"Genetski eksperiment" užasnuo stanovnike kineskog grada
Prikaz rezultata 1 do 2 od ukupno 2
  1. #1

    "Genetski eksperiment" užasnuo stanovnike kineskog grada

    Sa belom kosom i roze kožom sa leopardovim šarama, misteriozna životinja prestravila je meštane Ksinksianga u Kini.


    Ksinksiang se nalazi u blizini nekoliko naučno istraživačkih centara i medicinske škole, a meštani koji su sreli čudnovato stvorenje uvereni su da je reč o eksperimentu koji nije prošao baš kako su naučnici planirali, kao i da je životinja pobegla iz neke od obližnjih laboratorija.

    - Zbog ružičaste boje kože izgleda kao svinja, ali genetski modifikovana - ispričao je jedan od očevidaca.


    Međutim, u policiji tvrde suprotno i kažu da je u pitanju pas koji ima pedigre, rase kineski ćubasti pas, koji je inače skupoceni ljubimac.

    - U pitanju je pas i to veoma skupe rase - rekao je portparol policije. Životinja sa belom kosom i repom, sa telom psa i glavom svinje definitivno bi mogla da uđe u najuži izbor takmičenja za najružnijeg psa na svetu.

    Jedan od primera je Joda koji je prošle godine proglašen za najružnijeg psa na Svetskom sajmu u Sanoma Marinu.

    Blic
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  2. #2

    Odgovor: "Genetski eksperiment" užasnuo stanovnike kineskog grada

    I mene je užasnuo ovaj prizor ako je produkt nekog eksperimenta.
    Podseća me na onog roza pony-a iz dečije priče i crtaća,što deca lepe sličice
    u albume...




    a i ljudi su čudni...
    Često na Limanu 2 kod Ekonomskog fakulteta susrećem jednog starijeg čoveka
    kako šeta svoju belu pudlu kojoj je rep, uši i ćubu na glavi, obojio u drečavo pink...
    Šta reči
    Poruku je izmenio ANIBAS, 10.06.2012 u 10:23 Razlog: sličica
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

Slične teme

  1. Sta znaci "Nezavisnost" i "Suverenitet"?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.03.2012, 18:30
  2. "Nova" i "stara" dijaspora
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2008, 10:20
  3. Od "Keca" do "Petice"
    Autor swba u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.12.2006, 08:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •