Šta ste bili u prošlom životu? - Strana 4
Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 78
  1. #46

    Odgovor: Šta ste bili u prošlom životu?

    Ovo sam ja iz prošlog života...

    U prošlom životu rodili ste se, prebivali i radili u Njemačkoj, u razdoblju od 1508. do 1558. godine.

    U inkarnaciji u kojoj ste, takoreći, cijeli životni vijek proveli kao pripadnik carske garde - bili ste se prisiljeni odreći gotovo svega: vlastitog doma, obitelji, bogatstva... Karijeru u vojsci završili ste na hrabar i častan način - poginuvši u jednoj bici.


    U sadašnjoj egzistenciji vaš je glavni zadatak otkriti svoje stvaralačke sposobnosti, razviti svoje najljepše osobine, a osloboditi se loših.


    Moguće je da ćete imati podosta komplikacija u osobnom životu, koje ćete morati spokojno i stoički prihvaćati, te na taj način platiti 'danak' neiskustvu u prošlom životu.


    Ne smijete varati znance i prijatelje, a niti ih ikada izdati.


    Čuvajte svoje zdravlje kako biste dugo živjeli.

  2. #47

    Odgovor: Šta ste bili u prošlom životu?

    Znam sta sam bio...neka ptichurina, garanT...naginjem ka sovi, ali mozda sam bio i kobac...kobac pilitjar...

  3. #48

    Odgovor: Šta ste bili u prošlom životu?

    U prošlom životu rodili ste se, prebivali i radili u Madjarskoj, u razdoblju od 1502. do 1564. godine.

    Rano ste stupili u brak, te ubrzo rodili četvero djece. Muž vas nije volio, djeca su bila zauzeta svojim poslom, pa ste najviše vremena provodili na poslu, radeći kao krojačica. Iako ste zaradjivali malo novaca - ipak vam nije ništa nedostajalo u životu. Dugo vremena potajno ste voljeli jednog muškarca, no, on to nije nikada saznao. Umrli ste tiho i spokojno, za vrijme sna, naprosto od umora i starosti.






    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  4. #49

    Odgovor: Šta ste bili u prošlom životu?

    nemam pojma šta sam bio u prošlom životu...a,ipak,pročitavši vaše odgovore,zainteresovalo me je.... evo mog datuma:6.3.'77,Pančevo,2:25...pa,ako,neko od vas zna i ima volje da mi to izračuna bio bih mu zahvalan
    VOJVODINA MOJA DOMOVINA

  5. #50

    Odgovor: Šta ste bili u prošlom životu?

    PREMA TIBETANSKOJ ASTROLOGIJI:
    U prošlom životu rodjeni ste, prebivali i radili na Kamčatki (poluotok u Rusiji), u razdoblju od 1734. do 1780. godine. Od malih nogu, pa sve do starosti zanimali ste se lovom na jelene, te živjeli u skladu sa pravilima koja su vladala u vašem plemenu. Bili ste oženjeni i imali peteroe djece. Niste se uspjeli obrazovati, pa niste znali ni čitati, a niti pisati. Zbog lova na jelene ste mnogo putovali. Jednom zgodom, na planini u blizini oceana susreli ste se i sukobili sa medvjedom, nakon čega ste poginuli.

    Moguće je da se u sadašnjoj egzistenciji osobito plašite krupnih zvijeri, zbog nemilog dogadjaja iz vaše prošle inkarnacije.

    Nemojte niti slučajno izabrati profesiju povezanu sa morem, jer vam to neće donijeti osobitu zaradu, a naravno, niti bogatstvo.

    Vjerojatno ćete imati nešto slobodnija shvaćanja o ljubavi i seksu, što može uzrokovati poteškoće kada je u pitanju vjernost jednom partneru, zbog čega ćete možda nešto duže vremena tražiti partnera koji bi vam u mnogočemu odgovarao.

    Vaš je životni zadatak unositi sklad u odnose sa drugim ljudima, te im život učiniti podnošljivijim i ljepšim, ne mareći pritom isuviše za sebe.

    PS. Bezec,na kraju ove teme(ili na pocetku bolje receno) imas link(pise ljubicastim LINKIC)klikni na njega pa ces tako saznati sta si bio u proslom zivotu.Treba vise podataka o tebi,ne samo datum.
    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."

  6. #51

    Odgovor: Šta ste bili u prošlom životu?

    hvala ti Tamara! ...eto,saznah i ja šta sam bio u prošlom životu: U prošlom životu rodili ste se, prebivali i radili na Karipskom otočju, u razdoblju od 1734. do 1785. godine. Bili ste sluškinja bogatih gospodara, koje je povremeno smetala vaša sklonost maštanju i fantazijama. Zbog toga ste u nekoliko navrata bili prisiljeni promijeniti 'poslodavce', ali ste se, doista, rijetko kod kojeg zadržali duže vrijeme.

    Unatoč svemu, uspjeli ste se udati i roditi dvoje djece, koje ste, (kao uostalom i muža) u razdobljima maštanja - posve zapuštali i zanemarili. Zbog toga vas je jednog dana, bez pozdrava, traga i glasa napustio muž, a vi ste se nakon toga plašili ponovno vezivati za nekoga.

    Vaša vas je mašta 'stajala' glave, u trenutku kad ste zamišljeni prelazili preko ceste, pa ste stradali pod konjskom zapregom.

    U sadašnjoj egzistenciji možete stradati ukoliko ne razvijete vlastiti osjećaj za mjeru, odnosno ako budete preoštri, netaktični i tvrdoglavi, ili, pak, skloni alkoholu. Morate postati strpljivi, te uvijek biti spontani i prirodni.

    Nadalje, ne smijete se koristiti bogatstvom ukoliko ga niste stekli sami, i to poštenim radom. Ni u ludilu se ne upuštajte u kradju, a niti se nemojte koristiti nasiljem da bi ostvarili neke svoje ciljeve.

    Ne nadajte se da ćete izvući glavni zgoditak na lutriji i ne učestvujte u hazardnim igrama, kao na primjer kockanju i slično.
    VOJVODINA MOJA DOMOVINA

  7. #52

    Odgovor: Šta ste bili u prošlom životu?

    Sta sam bila u proslom zivotu?

  8. #53

    Odgovor: Šta ste bili u prošlom životu?

    U prošlom životu rodili ste se, prebivali i radili u Meksiku, u razdoblju od 1512. do 1568. godine. Posjedovali ste ogromne magične sposobnosti, te ste se kao mag bavili različitim obredima, u kojima ste ponekad prinosili čak i ljudske žrtve - silnim bogovima. Bili ste u stanju 'dozvati' kišu, odagnati tuču, ali i oživljavati zamrle osobe. U trenutku kada ste saznali sve što vas je zanimalo o ljudima i životinjama - uputili ste se na putovanje diljem Južne Amerike. Tada ste se spustili u 'srce i ždrijelo' jednog vulkana, računajući da ce vas bogovi čuvati. No, u neposrednoj blizini vulkana dogodio se zemljotres, koji je izazvao erupciju lave, pa ste poginuli.

    U sadašnjoj egzistenciji odgovarala bi vam vojna ili pomorska zanimanja, zatim zvanje pilota, te svi ostali poslovi koji su povezani sa slobodom kretanja. Nadalje, dobro biste se mogli snaći i u ulozi auto - instruktora, vozača auto i moto - utrka, alpinizmu i sličnom - gdje je potrebno riskirati. No, možda vas privuče ribarski posao, dizajn, modeliranje ili, pak, nešto sasvim drugo.


    Ukoliko se i u ovom životu 'pozabavite' magijom - tada ćete doseći nevjerojatne visine, ali možda odustanete na pola prijedjenog puta, pa sve odbacite.


    Izgleda da vas na putu prema uspjehu i sreći - mogu spriječiti samo: dosada, alkohol, narkotici, i gle čuda: zanimanja liječnika ili učitelja - takodjer vam mogu naškoditi!
    Ne treba ovaj zivot shvatati suvise ozbiljno kada ionako nećemo zivi iz njega izaci.

  9. #54

    Odgovor: Šta ste bili u prošlom životu?

    U prošloj inkarnaciji rodili ste se, prebivali i radili u Bugarskoj, u razdoblju od 1623. do 1689. godine. Bili ste neobična i nesvakidašnja glumica, vrlo iskrena i plemenita, mada ne i osobito talentirana, pa ste uglavnom igrali drugorazredne uloge, u kojima ste ispunjavali želje i kaprice mnogih bogatih ljudi svog vremena, te rukovodioca u trupi za koju ste nastupali.

    Imali ste brojne ljubavne veze u kojima, na žalost, nikada niste voljeli i upoznali sreću, zbog čega se vjerojatno nikada niste udali. Vlastiti dom niste nikada imali, već ste živjeli u kazalištu, u kojem ste pored glumice bili i sluškinja, i čistacica i čuvar - istovremeno!?!


    U sadašnjoj egzistenciji trebali biste sebi posvetiti mnogo vremena i pažnje, te nastojati privući zanimanje drugih ljudi. Bilo bi dobro kada biste izabrali neku zvučnu profesiju, zbog koje biste se često nalazili u središtu pažnje. Možete otvoriti i razviti vlastiti biznis ili, pak, raditi za nekog drugog. Važno je samo da vas izabrani posao veseli, a uz to i da vam donosi korist. Ukoliko ne uspijete u tome - tada će 'stradati' vaš želudac i nervi!
    Bio sam Bugarska kurva u prošlom životu
    Ko je za jednu voznjicu

  10. #55

    Odgovor: Šta ste bili u prošlom životu?




    U prošlom životu rodili ste se, prebivali i radili u Koreji u razdoblju od 1597. do 1657. godine.

    Kao časnik u korejskoj vojsci obucavali ste mlade ročnike gadjanju strijelom. Sudjelovali ste u nekoliko velikih bitaka, pa iako se niste uspjeli proslaviti, niste se nikada niti osramotili, a uz to ste uspjeli izbjeći ranjavanje.

    Rad u vojsci ostavljao vam je malo vremena za obitelj, koju su činili: žena, dva sina i kćer. Oba sina pošla su vašim stopama, odnosno opredijelili se za vojni poziv, dok se kćerka vrlo rano i sretno udala. Zahvaljujući ratovanju uspjeli ste obići i oploviti mnogo zemalja, pa ste nakon dugih putovanja pričali dogodovštine i zanimljivosti, brojnim unucima, koji su vas slušali 'otvorenih usta'.

    U sadašnjoj egzistenciji morate isključivo gledati i stremiti prema budućnosti, a ne se osvrtati i vraćati u prošlost. Ukoliko ne pronadjete vlastite ideale - tada posvetite sebi mnogo pažnje i slobodnog vremena. Moguće je da ćete privlačiti veliku pozornost gdje god da se pojavite.

    Ukoliko ne uspijete postići neki veći uspjeh u svom poslu i karijeri, tada ćete možda izgubiti samopouzdanje i vjeru u vlastite sposobnosti.

    Postoje odredjeni izgledi da stupite u brak nekoliko puta, a uz to da se mnogo i često zabavljate.

  11. #56

    Odgovor: Šta ste bili u prošlom životu?

    U prošloj inkarnaciji rodili ste se, prebivali i radili na Tibetu, u razdoblju od 203. do 245. godine.

    Cijeli život radili ste kao poljoprivrednik na škrtoj i siromašnoj zemlji, teško spajajući 'kraj sa krajem', iz dana u dan, iz mjeseca u mjesec... Nikuda niste putovali, već ste svo vrijeme proveli u malenom zaseoku, gdje su vrlo rijetko zalazili čak i slučajni namjernici. No, vi niste niti razmišljali o tome, nego samo o svojoj ženi, dok ste djecu zanemarili i zapostavili. Život ste skončali na polju stradavši pod kamenom koji se sunovratio sa planine...

    Vaš osnovni zadatak u sadašnjoj egzistenciji je steći i zadobiti autoritet, 'osvojiti' vlast i postati utjecajnim. Morat ćete barem saslušati savjete bliskih ljudi, no, konačne odluke i rješenja donositi sami, prema vlastitom mišlenju i nahodjenju. Nastojte dobro kontrolirati svoje misli i postupke. Dužni ste izgraditi vlastitu samouvjerenost, te se pouzdati u vlastite sposobnosti i snagu, pa ćete uspjeti pronaći izlaz iz svake, pa i iz najteže situacije. Spisak vaših mogućih zanimanja izuzetno je širok, pa će vam možda biti teško odabrati svoju profesiju. I još nešto: vjerojatno se nećete ograničiti samo jednim brakom ...

    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  12. #57

    Odgovor: Šta ste bili u prošlom životu?

    ...ovo mi je prvi život...javiću se za 100tinak godina....

  13. #58

    Odgovor: Šta ste bili u prošlom životu?

    Elvis Presley
    ''If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now.'' Zaphod Beeblebrox

  14. #59

    Odgovor: Šta ste bili u prošlom životu?

    PREMA TIBETANSKOJ ASTROLOGIJI:
    U prošloj inkarnaciji rodili ste se, prebivali i radili u Australiji, u razdoblju od 1767. do 1814. godine. Od rane mladosti vodili ste obiteljske krave na ispašu, pa ste se ostatak života zanimali mljekarstvom. Zarana ste se udali, te rodili troje djece i proživjeli sa mužem sve do svoje smrti. Vrlo ste rijetko putovali, a kada ste se napokon odlučili na tako nešto - tada ste na svom prvom putovanju morem - tragično stradali.

    Unatoč tome, u sadašnjoj egzistenciji vi biste trebali voljeti vodu, rijeke, jezera, mora i oceane.

    Možda ćete izabrati profesiju koja je povezana sa morem, pa ćete se dugo i često osjećati vrlo neugodno, osobito u situacijama kada duže vremena nećete vidjeti kopno i takozvano 'čvrsto tlo'.

    Moguće je da ste vrlo lijepi i skladno gradjeni, te da ćete samo jednom stupiti u brak. U svojim poznijim godinama vjerojatno ćete se udebljati.

    Vaša je osnovna zadaća u ovom životu uveseljavati i činiti sretnim ljude oko sebe, pa bi vam odgovarala zanimanja, kao na primjer: pedagoga, umjetnika, dizajnera ili vrtlara. Ma vrtlar ruUUuules

    I na koncu još nešto: u vašim srednjim godinama mogli bi vas obmanuti i izdati neki bliski ljudi.



    Bash sam se nasmejala

  15. #60

    Odgovor: Šta ste bili u prošlom životu?

    mogu oni da kazu sta oce,ja znam da sam zivela dekadenciju....
    Ploviti se mora i bez broda ..

Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kada ste se najviše uplašili u životu?
    Autor SQUAW u forumu Pričaonica
    Odgovora: 67
    Poslednja poruka: 19.02.2017, 22:36
  2. Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 07.06.2013, 11:34
  3. Ciljevi daju smisao životu
    Autor Najgora u forumu Posao
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 01.08.2010, 21:10
  4. Da se o mom životu pravi film :)
    Autor Sokica u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 14.04.2009, 15:44
  5. Poslednji put u životu
    Autor Kunic u forumu Spomenar
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 07.02.2008, 23:21

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •