Muškarac koji želi da dobije ćerku
Strana 1 od 10 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 146
  1. #1

    Muškarac koji želi da dobije ćerku

    Da li ovde ima muskaraca koji zele da dobiju cerku, i da li znate neke koji takodje zele zensko dete?

  2. #2

    Odgovor: Muskarac koji zeli da dobije cerku

    ako je ovo pitanje moze da prodje .
    ako je zahtev bojim se da je neizvodljivo .


    uvek me buni kako se pise ''da li'' ili ''dali ''.



    worst day of fishing is better than excellent day at work

  3. #3

    Odgovor: Muskarac koji zeli da dobije cerku

    Citat Djokicaa kaže: Pogledaj poruku
    Da li ovde ima muskaraca koji zele da dobiju cerku, i da li znate neke koji takodje zele zensko dete?
    ...ti to nas zajebavas?......
    ...hell ain't a bad place to be......

  4. #4

    Odgovor: Muskarac koji zeli da dobije cerku

    Ma jock, tema je sasvim ozbiljna
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  5. #5

    Odgovor: Muskarac koji zeli da dobije cerku

    jao izvini molim te ...ovo je bilo jace od mene
    Ne treba ovaj zivot shvatati suvise ozbiljno kada ionako nećemo zivi iz njega izaci.

  6. #6

    Odgovor: Muskarac koji zeli da dobije cerku

    Ovo je pitanje, posto znam da svaki muskarac sin pa sin, pa da pitam da li ima neko ko hoce cerku? Ne znam, sto sam pogresno shvacen.

  7. #7

    Odgovor: Muskarac koji zeli da dobije cerku

    Nema tu ničeg smešnog, ako se povedemo logikom da svaka majka za svog sina živi i jednu želju ima da dočeka da oženi sina, onda čovek ima puno pravo da čezne za kĆerkom i u tome vidi smisao svog postojanja...prosto k'o pasulj..

    Poruku je izmenio Isahara, 06.08.2012 u 15:45 Razlog: mozički trenutak
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  8. #8

    Odgovor: Muskarac koji zeli da dobije cerku

    Evo iskreno ja bi vise voleo da dobijem cerku, nzm ni ja sto. Znam dosta primera iz svog okruzenje, cerke su nekako vise vezane za oca, a kad kazem da zelim cerku, moji rodjaci mi kazu, ti si glup. Sta ce ti cerka? Nebi imao nista ni protiv muskog deteta, ali bih da mogo da biram pre izabrao cerku.

  9. #9

    Odgovor: Muskarac koji zeli da dobije cerku

    Citat Djokicaa kaže: Pogledaj poruku
    Ovo je pitanje, posto znam da svaki muskarac sin pa sin, pa da pitam da li ima neko ko hoce cerku? Ne znam, sto sam pogresno shvacen.
    ...mnogo si mi mlad da bi o tome razmisljao...tek treba da opstis......
    ...hell ain't a bad place to be......

  10. #10

    Odgovor: Muskarac koji zeli da dobije cerku

    Djokice, sine, da ti kaze nesto teta Megijana...

    Kapiram ja da si ti mlad i pun entuzijazma, al' nije ti uopste prakticno da imas zensko dete.
    Taman kad se poradujes sto si prest'o da kupujes pelene, ceka te kupovina ulozaka. Ima da sanjas krilca bar jednom mesecno.
    Onda krpice i sminka. Zamisli kako ima da se zbedacis ako bude licila na tebe, a ona pozeli da stavi na lice tonu sminke zato sto joj se ne svidja njen prirodni izgled. I, kao da i ovo vec samo po sebi nije dovoljno, uvek ce ti kukati da nema sta da obuce!
    Pa kad pocne da prati meksicke i turske serije, pa pobrka rodbinske odnose! Kako ces onda da joj objasnis da Hose Miguel ne moze sam sebi da bude majka?!
    A kad nadje momka, onda vise ne igras za prvi tim. To ti je, nadam se, jasno



    Al' ona tvoja poezija mi je dusu razgalila
    Gather ye rosebuds while ye may...

  11. #11

    Odgovor: Muskarac koji zeli da dobije cerku

    http://www.vojvodinacafe.rs/forum/po...ta-nauka-3840/

    da slucajno ne omanes...informisi se...
    Ne treba ovaj zivot shvatati suvise ozbiljno kada ionako nećemo zivi iz njega izaci.

  12. #12

    Odgovor: Muskarac koji zeli da dobije cerku

    Teta Megijana, ja to sve znam sto si mi rekla, ali hvala u svakom slucaju. Meni to nece tesko pasti, ja cu njoj kupovati mnogo mnogo vise od ovoga i bice mi drago zbog toga. Uvek cu pricati svima o mojoj cerki i javno cu se hvalite kako imam cerku. Mnogi me zbog te moje zelje zezaju, neki me nazivaju ludakom, baba po majci ne voli zensku decu, ali ja sve to podnosim i pravim se da ne cujem niti da vidim. Nemam nista ni protiv muske dece, ali vise bi voleo cerku ima tu jedan malo veci razlog. Kada sam imao 13 godine i jedan decak mi je psovao majku, ja pridjem udarim ga pa sam onda imao problem s njegovom porodicom, na kraju se dobro zavrsilo ali je bilo tesko. Imao sam ja tu zelju i pre toga, ali od 13-te godine ta zelja je dostigla vrhunac. Poeziju sto pisem, pisem eto zbog te moje zelje pa me i zbog poezije svi zezaju kazu da nisam bas sa cist pamet.

  13. #13

    Odgovor: Muskarac koji zeli da dobije cerku

    Djokice, da nisi ti malo mlad da bi razmisljao o polu deteta koje jos nije ni u planu? Opusti se i uzivaj, opijaj se, prcaj, upoznaj svet greha...sad ti je vreme samo za to.
    Kad porastes imaces dovoljno vremena za razmisljanje hoce li biti cerka ili nece. A i ako ne bude prvo zensko, bice peto, ne sekiraj se.
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  14. #14

    Odgovor: Muskarac koji zeli da dobije cerku

    Uu sta mi naprica? Pa ja bre imam 20 godine, pa sto da ne mastam o polu deteta? Sto da bude cak peto dete zensko, nek bude prvo. Ja sam jedinac pa bi voleo da mi i cerka bude jedinica. Ja necu da upoznaj svet greha i necu da cinim nikakvi grehovi, a tebi posto si zensko ne prilici ovakav recnik.

  15. #15

    Odgovor: Muskarac koji zeli da dobije cerku

    Ukratko, ne diraj djokicu
    Gather ye rosebuds while ye may...

Strana 1 od 10 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Oni koji nesto rade i oni koji samo pricaju...
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 13.01.2014, 14:55
  2. Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 25.07.2012, 13:11
  3. Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 25.02.2011, 18:23
  4. Držao ćerku u podrumu 24 godine!
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 04.05.2008, 12:40
  5. Spalio ćerku jer je mislio da je veštica
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 09.12.2006, 20:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •