Istina ili mit..!? - Strana 3
Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 47
  1. #31

    Odgovor: Istina ili mit..!?

    kod mene su losi djaci ili oni sa cvikama uvek sedeli napred(da ne zaboravim i one niske)
    ja sam bila visoka negde izmedju 156-180-od pocetka 5 do kraja 8
    pa sam uvek sedela negde pozadi(4,5)klupa ali je bilo extra...

  2. #32

    Odgovor: Istina ili mit..!?

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    sad mi je palo nesto na pamet.. da li je istina da su oni uchenici koji sede u prednjim klupama u principu bolji uchenici?? mislim, da li imaju bolje ocene i vladanje?? i da li oni koji sede otraga uvek imaju loshije vladanje i loshije ocene??

    pa da proverimo.. u kojim ste klupama vi sedeli -- otraga ili napred -- i kakav ste uchenik/student u proseku bili??

    ajd' da vas cujem kloshari i shtreberi
    Ajd sad,...ako ce se vredjamo...ti si vestica....
    Daleko bilo da se vracam da procitam o cemu se ovde radi pa rekoh da te ponovim....

    Osnovna skola....sredina/sredina
    Srednja skola.....sredina/sredina
    Fakultet...................jos uvek je u planu......

    Znaci kod mene jeste tacno....zlatna sredina. A secam se (iako je bilo bas davno... ) da su napred sedeli losiji djaci, a odlicni nazad....tada su nastavnici odredjivali gde ce ko i sa kime......

    Jooj kad je pored mene odredila najlepsu devojku u razredu....
    Ako ne mogu da pomognem, necu da odmognem

  3. #33

    Odgovor: Istina ili mit..!?

    U osnovnoj skoli i srednjoj skoli sam uvek sedela u srednjem redu, treca ili cetvrta klupa, tu mi nekako bilo najprijatnije - ni previse blizu ni previse daleko!

    Na faxu, nisam obracala paznju - nije nas bilo puno, pa smo sedali bilo gde (cesto, posebno na cetvrtoj godini, bilo nas je toliko da svi stanemo u jedan red)!

    U skoli sam bila vukovac, na faxu sam imala jako dobar prosek, ali ne verujem da je mesto na kojem sam sedela puno uticalo na to!
    I nije bilo nekog pravila, sto se tice dobrih i losih djaka, bili smo nekako izmesani, bilo nas je svuda!

  4. #34

    Odgovor: Istina ili mit..!?

    Pa po pravilu se losiji ucenici stave u prednje klupe kako bi se "kontrolisali" ....
    Elem, ja sam sedela u pocetku u zadnjoj klupi, onda sam se duze vreme stacionirala u sredini, i na kraju opet uhvatila hlad pozadi...
    Nisam nesto volela da sam na vidiku

  5. #35

    Odgovor: Istina ili mit..!?

    Citat vojvodjan kaže: Pogledaj poruku
    Ajd sad,...ako ce se vredjamo...ti si vestica....


    A zasto je vesticaaaaa ?



    Znaci kod mene jeste tacno....zlatna sredina. A secam se (iako je bilo bas davno... ) da su napred sedeli losiji djaci, a odlicni nazad....tada su nastavnici odredjivali gde ce ko i sa kime......

    Jooj kad je pored mene odredila najlepsu devojku u razredu....
    zasto treba joooojkati ?

  6. #36

    Odgovor: Istina ili mit..!?

    Citat vojvodjan kaže: Pogledaj poruku
    Ajd sad,...ako ce se vredjamo...ti si vestica....




    zasto je vestica ?
    Poruku je izmenio makilli, 10.07.2007 u 23:34 Razlog: VB kodovi

  7. #37

    Odgovor: Istina ili mit..!?

    eto tako...ja sam uglavnom sedela u poslednjoj klupi gde se naravno "pricalo" 900 na sat...okej nisu oni pricali ja sam ih terala :D a prosek mi je bio..hmm uglavnom oko 4.30 i ono ok mi je to bilo...a sedela sam i u prvoj klupi po kazni! hehe pa u nasoj skoli su ili po kazni tamo sedeli tj ja :D ili neki nerdi

  8. #38

    Odgovor: Istina ili mit..!?

    Ja sam do sad uvijek sjedila u zadnjim klupama. Lakse je prepisati. Ili bar cuti kad ti neko govori. Do sad sam imala ve 5-ice. A kod nas je posve izmijesano bilo do sad. Svuda se sjedeli i dobri i losi djaci...
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  9. #39

    Odgovor: Istina ili mit..!?

    XEXE delimicno sam i klosar a malo vide i streber mada eto sto vise starim sve vise popustam,...
    uglavnom moja klupa je uvek zadnja klupa,..moram i zbog visine,..jer sam uvek bio najvisi u razredu,...
    ali nije ovi kod mene u prvim klupama nisu neki djaci da kazes pravi odlikasi,..samo im je teze na kontrasima,...sta cu im ja

  10. #40

    Odgovor: Istina ili mit..!?

    ja sam sedela i u prednjim i u zadnjim klupama i uvek sam bila odlicna sa odlicnim vladanjem
    Sta se nalazi iza nas i sta se nalazi ispred nas su male stvari u odnosu na ono sta se nalazi u nama!

  11. #41

    Odgovor: Istina ili mit..!?

    u osnovnoj sam uvek sedela u prvoj klupi i to do vrata ali ne po svom nahodjenju vec zato sto mi je razredni staresina uvek govorio da sam previse glasna za poslednju klupu ali nije znao covek da iz prve klupe mozes da pravis ista cuda kao i u zadnjoj.. na svakom casu kad nastavnik ne gleda sam kucala na vrata..
    u srednjoj sam sam sedela u poslednjoj klupi.. e tu mi nisu marili sto sam glasna..
    a bila sam odlicna u osnovnoj i vrlo dobra u srednjoj
    Krek, krek.. Ne gudra

  12. #42

    Odgovor: Istina ili mit..!?

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Ja sam sedela u zadnjoj, jerbo sam uvek volela da se naklatim na zid sa stolicom i ljuljam noge i vazda sam visila na one dve nogice. Nekoliko puta me to koštalo bubrega, jer pandrknem na sred časa kad mi se nogice omaknu pa mi samo cipele vire gore iznad klupe... a i tako sam mogla nesmetano slušati walkman povremeno smo se svi menjali jer se određeni profesori nisu bunili, a i po potrebi je trebalo šaputati onome ko odgovara...
    Samo ću reći, da Skoro identičan slučaj

    Jedina razlika je u tome što sam uz sve gore navedeno švrljao po čemu god sam stigao (sveske, knjige, klupa...) i zverao neprestano kroz prozor (poslednja klupa do prozora)....
    Zbog svega gore navedenog sam u početku imao problema kod pojedinih profesora, ali kada bi me izveli na tablu - uglavnom nisu mogli da me obrukaju da ne znam Na kraju su me pustili na miru
    Nikada nisam bio štreber i učio sam samo one predmete koje volim ili one gde je potrebna logika a ne puko bubanje napamet. Prepisivao sam one predmete koje ne volim

    Inače, u srednjoj sam uvek bio u granicama od 4,00 - 4,70 , ali se nikada nisam opterećivao prosekom ni u srednjoj, a kasnije ni na faxu

    Jednostavno, znam koliko ne znam

  13. #43

    Odgovor: Istina ili mit..!?

    Ja sedim sad u prvoj klupi, i često se klatim na stolici, profesorima ne smeta, pošto znaju da sam dobar učenik i da kapiram ono što (trkeljaju) pričaju. Logika mi dobro ide, a većina predmeta u mojoj školi (ekonomska) ima svoju lepu logiku, pa mi nije nešto teško. Zaista žalim one koji pomno slušaju u zadnjim klupama i bubaju napamet, da bi bi imali iste ocene koje ja imam bez pipanja knjige. Što se vladanja tiče. svi pričaju na času, i oni u prvoj i oni u zadnjoj klupi. Samo trkeljaju.... i ja s njima
    I Dont Believe In God, and I'm proud if it.

  14. #44

    07 Odgovor: Istina ili mit..!?

    Ja uvek sedim u prvoj klupi,jer kada u prvoj klupi pricham nastavnici i ne obracjaju paznju na mene,a oni u zadnjoj se klupi moraju potruditi za bolju ocenu.Uvek me prozovu na tablu za neki lak zadatak izato dobijem pet,a ovi u zadnjim klupama(loshiji uchenici)oni uvek dobiju neki tezi....
    Nastavnici vishe obracjaju paznju na ove u zadnjim klupama,pa tako da mi iz prednjih mozemo ladno koristiti pushke,mitraljeze i razne vrste shverca:D
    Zakljuchak:DRZ' TE SE PRVIH KLUPA!!!

  15. #45

    Odgovor: Istina ili mit..!?

    Ja sedim u predposlednjoj klupi,ali ipak je bolje sedeti napred,jel mozes sve bolje da cujes i razumes,a ako nisi bas neki ucenik,nego se oslanjas na pomoc prijatelja i puskica,onda je bolje sedeti nazad.....
    There is no rules!!!

Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Istina u vezi
    Autor sanjivica u forumu Treba mi pomoć
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 28.06.2021, 23:25
  2. Pozajmljena istina
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 01.12.2015, 15:50
  3. Istina ili izazov?
    Autor Bombica u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 5401
    Poslednja poruka: 13.09.2013, 11:39
  4. Isus put, istina i zivot
    Autor ispravka u forumu Religija
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 18.06.2012, 21:37
  5. Istina o tri prsta
    Autor Lady S u forumu Istorija
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 17.03.2008, 18:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •