Gde počinje neverstvo? - Strana 9
Strana 9 od 9 PrvaPrva ... 789
Prikaz rezultata 121 do 124 od ukupno 124
  1. #121

    Odgovor: Gde počinje neverstvo?

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Licno ne verujem da se desi iz cista mira....
    Može i iz čista mira, dešavalo se ljudima, kada ih pitam : Šta ti fali?, jer očigledno ima sve sa svojim partnerom, dešavalo se da kažu, jednostavno :Ne znam.
    Skoro mi je drug, koji je imao devojku, za koju je i sam imao samo reči hvale, poslao mi sms, jaoo, kako je T dobra, sad sedimo i blablabla
    Samo sam mu odgovorio da jede govna i da je T super da se s njom priča o novim cipelama i lakovima za nokte, a on ako je debil, nek i bude debil
    Ne znam kako, ali poslušao me je.
    Doduše posle ga je ta njegova devojka ostvaila, jer je, kako sam kaže, najgora muška svinja

    Najbolniji razlog je kada ljubav izgubi svaku sansu za oporavkom.
    Jeste, samo je bolje, mada će malo ljudi to i da uradi, otići i ne okretati se, nego prevariti.

    A sta je onda sa onim osobama koje bi uvek "malo sa strane"


    Lično ne poznajem ni jednu osobu koja je za veze bila verna, dakle pitanje bi preformulisati trebalo, šta je sa svim osobama
    juce gledam neki film o vezama.... i pominje se pravilo 80/20
    Naime,osamdeset posto si zadovoljan onim sto imas u braku /vezi,a 20 posto nisi..
    i trazeci onih 20 posto koji ti fale ,dodje do prevare
    i ako si kreten,dobices tih 20 posto...samo sto vise nemas onih 80....
    i ko je na dobitku,a ko na gubitku....
    nemam pojma



    nego
    brine me sto sam i ja ko Bazilej pocela da se kacim na postove koji veze nemaju s onim o cemu govorim
    ili imaju?
    ili nemaju?

    a pri tom uopste ne nosim kriglu kroz ulicu u pola sedam ujutru...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  2. #122

    Odgovor: Gde počinje neverstvo?

    U mozgu.

    I da se nadovezem na beliverku - uvek je problem u tome sto svi zelimo da furamo 100 na sat,tj. 100% na sat/dan/godinu/zivot...
    Pa ispadne da je onih sigurnih 80% tako malo naspram onih 20% koji nam uz tih 80% navodno fale...

    Realni zivot je teska rabota, zato je svaki beg iz stvarnosti neodoljivo privlacan.
    To je sustinski adut i sarm tih 20%...
    Never confuse movement with action.

  3. #123

    Odgovor: Gde počinje neverstvo?

    Neko je jednom zamolio Marka Tvena da kaze nešto o grižoj savesti. Pisac je umesto odgovora ispričao anegdotu:
    - Kada sam bio mali, prišao sam jednoga dana kolicima nekog piljara i, iskoristivši priliku dok je taj razgovarao s mušterijom, ukrao sam mu jednu krušku. Odmah sam pobegao i sakrio se u jedan grm. Čim sam zagrizao krušku, osetio sam grižu savesti. Vratio sam se piljarevim kolicima, stavio sam ukradenu krušku na njeno mesto i uzeo drugu… zreliju!
    To tako nekako izgleda,ali ja ne verujem u neverstvo.Verujem u pogrešne izbore,u dosadu,u nečinjenje,u stagniranja,u kukavičluk,u "podrazumeva se"...poduzi spisak.Ako napraviš takav izbor,nadrljao si.Svi se nešto zale,a niko ništa da preduzme.To je đavolja rabota.I uvek se završi loše,svejedno po koga.


  4. #124

    Odgovor: Gde počinje neverstvo?

    Isto tamo gde je počela i vernost.

Strana 9 od 9 PrvaPrva ... 789

Slične teme

  1. Počinje treći serijal Farme
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 191
    Poslednja poruka: 06.01.2011, 15:51

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •