Zivot bez muzike?
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 42
  1. #1

    Zivot bez muzike?

    Da li bi mogli da zamislite dan, nedelju dana, mesec dana... bez taktova vase omiljene pesme koji odzvanjaju u vasem stanu, autu...? Koliko vam je muzika vazna u svakodnevnom zivotu?

    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

  2. #2

    Odgovor: Zivot bez muzike?

    Muzika je vazna u mom zivotu, ali ne u svakodnevnom.
    Obozavam muziku, raznih zanrova, ali ne volim kada neprestalno svira, narocito nebirana, prosecna iz radija.

    Smatram da imam osecaja za dobru i kvalitetnu muziku, mada moj ukus ne dopada se svima. Slusam je, kada mi se slusa, a kada sam u tisini, obicno pevusim melodije u sebi.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  3. #3

    Odgovor: Zivot bez muzike?

    Citat kissigirl kaže: Pogledaj poruku
    Da li bi mogli da zamislite dan, nedelju dana, mesec dana... bez taktova vase omiljene pesme koji odzvanjaju u vasem stanu, autu...? Koliko vam je muzika vazna u svakodnevnom zivotu?

    Ma kakvi, jedino da nisam pri svesti (čak i tad ) ili da su se poslednje baterije na planeti prodale, i tako ceo život, tj od tinejdž dana kad je pazaren prvi walkman. Ako se sećate Cvije iz lepih sela u šok sobi, e tako isto, potpuno. Ne smeta mi ni dok spavam. Ja sam razmišljala zvučnike da ugradim i u kupatilo, samo mi tu fale. Razlikujem samo periode kad sam raspoložena za nešto posebno i periode kad svaštarim, pa šta god naiđe (ali mora biti playlista koja će prijati, obavezno, ili radio stanica koja prija) dobro je. Ima momenata i kad mi prija tišina, ali to je jako retko i nikako celodnevno, jer mi je tišina pored mojih navika malo i neobična. Ja čak imam specijalnu muziku za onda kad sam raspoložena za tišinu, ponekad, eto dotle to ide Uglavnom sam ljudima prva asocijacija na slušalice

    A opet, još jedan razlog zašto ne mogu da zamislim život bez muzike je taj što ja od svega znam da napravim muziku i u svemu da je čujem (i u nečijem glasu i u prirodi...), pa bi ta tišina, ako ne mislimo bukvalno na muziku, bila znak da sam ogluvela

    E da sam ogluvela, to bih već mogla da zamislim, i verovatno - morala da podnosim. I to je život.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

    Odgovor: Zivot bez muzike?

    Moja generacija je na otrcanim tranzistorskim prijemnicima slušala non-stop radio Luksemburg. Sada izabrati jednu stanicu koju možete slušati po celi dan ili noć, teško! Ako ništa drugo reklame su počele da prelaze u dosadu, sa svojom učestalošću i dužinom. A moj život i muzika, tu su zajedno ali sa manje druženja, isprečila se egzistencija između njih, ali je ljubav sve više platonska.
    In vinas veritas

  5. #5

    02 Zivot bez muzike?

    Citat kissigirl kaže: Pogledaj poruku
    Da li bi mogli da zamislite dan, nedelju dana, mesec dana... bez taktova vase omiljene pesme koji odzvanjaju u vasem stanu, autu...?
    ....
    ..nije prosao dan a da nisam upalila radio..
    ..u stanu ili autu..
    ..muzika je moj zivot..


    Citat kissigirl kaže: Pogledaj poruku
    Koliko vam je muzika vazna u svakodnevnom zivotu?

    ..mnogo..
    ..muzika mi je jedna od najbitnih stvari u zivotu..
    ..mislim da bi mi dusa uvenula da mi nema muzike..
    ..ozbiljno ..

  6. #6

    Odgovor: Zivot bez muzike?

    ne mogu da zamislim dan bez muzike.. bilo kakve..
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #7

    Odgovor: Zivot bez muzike?

    Citat kissigirl kaže: Pogledaj poruku
    Da li bi mogli da zamislite dan, nedelju dana, mesec dana... bez taktova vase omiljene pesme koji odzvanjaju u vasem stanu, autu...? Koliko vam je muzika vazna u svakodnevnom zivotu?

    Pa važna je u smislu da ne volim tišinu baš toliko...Radio mi je skoro stalno upaljen zato što me muzika zaista opušta...

  8. #8

    Odgovor: Zivot bez muzike?

    zivot bez muzike je bezveze, ona nam je sve u zivotu. kako god da smo raspolozeni, mozemo slusati muziku.....
    smesi se... sutra ce biti gore

  9. #9

    Odgovor: Zivot bez muzike?

    u potpunosti ne zamisliv....
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  10. #10

    02 Odgovor: Zivot bez muzike?

    Citat kissigirl kaže: Pogledaj poruku
    Da li bi mogli da zamislite dan, nedelju dana, mesec dana... bez taktova vase omiljene pesme koji odzvanjaju u vasem stanu, autu...? Koliko vam je muzika vazna u svakodnevnom zivotu?


    ni sekundu...
    pod uslovom, naravno da se pod muzikom podrazumeva i dobovanje kiše po simsu, košava koja se provlači krou prozore koji malo lošije dihtuju ..
    Ne podnosim tišinu - kao da jedan deo mene fali, kada se ne čuju taktovi drage mi melodije. Uz muziku sam odrastala ( i dalje odrastam i odrastaću ) , zajedno sa Kikijem, koji je pobornik muzike , mnogo više nego TV - a, reklama, crtaća...

    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  11. #11

    Odgovor: Zivot bez muzike?

    тешко замислив... без МОЈЕ музике. био сам доста дуго без ње док сам био у војсци...
    бедак
    волим музику, био сам на стотине концерата и...

    ево сада слушам симпл мајндс - белфаст чајлд, рецимо.
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  12. #12

    Odgovor: Zivot bez muzike?

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    ni sekundu...
    pod uslovom, naravno da se pod muzikom podrazumeva i dobovanje kiše po simsu, košava koja se provlači krou prozore koji malo lošije dihtuju ..
    Ne podnosim tišinu - kao da jedan deo mene fali, kada se ne čuju taktovi drage mi melodije. Uz muziku sam odrastala ( i dalje odrastam i odrastaću )

    Šta dodati na ovo, kao da sam ja pisala.
    When life hands you lemons, ask for tequila and salt

  13. #13

  14. #14

    Odgovor: Zivot bez muzike?

    Ma kakav crni zivot bez muzike? Mozda fizicki, al pravog zivota bez muzike nema

  15. #15

    Odgovor: Zivot bez muzike?

    Ukratko ne, pa cak ni jedan tren!!!!
    Music is my SOUL!!!
    Love comes again......

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Isus put, istina i zivot
    Autor ispravka u forumu Religija
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 18.06.2012, 21:37
  2. Zivot Svetog Save
    Autor CIKOM u forumu Religija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 11.07.2011, 12:24
  3. Zivot je apsurd
    Autor Papak u forumu Filozofija
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 11.07.2010, 15:22
  4. Prirodan zivot ?
    Autor DzuPiter u forumu Filozofija
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 10.01.2009, 18:41
  5. Recepti za sretan zivot
    Autor Goga u forumu Lepota
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 20.11.2008, 20:55

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •