Pomirenje? - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 34 od ukupno 34

Tema: Pomirenje?

  1. #31

    Odgovor: Pomirenje?

    Što se tiče pomirenja, ili kako god, mislim da je ono besmisleno. Kao prvo, ja nisam skužio da li ona opšte hoće još da bude s tobom, jer da to želi, a poznavajući žene, vrlo verovatno da bi ti to na neki način stavila do znanja. Zatim, po mom mišljenju, najgori mogući način da se zadrži partnerka je da se ona moli, preklinje, da joj se kao nešto oprašta i šta ti ja znam, jer se, siguran sam, takvim stavom dama po pravilu još više udaljava od sebe čime se konačno cementira muškarčev fijasko...

    Tražiti greške u vezi je nepotrebno, jer ih najčešće nema. Izvori problema su obično naše različtisti, a ne neke greške. Dakle, stisni zube i nemoj da se samožaljevaš (jer u ljubavi volimo sebe, odnosno naše strasti, a ne osobe koje kažemo da volimo), nego napred do nove žene i nove luke...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  2. #32

    Odgovor: Pomirenje?

    poenta je sto ni ja ne znam dal bi htela jer se nismo culi uopste,ali cim je raskinula logicno bi bilo da ne zeli bilo sta sa mnom. ali uvek postoji ono ali... i sta bi bilo kad bi bilo...mada,sto kazes sta ako me ponovo odbije,kad bi je pozvao ili pustio poruku,onda bi to stvarno bilo dno .mozda je najbolje da dignem ruke i kraj.stvarno nisam znao sta da radim,lomio sam se dal da je zovem ili ne,jbg svidela mi se i sad mi se svidja al sta da se radi, na silu ne ide... zato sam hteo da cujem neko misljenje ovde. hvala na komentarima

  3. #33

  4. #34

    Odgovor: Pomirenje?

    ti si me brate sa ovim pesmama i klipovima barem nasmejao kvalitetno

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Guča i Exit; pomirenje
    Autor idavik u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 18.09.2006, 19:43

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •