Da li ste direktni u izjavama osećanja? - Strana 6
Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 456
Prikaz rezultata 76 do 85 od ukupno 85
  1. #76

    Odgovor: Da li ste direktni u izjavama osećanja?


    1. Kada je ljubafno osetjanje u pitanju ...
    oduvek me je nerviralo što se, kada vidim da mi se neko dopada - vežem u Gordijev čvor. Ja koja se NEdam zbuniti.
    E, ta ja - t o t a l n o zbunjena.
    Kada to uspem da razmrsim ... otvorena sam knjiga. I - čitam se sama. ČitaOc samo treba da
    ali ne da "lazy" , ni da lazI ... nego da leži


    2. Kada je prijateljski osećaj u pitanju ...
    OdOdma' sam otvorena ... samočitajuća knjiga.



    3. Kada je NEprijateljstvo u pi... u odgovoru ...
    knjiga se otvara i zatvara ... po potrebi.




    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  2. #77

    Odgovor: Da li ste direktni u izjavama osećanja?

    Nemam "zadršku" da "skinem kapu" za dobar postupak, pametnu opasku, da priznam da sam impresioniran.
    E sad...moja probuđena radoznalost ne znači mnogo ukoliko ta osoba i nadalje ne pokazuje one kvalitete koji su me zadivili. Na neki način prvo pokušavam da shvatim "od čega je satkana", šta se krije u njenoj suštini, njen kodeks, šta je "iza zavese".
    Moja osećanja vremenom se definišu i rastu ili opadaju u zavisnosti od onoga "šta skužim". Za sebe nikada ne bih rekao da "se udvaram" ili da "imam neke namere". Pustim da vreme pokaže čemu sve vodi, ali...ako mi uvek budi radoznalost onda ima VELIKE šanse .
    Po mojim gestovima, pažnji, znaće da mi je interesantna. Ali da se "deklarišem" to će ići malo teže jer ni sam nisam siguran šta to tada osećam .

  3. #78

    Odgovor: Da li ste direktni u izjavama osećanja?

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Nemam "zadršku" da "skinem kapu" za dobar postupak, pametnu opasku, da priznam da sam impresioniran.
    E sad...moja probuđena radoznalost ne znači mnogo ukoliko ta osoba i nadalje ne pokazuje one kvalitete koji su me zadivili. Na neki način prvo pokušavam da shvatim "od čega je satkana", šta se krije u njenoj suštini, njen kodeks, šta je "iza zavese".
    Moja osećanja vremenom se definišu i rastu ili opadaju u zavisnosti od onoga "šta skužim". Za sebe nikada ne bih rekao da "se udvaram" ili da "imam neke namere". Pustim da vreme pokaže čemu sve vodi, ali...ako mi uvek budi radoznalost onda ima VELIKE šanse .
    Po mojim gestovima, pažnji, znaće da mi je interesantna. Ali da se "deklarišem" to će ići malo teže jer ni sam nisam siguran šta to tada osećam .
    Lepo receno...tako nesto slicno je i kod mene.
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  4. #79

    Odgovor: Da li ste direktni u izjavama osećanja?

    Da..... Meni sto na umu to na drumu... bolje nego da kruzim kao kisa oko Kragujevca pa posle se upetljam pa zaboravim i sta sam htela reci....
    Ono za cim zudimo,a ne ono sto dobivamo, govori o nama kakvi smo.

  5. #80

    Odgovor: Da li ste direktni u izjavama osećanja?

    Vrlo direktna. Ja kazem sta imam da kazem, a on posle nek se misli.
    I nikad nije izostala povratna reakcija.
    Ocekivana naravno
    Mada,moram da priznam, probala sam jednom to da cekam, da se stidim i snebivam i videla da to nije za mene.
    Ne umem da budem pasivna , al ja smatram da je to + za mene
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  6. #81

    Odgovor: Da li ste direktni u izjavama osećanja?

    Postoji bezbroj situacija kada bi sagovornik(ca) bio nepoverljiv prema direktnim izjavama.
    Direktnost se moze dopustiti samo u slucaju da je zid nepoznavanja i nepoverenja izmedju dve osobe delimicno vec srusen. Kada osetim da se to desilo, uvek sam direktan! Naagrada je mnogo veca od rizika kojim se izlazem time.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  7. #82

    Odgovor: Da li ste direktni u izjavama osećanja?

    ne ... ja se stidim i ne znam to da izgovorim i sav se zbunim ...
    onda legnem na krevet pa ekam şta e da bude
    Ko je za jednu voznjicu

  8. #83

    Odgovor: Da li ste direktni u izjavama osećanja?

    Da, mislim. Daleko više direktniji, nego delikatniji.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  9. #84

    Odgovor: Da li ste direktni u izjavama osećanja?

    Direktan uvek...ne samo kad su osecanja "pozitivna",nego ako i kad ona prestanu...Tad sam josh direktniji,"metafora" i "epiteta" nikad na manjaku...
    Je l` pomenuh poredjenje?Hehehehe...
    Me Bring Da Enlightenment...

  10. #85

    Odgovor: Da li ste direktni u izjavama osećanja?

    Direktan sam i nisam kao neki koji kriju osecanja, jer se boje da ce biti povredjeni, i to samo iz razloga sto mislim da cu lakse dopreti do onoga kome jasno kazem sta osecam i otvorim se, nego da cutim i shtekujem se , kao da nikada nisam niti cu ponovo biti povredjen.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 456

Slične teme

  1. Lažna nagađanja sa samim sobom
    Autor sezam u forumu Psihologija
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 06.04.2019, 01:56
  2. Vojvodina za sećanja
    Autor nenad.bds u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 12.08.2018, 10:18
  3. E, baš ne volem ... razno, opšta osećanja ...
    Autor simke u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 235
    Poslednja poruka: 31.01.2012, 14:49
  4. Strategija za podsticaj rađanja
    Autor Necromancer u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 15.12.2009, 15:00
  5. Predizborna obećanja
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 24.05.2007, 14:07

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •