Da li vam se nekada desilo da znate sta da kazete a reci nece da izadju - Strana 5
Strana 5 od 6 PrvaPrva ... 3456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 78
  1. #61

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo da znate sta da kazete a reci nece da izadju

    Kada se upoznajem s nekim obično zapamtim samo svoje ime
    Ako ne znaš pametno govoriti, pametno ćuti !

  2. #62

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo da znate sta da kazete a reci nece da izadju

    xy puta
    kad bih rekla u izvornom obliku
    hmmm
    ali nikako da preformulisem
    zavijem u oblandu

    ovako
    stavim vikler na jezik
    dodje mu blaza varijanta

  3. #63

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo da znate sta da kazete a reci nece da izadju

    Dobro je, mislio sam da se to samo meni desava
    Kad nesto hocu da kazem, a da je jako bitno, trudim se da to lepo izgovorim..i onda se izgubim u trazenju pravog nachina da izgovorim to..i onda nastaje blok

  4. #64

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo da znate sta da kazete a reci nece da izadju

    Desavalo mi se ali su mi uvek bile na umu reci :
    " reci mogu da pokvare sve ..."
    Jer reci su reci ....
    ....posebno ako nekog ne poznajes dovoljno..
    .....i ako te neko ne poznaje dovoljno.......
    Jedna rec moze da promeni sve.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  5. #65

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo da znate sta da kazete a reci nece da izadju

    "Ako si ikada ista pametno pomislila, SAD je momenat da to kazes". - kazem ja sebi.
    Situacije kada sam mislila da je sagovornik pametniji od mene i kada mi je bilo bitno da ostavim dobar utisak, pod tim pritiskom koji su stvarali osecaj manje vrednosti naizgovarah se najvecih gluposti u celoj svojoj karijeri proste i neobrazovane zene.
    I inace, nisam u stanju opusteno i bez treme da razgovaram uvek kada imam vise od 0 sagovornika..

    Zezam se.

    Mislim da bolje srocim usmeno nego pismeno. Vec sam dobivala komlimente tog tipa.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  6. #66

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo da znate sta da kazete a reci nece da izadju

    Moj je problem što previše razmišljam o tome što želim da kažem, pa mi se jezik zaveže kad treba biti spontan, kad treba "izliti emocije", i naročito kad treba utešiti rečima. Umem ja i da slušam i da razumem i da saosećam, ali ne umem to rečima iskazati. Zato, nemojte da vas ja tešim, k'o Boga vas molim. Znaću šta treba da kažem, ali ono što zaista izgovorim će delovati nezgrapno i usiljeno.

  7. #67

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo da znate sta da kazete a reci nece da izadju

    Kada sam nervozna n'umem da cutim, a cutolog sam po prirodi. Panika, neka frka - i 'rechi k'o bujica iz mene sipaju'. Ali, kada sam mirna i stalozena, vecina onoga sto bih rekla, ostaje neizgovoreno....kao, mogu to da kazem - ali cemu to? Mene muci nesto drugo..... sve sto imam da kazem, mogu da kazem na nekoliko nachina...hm, pa da li sam odabrala pravi? ............msm, cutanje je nekad chisto zlato.

  8. #68

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo da znate sta da kazete a reci nece da izadju

    cesto, jbg kad m..m...mucam

  9. #69

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo da znate sta da kazete a reci nece da izadju

    Kao u pesmi..pravih se reci, uvek kasno setim..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  10. #70

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo da znate sta da kazete a reci nece da izadju

    Uvek znam sta zelim da kazem i nikada mi se ne "zaveze jezik", nemam problem s tim.

    Jedino na ljubaFnom planu kada mi je bas stalo do neke devojke (sto se, istina, ne desava cesto) onda umem ponekad malo da blokiram ali pre ili kasnije pojasnim sta sam zeleo reci.

  11. #71

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo...

    Da dešavase da krenem da kažem osobi do koje mi je stalo nešto lepo ili da dam predlog i kad dođem do nje promenim nameru, kao da osetiš da nije pravi trenutak, kao da ti nešto kaže ne sad ne sad, Često kad kažeš tako nešto intimno nekom nepoznatom nađe se iznenađen kao da ga je grom pogodio i nemože doći sebi , odgovor je to nikad nisam očekivala od tebe, ali takvi šokovi daju rezultate posle par dana tek kad ta osoba popriča sama sa sobom, dešavalo mi se da se zezaš i lupiš nešto neozbiljno a ono se primi odma i tek tad shvatiš da si kazao pravu stvar, tu nema pravila kao uopšte u životu, jer kad bi mogli programirati život bio bi dosadan, Čovek treba da da sve od sebe za svoj uspeh u bilo čemu, ali i ikolnosti da budu bar minimalno povoljne

  12. #72

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo...

    Naravno. Pa nisam lud da joj kažem baš sve! Nešto može i bez reči. Nije primereno biti vulgaran prema damama. Neke to ne voledu.

  13. #73

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo...

    To se deshava svakom,kad mu se neko mnogo svidja...Ja poznajem jednog momka,koji je "imao" bash mnogo zhena...I pricha on meni,jednom,"kad je vidim,ne znam shta da joj kazhem,nachisto se izgubim"...I meni nije bilo jasno,je l` znam ko mi to pricha...Kasnije mi je sve bilo jasnije,kad se i meni to desilo...Ali to zhene ne znaju da "iskoriste",nego pomisle "gledaj ga ovaj tupavi,ne zna ni rech da progovori"...Ustvari,nije da ne zna,nego rechi ga nece...Ali one su slepe kod ochiju,i izgube,mozhda,zhivotnu ljubav...
    Me Bring Da Enlightenment...

  14. #74

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo...

    Jok, meni se uglavnom dešavalo da znam šta ću reći, ali pogrešne rečenice izlaze iz usta.
    Jebeš budalu
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  15. #75

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo...

    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    Ustvari,nije da ne zna,nego rechi ga nece...Ali one su slepe kod ochiju,i izgube,mozhda,zhivotnu ljubav...
    Meni je mnogo jednostavnije da neke stvari iskažem pogledom. To nema šanse da ne razumeju, ako su zainteresovane. Time ih navedem da one kažu ,,ono što mi je na umu''. Kad se ta barijera skrši, onda priča krene sama od sebe. Testirao sam to i na mojoj suđenoj. Deluje i nakon više decenija poznanstva. U sred supermarketa kad je pogledam ,,tako'', ucakle joj oči i opomene me ,,ne gledaj me tako, skočiću na tebe''. Baš je briga što oko nas ima naroda. A da sam joj ,,tu'' poruku izgovorio, samo bi mi odbrusila da sam blesav.
    Treba umeti pomilovati pogledom, da joj EKG momentalno registruje promene.

Strana 5 od 6 PrvaPrva ... 3456 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li ste nekada ukrali nešto?
    Autor vlado u forumu Pričaonica
    Odgovora: 64
    Poslednja poruka: 26.10.2010, 16:11
  2. Moj grad na reci
    Autor Turkmenbashi u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 08.06.2010, 17:28
  3. Da li je Ljubav rec ili nesto vise od reci?
    Autor Becar u forumu Ljubav
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 06.04.2009, 11:19
  4. Kakve veze imaju reci Hrista sa Hriscanstvom ?
    Autor DzuPiter u forumu Religija
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 26.10.2008, 10:29
  5. Turske reci koje se jos danas koriste u Srbiji
    Autor Ljubimce u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 01.07.2008, 22:52

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •