Da li vam se nekada desilo da znate sta da kazete a reci nece da izadju - Strana 2
Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 78
  1. #16

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo da znate sta da kazete a reci nece da izadju

    Veoma često. Češće nego što bih želeo.

  2. #17

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo da znate sta da kazete a reci nece da izadju

    Meni se desilo, da sam bilo toliko uzbudjena, da sam znala sta hocu da kazem, ali automatski sam pocela neke glupe teme da pricam, nesto sasvim drugo nego sto sam htela da kazem....rezultat je bio, da je ta osoba pored mene imala utisak "ne daj boze" od mene....

  3. #18

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo da znate sta da kazete a reci nece da izadju

    Apsolutno mnogo puta mi se desi da znam sta hocu reci i znam odgovarajucu rec za tu stvar, kako bi moja drugarica rekla na vrhu jezika mi je samo nikako da izleti....krecana pocela da radi izgleda.
    Osmeh Je Kriva Linija Koja Ispravlja Sve Stvari

  4. #19

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo da znate sta da kazete a reci nece da izadju

    samo sa jednom osobom... bice da je to zato shto mi stvarno bezkonachno znachi... sa njim nekako ne mogu da izgovorim ono shto zelim i znam da moram... mozak mi blokira i sve shto mogu je da se glupo smeshkam...


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  5. #20

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo da znate sta da kazete a reci nece da izadju

    Puno puta i onda kazem ono sto u stvari nisam htjela.
    Mene niko ne voli,
    i nikom nije stalo, pa mi dodje zao,
    jer ja bih svoje srce svakom dao.

  6. #21

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo da znate sta da kazete a reci nece da izadju

    Cesto mi se to desi, onda se smotam sav, pa na kraju krivo prezentiram rijeci i jos dobim po nosu jer ispadne sve kontra od onga sto sam htio reci, a u biti sam htio sve najbolje.

  7. #22

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo da znate sta da kazete a reci nece da izadju

    Pa nikada mi nije bilo teško da iskažem svoja osećanja...u tim situacijama mi reči ne fale...
    Više kad su u pitanju neke svadje i kad treba da branim svoj stav radije ćutim želeći tu prepirku time što pre da okončam...

  8. #23

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo da znate sta da kazete a reci nece da izadju

    Dešavalo mi se to da,sam znala šta bi rekla,al sam prećutala,a zašto ne znam ni sama,tako mi došlo...
    Poruku je izmenio duga12, 22.04.2008 u 01:23

  9. #24

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo da znate sta da kazete a reci nece da izadju

    pa jeste ... ali onda se jako napnem pa samo krene od sebe
    Ko je za jednu voznjicu

  10. #25

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo da znate sta da kazete a reci nece da izadju

    Kако да не...То је нормално.

  11. #26

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo da znate sta da kazete a reci nece da izadju

    veoma cesto
    ali kad krenu ne mogu da ih zaustavim

  12. #27

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo da znate sta da kazete a reci nece da izadju

    nikada mi nije tesko da izkazem osecanja... samo ponekad su sve reci slabe za ono sto bih rekla, pa nikako da pronadjem pravu...
    ...Postoje u nama neke neprevodive dubine...
    ...Postoje u nama neke stvari neprevodive u reci...
    ...Ne znam...

  13. #28

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo da znate sta da kazete a reci nece da izadju

    Milion puta mi se to desilo, jer pomislim da cu reci za nekoliko trenutaka jer sad bas nije pravo vreme, pa ne kazem uopste.
    Onda posle kad analiziram razgovor, sama sebi predbacujem, zasto nisam rekla ovo ili ono, a mozda sam bas sa tim mogla da promenim situaciju...
    Zelim da ti budem drug u igri, da jedem iz tvog tanjira i da spavam na tvom jastuku...

  14. #29

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo da znate sta da kazete a reci nece da izadju



    da da... par puta.... znam sta treba da kazem ali... jednostavno nemogu.... i nemogu... znaci strasno...posle dodjem kuci i lupam glavu...e trebala si to da kazes... a najvise mi se to desavalo kad sam bila povredjena
    I can see us holding hands
    Walking on the beach, our toes in the sand

  15. #30

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo da znate sta da kazete a reci nece da izadju

    Da to mi se redovno dešava kad dostignem gornju granicu ljutine,pa mi se grlo stegne i ne mogu da progovorim,a suze mi krenu od besa.

Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li ste nekada ukrali nešto?
    Autor vlado u forumu Pričaonica
    Odgovora: 64
    Poslednja poruka: 26.10.2010, 15:11
  2. Moj grad na reci
    Autor Turkmenbashi u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 08.06.2010, 16:28
  3. Da li je Ljubav rec ili nesto vise od reci?
    Autor Becar u forumu Ljubav
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 06.04.2009, 10:19
  4. Kakve veze imaju reci Hrista sa Hriscanstvom ?
    Autor DzuPiter u forumu Religija
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 26.10.2008, 09:29
  5. Turske reci koje se jos danas koriste u Srbiji
    Autor Ljubimce u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 01.07.2008, 21:52

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •