Николић, наш председник

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Сад ми паде на памет, зашто је онај претходни и ону жену која није завршила у манастиру сакривао ко да је нема?
    ...verovatno zato sto je derpe,lopov,itd...ali pojenta je zena koja "nije zavrsila u manastiru"...ako je i od tebe,mnogo je......
    ...hell ain't a bad place to be......

  15. #75

    Odgovor: Тома Николић, наш председник

    To...Nik precednik ?
    Ne mogu da verujem?
    Mislim ...ko bi rekao ?
    Ko bi se tome nadao ?

    Da ce isplivati na povrsinu.

    Sigurno je narod u njemu prepoznao neke kvalitete koji ga kvalifikuju za jednu takvu odgovornu i visoku funkciju.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

Strana 5 od 12 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Никола Пашић
    Autor Turkmenbashi u forumu Političari
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.12.2009, 15:36

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •