Prvi glas Srbije - Strana 6
Strana 6 od 7 PrvaPrva ... 4567 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 92
  1. #76

  2. #77

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    iz mog ugla ...

    Trebao je da ispadne Boris u duelu sa onom što je pevala Cecu "kraljicu". Realno, bio je ubedljivo najlošiji to veče ( "sempler" mi je ok, iako je seljačina) ... ima neku energiju, bem li ga

    Onaj Ivan ima tako samoživu/prepotentnu facu (pravi mamin i tatin sin (ljubi ga majka)) da svaki put kada ga vidim imam želju da ga udarim (nešto kao Patrik Klajvert, za ljubitelje fudbala koji čitaju ovo da pojasnim, prim.aut ) ... i po meni je otpevao katastrofa sve sa onim odvratnim kićenjem tonova, repovima na kraju svake faze i lažnom "energijom" ... fuj i bljak
    Zoran kada je pevao EKV (prosečno, ali ok), video sam u pozadini one igrače kako se bacakaju ... i pomislio wtf (obratiti pažnju na rad ruku plesaća u pozadini ... kao da štemuju zid)
    Mirna i Nevena odlično pevaju, ali su mi kao mrtva puvala ... bez energije .... ništa, prazno.
    Sara lepo peva i ima ubedljivo najbolji scenski nastup, samo još da prestane da jodluje ...
    Sanja ....... komentar se nalazi u naslovu pesme .... Isuseeeeeeeeeee


    Bottom line ... očekivao sam finale Mirna/Ivan (3rd place), Saška (2nd place) i Nevena (1st place), ali ništa od toga. Nažalost, pobediće ili mrtvo(a) puvalo(a) ili "Patrik Klajvert"

    P.S moj favorit je ispao ....
      Vrh

  3. #78

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Vlado Georgiev: Promeniti pravila u "Prvom glasu", žiriju dati više prava!

    Žiri „Prvog glasa Srbije“ i dalje stoji pri stavu da bi pravila glasanja za pobednika trebalo menjati. Nakon što je Aleksandra Radović izjavila da publiku treba uključiti tek kada žiri odabere najboljih pet, na istu temu oglasio se i Vlado Georgiev.



    - Gledaoci treba da glasaju za prvi glas, za najboljeg pevača ili pevačicu, a ne po svojim kriterijumima. Ovo glasanje je pokazalo da stručnom žiriju treba dati više prava i na kraju doraditi i promeniti pravila glasanja - rekao je Georgiev na konferenciji za novinare u Novom Sadu, gde je najavio svoj novogodišnji koncert.


    Pevač koji je svoje nezadovoljstvo izrazio i na Tviteru objasnio je da je namerno otvoreno napisao šta misli, kako bi probudio publiku. Georgiev je na konferenciji dodao da nije siguran da će i u narednoj sezoni ostati član žirija.

    - Do kraja sezone biću u žiriju, naravno, a dogodine još ne znam. To zavisi od mojih obaveza, ali i dogovora sa produkcijom - objašnjava pevač, koji je dosad vrlo direktno izražavao stav i prema publici i prema takmičarima.

    Iako je Saškina eliminacija podigla prašinu u javnosti, pa su i gledaoci počeli da predlažu drugačije metode glasanja, sa Prve televizije poručuju da pravila ostaju ista.


    - Pravila su pravila, jasna od prve sezone. Publika je izabrala da u duelu završe Saška i Mirna, a s takvim odlukama ne moramo se uvek lično složiti - kaže za „Blic“ Slađana Paunović sa Prve televizije.

    izvor
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  4. #79

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Produkcija sa ovim nacinom glasanja zaradi daleko vise, zato ne zele da menjaju pravila, nije njima stalo ko ce pobediti, vec koliko ce im novca leci na racun.
      Vrh

  5. #80

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Helou end gudbaj. Vise ne gledam ovu sprdacinu u kojoj opstaju klovnovi, a iz koje ispadaju PEVACI.
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  6. #81

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    sranja te vrste i slicnog profila / x factor , survivor , big brother , / srecom ne gledam ni ovde gde su ih izmislili .
    shit contaminated stuff .



    worst day of fishing is better than excellent day at work
      Vrh

  7. #82

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Ni ja nemam više želju da nastavim sa gledanjem...ovo je počelo da bude mučno
    Sinoć jednog...ali jednog ne bih izdvojila čak ni kao OK.
    A još im dadoše duplu šans(on)u i cvrc.
    Ali neki se provlače pa to ti je.
    Znači Sanja do finala
    Boris se već po ko zna koji put "izvlači" na boles'....a Sara kada peva imam dojam da peva neki liliputanac.
    Zoran i dalje nikako da nauči da izgovori slovo T...
    Jbt kada se setim prošlogodišnjeg PGS...pa ovi im nisu ni prineti.
    Ivanu, realno, i nije mesto ovde...međ' ovim prosekom...ni po čemu (glas, ponašanje, gestikulacija, stav...)
    Nek' izduraju ovu sezonu i zanavek zakatanče.
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  8. #83

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Au, koja se prašina digla (na netu) što je Sarita ušla u super finale a Zoja ispO
    Iskopaše i tatu političara i momke fuZbalere i poTplaćen žiri i svašta nešto.
    Ja lično nisam bila za nju...ali sam i te kako bila protivU Zorana. Ima momak ok glas ali stil pevanja, meni lično, je bljaks
    Boris je večeras zaista briljirao i "izvadio" za sve protekle kiksove...Brauna je razbio...doslovce
    Prosto mi nije jasno šta mu se to dešavalo proteklih nedelja na mnogo lakšim pesmicama (tipa Bon Džovi)...
    Mirna je večeras bila očajna, mislila sam da će ona u baraž (pogotovu što je već jednom bila na rupi).
    Kako god, sada (ma šta sada...od ispadanja Saške) mi je sasvim svejedno..gledam po navici..
    I da...koji su bre moj oni hitovi, neke pesme sam prvi put čula...čuŠ Emina Jahović
    p.s. Ivan na tviteru nedavno napisao...da sam ostao sledeće bi mi uvalili da pevam gangnam staJl ili jutros mi je ruža procvetala ...delovao dosta uštogljeno ali je u stvari super lik...
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  9. #84

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Hm, meni je Zoran bio super jer se svaki put video njegov napredak, ali dečko je za neki sweet metal, ne znam da li bi se mogao snaći baš u svemu. I malko mi je čudno što on nije nikad dobio da peva neu kafansku pesmu, recimo, al aj....

    Nama je bilo jasno da Sara prolazi jer su Vlado i Mare bili mnogo besni, bacanje olovaka i te stvari.... Iskreno, bilo bi mi draže da je Zoran prošao a Sara ispala. Koliko je u početku bila simpatična, sad je antipatična.

    A bila bi fora da je Boris direktno prošao, mislim da bi Aleksandrin izraz lica bio neprocenјiv.... A bio je loš jer mu je bilo ubijeno i ono malo samopouzdanja što je imao. Meni je drago što je sinoć bio odličan - odnosno, baš onakak kakv i jeste.
    Poruku je izmenio Cecara, 13.01.2013 u 12:11 Razlog: dodatak
    Isn't it funny how day by day, nothing changes, but when you look back, everything is different?
    C. S. Lewis
      Vrh

  10. #85

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Zoraneeeeeeeeeeeeeeeeeee
    Ziri nevidjeno pao u mojim okicama ...
    Sara uzas...Mirna kvalitetan vokal .....Nevena isto tako ali totalno mi je u etno fazonu...
    Uglavnom Zoran je bio moj favorit...
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.
      Vrh

  11. #86

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Žao mi je što je Zoran ispao...umesto njega je mogla Sara. Drago mi je što su Nevena i Mirna ostale
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  12. #87

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    ...devojcica Sara je rodjena da bude zvezda......Zoja(nevidjeni nadimak),moze da peva samo u Kolibriju......Plavusica je bezlicna za show biznis...Mirna je ipak,realno,moj favorit...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  13. #88

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Znači...Ivan je totalni loodak
    Sad ga gotivim još više i želim mu zaista sve naj naj u karijeri...

    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  14. #89

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Mirna je pobedila i to je meni ok. Devojka je imala najmanje oscilacija, intonativno uvek precizna ...

    Međutim, ono što je meni bilo toliko odvratno je - žiri

    U životu nisam video pristrasniji žiri i produkciju (Prva TV). Ono je bilo jezivo...

    Marija Kilibarda pita svakog ko se preko novina jasno deklarisao da navija za Mirnu pitanje : " a ko je tvoj favorit ... čik reci" ...
    Aleksandra Radović bira Mirni pesmu koja joj leži a Sari i Neveni uvale kosku (Kaliopi i Eurithmics ako se ne varam). Aleksandra, dok Mirna peva sva je ozarena i peva sa njom. Dok pevaju Nevena i Sara ima facu kao da su joj streljali najbližu rodbinu. Naravno, produkcija to revnosno prikazuje gledaocima koji "treba da glasaju"
    Maretova izjava je najblaže rečeno skandalozna. Kada je Sara ispala, "macan" je izjavio kako oni već znaju pobednika. Alo?! o čemu mi pričamo?
    To je sve već odlučeno par emisija ranije. Zašto su toliko providno gurali Mirnu, kada to njoj uopšte nije bilo ni potrebno, zato što peva dobro... to zna samo žiri

    I da, pitanje za 100.000 evra :" Da li se iko seća pobednika prošlog Prvog Grla Srbije?" ... ne pik guglanja

    Ne? Toliko o tome ... nije se svideo žiriju, izabrala ga je publika i zato ga je pojeo zaborav...

    Odvratno ...
      Vrh

  15. #90

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Citat Leonard Peltier kaže: Pogledaj poruku
    Mirna je pobedila i to je meni ok. Devojka je imala najmanje oscilacija, intonativno uvek precizna ...
    Meni je drago što je Mirna pobedila Što se tiče Nevene, ona je isto odlična, ali se slažem sa Aleksandrom kada kaže da koristi previše "vibrata", jednostavno mi taj stil pevanja nije simpatičan ...Sara je strava za šou, voli je kamera i vlada scenom...ali njen glas ne može da se meri sa Mirninim



    I da, pitanje za 100.000 evra :" Da li se iko seća pobednika prošlog Prvog Grla Srbije?" ... ne pik guglanja
    Nemam pojma, znam samo da je muško u pitanju


    A Kilibarda je priča za sebe...ona čim otvori usta meni dođe da promenim kanal...totalno antipatičan jedan lik.
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

Strana 6 od 7 PrvaPrva ... 4567 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Glas razuma
    Autor Mish u forumu Psihologija
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 17.10.2015, 18:00
  2. Decentralizacija Srbije?
    Autor Shumadinac u forumu Politika
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 13.10.2010, 21:05
  3. Prvi vampiri su bili iz Hrvatske i Srbije
    Autor Bombica u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 18.07.2010, 01:44
  4. Odgovora: 70
    Poslednja poruka: 12.06.2009, 16:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •