Mišeluk
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 43

Tema: Mišeluk

  1. #1

    Mišeluk

    Vratih se malo pre... Svake godine redovno odlazim da gledam trke kada se voze na stazi pored Novog Sada. Sećam se još i kada su fiće bile na stazi, kao i motori.

    Kako sam se prvi put ove godine smorio, tako sam se sada oduševio. Odlična, kvalitetna i pre svega uzbudljiva trka. Naročito kada su na stazu izašli jugići. Pre toga 2-3 udesa, a onda... Za 9 krugova 99 udesa, izletanja, guranja, psovanja, jedno fatalno zakucavanje u banderu i odlazak vozača u bolnicu (nadam se da će sve biti OK) i kaciga u glavu!!! Znači fenomenalno. Dva jugića se guraju par krugova i jednom vozaču je dopizdelo i namerno izgura drugog sa staze na par metara od mene. Vidim, spustila mu se roletna. Gas i nazad. Kada se završila trka, sve nešto kontam da odem do boksova, ko zna, možda su se pobili. Kad ja tamo, a ono... Beli jugić sa odvaljenom haubom, a crveni sa gepekom kod šofera! Pitam ljude šta je bilo i čujem savršenu priču! Elem, crveni se nakon guranja oštetio i odustao od trke, a beli, kog crveni je izgurao, je uleteo u boks pri brzini 60-70 km/h i namerno se zakucao u crvenog. Ali to nije sve! Vozač belog izlazi, skida kacigu i lupa kacigom u glavu vozača crvenog!

    Još jednom, odlična trka, jedva čekam sledeću sezonu.

    Žao mi je što moj favorit Borković nije pobedio.


    Da li posećujete trke na stazi i Mišeluk i da li imate neke zanimljive događaje za prepričavanje?
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  2. #2

    Odgovor: Mišeluk

    Prica ti je fenomenalna.
    Znaci ako ste zeljni nasilja idite da gledate trke na Miseluku.
    Uzas.

    Al dobro ima i takvih ko Kunic sto vole te nadr*ane flojdove.

  3. #3

    Odgovor: Mišeluk

    Bhahahahah Pa to bolje nego ultimate fight turnir hahaha..

    Znate onog bolida sa SOS kanala shto prenosi te mecheve i dere se nekim promuklim glasom : IIIII ON GAA SADAA UDARA KACIGOM PO GLAAVIIII ..OVO JE KJOKUSHINKAIII hahah

    A jesu se oni i trkali sem shto su se danas gurali i tukli?

  4. #4

    Odgovor: Mišeluk

    -Kad sam kupovao jugica, probao sam ga na Miseluku, a on, fora, sportski, ono spusten, al' sreca te sam ga na vreme prod'o

  5. #5

    Odgovor: Mišeluk

    Pa tamo je redovno da se peglaju vozaci ... znas kako adrenalin je to ...
    a jugici su najinteresantniji jer se krljaju bez milosti (jeftini rez.delovi), i pucaju im motori, pa se prospe ulje , i dok redari ne pospu kredu eto ti pet sest izletanja
    i na prethodnoj trci (kad to bese april maj !? ne bitno) su se posibali na predzadnjoj krivini , nekog matorca ubise, covek jedva izasao iz kola,a kad je izasao opet sibanje, sva sreca imao kacigu

    pored par dobro sredjenih masina ,tamo je jedina zabava tuca i sudari ... nista strasno al eto... atrakcija ...

  6. #6

    Odgovor: Mišeluk

    Citat goldie kaže:
    Znaci ako ste zeljni nasilja idite da gledate trke na Miseluku.
    Uzas.

    Al dobro ima i takvih ko Kunic sto vole te nadr*ane flojdove.
    Ima i ko me razume!

    Citat pumba kaže:
    pored par dobro sredjenih masina ,tamo je jedina zabava tuca i sudari ... nista strasno al eto... atrakcija ...
    Ma normalno. Fensi kompanija (Vesnić, Kulundžić, Đelmaš & Co.) se trkaju, a onda dolazi na red kulturno-umetnički program preko manijaka iz hobi klase, preko budženih jugića pa do najboljih i najluđih - onih iz nacionalne klase!
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  7. #7

    Odgovor: Mišeluk

    Uh sto ih ja volem, narocito kad zatvore most pa moram preko Duge u grad , a tamo krkljanac, srecan si kad posle 20 minuta cimanja uspes da se popnes na Dugu .....e sto ih tad mlogo volem , sve bi ih od miline .....

    Nemam ja nista protiv tih trka , nek se igraju oni samo,ali mogli bi negdi drugde ako se ja pitam
    Possibility of dream come true makes life worth living.....

  8. #8

    Odgovor: Mišeluk

    Ma te trke su zakon
    Pratio sam ih redovno dok sam bio u Banjoj Luci. Obicno budu 26-27 Jun pa vam eto jos jedne motivacije da posjetite ljepoticu Vrbasa
    Yugici su zakon. A pre su imali i klasu Skoda Oktavia, znaci i tu je redovno bio neopisivi krkljanac. Jest da nikada nisam gledao "Kacigom u glavu" , al bilo je tu raznoraznih pikanterija. Mada i hobi klasa mi je totalno super. Sta sve ljudi sklope pa to je cudo
    Poruku je izmenio swba, 03.10.2006 u 17:04
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  9. #9

    Odgovor: Mišeluk

    ja sam bio,moj drug janković pobedio u malom n-u,a drugi simović oustao zbog kvara dok je imao drugu poziciju
    klinka se klinkom izbija

  10. #10

    Odgovor: Mišeluk

    Simović je faca i po. Krenuo je neki 9-10 (čini mi se) i čuda je pravio na stazi. I krug-dva pred kraj vidim nema ga.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  11. #11

    Odgovor: Mišeluk

    Citat Kunic kaže:
    Simović je faca i po. Krenuo je neki 9-10 (čini mi se) i čuda je pravio na stazi. I krug-dva pred kraj vidim nema ga.
    krenuo je 11 ti i stigo do drugog mesta kad mu je puklo crevo hladnjaka motor se istopio i jebi ga,ali barem je zirojević bio drugi.
    nei ovde komentarišu da su jugići jeftini,greška..................dobar mali n 2700 eura,a dobar hibrid 4000eura,zirojević je uložio u auto pred zadnju trku 1400 eura,simović 3000 zato što je menjo školjku, guma koju koriste hibridi košta od 200 do 330 eura.......pa sad vi vidite da li je jeftino
    klinka se klinkom izbija

  12. #12

    Odgovor: Mišeluk

    Citat genije kaže:
    nei ovde komentarišu da su jugići jeftini,greška..................dobar mali n 2700 eura,a dobar hibrid 4000eura,zirojević je uložio u auto pred zadnju trku 1400 eura,simović 3000 zato što je menjo školjku, guma koju koriste hibridi košta od 200 do 330 eura.......pa sad vi vidite da li je jeftino
    uporedi te cene sa bilo kojom markom automobila (sto se voze na trkama kod nas il sire) ..... niko ne kaze da oni krljaju menjace i motore na silu ... vec se cuskaju i guraju a branik,blatobran ma bilo sta na njemu je dzaba (sem menjaca i motora koji se doradjuju,mada smatram da ni to za ovu vrstu sport nije skupo)
    u svakom slucaju interesantni su za publiku (tj. nas) ...

  13. #13

    Odgovor: Mišeluk

    par iljada eura je trošak minimalan svakog od njih...npr janković je 4 kompleta guma potrošio,kombinezon,rukavice,patike,transport,gori vo,.............ali kad se provozaš u trkalici uopšte nemaš više strast za bmw-om,mercedesom, bilo čime što ima 500 konja,džabe sve to kad to možeš imati za 2000eura, i uz motor od 70,80 konja ulaziti u krivinu sa 120 i da auto ide po šinama...zbog trapova koji ga drže zakucanim
    klinka se klinkom izbija

  14. #14

    Odgovor: Mišeluk

    Citat pumba kaže:
    u svakom slucaju interesantni su za publiku (tj. nas) ...
    Bili i ostaće.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  15. #15

    Odgovor: Mišeluk

    ))) inace moj muz je taj Simovic )))i puno vas pozdravlja

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Velika nagrada Novog Sada – Mišeluk 2015
    Autor silvia u forumu Auto-moto
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 20.02.2015, 16:08

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •