Secate se ovoga iz Podzemlja,kad kum kuma srozava zbog profesionalne orjentacije zarad visih ciljeva koji se opisuju narodnom-"Kum kumicu ko vo volicu" Da uprostim stvari,jako me nervira kada drustveni status pojedinca u nekom okruzenju bude odlucivan spoznajom njegovog profesionalnog opredeljenja.Nerviraju me ljudi koji poklanjaju visak bespotrebne paznje samo zato sto je naspram njih osoba koja je GM ili CO ili DR ili Da li cu ja nekome posvetiti visak paznje samo zato sto zna da izvadi zub ili sto je normalna osoba sa kojom mozes naci zajednicku temu za razgovor?Pa i moja baba je znala da vadi zube pa nistaJednostavno,nervira me taj vid poltronstva,ustvari nervira me svaki vid poltronstva ali taj narocito.Ili kad te neko u drustvu sroza zato sto si,nemam pojma,npr.prodavac tiketa sportske prognoze.Ili sam skoro imao razgovor sa jednim klincem u kome je on potencirao kako sam ja zrtvovao svoj status ekonomiste i obrazovanog coveka zarad zivota koji ovde zivim i kako ja nikada necu biti u drustvenom stalezu ovde u kakvom bi bio da sam u zemlji.Umalo ga nisam lupio par puta cisto da mu izbijem glupost iz mozga ali sam se na kraju zadovoljio igrom svojih reci koja mu jer pokazala da su godine koje je potrosio na skolovanje bile uzaludne.Tacno je da nas nivo obrazovanja i posao kojim se bavimo odredjuje nas polozaj u drustvu ali ne volim kad to ide u idiotizam.Ili se cujem sa drugaricom,nasla novog decka i prvo sto ima da mi kaze-"On je doktor".Ja je pitam-"Cero,da li je pametan,lep,simpatican,duhovit,da li te cini srecnom itd...To sto je doktor je pozitivno ali nije odlucujuce.Pisite,jako opsirna tema,da ne postavljam pitanja,nadam se da ste shvatili sta je pisac hteo da kaze