Prvi glas Srbije - Strana 5
Strana 5 od 7 PrvaPrva ... 34567 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 92
  1. #61

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Kako se zove ona koja je pevala đelem đelem? I dečko koji je pevao poslednji?
    E, njih dvoje su me oduvali! o d u v a l i !

    Voditelj me i dalje nervira.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro
      Vrh

  2. #62

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Kako se zove ona koja je pevala đelem đelem? I dečko koji je pevao poslednji?
    E, njih dvoje su me oduvali! o d u v a l i !

    Saska i Ivan.



    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Voditelj me i dalje nervira.
    Na kraju svakog snimka moze se cuti HA-HA-HA-H..H..H i onda "ovo je fe-no-me-nal-no"
    Zar stvarno ne postoji niko drugi ko ima veci fond reci od njega?
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  3. #63

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Kako se zove ona koja je pevala đelem đelem? I dečko koji je pevao poslednji?
    E, njih dvoje su me oduvali! o d u v a l i !
    Voditelj me i dalje nervira.

    Na kraju svakog snimka moze se cuti HA-HA-HA-H..H..H i onda "ovo je fe-no-me-nal-no"
    Zar stvarno ne postoji niko drugi ko ima veci fond reci od njega?
    Slažem se, voditelj me iritira, kao i svaka njegova reč, osmeh, sav je
    Poruku je izmenio Meggy, 22.11.2012 u 14:25 Razlog: citat
      Vrh

  4. #64

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Grozno veče
    Tema...budi Bog s nama....
    I da...zaključak da im IPAK daju pesme kao zadatak (i sada i prošli put)...pa koga šta zapadne...
    Ono što sam pomislila i prošli put je...otvore linije glasanja a da ni jedan kandidat nije otpevao pesmu...nameće se zaključak da glasači glasaju po babu i stričevima...a ne po izvedbi....što je večeras bilo i te kako očigledno...
    Jovana...katastrofa, Ivan...užasan..Snežana najgora (i intonativno i što se takta tiče), Planka...džaba da trošim reči, Boris je otaljao...
    Ali...pevali pred kraj pa s toga...
    Večeras su me samo Sara i Mirna oduševile...i da...Sanja Dubai ako izuzmemo prvi refren...
    Malo sam se i "zabrinula" večeras...sve što sam zamerila žiri je ponovio/potvrdio...
    Mada nisam ni ja baš muzički neobrazovana
    U duelu je, ruku na srce bolja bila Vesna...ali Đelem đelem se ne zaboravlja tek tako....i konačno potvrđeno da je i desno ipak rupa...
    Da bi bilo, koliko toliko relevantno...glasanje bi trebalo da bude posle oDslušanih svih 13..12..11..10..9....pesama...a ne s početka...
    Toliko o ovom shoW....ali gledaću ga i dalje...
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  5. #65

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Sta bi ono sinoc?
    Nisam skontala da l' su im oni davali pesme ili su sami birali, ali je izbor pesama bio katastrofa. Planka nije ni imao pesmu, vec recitaciju, sto je bas bezveze, jer decko zna da peva a nikako da peva nesto normalno. Sara se isto narecitovala u strofama, al' takva je pesma.
    I njima su to bile pesme za zurku?
    A tebe neeemaaaaa, to je za zurku?

    Aj' da zanemarimo izbor pesama, neki su pevali kao da nisu zasluzili da udju ni u onih 170.
    Nevena mi je bila ok u smislu da joj je i legla pesma i da je dobro otpevala. Ali Aleksandrin komentar publici "Mozete vi da negodujete, ali to je istina"! Jes'! Pa, ni njih troje ne mogu uvek da se sloze oko toga da li je nesto bilo dobro ili nije, a kamoli kad bi se ukljucio jos neko kompetentan da prokomentarise.
    Za Snezu odbijam da poverujem da je njena greska, garant su sjebali nesto oko monitoringa, to im se desilo jednom i u prosloj sezoni.
    Boris katastrofa, nafalsir'o se u refrenu za sve pare. Jovana ima neki grozan stil pevanja, ne ume odmah da ubode ton vec ga hvata od dole, pa zvuci k'o da blago podriguje. Uglavnom, racunam da cela Crna Gora glasa za nju (ako sve ovo nije jedna velika namestaljka), a glasovi iz Srbije se dele na ostalih 10 takmicara, pa ce ona zbog toga nazalost daleko dogurati.

    I kad ce Andrija prestati da se cereka?
    I kad ce da prestanu da nam vredjaju inteligenciju? Kao, razlika u broju glasova izmedju ovih dvoje koji su isli u duel je jako mala, nekih dva-tri glasa. Vazi Glasajte, ljudi, bas vas glas moze da bude odlucujuci

    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  6. #66

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Ma nemam pojma što jednom lepo ne reknu propozicije nastupa takmičara...a sve nešto...te zadatak te nisi ok pesmu izabrao..
    Ako im oni biraju pesmu, neka kažu...ako im ponude dve pesme, neka kažu...a da sami biraju pesme niti je bilo niti verujem da je tako..pa ko bi lud izabrao pesmu koju niti sluša niti voli niti mu prija da je peva...
    Da, oni im zadaju pesme (jasno ko dan)...samo u duelu takmičari sami sebi odaberu pesmu...
    Martice su im katastrofa još od duela.
    Aleksandra nek' malo smanji doživljaj...pa ona je mnogo bolje pevače iskaširala, što se sada tu nešto isčuđava...
    I još jednom, čim su linije otvorene pre i jedne izvedene pesme jasno govori da se pesme te večeri ne boduju.

    Nego...a Andrijino..."idi, odmori malo"
    Ma Fe No Me Nal No
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  7. #67

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    E da, to sa glasanjem jos pre nego sto se cuju pesme je glupost za medalju. Mislim, aj' da izglasamo odma' najsarmantnijeg takmicara, pa da se razilazimo.

    A ovog pacenika jos i zajebavaju za fe-no-me-nal-no, al' on mukica nista ne kapira, izgleda
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  8. #68

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Ja samo da prokomentarisem da mi je beskrajno drago sto je konacno ispala ona Jovana, jer stvarno jako lose utice na bubne opne.

    Inace, na ostalo nemam komentar. Prvo objasnjavaju publici da takmicari ne biraju pesme sami, vec to neko drugi radi za njih, a posle toga slusamo savete (i to ne jedanput) o tome kako treba da biraju pesme koje im bolje leze.

    D'izvinEte, je l' imate vi nekog rodjenijeg da zajebavate
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  9. #69

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Ni ja nemam volju da išta iskomentarišem
    Pre svega što sam juće gledala uz dva antisluhista i antitalenta pa su me više napiiiiiiii*dili njihovi komentari no od strane komisije
    Ako ikoga ovaj put treba da izdvojim to su Mirna i Nevena.
    Sve u svemu traljavo i veoma slabo.
    Šta li će biti sledeći put?

    p.s. eno je repriza na TV i nemam volje da (ovaj put na miru) odgledam.
    Nego nešto se mislim, da ne čitaju ovi iz žirija i produkcije forume pa su našli za shodno koliko-toliko da objasne ko i kako i zašto dodeljuje pesme
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  10. #70

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Svaki njihov komentar pokazuje da redovno prate sve komentare po netu, pocev od Andrijinog ponavljanja reci "fenomenalno" i to 15 puta, u inat svima pa do obrazlaganja odabira pesama i Vladinog pravdanja po pitanju toga zasto je onomad odabrao da njegova zemljakinja ide dalje

    Nego, kanda se slabo sliva kinta od glasanja, cim tako ocajnicki apeluju da se glasa
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  11. #71

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Bas su bili dobri veceras. A i krajnje je vreme bilo. Cim biraju sta ce da pevaju, odma' zvuce normalno.
    Na momente sam imala utisak da gledam Sve za ljubav iz produkcije televizije Ruzicasti Ispljuvak i jako mi je bila dziberska ona pljuvacina po bivsima. Prvo, kad pljujes tog s kim si bio, pljujes i sebe. Drugo, iznosenje prljavog vesa nikad nije bio bas neki stil.

    Dibidus mi je bio instrumental za Zajdi zajdi.
    Sanja mi se konacno, posle duzeg vremena, svidela. Jedino sto se jedva cula, posto je matrica bila preglasna u odnosu na glas.
    Izlazak Zoranove mame na scenu i izjavljivanje ljubavi preko mikrofona je bilo previse pateticno za moj ukus.
    Sara mi je bila fanstasticna. Nego, je l' ona haljina treba tako da se nosi? Mislim, da vise ide prema pupku nego na gore?
    Ivan mi je takodje bio fantastican, ali to vec pristrasnost govori iz mene
    Ono sto mi nije jasno je frljanje izrazom "lajv". Mislim, sta je poenta toga? "Nadam se da cu u sledecem lajvu biti bolji/bolja"

    Andrija je pitao Darkwoode kad je koncert, oni su rekli da je sledece subote, a Andrija je rek'o "Dolazimo svi". Drzim ga za rec
    Inace, ona nevesto izvedena tenzija pri proglasenju duelista vec pocinje da smara. Daj, covece, taman pocnem da padam u san dok on ponavlja one ustaljene fraze ("ziri te je nahvalio, ali sta je rekla publika...") i onda odjednom drkne "IDES DALJEEE!!!" Nije u redu, stresno je
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  12. #72

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Brate, onakav glas da ispadne pored bar jos troje losijih!
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  13. #73

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Kao prvo, pomene li još neko smak sveta...uješću ga. Baš ga preteraše .
    Ivan je bio najnajnajbolji a Boris (nažalost) najgori. Imala sam dojam kao da peva rammstein a ne JBJ.
    E nije mi jasno na koju foru se Sanja (Dubai) i onaj Zoki provlače?
    Oboje su srednja žalos'.
    Sara je počela laganini da mi ide na živaC i ono njeno jednolično, nazalno EEEEE...
    Nemam pojma ali me nešto podseća na...



    Jako mi je žao što je Saška ispala, ima baš lep i specifičan glas. Mirna ima lep glas ali...ni po čemu jedinstven.

    I da, išla sam da glasam za pesme
    Zokiju ću da klikćem Harisa a Sanji Lepu Brenu i Željka Samardžića naizmenično
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  14. #74

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Ivanu klikci Toseta i Adagio (moze i Feeling good)

    Meni je Mirna nekako bezlicna, sta znam. Sve ona otpeva bez greske, ali sam pala na dupe jedino kad su ona i Nevena pevale Hurt.
    Sanja je dno dna, svidela mi se jedino na audiciji i kad je pevala Serifovicku. A Zoran mi se svideo jedino kad je pevao Hazard.
    Boris je bio katastrofa, al' njega svakako ne varim jos od orvog vagona
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  15. #75

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Hihi...zamisli, baš sam to Ivanu i kliknula
    Baš se kod njega primeti pomak...da se otrgao "operskog" pevanja....pogotovu prošli live () kada je zvučao i bolje od originala.
    E tako je meni Zoja (msm koji nadimak) antipatičan...bRez pokrića.
    Sanja je bila ispod katarstofe sa Isusom..ali jbg, i dalje opstaje u show...
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

Strana 5 od 7 PrvaPrva ... 34567 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Glas razuma
    Autor Mish u forumu Psihologija
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 17.10.2015, 18:00
  2. Decentralizacija Srbije?
    Autor Shumadinac u forumu Politika
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 13.10.2010, 21:05
  3. Prvi vampiri su bili iz Hrvatske i Srbije
    Autor Bombica u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 18.07.2010, 01:44
  4. Odgovora: 70
    Poslednja poruka: 12.06.2009, 16:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •