Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda? - Strana 12
Strana 12 od 18 PrvaPrva ... 21011121314 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 166 do 180 od ukupno 258
  1. #166

    Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat felix kaže: Pogledaj poruku
    Nije Petre Broz bio Srbin,iako su ga Srbi svojatali kao najveceg sina nasih naroda i narodnosti,ali su Srbi bili:

    -Vladimir Dedijer (onaj lik u cetnickoj uniformi sto testerise glavu Srbinu,brat tog nesrecnika je moj komsija),
    -Slobodan Penezic Krcun,
    -Aleksandar Leka Rankovic.
    -Dragica Pravica,(posle zlocina ispred skole u Gackom sela na mrtvog Petra Jovovog Kovacevica i zapalila cigaru),
    -Sava Kovacevic (zlotvor koji je pobio pola mog sela),
    -pop Vlada Zecevic (komunisticki "svestenik"),
    -Zikica Jovanovic Spanac,
    -Milovan Djido Djilas,
    ...ima ih jos mnogo...oni su izvrsitelji...Broz je samo uz Chivas i Havanu izdavao naredjenja....

    ...Eh da,pa da spomenemo Deme Stojaia,Hotrtijevog ministra,zlikovca,rodjen kao Dimitrije Stojakovic u Banatu...eto ti imena,imam ih jos podosta...pa ako zelis ,navescu ih....
    To znaci da je nasa kompletna Istorija od '41 - '80 fabrikovana i Srbi komunisti
    su za vreme WWII i do Brozove smrti ubijali Srbe ?
    Posto vise nema Komunista, jel' bi ti to mogao da dokazes, ili je tvoja rec
    zakon ?
    Kako to da se takav masakr Srba uopste ne spominje ?
    Kako to da meni koji sam ziveo u cetnickom leglu (11 godina) u Cleveland OH USA niti jedan cetnik o tome nije pricao ?
    Ti si Srpska Wikipedia a mi smo svi do juce bili u komi ?

    YUroPe

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku

    Daj nemoj da me zasmejavaš molim te
    Nisam imao nameru da te zasmejavam, ali me interesuje da li je to sto ti osecas
    da ja tebe zasmejavam za mene plus ili minus ?
    Mene tvoje izjave uopste ne zasmejavaju, posto ne volim kada mi neko
    Narod blati takvim izjavama.

    Ser BIA
    Poruku je izmenio BaneK, 18.01.2009 u 14:22 Razlog: opet
    YUrope ;
    Covecanstvo se deli na pravedne koji ne lazu, i lazove
    koji su nepravedni.

  2. #167

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    To znaci da je nasa kompletna Istorija od '41 - '80 fabrikovana i Srbi komunisti
    su za vreme WWII i do Brozove smrti ubijali Srbe ?
    Posto vise nema Komunista, jel' bi ti to mogao da dokazes, ili je tvoja rec
    zakon ?
    Kako to da se takav masakr Srba uopste ne spominje ?
    Kako to da meni koji sam ziveo u cetnickom leglu (11 godina) u Cleveland OH USA niti jedan cetnik o tome nije pricao ?
    Ti si Srpska Wikipedia a mi smo svi do juce bili u komi ?

    YUroPe
    Znaci ono sto to ne odgovara nije istina...imam dokumentovano...ali kao sto ti kazes svi su nevini dok se ne dokaze suprotno...pruzi ovde dokaze "monarhisto" za cetnicke zlocine pa cu ti odgovoriti...a ako si vec ziveo u USA (i ja sam inace),...opisi nam onda. ako si cuo, slucaj srpskog patriote Dragise Kasikovica i njegove 10-o godisnje kcerke koji su masakrirani od strane Srbina iz UDB-e...onda mozemo da razgovaramo...i jos nesto ,ne zelim da ti uzimam primat srpske Wikipedije (#bala te ona) to je tvoj resor...zaboravih da dodam,siguran si da nema vise komuniista?...eeee Petre,Petre..za tebe je noc,mrkla noc...
    Poruku je izmenio felix, 14.01.2009 u 17:30

  3. #168

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Kako to da meni koji sam ziveo u cetnickom leglu (11 godina) u Cleveland OH USA niti jedan cetnik o tome nije pricao ?
    gde si živeo ... ?
    E baš si naš'o gde ćeš da živiš ... i koje će "leglo" da ti bude "Srpska Wikipedia".

    Znači zato ti i ne s'vataš ... ništa



    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Nisam imao nameru da te zasmejavam, ali me interesuje da li je to sto ti osecas
    da ja tebe zasmejavam za mene plus ili minus ?
    Mene tvoje izjave uopste ne zasmejavaju, posto ne volim kada mi neko
    Narod blati takvim izjavama.

    Ser BIA
    Da "si bija bija ovde dok je grmilo i sIvalo" a ne u četničkom leglu ... možda bi te i shvatila ozbiljnije ,
    ovako ... imaš PLUS samo za uspešno zasmejavanje

    Poruku je izmenio CHichaGlisha, 14.01.2009 u 17:23

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  4. #169

    Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Ante Pavelic-postoji li veci zlocinac, koji je izvrsio genocid nad Srbima, Jevrejima i Romima?
    Dinko Sakic- komadant koncentracionog logora Jasenovac
    Najmonstruozniji zločinci u logoru: Mima Pavićević, Modrić, Matković, Naletić, Šarić, Đerek, Sablić, Mihaljević, Josip Matija, Petar Brzica i jos mnogi.
    Oko 800000 Srba su pobili u Jasenovcu.
    Pogledajte:
    https://cp13.heritagewebdesign.com/~...00&order=yobup

    Moja familija je posle 1945 robovala u Pozarevcu (Zabela), izgubila imovinu, neki su zivot izgubili, a neki su emigrirali.Kako neko moze da prica da komunisticki funkcioneri nisu bili zlocinci?Demokratija je samo na papiru, a danasnji funkcioneri su deca velikih komunista.

    Jovan Žarko Veselinov, bio je visoki pokrajinski funkcioner, koji je srpskim domaćinima čupao brkove, oduzimao im zemlju, kuće, stoku i žitarice, i uterivao ih u sovjetske kolhoze.
    Poruku je izmenio BaneK, 18.01.2009 u 14:24 Razlog: tri za redom
    Tri su zla i tri su dobra na svetu: vatra, zena i more

  5. #170

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat felix kaže: Pogledaj poruku
    Znaci ono sto to ne odgovara nije istina...imam dokumentovano...ali kao sto ti kazes svi su nevini dok se ne dokaze suprotno...pruzi ovde dokaze "monarhisto" za cetnicke zlocine pa cu ti odgovoriti...a ako si vec ziveo u USA (i ja sam inace),...opisi nam onda. ako si cuo, slucaj srpskog patriote Dragise Kasikovica i njegove 10-o godisnje kcerke koji su masakrirani od strane Srbina iz UDB-e...onda mozemo da razgovaramo...i jos nesto ,ne zelim da ti uzimam primat srpske Wikipedije (#bala te ona) to je tvoj resor...zaboravih da dodam,siguran si da nema vise komuniista?...eeee Petre,Petre..za tebe je noc,mrkla noc...
    Meni samo istina odgovara, a istina je ono sto postoji, ono sto je dokazano.
    Gde sam ja spomenuo cetnicke zlocine ?
    Ja sam anarhista koji smatra da bi monarhija bila najbolje resenje za Srbiju,
    u nekakvoj Srbiji moram ziveti.
    Mene istorija ne zanima, sta je bilo, bilo je, ali kada neko pokusava da
    kaze kako su Srbi najpoganiji Narod na ovoj Planeti, smatram da se to
    odnosi i na mene, posto sam ja deo tog Naroda.
    Ja znam da Komunista vise nema, ima bivsih Komunista, ni SPS nisu vise
    socijalisti, i sam mali debeli je rekao da hoce da reformise stranku, ovog puta
    zvanicno.

    YUroPe
    YUrope ;
    Covecanstvo se deli na pravedne koji ne lazu, i lazove
    koji su nepravedni.

  6. #171

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Vuk dlaku menja, ali cud nikada.
    Tri su zla i tri su dobra na svetu: vatra, zena i more

  7. #172

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat vasilis kaže: Pogledaj poruku
    Moja familija je posle 1945 robovala u Pozarevcu (Zabela), izgubila imovinu, neki su zivot izgubili, a neki su emigrirali.Kako neko moze da prica da komunisticki funkcioneri nisu bili zlocinci?Demokratija je samo na papiru, a danasnji funkcioneri su deca velikih komunista.
    Zlocinac je svaki covek koji ubije drugog coveka, ali reci da su Srbi najveci
    zlocinci Srpskog naroda nije realno, bez obzira na licnu tragediju.
    Ovo je kao zona sumraka, Engleska i Amerika nas unistavaju, a mi ovde raspravljamo kako smo sami sebi najveci neprijatelji, a broj 2 su Rusi.
    Klasican primer "zavadi pa vladaj", njihova propaganda je toliko jaka da ja ovde slusam ono sto Ameri hoce da cuju.
    Ne mogu nikako da shvatim koncept "Ja sam Srbin clan najgoreg Naroda na Planeti, i time se dicim, posto upravo cepam usta pokusavajuci to da objasnim
    drugim Srbima koji to ne shvataju."

    Zar vas nije sramota sto ste Srbi koji su takvi kao sto vi smatrate da jesu ?

    YUroPe
    YUrope ;
    Covecanstvo se deli na pravedne koji ne lazu, i lazove
    koji su nepravedni.

  8. #173

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Zlocinac je svaki covek koji ubije drugog coveka, ali reci da su Srbi najveci
    zlocinci Srpskog naroda nije realno, bez obzira na licnu tragediju.
    Ovo je kao zona sumraka, Engleska i Amerika nas unistavaju, a mi ovde raspravljamo kako smo sami sebi najveci neprijatelji, a broj 2 su Rusi.
    Klasican primer "zavadi pa vladaj", njihova propaganda je toliko jaka da ja ovde slusam ono sto Ameri hoce da cuju.
    Ne mogu nikako da shvatim koncept "Ja sam Srbin clan najgoreg Naroda na Planeti, i time se dicim, posto upravo cepam usta pokusavajuci to da objasnim
    drugim Srbima koji to ne shvataju."

    Zar vas nije sramota sto ste Srbi koji su takvi kao sto vi smatrate da jesu ?

    YUroPe
    Niko nije rekao da su Srbi najgori narod, zlocinaca je uvek bilo i bice.Krivica nije kolektivna, nego individualna i zlocinci trebaju da odgovaraju.A sto se tice Rusa oni su se pokajali zbog oktobarske revolucije i cak su rehabilitovali svoju carsku porodicu Romanov, a crkva ih je kanonizovala.
    Poruku je izmenio vasilis, 14.01.2009 u 18:33
    Tri su zla i tri su dobra na svetu: vatra, zena i more

  9. #174

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Zlocinac je svaki covek koji ubije drugog coveka, ali reci da su Srbi najveci
    zlocinci Srpskog naroda nije realno, bez obzira na licnu tragediju.
    Ovo je kao zona sumraka, Engleska i Amerika nas unistavaju, a mi ovde raspravljamo kako smo sami sebi najveci neprijatelji, a broj 2 su Rusi.
    Klasican primer "zavadi pa vladaj", njihova propaganda je toliko jaka da ja ovde slusam ono sto Ameri hoce da cuju.
    Ne mogu nikako da shvatim koncept "Ja sam Srbin clan najgoreg Naroda na Planeti, i time se dicim, posto upravo cepam usta pokusavajuci to da objasnim
    drugim Srbima koji to ne shvataju."

    Zar vas nije sramota sto ste Srbi koji su takvi kao sto vi smatrate da jesu ?

    YUroPe
    Pa da li si ti svestan da osim "saveznickih" bombardovanja 44/45. i 99. sve ostale zlocine nad Srbima su izvrsili Srbi koji su bili marionete i poslusnici raznih rezima i globalnih gospodara..evo ti jos jedan primer...glavni zlikovac i komandant muslimanskih snaga u zlocinima nad Srbima je bio general (pukovnik JNA) Jovo Divjak,Srbin...ako te istorija ne zanima,nemoj se ni baviti povrsno sa njom....imam brdo primera....a Dzordz Karamarkovic,bas je lepo kao USA admiral ispaljivao Tomahavke,kao i onaj lopov Rod Blagojevic koji je glasao za NATO intervenciju,a Hrvat Denis Kucinic bio protiv....sta pricas ti bre?!
    Poruku je izmenio felix, 14.01.2009 u 18:34

  10. #175

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Ovo je kao zona sumraka, Engleska i Amerika nas unistavaju, a mi ovde raspravljamo kako smo sami sebi najveci neprijatelji, a broj 2 su Rusi.
    Klasican primer "zavadi pa vladaj", njihova propaganda je toliko jaka da ja ovde slusam ono sto Ameri hoce da cuju.
    Ne mogu nikako da shvatim koncept "Ja sam Srbin clan najgoreg Naroda na Planeti, i time se dicim, posto upravo cepam usta pokusavajuci to da objasnim
    drugim Srbima koji to ne shvataju."

    Zar vas nije sramota sto ste Srbi koji su takvi kao sto vi smatrate da jesu ?

    YUroPe
    Da li vise boli kada te povredi neko blizak ili tudjin?
    Tri su zla i tri su dobra na svetu: vatra, zena i more

  11. #176

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Zlocinac je svaki covek koji ubije drugog coveka, ali reci da su Srbi najveci
    zlocinci Srpskog naroda nije realno, bez obzira na licnu tragediju.
    MaNemoj ...
    sad ispadoše zločinci oni (silni časni ljudi: oficiri, rezervisti, vojnici ... i naoružani civili) koji su držali oružje u rukama ... koji su veštim lažima i smrdljivom politikom obmanuti i dovedeni u zabludu da trebaYU i moraYU da čine što čine iz "patriotskih" razloga ...
    a nalogodavačka/e" gnjida/e koja/e se uštekovala/e i nije/nisu pucala/e - nevina/e... ???

    I ... ovde se uopšte više ne radi o ličnoj ili pojedinačnoj tragediji ... nego o Narodnoj (kolJektivnoj) tragediji,
    - a o ličnoj (pojedinačnoj i poimeničnoj) odgovornosti .

    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Ovo je kao zona sumraka, Engleska i Amerika nas unistavaju, a mi ovde raspravljamo kako smo sami sebi najveci neprijatelji, a broj 2 su Rusi.
    Klasican primer "zavadi pa vladaj", njihova propaganda je toliko jaka da ja ovde slusam ono sto Ameri hoce da cuju.
    Pa da znaš da ima istine u tvom negiranju ... u pravu si
    Nisu nam Rusi No2. ...već "bratski" dele prvo mesto sa domaćinom .

    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Ne mogu nikako da shvatim koncept "Ja sam Srbin clan najgoreg Naroda na Planeti, i time se dicim, posto upravo cepam usta pokusavajuci to da objasnim
    drugim Srbima koji to ne shvataju."
    Taj izraz "najgori narod na planeti" niko do tebe nije ni pomenuo ... čini mi se ...
    Ovde se priča o najvećim neprijateljima ... primećuješ li tu "terminološku" razliku ?

    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Zar vas nije sramota sto ste Srbi koji su takvi kao sto vi smatrate da jesu ?
    Pa naravno da nas je sramota ... zato taj škart i šaljemo na exkurzije po svetskim metropola... Sudovima


    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  12. #177

    Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat felix kaže: Pogledaj poruku
    Pa da li si ti svestan da osim "saveznickih" bombardovanja 44/45. i 99. sve ostale zlocine nad Srbima su izvrsili Srbi koji su bili marionete i poslusnici raznih rezima i globalnih gospodara..evo ti jos jedan primer...glavni zlikovac i komandant muslimanskih snaga u zlocinima nad Srbima je bio general (pukovnik JNA) Jovo Divjak,Srbin...ako te istorija ne zanima,nemoj se ni baviti povrsno sa njom....imam brdo primera....a Dzordz Karamarkovic,bas je lepo kao USA admiral ispaljivao Tomahavke,kao i onaj lopov Rod Blagojevic koji je glasao za NATO intervenciju,a Hrvat Denis Kucinic bio protiv....sta pricas ti bre?!
    Ja sam ti rekao sta ja pricam, ti veruj sta god hoces, a kada budes
    uspeo da dokazes
    da su sve ratove koji su se vodili protiv Srba, vodili Srbi,
    i da su najveci broj zrtava Srbima naneli Srbi, onda mozemo da pricamo o tome kako si ti govorio istinu, pre nego si je dokazao.
    U svakom narodu je uvek bilo izdajnika, ali da je jedan narod sam sebi najveci neprijatelj to jos ni jedan narod nije uradio.
    Zaboravio si da kazes da su Srbi sami sebe sistematski proterivali sa Kosova
    od '45-te do danas, sami bili pod svojom okupacijom 500 godina, ali su zvali Turke da to nadgledaju, i da su Srbi sami sebe napadali u prvom i drugom svetskom ratu, a Nemci su samo arbitrirali.
    A knjige iz Srpske istorije koje ti citas i tako pricas o Srbima su isto pisali
    Srbi koji su sami sebi neprijatelji.
    A da inace nisu najgori narod na planeti posto je biti sam svoj najveci neprijatelj odlika najvece vrednosti jednog naroda.

    Jewpiter

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    MaNemoj ...
    sad ispadoše zločinci oni (silni časni ljudi: oficiri, rezervisti, vojnici ... i naoružani civili) koji su držali oružje u rukama ... koji su veštim lažima i smrdljivom politikom obmanuti i dovedeni u zabludu da trebaYU i moraYU da čine što čine iz "patriotskih" razloga ...
    a nalogodavačka/e" gnjida/e koja/e se uštekovala/e i nije/nisu pucala/e - nevina/e... ???

    I ... ovde se uopšte više ne radi o ličnoj ili pojedinačnoj tragediji ... nego o Narodnoj (kolJektivnoj) tragediji,
    - a o ličnoj (pojedinačnoj i poimeničnoj) odgovornosti .
    Nemoj mi zameriti. ali nemam pojma o cemu pricas.
    Citat CG kaže:
    Taj izraz "najgori narod na planeti" niko do tebe nije ni pomenuo ... čini mi se ...
    Ovde se priča o najvećim neprijateljima ... primećuješ li tu "terminološku" razliku ?


    Pa naravno da nas je sramota ... zato taj škart i šaljemo na exkurzije po svetskim metropola... Sudovima
    Pa koji je narod gori od Srba, kada su Srbi sami sebi najveci neprijatelj ?
    Nisam siguran koga ti nazivas skartom, i sa kojim pravom ?

    YUroPe
    Poruku je izmenio BaneK, 18.01.2009 u 14:25 Razlog: i opet
    YUrope ;
    Covecanstvo se deli na pravedne koji ne lazu, i lazove
    koji su nepravedni.

  13. #178

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Ja sam ti rekao sta ja pricam, ti veruj sta god hoces, a kada budes
    uspeo da dokazes
    da su sve ratove koji su se vodili protiv Srba, vodili Srbi,
    i da su najveci broj zrtava Srbima naneli Srbi, onda mozemo da pricamo o tome kako si ti govorio istinu, pre nego si je dokazao.
    U svakom narodu je uvek bilo izdajnika, ali da je jedan narod sam sebi najveci neprijatelj to jos ni jedan narod nije uradio.
    Zaboravio si da kazes da su Srbi sami sebe sistematski proterivali sa Kosova
    od '45-te do danas, sami bili pod svojom okupacijom 500 godina, ali su zvali Turke da to nadgledaju, i da su Srbi sami sebe napadali u prvom i drugom svetskom ratu, a Nemci su samo arbitrirali.
    A knjige iz Srpske istorije koje ti citas i tako pricas o Srbima su isto pisali
    Srbi koji su sami sebi neprijatelji.
    A da inace nisu najgori narod na planeti posto je biti sam svoj najveci neprijatelj odlika najvece vrednosti jednog naroda.

    Jewpiter
    Pa zar Vjekoslav Maks Luburic nije bio pokatoliceni Srbin,otac mu je krsten kao pravoslavac,pa pomenuti Jovo Divjak,pa u I svetskom ratu porucnik Gojkomir Glogovac iz Bilece ispred cijeg je mitraljeza izbrojano 400 mrtvih srpskih vojnika i za to dobio titulu austrijskog barona...ne znas o cemu pricas...nemoj se petljati u istoriju kad si sam rekao da je ne volis i ne razumes...prosvetli mlade naucnike u Srbiji i napisi koji udzbenik da naucimo nesto....jbt jos me ti nauci sta je istorija...imali sta da ti ne znas...od sklapanja prijateljstava na forumu,chit chat tema ,preko religije,filosofije,istorije...jos da ti vidimo umetnicka dela i da zacutimo svi....aman vise imas li granice....i nemoj da zamenjujes teze,nisam ja ni pomislio da su Srbi najgori narod na planeti, vec da su sebi najgori neprijatelji vekovima,nikad slozni ,uvek posvadjani..i uvek,bas uvek, smatraju da su najpametniji!..i jos nesto nemoj da mi naturas te reci kako ja to tvrdim ,ja sam bezbroj puta ovde naglasio da sam srpski nacionalista i ponosim se tim...nemas ni grama kulture i jos manje morala ako meni poturas te izjave koje si smislio u svojoj glavi i koje ja nisam ni tvrdio ni napisao...

  14. #179

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat felix kaže: Pogledaj poruku
    Pa zar Vjekoslav Maks Luburic nije bio pokatoliceni Srbin,otac mu je krsten kao pravoslavac,pa pomenuti Jovo Divjak,pa u I svetskom ratu porucnik Gojkomir Glogovac iz Bilece ispred cijeg je mitraljeza izbrojano 400 mrtvih srpskih vojnika i za to dobio titulu austrijskog barona...ne znas o cemu pricas...nemoj se petljati u istoriju kad si sam rekao da je ne volis i ne razumes...prosvetli mlade naucnike u Srbiji i napisi koji udzbenik da naucimo nesto....jbt jos me ti nauci sta je istorija...imali sta da ti ne znas...od sklapanja prijateljstava na forumu,chit chat tema ,preko religije,filosofije,istorije...jos da ti vidimo umetnicka dela i da zacutimo svi....aman vise imas li granice....i nemoj da zamenjujes teze,nisam ja ni pomislio da su Srbi najgori narod na planeti, vec da su sebi najgori neprijatelji vekovima,nikad slozni ,uvek posvadjani..i uvek,bas uvek, smatraju da su najpametniji!..i jos nesto nemoj da mi naturas te reci kako ja to tvrdim ,ja sam bezbroj puta ovde naglasio da sam srpski nacionalista i ponosim se tim...nemas ni grama kulture i jos manje morala ako meni poturas te izjave koje si smislio u svojoj glavi i koje ja nisam ni tvrdio ni napisao...
    Ja se petljam u Istoriju ? Koje to knjige Istorije tvrde da su Srbi bili najveci neprijatelj Srba ?
    Udzbenici koji govore o onome sto ja govorim su odavno napisani.
    Ja sklapam prijateljstva na forumu ?
    Pa ja sam ovde tretiran kao neprijatelj #1.

    Moja dela se nalaze na mom sajtu, ali ja sebe ne smatram umetnikom, zato sto na to imam pravo.

    Za razliku od tebe ja nisam Srpski nacionalista, ja sam Srpski racionalista.
    Biti Srpski nacionalista i govoriti kako su Srbi sami sebi najveci neprijatelj, je isto sto i deklarisati se kao najvatreniji navijac Zvezde i govoriti kako su
    igraci Zvezde najgori fudbaleri koji su postigli najvise autogolova.
    Znaci da ti mozes da sednes za sto sa Nemcem, Amerom i Siptarom i ubedis ih
    kako su njihovi zlocini protiv Srba deciji vrtic u poredjenju sa zlodelima Srba
    nad svojim narodom.
    Od tvojih lepih reci prema Srpskom narodu mi se vrti u glavi od tvog
    Srpskog nacionalisanja.
    Nisam zamenio teze nego dao predpostavke o tome sta ja osecam da cu sledece od tebe da cujem.
    Pitanje naravno i dalje stoji ne odgovoreno, koji je narod za tebe gori od Srpskog i zasto ?

    DJ YUpiter
    YUrope ;
    Covecanstvo se deli na pravedne koji ne lazu, i lazove
    koji su nepravedni.

  15. #180

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Ja se petljam u Istoriju ? Koje to knjige Istorije tvrde da su Srbi bili najveci neprijatelj Srba ?
    Udzbenici koji govore o onome sto ja govorim su odavno napisani.
    Ja sklapam prijateljstva na forumu ?
    Pa ja sam ovde tretiran kao neprijatelj #1.

    Moja dela se nalaze na mom sajtu, ali ja sebe ne smatram umetnikom, zato sto na to imam pravo.

    Za razliku od tebe ja nisam Srpski nacionalista, ja sam Srpski racionalista.
    Biti Srpski nacionalista i govoriti kako su Srbi sami sebi najveci neprijatelj, je isto sto i deklarisati se kao najvatreniji navijac Zvezde i govoriti kako su
    igraci Zvezde najgori fudbaleri koji su postigli najvise autogolova.
    Znaci da ti mozes da sednes za sto sa Nemcem, Amerom i Siptarom i ubedis ih
    kako su njihovi zlocini protiv Srba deciji vrtic u poredjenju sa zlodelima Srba
    nad svojim narodom.
    Od tvojih lepih reci prema Srpskom narodu mi se vrti u glavi od tvog
    Srpskog nacionalisanja.
    Nisam zamenio teze nego dao predpostavke o tome sta ja osecam da cu sledece od tebe da cujem.
    Pitanje naravno i dalje stoji ne odgovoreno, koji je narod za tebe gori od Srpskog i zasto ?

    DJ YUpiter
    Znaci po tebi su nas Turci pobedili zato sto smo bili slabiji?...ne vec zato sto smo bili neslozni...brdo lokalnih magnata sa teznjom ka potpunoj samostalnosti....meni je muka od tvoje "pameti" i zapitaj se onda (ako tako mislis) zasto te smatraju neprijateljem #1...Nisam negirao zlocine njihovih bandi ,ni jednom jedinom recju to nisam uradio,vec sam racionalno posmatrao stvari..zasto Sloba nije pomogao Krajini u odbrani od ustasa...,zasto je Krcun dodelio Leposavic i Zubin Potok Kosovu i Metohiji 1945.godine....zasto su samo Cesi bacali oruzje i prelazili na srpsku stranu u I svetskom ratu ,a ne i mobilisani Srbi...zasto je "Hrvat" kojem je otac bio pravoslavac pobio 700.000 ljudi u Jasenovcu...,zasto je Deme Stojai (Srbin) organizovao raciju...sta ti citas i gde uopste me ne zanima...i ne pada mi na pamet vise da sa tobom polemisem o istoriji...tebi su se Amerikanci nesto gadno zamerili , ali nisam ti ja kriv za to ,pa i niko od ovih ljudi ovde....njima salji spamove,bori se,demonstriraj...bas me briga..cak bih ti i pomogao..ali nemoj da me vredjas....ja ne smatram da sam sveznalica,ali nisam ni neznalica kao sto ti tvrdis izmedju redova....ja tebe necu da ucim tvojoj struci,nemoj ni ti mene mojoj... i ovo sto pisem ,pisem sto blaze mogu jer i sam znas kako bih ti odgovorio...

    Ne znam koji je narod gori od Srba i to me ne zanima,ja volim svoj narod i cenim one koji vole svoj takodje,one izmedju prezirem..ako ne vole svoje,ne vole ni moje...i sad pisi sta hoces bas me briga,dosta mi je tvog ispiranja mozga na raznim temama.

Strana 12 od 18 PrvaPrva ... 21011121314 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Obicaji i tradicija drugih naroda
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 31.10.2009, 18:43
  2. Najveći osvajači i najveće vojskovođe
    Autor memento u forumu Istorija
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 21.08.2009, 14:43
  3. Jela drugih naroda..
    Autor yige_gui u forumu Dijaspora
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 12.08.2008, 17:27
  4. Horoskop drugih naroda
    Autor sussi u forumu Astrologija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 28.09.2007, 19:11
  5. NS: Imena ulica po braniocima svog naroda
    Autor yossarian u forumu Spomenar
    Odgovora: 132
    Poslednja poruka: 14.08.2007, 15:31

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •