Coca Cola VS Pepsi - Strana 3

Prikaz rezultata glasanja: U frizideru Pepsi i Coca Cola jedna pored druge, sta uzimas?

Učesnika ankete do sada
57. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Coca Cola

    36 63.16%
  • Pepsi

    21 36.84%
Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 76
  1. #31

    Odgovor: Coca Cola VS Pepsi

    e pa sad bas nisam siguran ...
    i principu ne biram

    Iskustvo je ono što imaš kad ti više ne treba

  2. #32

    Odgovor: Coca Cola VS Pepsi

    ne pijem ni jedno ni drugo

  3. #33

    Odgovor: Coca Cola VS Pepsi

    coca-cola,shweps narandza,kas-narandz.....
    No me toques

  4. #34

    Odgovor: Coca Cola VS Pepsi

    ne pijem ni jedno ni drugo...
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  5. #35

  6. #36

    Odgovor: Coca Cola VS Pepsi

    Vise volim Cocu, ima jaci ukus. Pepsi mi je nekako bledunjav.

  7. #37

    Odgovor: Coca Cola VS Pepsi

    Firma u kojoj radim (Navip), je do 1995god. proizvodio Pepsi po licenci, odnosno stizala je baza, naš šećer, voda i CO2, i eto proizvoda. Nisam pio ni Cocu, a ni Pepsi, draži mi je običan klaker(voda, šećer, prehrambena boja, ekstrakt kruške i CO2). Reklama je čudo, pepsi je jednog momenta došao po potrošnji u svetu na 42 procenta, a Coca 58 procenta od ukupne prodaje. I to je bio zenit pepsi kole, u to vreme slavni Pele je reklamirao pepsi. Međutim coca-cola kreće u raznovrsnu markentišku prezentacuju sa novim idejama u pravljenju reklama, i to daje fantastične rezultate.Uzlazna putanja prodaje ide čak i do 80 procenta u odnosu na 20 procenta pepsi. I još jedan vrlo karakterističan detalj, jednog momenta coca-cola je 80 procenta od dobiti plasirala u reklamu, a samo 20 procenta, da kažem tako ostavljala za sebe.
    Pepsi kompanija za to vreme ostaje konzervantivna u pogledu reklame i to se odražava na drastičan pad potrošnje, gubeći tržište bivšeg istočnog bloka sa Rusijom, pa aziskih i afričkih zemalja.Zadnja reklama sa Šakirom je bila totalni promašaj. U Srbiji fabriku za proizvodnju pepsi-kole poseduje Grk, i ta fabrika radi u Dobanovcima, (bivši vlasnik Navip).
    A što se tiče toga zbog čega ne pijem ni jedno ni drugo, pa evo; receptura baze za proizvodnju coca-cole i pepsi cole je strogo čuvana tajna, a sobzirom da su to vrlo jake kompanije i da i eventualna škodljivost, pa i zavisnost nikad neće izaći na videlo, jer je kapital(čitaj para) svemogući, zašto bih ja eksperimentisao sa njihovim "boklucima", kad su me već dovoljno otrovali sa drugim proizvodima.

  8. #38

    Odgovor: Coca Cola VS Pepsi

    ...ako moram da biram između dva zla...izaberem manje....pepsi...

  9. #39

  10. #40

    Odgovor: Coca Cola VS Pepsi

    Kad isteram želju sa šardoneom, sovinjonom i pivom, onda ide Pepsi!

  11. #41

    Odgovor: Coca Cola VS Pepsi

    Ma svejedno mi je volim i jedno i drugo.
    Mene niko ne voli,
    i nikom nije stalo, pa mi dodje zao,
    jer ja bih svoje srce svakom dao.

  12. #42

    Odgovor: Coca Cola VS Pepsi

    obozavam coca colu ali mogu i pepsi piti
    u svakom zlu ima nesto dobra

  13. #43

    Odgovor: Coca Cola VS Pepsi

    Stvarno ne znam kako neko moze piti pepsi...Neki dan sam u kuhinji video casu kole i zgrabio da ispijem dok me neko nije video posto sam bolestan,kad sam osetio da je pepsi samo sam spustio casu i progutao onaj jedan gutljaj tj razocarao sam se...Veliki sam zavisnik od Coca Cole i znam da mi to jede jetru i da cu da umrem al kako Ajs kaze-bole me brige

  14. #44

    Odgovor: Coca Cola VS Pepsi

    Ja uopšte ne osetim razliku između ovo dvoje, potpuno mi je svejedno šta od toga imam u frižideru.

  15. #45

    Odgovor: Coca Cola VS Pepsi

    Volim i jedno i drugo...Obozavam gazirana pica, ali uglavnom kupujem bas coca colu, pa cu svoj glas dati njoj.....Jedino ne volim ona gorko slatka gazirana pica...sveps i tako tome slicno..
    Gorko je po meni samo za kafu.... nista vise...

Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •