Da li vam se nekada desilo da znate sta da kazete a reci nece da izadju - Strana 4
Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 78
  1. #46

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo da znate sta da kazete a reci nece da izadju

    jestejuce sam htela da mu kazem koliko ga volim,ali blokirala samreci prosto ne izlaze

  2. #47

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo da znate sta da kazete a reci nece da izadju

    Citat bellissima kaže:
    Ne kod mene se uglavnom desava suprotno,jedino ponekad ostanem zapanjena na ljudsku glupost,e a tim momentima stvarno neznam sta da kazem !
    da,upravo tako..

    Citat felix kaže:
    ...dobrih se stvari uvek kasno setim,odgovor znam kad ostanem sam...
    :D Bas sam to htjela reci.. Joj volim ovu pjesmu.. Samo,ide 'pravih se reci uvek kasno setim..'
    Mislim,ako si mislio na tu pjesmu
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  3. #48

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo da znate sta da kazete a reci nece da izadju

    nije mi baš najjasnije da ne kažeš nešto, a znaš šta bi rekao..

    nemam problem sa tim, kažem - pa šta bude, uvek sam spremna da snosim posledice..i kažem jasno i glasno, bez okolišanja, što bi rekli - u čelo..

    i ne stidim se svojih osećanja, misli i ne bojim se odbijanja i nerazumevanja..

    mnogo više izgube oni koji prećute, sigurna sam u to..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  4. #49

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo da znate sta da kazete a reci nece da izadju

    cesto
    u situacijama kad su reci bile preko potrebne....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  5. #50

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo da znate sta da kazete a reci nece da izadju

    Nikada ...
    uvek kažem ... ako već ZNAM da treba i šta treba da kažem ... logično

    A i da ne znam .
    Najgluplje je (o)ćutati .

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  6. #51

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo da znate sta da kazete a reci nece da izadju

    Upravo mi se danas desilo.Imala sam milion pitanja i tema,ali jednostavno mi nista nije padalo na pamet.Podignem pogled,i ne znam sta sam htela da kazem.
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  7. #52

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo da znate sta da kazete a reci nece da izadju

    ...uvek me uhvate za...

    ...odgovor nespremnog...

  8. #53

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo da znate sta da kazete a reci nece da izadju

    Kada sam svesna da ce moje reci povrediti nekoga,onda
    otcutim,ali ne zato sto mi mozak blokira,vec svesno.To
    cutanje mi bude tesko jer sam prilicno direktna osoba
    sa ljudima do kojih mi je stalo.
    Ovo se odnosi samo na moj privatan zivot,u poslu je
    to zabranjeno,tu moram reci sve sto mislim.

  9. #54

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo da znate sta da kazete a reci nece da izadju

    Naravno da jeste. Naročito u situacijama, kada sam bila povređena ili uvređena od strane voljene osobe. Da li je to bilo svesno ili nesvesno, slučajno, namerno.. ili čak zlonamerno - ne menja stvar. Moje usne su ostajale neme, mada je u glavi bilo toliko toga nagomilanog i haotičnog.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  10. #55

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo da znate sta da kazete a reci nece da izadju

    Pa i ne bas...ali mi se desava(lo) recimo kada zelim jedno da kazem, a iz ne znam kojih razloga kazem nesto dijametralno suprotno......kada unapred smisljen monolog (s' moje strane) skroz padne u vodu i pocnem da lupetam totalne nebuloze...slusam sama sebe i ne verujem..
    Budi pametan i pravi se lud

  11. #56

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo da znate sta da kazete a reci nece da izadju

    Rijetko oćutim, osim u situacijama kada mi je do nekoga stalo i ne želim da ga moje riječi dotuku. Ipak je nekada zlatna ona koja ostane.
    Ali u situacijama kada je neko u raspravama glup, bezobrazan i nekulturan, da me njegove/njezine riječi ostavljaju bez teksta. Koliko god da materijala imam spremno u glavi, oćutim, jer ne želim da se spuštam na taj nivo. Bojim se da me ne dotuku iskustvom na tom polju. A u posljednje vrijeme me ljudska glupost itekako ostavlja bez teksta...
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  12. #57

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo da znate sta da kazete a reci nece da izadju

    Ako pricam sa nekim u koga sam se zaljubila onda se to desava.
    Ich Bin Nich' Ich

  13. #58

    ********

    Jeste,i drago mi je sto mi se to desilo,jer ko zna zasto je to dobro.
    Cesto rec zna da zaboli vise nego bilo sta na svetu.
    Drago mi je sto ponekad,precutim i zanemim,jer kad se izgovori nema povratka.


    ********

  14. #59

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo da znate sta da kazete a reci nece da izadju

    ne, nikada! ali mi se zato desavalo da ne znam sta hocu da kazem a reci izlaze i izlaze i izlaze

    salu na stranu, bilo je situacija kada sam htela svasta da kazem ali sam naterala sebe da precutim jer sam onda smatrala da je tako bolje, a posle sam se ipak pokajala sto tada nisam sasula sve sto mi je bilo na umu....ah, dobro, docekalo ga je pre ili kasnije

  15. #60

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo da znate sta da kazete a reci nece da izadju

    Ne..ali mi se precesto desava da znam sta ne treba da kazem, a reci opet izadju...e tu povratka nema...

Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li ste nekada ukrali nešto?
    Autor vlado u forumu Pričaonica
    Odgovora: 64
    Poslednja poruka: 26.10.2010, 16:11
  2. Moj grad na reci
    Autor Turkmenbashi u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 08.06.2010, 17:28
  3. Da li je Ljubav rec ili nesto vise od reci?
    Autor Becar u forumu Ljubav
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 06.04.2009, 11:19
  4. Kakve veze imaju reci Hrista sa Hriscanstvom ?
    Autor DzuPiter u forumu Religija
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 26.10.2008, 10:29
  5. Turske reci koje se jos danas koriste u Srbiji
    Autor Ljubimce u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 01.07.2008, 22:52

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •