Sex u skoli, za novac
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 10
  1. #1

    Sex u skoli, za novac


    U jednoj beogradskoj srednjoj skoli, na roditeljskom sastanku, roditelji su ostali sokirani, zajedno sa razrednim staresinom.

    Razredni je trazio od roditelja novac za obnovu skolskog inventara, na sta su ovi skocili i rekli da vise nece da daju novac, i da je skolska uprava preterala, jer im svake nedelje trazi novac za skolu.....
    Razredni staresina zatecen, krece da ubedjuje roditelje da to nije tacno, i da traze tek pvi put ( 2. razred srednje u pitanju).
    Primetio covek da samo roditelji muske dece tvrde da su davali novac...
    Svima ispadne sumnjivo, i pritisnu nekolicinu djaka da priznaju na sta su decaci trosili novac koji su uzimali od roditelja.......

    Elem..........

    Decaci su tim novcem placali svojim drugaricama iz odeljenja oralno zadovoljavanje u skolskom wc-u!
    U tome je ucestvovalo celo odeljenje!


    Ja sam ostao sokiran.......
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Sex u skoli, za novac

    Ovo je Srbija.Tako da me uopste nije sokiralo.Mladost-ludost

    PS znas li mozda koja je skola u pitanju ???
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Sex u skoli, za novac

    Ne, zaista ne bih znao da ti odgovorim Ipak, mislim da je najmanji problem ime skole. Ono sto zaista zabrinjava jeste da ovo nije jedini slucaj skolskih pervezija
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Sex u skoli, za novac

    mozes misliti sta ce da rade za mnogo novca!
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Sex u skoli, za novac

    Neverovatno tako mladi a tako iskusni... čisto sumnjam da će te devojke ikad i upoznati sex iz zadovoljstva. Jadno.
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Sex u skoli, za novac

    Citat Majkl Majers kaže: Pogledaj poruku

    U jednoj beogradskoj srednjoj skoli, na roditeljskom sastanku, roditelji su ostali sokirani, zajedno sa razrednim staresinom.

    Razredni je trazio od roditelja novac za obnovu skolskog inventara, na sta su ovi skocili i rekli da vise nece da daju novac, i da je skolska uprava preterala, jer im svake nedelje trazi novac za skolu.....
    Razredni staresina zatecen, krece da ubedjuje roditelje da to nije tacno, i da traze tek pvi put ( 2. razred srednje u pitanju).
    Primetio covek da samo roditelji muske dece tvrde da su davali novac...
    Svima ispadne sumnjivo, i pritisnu nekolicinu djaka da priznaju na sta su decaci trosili novac koji su uzimali od roditelja.......

    Elem..........

    Decaci su tim novcem placali svojim drugaricama iz odeljenja oralno zadovoljavanje u skolskom wc-u!
    U tome je ucestvovalo celo odeljenje!


    Ja sam ostao sokiran.......


    u svakom sluchaju, ovo se stvarno desilo..... uzas.....
    Poruku je izmenio Lillith, 13.02.2007 u 22:01 Razlog: reklamiranje slicnih sajtova
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Sex u skoli, za novac

    Ovakve stvari postaju sasvim normalna stvar, na zalost.Jos je zalosnije sto se ovakvi slucajevi desavaju i u osnovnim skolama, rec je o devojcicama u 5-6 razredu.
    Misljenje je ko i dupe...svako ima svoje.
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Sex u skoli, za novac

    Pa oralni seks im je došao kao idealno rešenje...da zadovolje svoje partnere u njihovim ranim seksualnim potrebama, a sa druge strane da zadrže svoju nevinost...
    Oštro osudjujem rukovodstvo te škole, jer nije mi jasno šta rade dežurni nastavnici i kakav odnos imaju razredne starešine sa svojim učenicima kad oni ne mogu da im se povere i da razgovaraju otvoreno sa njima...
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Sex u skoli, za novac

    Za ove nove generacije seks postaje sve veca opsesija, moze se reci i opasnost.
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Sex u skoli, za novac

    Citat Neuhvatljiva_ kaže: Pogledaj poruku
    nastavnici i kakav odnos imaju razredne starešine sa svojim učenicima kad oni ne mogu da im se povere i da razgovaraju otvoreno sa njima...
    Dezurni nastavnici piju kafu kao i uvek ali sto se tice razrednog staresine,pa mislim da li si ti se poveravala svom
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth
      Vrh

Slične teme

  1. Na šta najradije trošite novac?
    Autor SQUAW u forumu Pričaonica
    Odgovora: 116
    Poslednja poruka: 26.03.2017, 15:37
  2. Najveci blam koji vam se desio u skoli
    Autor makilli u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 09.10.2008, 13:36
  3. Zodijak I Novac
    Autor sekula u forumu Astrologija
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 31.08.2008, 00:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •