Šta očekujete od nove vlade - Strana 3
Strana 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 96
  1. #31

    Odgovor: Sta ocekujete od nove vlade

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...par imena mi upadaju u oci...krenimo redom......

    ...Ivica...vrhunski takticar...rekao bih kao Murinjo...ono sto je sada, moze da zahvali Borisu...on ga je napravio...Frankestajn......
    ...Vucic...voleo bih da upoznam tog coveka...pogledam u oci...da probam da odgonetnem sta je u toj glavi...sta cu kada volim psihologiju i psihijatriju......
    ...Mladja...mislim da je Hudini mala beba za njega...vrhunski prevarant...treba da snima emisije kao sto je radio Koperfild...kakav madjionicar......
    ...Mrka i Velja...tipicni predstavnici moderne Srbije...zivi dokaz naseg mulja i dna......
    ...na kraju...moj favorit...Aca Vulin...mladi JULovski jurisnik...rock poeta i branilac lika i dela B.Stulica i proletera svih zemalja...dosao je nared...bice zanimljivo gledati ga kako kenja svako vece od pola 8......
    ...elem...sta ocekujem?...voleo bih da se varam...ali ocekujem jednu veliku k......kojom ce da nas jebu i loopaju po chelima...ne da bi se opametili...vec da nikada ne zaboravimo......
    Svaka ti je zlatna.
    Sve što sam očekivala to se polako i dešava. Tuga, čemer, jad.
    Vraćanje u devedesete. Moralno posrnuće. Ne dekadencija! Dekadencija je za gospodu. Ova vlada ne barata pojmovima kao što je gospoština. Premijer je iz Žitorađe. Da, ja sam elitista. Volim elite, volim poreklo i porodičnu tradiciju.
    Mlađa je prototip lopine. Svi kriminalci grada Čikaga su u njegovoj stranci. Na čelu sa mojim direktorom.
    Toma i Aca ne znaju šta ih je snašlo. 'bala ih Rusija...u'vatili se majčice kao pijan plota ili kako je moja baka govorila "Našla se vila u čem' nije bila"..
    Velja- selja. Ober prostak.
    Jorgovanaka, Slavica i ona ministarka energetike što voli da je zovu ministar (zavist za penisom, rekao bi frojd) i što liči na gospođu Ćićolinu, su priča za sebe. Mislim da zaslužuju posebnu temu.
    Čuj temu, zaseban forum.
    I konzilijum psihijatara, školovanih sa "strane" just in case.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  2. #32

    Odgovor: Sta ocekujete od nove vlade

    Sinoc slusam Vucica.. Vec koji put naglasava: "Bice hapsenja, niko nece biti postedjen blablabla.." i o tome palamudi vec dobrih mesec - dva.. A sta to u stvari znaci? Govori: "'Ajde, sa' cemo da vas hapsimo, bez'te, bez'te, sa' cemo da vas hapsimo." Ti, sine moj, da hoces da hapsis, radio bi na tome u tisini i tek po hapsenju bi rekao da je hapsenje izvrseno, a ne da mrsis muda gde stignes o tome kako CE SE hapsiti i time das vetar u krila lopinama da sklone ukradeno i da se sklone sami.

    Ocekujem da nam uvale djoku do jaja. Jebe se meni i za Rusiju i za Ameriku, dovoljno ce nas sjebati ovi u Srbiji. Tacno mi se svira ko je na vlasti jer je ovaj poredak inficiran. Trebaju nova lica kojih nema pa sve da ih puskom trazis. Nije bitno da li je na vlasti Tadic ili Nikolic, ne. Isto sranje, drugo pakovanje.
    Krek, krek.. Ne gudra

  3. #33

    Odgovor: Sta ocekujete od nove vlade

    Očekujem .... "tresla se gora, rodio se miš"

  4. #34

    Odgovor: Sta ocekujete od nove vlade

    ocekujem da cemo jesti meso praznikom....100 grama po osobi....a da cemo dupe da brisemo novinom.....
    popizdim svaki dan kad udjem u Rodu....pre podneva jedna cena ,po popodne druga....kaze mi kasirka:Svakog dana promenimo stotinu cena,ne mozemo da postignemo!
    a gdi je o tome na teveu?
    samo prijavljuju ulje i mleko,ko da na tome zivimo...nek je ulje i trista dinara,ja ga trosim do dva litra mesecno ali sunku,majonez,testenine,zacine,papir za wc,mlecne proizvode koristim u znatno vecoj meri

    znaci,poludim od potajnog podizanja cena ...

    bas misle na narod,bas su fini.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  5. #35

    Odgovor: Sta ocekujete od nove vlade

    ...da sem ukidanja silnih Agencija se malo pozabavi firmama koje pružaju komunikacione usluge.
    Tu bi baš trebalo malo "zaviriti" i primeniti već donet Zakon o monopolu .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  6. #36

    Odgovor: Šta očekujete od nove vlade

    Da me konačno natera na onaj odlučujući korak
    Nisu ni ratovi 90-tih...
    Nije ni demokaCija 2000 i neke...
    A sa druge strane T. šalje razglednice....i u svakoj osećam poziv...
    "Batali sve to, koji će ti....ovde je trava (veruj mi) zelenija"...

    Očekujem od vlade da mu (konačno) poverujem...
    ...da spakujem pinkle i postanem ERA sa onoga sviJeta...
    ...gde nema ...danas nema ulja, danas nema mleka...zato jedi gov....ups...
    Ae pa tako ...
    Budi pametan i pravi se lud

  7. #37

    Odgovor: Sta ocekujete od nove vlade

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    ocekujem da cemo jesti meso praznikom....100 grama po osobi....a da cemo dupe da brisemo novinom.....
    popizdim svaki dan kad udjem u Rodu....pre podneva jedna cena ,po popodne druga....kaze mi kasirka:Svakog dana promenimo stotinu cena,ne mozemo da postignemo!
    a gdi je o tome na teveu?
    samo prijavljuju ulje i mleko,ko da na tome zivimo...nek je ulje i trista dinara,ja ga trosim do dva litra mesecno ali sunku,majonez,testenine,zacine,papir za wc,mlecne proizvode koristim u znatno vecoj meri

    znaci,poludim od potajnog podizanja cena ...

    bas misle na narod,bas su fini.....
    Генијално ми је кад неко криви ову владу за проблеме које имамо. Као ето, све је било бајно прошле четири године, и онда су дошли ови и за три месеца све упропастили...

    Као Титоисти... за време Броза је све било екстра, пукло је кад је Броз отишао...

    Ова влада није на положају ни два месеца, а већ је кривимо за последице Тадићевих четворогодишњих свињарија.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  8. #38

    Odgovor: Sta ocekujete od nove vlade

    Eкономски смо надрљали, влада пре Цветковића је оставила пуну касу, ови после су је испразнили а дуг довели до астрономских цифара, не видим да имамо неке економске стручњаке евентуално ако пронађемо нафту извлачимо се гарантовано.
    Али да не мрачим, очекујем на пољу културе неке помаке, коначно смо добили министра који је нешто радио у животу и компетентан је да води министарство за које ће да сноси одговорност.
    Ево кога занима шта он каже на ту тему (мало је глупо да поред оволико националних телевизија човек мора ја јури смимке на јутјубу са локалних телевизија да би видео неку емисију са укључивањем гледалаца), ја ту нема ништа ни да додам ни да одузмем.


    Верујем и да ће министарство спорта бити добро вођено. Већ су показане намере да се пажња посвети атлетици и аматерским спортовима уместо досадашње праксе да се министар шлепа уз тенисере не би ли изгледао већи у њиховом друштву.

    Не верујем да неко здравство може да води горе неко од Томице а одбрану од Шутановца.
    За пољопривреду сам благи оптимиста а за енергетику сам благо забринут, ово чисто субјективно немам неке јаке аргументе за ова два министарства.
    Остало је мање више исто.

  9. #39

    Odgovor: Sta ocekujete od nove vlade

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    ocekujem da cemo jesti meso praznikom....100 grama po osobi....a da cemo dupe da brisemo novinom.....
    popizdim svaki dan kad udjem u Rodu....pre podneva jedna cena ,po popodne druga....kaze mi kasirka:Svakog dana promenimo stotinu cena,ne mozemo da postignemo!
    a gdi je o tome na teveu?
    samo prijavljuju ulje i mleko,ko da na tome zivimo...nek je ulje i trista dinara,ja ga trosim do dva litra mesecno ali sunku,majonez,testenine,zacine,papir za wc,mlecne proizvode koristim u znatno vecoj meri

    znaci,poludim od potajnog podizanja cena ...

    bas misle na narod,bas su fini.....
    Генијално ми је кад неко криви ову владу за проблеме које имамо. Као ето, све је било бајно прошле четири године, и онда су дошли ови и за три месеца све упропастили...

    Као Титоисти... за време Броза је све било екстра, пукло је кад је Броз отишао...

    Ова влада није на положају ни два месеца, а већ је кривимо за последице Тадићевих четворогодишњих свињарија.
    izvini,ja sam prosta zena i na stvar gledam krajnje prakticno
    redovna primanja su mi ista poslednjih nekoliko godina i u eurima su
    e pa,poslednja dva meseca mi je drasticno opala kupovna moc u supermarketu i na pijaci
    da zlo bude vece,kad sam sita ja sam mirna
    tako funkcionisem
    poitanje je sta ocekujem od ove vlade
    pa eto,kako je krenulo,ocekujem da cu da predjem na Duel,na sampon od breze,na parizer,na povrce i voce koje pocinje da gnjili pa je cena snizena
    ako nemam za bioskop,gledacu na netu
    ako nemam za pozoriste,citacu vise
    ako nemam za nove,nosicu stare cipele
    ali moram da jedem svemujebem!

    ne interesuje me ko je na vlasti,ja samo ocu da jedem !!!
    Ploviti se mora i bez broda ..

  10. #40

    Odgovor: Sta ocekujete od nove vlade

    Htela bi ja dosta toga da kažem al šta mi vredi,i da opsujem i da ružne reči kažem ne vredi a čitaju to i malo obrazovaniji od mene pa me eto sramota.Toliko o ovoj vladi.

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  11. #41

    Odgovor: Sta ocekujete od nove vlade

    na vidiku mi nič bolje....sve mi neki predosećaj da im je namera da ostave svoj lični pečat a sve preko naše grbače
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  12. #42

    Odgovor: Sta ocekujete od nove vlade

    Samo da ne biju ko taj tvoj fasista
    Dodji janje kad se žito žanje




  13. #43

    Odgovor: Sta ocekujete od nove vlade

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    izvini,ja sam prosta zena i na stvar gledam krajnje prakticno
    redovna primanja su mi ista poslednjih nekoliko godina i u eurima su
    e pa,poslednja dva meseca mi je drasticno opala kupovna moc u supermarketu i na pijaci
    da zlo bude vece,kad sam sita ja sam mirna
    tako funkcionisem
    poitanje je sta ocekujem od ove vlade
    pa eto,kako je krenulo,ocekujem da cu da predjem na Duel,na sampon od breze,na parizer,na povrce i voce koje pocinje da gnjili pa je cena snizena
    ako nemam za bioskop,gledacu na netu
    ako nemam za pozoriste,citacu vise
    ako nemam za nove,nosicu stare cipele
    ali moram da jedem svemujebem!

    ne interesuje me ko je na vlasti,ja samo ocu da jedem !!!
    Прво, нисам баш сигуран да исто мислиш па и осећаш према прошлој и овој влади, знамо те од раније.

    Друго, већ сам рекао - смешно је оптуживати ову владу за нешто после два месеца, ван памети. Сад кусамо оно што су нам Тадић и његови скотови закувавали четири године. А они уместо да кажу ето, кајемо се, криви смо, препуцавају се, пази, не ко је упропастио земљу, већ ко је крив што су изгубили...

    Од ове владе очекујем да заустави пропаст до које су Тадић и његови монструми довели.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  14. #44

    Odgovor: Sta ocekujete od nove vlade

    Citat test korisnik kaže: Pogledaj poruku
    Samo da ne biju ko taj tvoj fasista
    "fa,fa,fašista nemoj biti ti jerbo ću te Ja, dragi "


    ma jedva dočekali da se dočepaju fotelja i da omak izvrše preraspodelu preduzeća i šta reći već;već viđeno
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  15. #45

    Odgovor: Sta ocekujete od nove vlade

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Друго, већ сам рекао - смешно је оптуживати ову владу за нешто после два месеца, ван памети.
    A posle koliko vremena cemo moci da ih optuzimo, a da se to racuna kao njihov neuspeh a ne kao zaostavstina prethodne vlasti?
    Gather ye rosebuds while ye may...

Strana 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Iščekujete li neki film!?
    Autor yige_gui u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 240
    Poslednja poruka: 05.02.2015, 11:14
  2. Vlade Divac
    Autor Goga u forumu Sportisti
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 20.10.2012, 22:19
  3. Pad vlade, lokalni i parlamentarni izbori 11. maja
    Autor love hunter u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 29.03.2008, 20:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •