Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda? - Strana 4
Strana 4 od 18 PrvaPrva ... 2345614 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 258
  1. #46

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat Aca1983 kaže: Pogledaj poruku
    Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?! Srbi nisu sigurno. Zna se sta znaci biti Srbin-ponosno voleti svoju zemlju i svoj narod, a postovati i druge. Svi koji to ne cine, vec joj se suprotstavljaju po meni nisu Srbi, cak i ako im to na nekom dokumentu pise da jesu. Slazem se da smo malo naivniji narod nego sto bismo smeli biti, i nasedamo kroz istoriju uvek na iste fore jedino mi, ali isuvise smo mali da bi smo se ravnopravno suprotstavili ogromnoj negativnoj sili nasih neprijatelja koji su kako van, tako delom i u nasoj zemlji reseni da nas uniste. Ja sam Srbin, i ponosim se time. Pojedince poput po meni Heroja Ratka Mladica jako postujem i cenim, i zivo me pece cinjenica da su i danas isporucili jednog pripadnika mog naroda Hagu-toj antisrpskoj instituciji. A za Natasu Kandic i ostale elementarne nepogode koje su navedene u prvom postu ove teme ne zelim davati duzi komentar i trositi reci-nisu ih vredni .
    Ako su jedini problem koji imamo Nataša Kandić, Sonja Biserko , Čeda Jovanović , Nenad Čanak i slični , onda smo mi zemlja bez problema !A ako mislite da ćete ukloniti probem time što ćete njih ukloniti kao Đinđića onda se veoma varate jer nas ima oko 200.000 ,zasad!A biće nas još više i još hrabrijih !

  2. #47

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?



    Najveci neprijatelj?

    Zna se srbi

    nema nama veceg neprijatelja od nas samih
    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...

  3. #48

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    бугари
    аустроугари
    јапанци
    лилипутанци
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  4. #49

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Iako se iskreno slazem sa stavovima da smo mi neprijatelji samih sebe, necu to reci, jerbo cu ispasti kao bezumno zrno peska u peshcaniku koje nema svoje misljenje. Zato cu da kazem sledece:

    Najveci neprijatelj srba je-istorija. Da je bila drugacija (bolja), i nama bi danas bilo bolje.

    Zatem, geografska pozicija- kopnena drzava, nema izlaza na more, sto ogranicava trgovinu i razmenu resursa.

    Zatem, ne mi, vec nasi mozgovi (bolje reci nasi preci, koji su nam usadili taj mentalitet uglavu). Oduvek smo se potkopavali, samo mnogi to nece da priznaju. Zato, PRIZNAJTE! A, da, i navikli smo da nas svi loze. primamo se na sve sto nam mocniji kazu.

    I, na kraju, najveci neprijatelj sviju Srba jeste shljiva... da se ne opijamo toliko njome, mozda bismo imali vremena i za nesto korisno

    --edit--

    A, da, i Bugari
    Nije bitno koliko jako udaras, vec koliko jako mozes biti udaren a da ne padnes.

    Uberi cvet, jer ce uvenuti iako ga ne uberes.

  5. #50

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    САД, Британија, Француска, Немачка те њихови пиону на терену, дакле:
    Хрватска
    Бошњакистан
    Албанија и косовски Шиптари
    милови "Црногорци"
    купљени Срби типа Кандићке, Свилановића, Чанка, Чеде и братије.
    исламске земље које подржавају наше непријатеље, рецимо Турска, Иран, Малезија, Сауди Арабија...
    сателитске државе по Европи: Холандија, Данска, Аустрија....
    Америчке слуге у источној Европи нису наши непријатељи толико активно колико су подложни америчким наредбама.
    Македонија јер хоће да призна Косово рецимо.

    Ukoliko bi Srbija na Balkanu ostvarila svoj nacionalni interes po pravu
    i pravdi, što bi moralo da se desi da se Amerika nije umešala, bila bi
    to najveća država na Balkanu. Naravno, bilo bi reči i o najmoćnijoj
    državi – politički, vojno, ekonomski, infrastrukturno. Srbija bi bila
    moćnija i od same Grčke. S druge strane, Srbija je jedina država na
    Balkanu od koje se moglo, i može očekivati značajnije i intenzivnije
    povezivanje s Rusijom – i ekonomsko i političko i vojno. To ne znači da
    bi se Srbija pre dvadesetak godina zaista s Rusijom tako i povezala, ali
    bi takva „opasnost“ bila prisutna uvek. Za pet, deset ili dvadeset
    godina. Zbog te opasnosti NATO, koji se poput malignog tkiva širi, i
    Amerika, koja to planira i time rukovodi jer je zapravo reč o njoj i
    njenom drugom „ja“, sve vreme pokušavaju eliminaciju srpskog političkog
    i vojnog faktora kao presudnog i moćnog na Balkanu. Amerika je zapravo
    preventivno razbila srpski etnički prostor, državu, razbija institucije
    i razgrađuje samo srpsko etničko tkivo, osiguravajući se posredno da
    Rusija nikada ne postane značajniji faktor na Balkanu i Sredozemlju.
    Slavko Zivanov, "Politika", 18.04.2007
    .
    можда бих само још не уверенима скренуо пажњу да прате ако имају могућности, и друге изворе информација сем западних, геополитичке и војно стратешке погледе бројних стручњака (не западних) и доћиће до истог сазнања као и претходно цитирани новинар само много детаљније о свакој области, наравно ако вас занима, а ако вас не занима нека буде крив Младић, и остали генерали, бивша политика, садашнја политика

  6. #51

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat stane37 kaže: Pogledaj poruku
    Zatem, ne mi, vec nasi mozgovi (bolje reci nasi preci, koji su nam usadili taj mentalitet uglavu). Oduvek smo se potkopavali, samo mnogi to nece da priznaju. Zato, PRIZNAJTE! A, da, i navikli smo da nas svi loze. primamo se na sve sto nam mocniji kazu.
    Не знам одакле ти ово. Можда би и било боље да смо мање својеглави. Менталитет нам је такакав каквог су га историја и околности створили, последица а не узрок.

    I, na kraju, najveci neprijatelj sviju Srba jeste shljiva... da se ne opijamo toliko njome, mozda bismo imali vremena i za nesto korisno
    Проблем алкохолизма у Србији уопште није толико велики, као рецимо у Русији.

    A, da, i Bugari
    Мислим да с Бугарима, Румунима и Мађарима немамо ама баш никаквих нерешених питања, те да би требало да порадимо на добрим односима с тим земљама. Ја имам и малу бугарску заставицу, добио сам је на поклон од повратника из Сунчевог Брега. Ваистину Стоичков!

    Остатак поста доста добар!
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  7. #52

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    oduvek pogreşna Srpska politika ...
    Ko je za jednu voznjicu

  8. #53

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Ne treba nama neprijatelj,

    dovoljni smo mi sami sebi.
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa

  9. #54

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    ko sto kaze prethodnik sami sebi su dovoljni , a ako imaju jos neprijatelja samim tim su zilaviji

  10. #55

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    oduvek pogreşna Srpska politika ...
    Како рече недавно лик из Међународне кризне групе, већ стотинама година Срби дестабилизују Балкан својим империјализмом...
    Велике силе нас оптужују за империјализам, сетимо се да је причу о великосрпском империјализму лансирала пропаганда Аустро-Угарске - земље чији је циљ био Солун!
    Од тада се та прича само прежвакава, а најбољи пример је управо Лајон - који је отворено тврдио да је та прича била тачна и тада. Хрвати и муслимани се враћају на Вука Караџића, Гарашанина...
    Наш непријатељ могу бити наши неспособни политичари и њихов лош рад, али не наша погрешна политика, јер је увек за циљ имала само ослобођење српских земаља од окупатора и миран развој Србије.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  11. #56

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Sve dok budemo razmisljali na nacin na koji razmisljamo i delili ljude na osnovu nacionalnosti i politickih opredeljenja, uvek cemo moci pricati o neprijateljima na globalnom nivou...najveci problem svih ljudi ma kom narodu pripadali jeste da u coveku ne traze coveka, vec uglavnom neprijatelja zbog ovog ili onog.
    Osmeh Je Kriva Linija Koja Ispravlja Sve Stvari

  12. #57

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Demokratija !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    Zoran
    Kuda tako urno ti ratniče hodis ?
    Ka sudbini !

  13. #58

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat cicka kaže: Pogledaj poruku
    Sve dok budemo razmisljali na nacin na koji razmisljamo i delili ljude na osnovu nacionalnosti i politickih opredeljenja, uvek cemo moci pricati o neprijateljima na globalnom nivou...najveci problem svih ljudi ma kom narodu pripadali jeste da u coveku ne traze coveka, vec uglavnom neprijatelja zbog ovog ili onog.
    Ради се углавном о језичким конструкцијама. Кад неко каже да су Србима највећи нерпијатељи рецимо Шиптари или Американци, наравно да не мисли да је свако ко је Шиптар или Американац самим тим српски непријатељ, већ се ради о њиховој политици, њиховој влади, њиховим организацијама...
    Не ради се о томе да се у човеку не види човек већ о свести да се колективитетима супротстављају колективитети, организације, институције...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  14. #59

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Naši političari

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    E da, najveći neprijatelji srpskog naroda su naši političari. Banda lopovska. Svi su isti. Ko da su iz istog dupeta ispali. Svi isto smrde. Mogli bi lepo da uvezemo premijera i predsednika stranca, platimo im, napravimo ugovor ko sa Klementeom i imaju misiju da nas izvade iz govana. Bar znamo kome smo dali pare.
    ne slažem se samo da su svi isti

    moje mišljenje je: "Jedan gori od drugog"

  15. #60

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Nikakvo provociranje drugih, ja stvarno sam ponosan što sam Srbin i što nisam naci.

Strana 4 od 18 PrvaPrva ... 2345614 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Obicaji i tradicija drugih naroda
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 31.10.2009, 18:43
  2. Najveći osvajači i najveće vojskovođe
    Autor memento u forumu Istorija
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 21.08.2009, 14:43
  3. Jela drugih naroda..
    Autor yige_gui u forumu Dijaspora
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 12.08.2008, 17:27
  4. Horoskop drugih naroda
    Autor sussi u forumu Astrologija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 28.09.2007, 19:11
  5. NS: Imena ulica po braniocima svog naroda
    Autor yossarian u forumu Spomenar
    Odgovora: 132
    Poslednja poruka: 14.08.2007, 15:31

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •