Kako se ljutimo? - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 43
  1. #16

    Odgovor: Kako se ljutimo?

    Škorpion - Kada je zelen od bijesa? Kada ga otrgnete od njegovih dubokih razmišljanja, kada pred njega postavite previše zahteva, kada tražite da vam otkriva tajne, kada u njegovog partnera buljite duže od dve milisekunde, kada mu partner priča o svojim bivšim vezama, kada mu pred nosom otmete simpatiju.

    Ključ: Čuvajte se škorpionske srdžbe: ne samo da je žestoka, nego može doći i kao grom iz vedra neba i sručiti se na vas kada to najmanje očekujete.

    Kako ga smiriti: Dajte mu za pravo (a onda napravite po svojemu). Poklonite mu neki SF-strip ili posudite neki horor film za video. Ako ste mu partner, dobar seks uvijek pali.
    "Ako ti neko kaze da si konj, izmlati ga, kad ti to kaze njih pet idi kupi sedlo!"

  2. #17

    Odgovor: Kako se ljutimo?

    Mrzi sve što ga sputava u fizičkom kretanju i duhovnom napredovanju. Beskrupulozni tipovi, bolesti koje ga bacaju u krevet, ljudi koji mu govore da je idealista i da će se razočarati - sve mu to pije živce. Pokvarenjaci, nepoštenjaci, svi koji čine greške zbog lenosti ili neznanja.

    Ključ: Iako brzo plane, i u toj svojoj ljutnji pokušava baratati nekim argumentima, iako prilično šupljim, brzo se i smiri.

    Kako ga smiriti: Pozovite ga na vožnju motorom. Poklonite mu malog psića ili macu. Predložite mu da prikupi sredstva u nekoj humanitarnoj akciji.

    ahaaa,pa sad vi vidite
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  3. #18

    Odgovor: Kako se ljutimo?

    Ovan - Najviše ga živcira ono što usporava ili koči njegove inicijative. Osobe ili stvari koje se nađu između neke njegove ideje i njenog istodobnog sprovođenja u delo ili one koje mu oduzimaju moć odlučivanja. Smetaju mu svi koji su spori, oni kojima treba "sto godina" da donesu neku odluku i uopšte sve što iskušava njegovo strpljenje.
    mrzim sve usporeno, kilavo, neodluchno, traljavo... grrrrr
    Ključ: Iako zna biti vrlo žestoka i neugodna, na svu sreću njegova ljutnja kratko traje. al' dok ne prodje, chuuuuuvaaaaj!

    Kako ga smiriti: Odvucite mu pažnju nekom novom idejom ili projektom kojem se može posvetiti. Pomozite mu da nešto obavi u rekordnom roku. No pre pružanja bilo kakve pomoći najpametnije je pričekati da barem malo ispuca svoju ljutnju
    ovo za smirenje manje vishe... najpametnije je pokushati odvutji mi paznju, ali to skoro nikom nuje uspelo.
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  4. #19

    Odgovor: Kako se ljutimo?

    Taman sam pomislio, da nas nema, (škorpija), ali DRAKCE, nam napravi "zajedno smo jači". Pa ja se baš nisam našao tu u opisu, po objektivnom tuđem, mišljenju moje okoline. Možda sam ja neka hibridna škorpija?

  5. #20

    Odgovor: Kako se ljutimo?

    BIK
    Ključ: Ima izvrsnu memoriju i držat će vam lekcije zbog događaja iz pretpovijesti. Ukoliko ste samo jednom naljutili Bika, to će vam nabijati na nos sledećih nekoliko desetleća.

    Kako ga smiriti: Pozovite ga na večeru ili mu pošaljite buket cveća s malim pisamcem izvinjenja. Ili ga pitajte za savet u vezi s nekim porodičnim ili finansiskim problemom. Recite mu da jedina osoba u koju imate poverenja. Na to uvek pada.
    No me toques

  6. #21

    Odgovor: Kako se ljutimo?

    Lav - Što ne podnosi? Kad se pod sumnju stavlja njegova vrednost ili pak, pokušaji da se liši prestiža. Kada ga optužite za nedostatak hrabrosti ili pak za egocentričnost, ili ako ne znate ceniti njegovu gostoljubivost. Nedostatak divljenja za predmete kupljene prilikom njegovih šoping izleta, kao i odbijanje da vam plati piće ili večeru, ili vaš poziv da učinite isto.


    Ključ: Lavlja srdžba, iako podseća na riku, retko prelazi dopuštene granice. Uostalom, svi se velikani brzo umore od svađa.


    Kako ga smiriti: Objavite mu kako poznajete barem desetak osoba koje su mu strašno zavidne. Poklonite mu nešto skupo. Pitajte ga za savjet u vezi s nekom važnom kupovinom.


    Pa Nebi Se Bas Slozila Sa Ovim

  7. #22

    Odgovor: Kako se ljutimo?

    Rak - Mrzi osjećaj zanemarenosti, izostavljenosti, izolacije - uopšteno rečeno, sve situacije u kojima se oseća zapostavljenim. Strašno ga nerviraju i osobe koje kritikuju njegov dom ili njegovu figuru,

    kao i svi koji ga zafrkavaju.

    Osećaj da ga netko želi prevesti žednog preko vode ili iskoristiti za svoje ciljeve. Nezahvalnost.

    Ključ: Raku dugo treba da se naljuti ali kada se to jednom dogodi zna se mrgoditi i biti hladan poput sante leda.

    Kako ga smiriti: Mazite ga i ugađajte mu na sve moguće načine.

    Poklonite mu vrlo osoban poklon.

    Možete mu i nabiti osećaj krivice zato što vas je ražalostio, ili ga pak zamolite za oproštaj, mada i vi i on znate da je u krivu.
    Ako ne mogu da pomognem, necu da odmognem

  8. #23

    Odgovor: Kako se ljutimo?

    Lav - Što ne podnosi? Kad se pod sumnju stavlja njegova vrednost ili pak, pokušaji da se liši prestiža. . Nedostatak divljenja za predmete kupljene prilikom njegovih šoping izleta, kao i odbijanje da vam plati piće ili večeru, ili vaš poziv da učinite isto.

    Ključ: Lavlja srdžba, iako podseća na riku, retko prelazi dopuštene granice. Uostalom, svi se velikani brzo umore od svađa.

    Kako ga smiriti: Objavite mu kako poznajete barem desetak osoba koje su mu strašno zavidne. Poklonite mu nešto skupo . Pitajte ga za savjet u vezi s nekom važnom kupovinom.
    Ćuti i prenesi dalje....

  9. #24

    Odgovor: Kako se ljutimo?

    Devica - Ono što nju ljuti je rasipanje novaca, vremena i energije. Na njene živce loše utiče i više vrsta ljudi - osobe koje su zbunjene ili cendrave, one koje se izgube u čaši vode, one koje sebi previše dopuštaju itd. Situacije u kojima se oseća obaveznom da ispravlja tuđe pogreške. Neurednost ili sve vrste dezorganiziranosti.

    Ključ: Nemojte podcenjivati srdžbu jedne Device: stalno će vam držati prodike, nabijajući vam na nos sve vaše pogreške bez mogućnosti ispravaka. Njene lekcije uzmite kao pametne savete i zbrišite na svež vazduh.

    Kako je smiriti: Dajte joj da radi nešto praktično ili korisno kao što je kuvanje, pranje, brisanje prašine, pospremanje. Kupite joj novi kućni uređaj ili neku zanimaciju po "uradi sam" načelu. Obećajte joj da ćete poraditi na vlastitim greškama.
    Hm...Ima stvari koje su "važeće" ali više je stvari koje nisu vezane za moj karakter...

  10. #25

    Odgovor: Kako se ljutimo?

    Ključ: Ima izvrsnu memoriju i držat će vam lekcije zbog događaja iz pretpovijesti. Ukoliko ste samo jednom naljutili Bika, to će vam nabijati na nos sledećih nekoliko desetleća.
    ma ja sam zaboravna

    "Ko me je icim zaduzio,
    a pamcenje imam ko slon,
    dobice sta je zasluzio
    i kad tad nastradace on."
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  11. #26

    Odgovor: Kako se ljutimo?

    [QUOTE=SQUAW;31493]Ovan - Najviše ga živcira ono što usporava ili koči njegove inicijative. Osobe ili stvari koje se nađu između neke njegove ideje i njenog istodobnog sprovođenja u delo ili one koje mu oduzimaju moć odlučivanja. Smetaju mu svi koji su spori, oni kojima treba "sto godina" da donesu neku odluku i uopšte sve što iskušava njegovo strpljenje.

    Ključ: Iako zna biti vrlo žestoka i neugodna, na svu sreću njegova ljutnja kratko traje.

    Kako ga smiriti: Odvucite mu pažnju nekom novom idejom ili projektom kojem se može posvetiti. Pomozite mu da nešto obavi u rekordnom roku. No pre pružanja bilo kakve pomoći najpametnije je pričekati da barem malo ispuca svoju ljutnju

    Onaj ko nije na svojoj koži iskusio Ovnov bes - ne zna šta je to! Tornado. Ova poslednja rečenica je jedino rešenje... Odvlačenje pažnje - nema šanse. Moj Ovan mora do kraja da eksplodira, pa onda možemo da pričamo...






    Vodolija - Ljute ga svi koji su kruti i uskogrudi, koji preziru humanost i toleranciju, oni koji pod svaku cenu žele biti u pravu ili mu nameću osećaj obaveze. Idu mu na živce oni koji ne žele naučiti baš ništa o Internetu ili informatici.

    Ključ: Ne očekujte da će Vodolija biti istrajan u svojoj ljutnji. Jednom kad ga srdžba prođe, vrlo je verojatno da se neće uopšte sećati zbog čega se naljutio.

    Kako ga smiriti: Uključite ga u neki humanitarni ili mirovni projekt. Poklonite mu neki poslednji hit moderne tehnologije. Organizirajte tulum za njega i cijelo njegovo društvo. Pozovite ga na večeru u neki egzotični restoran.


    Što se mene, Vodolije, tiče - nemam šta da dodam. Sve je tako...
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  12. #27

    Odgovor: Kako se ljutimo?

    kada tražite da vam otkriva tajne
    definitivno, mrzim da pricam o tome.. pa cak i sa najboljom drugaricom.. o meni niko ne zna sve..

    Čuvajte se škorpionske srdžbe
    takodje tacno.. retko kad se naljutim bez razloga, i pokusam da resim diplomatijom.. ali zavisi ko me naljuti.. umem da budem takva kucka u svadji, da doticna osoba kojoj su reci upucene gleda u mene kao u najgoreg neprijatelja..

    Dajte mu za pravo
    Ako ste mu partner, dobar seks uvijek pali.
    podrzavam
    Krek, krek.. Ne gudra

  13. #28

    Odgovor: Kako se ljutimo?

    Strijelac - Mrzi sve što ga sputava u fizičkom kretanju i duhovnom napredovanju. Beskrupulozni tipovi, bolesti koje ga bacaju u krevet, ljudi koji mu govore da je idealista i da će se razočarati - sve mu to pije živce. Pokvarenjaci, nepoštenjaci, svi koji čine greške zbog lenosti ili neznanja.

    Ključ: Iako brzo plane, i u toj svojoj ljutnji pokušava baratati nekim argumentima, iako prilično šupljim, brzo se i smiri.

    Kako ga smiriti: Pozovite ga na vožnju motorom. Poklonite mu malog psića ili macu. Predložite mu da prikupi sredstva u nekoj humanitarnoj akciji.


    Ajme.. Mislim da ću zbog ovog počet vjerovati u horoskop
    Ma šalim se. Oduvijek vjerujem u karakterne osobine znakova. Brzo planem i tada napadnem glupim i netočnim čak argumentima. Nažalost, idem da povrijedim. Naučila me moja sestra Ali, nije mi teško za par minuta, par sati reći oprosti ako nije kasno za kajanje).

    Motor? Moja neispunjena želja za vožnju na motoru
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  14. #29

    Odgovor: Kako se ljutimo?

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku

    Vodolija - Ljute ga svi koji su kruti i uskogrudi, koji preziru humanost i toleranciju, oni koji pod svaku cenu žele biti u pravu ili mu nameću osećaj obaveze. Idu mu na živce oni koji ne žele naučiti baš ništa o Internetu ili informatici.

    Ključ: Ne očekujte da će Vodolija biti istrajan u svojoj ljutnji. Jednom kad ga srdžba prođe, vrlo je verojatno da se neće uopšte sećati zbog čega se naljutio.

    Kako ga smiriti: Uključite ga u neki humanitarni ili mirovni projekt. Poklonite mu neki poslednji hit moderne tehnologije. Organizirajte tulum za njega i cijelo njegovo društvo. Pozovite ga na večeru u neki egzotični restoran.
    Bogami, ponekad umem da se ljutim dugo. I da budem zlopamtilo. Mora da je to od podznaka... Ili nešto skrnavo iz genetskog materijala...
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  15. #30

    Odgovor: Kako se ljutimo?

    Jako slično načinu na koji se radujemo.Barem ja
    A zvezde ne lažu

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kako krešete?
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 12.10.2018, 12:30
  2. Kako ste otišli?
    Autor euridika u forumu Dijaspora
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 18.04.2015, 14:29
  3. Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:28
  4. Kako lazu muskarci, a kako zene
    Autor LaraKroft u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 22.05.2012, 15:35
  5. Kako učite?
    Autor Aca1983 u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 11.09.2010, 13:50

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •