Istina ili mit..!? - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 47
  1. #16

    Odgovor: Istina ili mit..!?

    To i jeste mit Kod mene su najbolji djaci bili u pozadini.Ja sam svoju osnovnu presedeo u zadnjoj klupi,red do vrata.Secam se da je pored bio onaj glupi civiluk na kome su svi kacili sve i svasta pa sam bio transverzala za sve sto je kruzilo po odeljenju U srednjoj sam sedeo u zadnjoj,red do prozora pa me je sunce picilo ko blesavo.Nismo imali zavese u gimnaziji pa smo kacili neke od kuce i tu je nastajao problem jer je posle nas ekonomska drzala casove pa su nam skidali te zavese To je bio jedini nedostatak zadnje klupe,ostalo je bila uzivancija.E sad,bilo je casova gde sam sedeo u prvoj klupi,nesto zbog kazne nesto zbog prednost Na Istoriji smo sedeli u prvoj jer je Vera Istoricarka,najveca Srpkinja koju znam,uvek imala nesto za nas da joj zavrsimo pa je lakse bilo ubediti da nas pusti sa casa iz prve klupe.Kod razrednog sam sedeo u prvoj i nikada necu zaboraviti kada sam mu ukrao dnevnik i sakrio iza radijatora zbog njegove neposlusnosti.Sto su meni lepili ukore
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  2. #17

    Odgovor: Istina ili mit..!?

    Eh zaboravih da kazem........

    po mom iskustvu najbolje se prepisuje iz prve klupe ..... kad god sam prepisivao iz zadnje klupe uvek su me hvatali .... a u prvoj niko me nije ni gledao pa prepisujes do mile volje
    Possibility of dream come true makes life worth living.....

  3. #18

    Odgovor: Istina ili mit..!?

    Citat Bishop kaže:
    po mom iskustvu najbolje se prepisuje iz prve klupe ..... kad god sam prepisivao iz zadnje klupe uvek su me hvatali
    Tako je to kad ne znas
    Gather ye rosebuds while ye may...

  4. #19

    07 Odgovor: Istina ili mit..!?

    Imala sam silnih prelaza
    od prvog do četvrtog - druga klupa u sredini
    od petog do osmog - uglavnom ispred nastavnika
    u srednjoj - četvrta klupa do prozora (ala se tu dobro prepisivalo )
    na višoj - obavezno do zida (da bih mogla da odremam koju ''partijicu'')

    Svih dvanaest godina bila odlična, na višoj sasvim prosečan prosek
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  5. #20

    Odgovor: Istina ili mit..!?

    mesto gde neko sedi uopste nije pravilo kakav je djak .ja sam prmrnila sve moguce pozicije i uvek sam bila odlicna. mada mi je najprijatnije u nekoj sredini.

  6. #21

    Odgovor: Istina ili mit..!?

    uvek sedim u prednjim klupama,a prosek mi uvek iznosi izmedju 4,0-4,5
    UM caruje,SNAGA klade valja

  7. #22

    Odgovor: Istina ili mit..!?

    ovako,kakav je neki ucenik ne zavisi od toga gde sedi nego da li pazi na casu i uci kod kuce
    ali uglavnom oni buntovnici i ''klosari'' sede u poslednjim klupama kako bi mogli da se glupiraju
    Vise je za zaljenje onaj ko zbog pameti izgubi ljubav,nego onaj ko zbog ljubavi izgubi pamet...

  8. #23

    Odgovor: Istina ili mit..!?

    Pa ja se secam da sam sedeo u zadnjim redovima u osnovnoj a u prvim u srednjoj... U srednjoj postadoh gadan streber a u osnovnoj je biloooo... uvek sam bio na crnoj listi nekoj, dal' zbog obijanje sale, skole i pustanja zvona, dal zbog izazivanja tuce izmedju nekih dal' zbog pravljenja bandi, ali uvek je bila neka najcrnja lista U Srednjoj sam uvek u prvoj kad sam (kako vec rekoh) postao gadan streber zato sto mi mama rekla da ucim Ne znam sta da kazem... po meni je streberi napred, loshi nazad, a sad dal to trebalo biti tako...
    Poruku je izmenio Cezar, 17.01.2007 u 15:48

  9. #24

    Odgovor: Istina ili mit..!?

    Citat Bishop kaže: Pogledaj poruku
    Pa ja sam ovde jedini svuda sedeo ..... meni je to bilo sve isto ..... sednem gde stignem .... a i sto se uspeha u skoli tice bilo je svega , pa dobro skoro svega , sareno , od popravnog i ukora do odlicnog uspeha .... To sve naravno tokom celog skolovanja , ne odjednom
    Jao kolega pa mi smo isti
    I ja sam sedela svuda i cesto u toku godine i menjala mesto...
    Sto se tice vladanja bila sma mangup ali ne onaj pretezak i to je variralo,na kraju uvek primereno a par puta sam bila pred padom na tromesecju pa i to do kraja popravljala

    Inace bila sma odlikas a inteligencije mog razreda uglavnom su se muvale po zadnjoj klupi kroz celo skolovanje pa cak sad i na faxu,uvek sam u zadnjoj skupa s mangupima
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  10. #25

    Odgovor: Istina ili mit..!?

    Ja sam sedela po principu de me metnesh...
    i kako kod koga...
    al za kontrolni isprazne se prve klupe i sednem ja... i sve prepishem i jedina dobijem pet...

    Posle casa samo cujesh...
    "Ova budala il je ucila il je bila pijana..."

    shalu na stranu bila sam i streber okoreli,jujuju...
    samo me moje mangupljenje i dzon vejn hod,lomljenje lavaboa i vodokotlica,kao i jedna odrpana kapa u supi{za koju su deca ruku u supu davala da nisam ja...(a ono ja ipak jesam)} uvek izvlacilo...

    Ubica mekog srca.

  11. #26

    Odgovor: Istina ili mit..!?

    I jedno i drugo...Zavisi.
    I may not be perfect but I'm always me

  12. #27

    Odgovor: Istina ili mit..!?

    Večito u zadnjim klupama, ponekad i , ali me to nije sprečilo da na vreme svršim sve

  13. #28

    Odgovor: Istina ili mit..!?

    Citat BaneK kaže: Pogledaj poruku
    Večito u zadnjim klupama, ponekad i , ali me to nije sprečilo da na vreme svršim sve


    hehehehe i ja
    No me toques

  14. #29

    Odgovor: Istina ili mit..!?

    ja sam jedno vrijeme sjedio i u magarecoj klupi
    znaci prvi osnovne mene nacalili u prvu klupu, do vrata molicu... ALI posto sam non sto nesto pricao dobijem cast da se preselim u poslednju klupu koju je sa mnom djelila drugarica iz odjeljenja, ona najgrlatija u redu do prozora... valjda je uca mislio da ce time da nas ucutka... no ne lezi vraze mi se uklopili ko pravi... dzaba opomene i kritike... e ondak nas razdvoje, uh to mi tesko palo ... i to ja zavrsim u magarecoj do vrata a ona u magarecoj do prozora... znaci idu normalno popunjeni redovi, ondak prazne klupe pa nase magarece ... pa i nije mi tesko palo samo sto sam morao malo glasnije da pricam

    od tada uvijek sam negdje pri kraju redova... od 5 do 8 predposlednja klupa a srednju prespavah u poslednjoj ...
    a ne da sam bio streber ... Vukovu diplomu mi sjebali u 7. a u srednjoj sam bio tu negdje 4.7 - 4.8

    fax je opet druga prica... kako smo sva predavnja na prvoj godini imali u jendom malom amfitetatru na ekonomskom u BLu koji je bio podjeljen u dva nivoa moja ekipa je ponosno zauzela prvi red u gornjem dijelu... da bili smo fini samo su jednom otkazali predavanje zbog nas (uh tad kad me nisu lincovali oni iz preve klupe nece nikada)
    a sad volim da budem blize katedri... ne bas na udaru u prvoj klupi, jer one iz prve stalno cimaju za nesto, ali od trece ne begam dalje i to po mogucnosti u sredini... ocoravilo se pa nesto ne vidju dobro sa strane niti iz daljine
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  15. #30

    Odgovor: Istina ili mit..!?

    mislim da nije bitno gde sedis, jer je bilo ucenika u razredu koji su sedeli nazad a bolje ucili od ovih u prvim klupama.. ja sam uvek nekako sedela u zadnjim klupama, evo i sad sedim...
    jedino sam negde u drugom-trecem osnovne sedela u prvoj klupi jer me uciteljica premestila A sto se tice prepisivanja- inace u mom slucaju najbolje se prepisuje iz srednjeg reda ako sedis nazad negde... ladovina...
    DOIN WHAT OTHERS CAN'T

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Istina u vezi
    Autor sanjivica u forumu Treba mi pomoć
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 28.06.2021, 22:25
  2. Pozajmljena istina
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 01.12.2015, 14:50
  3. Istina ili izazov?
    Autor Bombica u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 5401
    Poslednja poruka: 13.09.2013, 10:39
  4. Isus put, istina i zivot
    Autor ispravka u forumu Religija
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 18.06.2012, 20:37
  5. Istina o tri prsta
    Autor Lady S u forumu Istorija
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 17.03.2008, 17:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •