Šta su nam sve pojeli...
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 38
  1. #1

    Šta su nam sve pojeli...

    Poslao mi jedan član koji je i belance i žumance ovog foruma neki klip sa svinjčetom kako nekoj babi jede haljinicu, pa mi pade napamet ova tema

    Moj Arči je bio dobra beba. Nije glodao nameštaj, patike i ostalo oštreći zubiće. Imao je nekog medveda al' nije glodao ni njega, čak je i meni bio interesantniji taj meda nego njemu. Samo ga je vukao i prenosio po kući iz ćoška u ćošak.

    Ali zato mi je pojeo dva brusa i naočare za sunce. To je uspeo da dohvati kad sam ga prvih puta ostavljala samog u kući dok se nije navikao da ne može baš večeras da ide sa mnom u zezanje jer nisu puštali ljude u patikama a ne sa čupavim četvoronožnim a živeli smo tada sami... i to samo moje stvari, iako je mogao da dohvati nešto drugo, to je uvek bilo nešto moje, iz inata

    Bez čega ste to vi ostali zbog vašeg najboljeg životinjskog prijatelja... ili nečijeg najboljeg životinjskog prijatelja?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: Šta su nam sve pojeli...

    A mozda se ti sad tu malo foliras,

    toboze "pojela" ti tvoja zverka grudnjak (i to komatla dva),

    a ovamo si je trenirala da prenosi kondome napunjene heroinom?

  3. #3

    Odgovor: Šta su nam sve pojeli...

    Ej Gospode, dobrodošao na ovaj forum o životinjama ako ti je tvoja kuca nešto pojela ili neka maca pocepala haljinicu to možeš ovde da napišeš. Ako te zanima šta ja stavljam u kondome i kako ih koristim možeš mi se obratiti na pp, vrlo rado ću ti objasniti sve u vezi bruseva i kondoma
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

    Odgovor: Šta su nam sve pojeli...

    Paaa ovaj moj je za sada pojeo delimichno nekoliko nogara od stolova i stolica, delimichno samog sebe, a po malo i moje zzivce ali nadam se da ce se vremenom smiriti ...ima tek 13 ...GODINA...

  5. #5

    Odgovor: Šta su nam sve pojeli...

    Što se tiče jedenja brusa i naočara za sunce, savršeno saosećam sa SQUAW
    Moj Macho (bullterier,9 meseci) do sada ima na savesti nekoliko tanga gaćica (naravno ne mojih ) koje sam pronašao na travnjaku, u nesvarenom ali prilično kompaktnom, valjkastom obliku. Drugog mog psa (Mađarska vižla 11 meseci) sam jednom zabrinuto posmatrao kako povraća kožnu zaštitnu rukavicu u komadu. Spisku mogu da dodam još i dva punjača za telefon, nebrojeno cipela, plišanih igračaka i jednom prilikom,novčanicu od 20 000 Ft.

    Sa iskrenom zabrinutošću za Arčijev rektum, nadam se da ne koristiš onu vrstu brusa koja u sebi ima polukružne podupirače od čelične žice (i koje treba stalno čeprkati iz filtera veš mašine). Sirota životinja ne mora da bude nevina žrtva borbe žena protiv gravitacije.

  6. #6

    Odgovor: Šta su nam sve pojeli...

    Citat HLEBmaster kaže:
    ali nadam se da ce se vremenom smiriti ...ima tek 13 ...GODINA...
    Pa, dobro, to je razumljivo, pocinje da ga hvata pubertet


    Ono moje malo cudoviste je unistilo sve metle koje postoje u dvoristu Ponekad udje u kucu, pa naletim na nju kad udjem u spavacu sobu, ali najcesce udje samo da bi uzela neku papucu pogodnu za glodanje Dve trenerke su mi vec propisno sazvakane pri dnu nogavica, a bogami i pokidane u gornjem delu, taman na mestu gde joj zubi dodju kad skoci najvise sto moze

    Progutala jos nije nista, ali mlada je, uci se
    Gather ye rosebuds while ye may...

  7. #7

    Odgovor: Šta su nam sve pojeli...

    Citat Onaj što je zabrinut za rektum psa od one što svakodnevno prkosi sili zemljine teže kaže:
    Sa iskrenom zabrinutošću za Arčijev rektum, nadam se da ne koristiš onu vrstu brusa koja u sebi ima polukružne podupirače od čelične žice (i koje treba stalno čeprkati iz filtera veš mašine). Sirota životinja ne mora da bude nevina žrtva borbe žena protiv gravitacije.
    Pa dobro, sad, nije ih pojeo da su nestali, niti išta povraćao, ali ih je dobro uništio... toliko da su morali odmah u kantu
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  8. #8

    11 Odgovor: Šta su nam sve pojeli...

    papuce vec nekako ne racunam, sve kontam da to oni zbog vitamina...raznorazno cvijece, uopste nisu izbirljivi, snjezno bijeli ves upravo iznijet iz masine, orasi, grozdje, kruske, jabuke (tako te vockice sa kojih sezonski otpadaju plodovi), raznorazne jakne, nadje se i pokoji kisobran (tko mi je kriv kad ih sijem po dvoristu)...nek su samo meni moji kerovi zivi i zdravi i jos dugo lajali
    nattydread is coming to dinner

  9. #9

    Odgovor: Šta su nam sve pojeli...

    Citat Gospod kaže:
    A mozda se ti sad tu malo foliras,

    toboze "pojela" ti tvoja zverka grudnjak (i to komatla dva),

    a ovamo si je trenirala da prenosi kondome napunjene heroinom?


    Elem, da se vratim na temu, moja Dona za 10 godina svog zivota kod mene, nije pomjerila papucu sa mjesta, a kamoli da je nesto izgrizla ili pojela. Ponekad samo legne na daljinac, kada se ugnijezdi na trosjedu. Divan pas!
    Scar tissue is stronger than regular tissue. Realize the strength, move on.

  10. #10

    Odgovor: Šta su nam sve pojeli...

    Jao, sad si me podsetila na to kako je ono moje cudo letos naskakalo na one nize grane na onoj jadnoj sljivi u dvoristu Onaj najnizi pokusaj sljive joj je bio tako blizu, a tako daleko Sad je aktuelna neka zicana cetka i njoj je vrlo cesto tesko uci u trag.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  11. #11

    Odgovor: Šta su nam sve pojeli...

    Moja Azra je pojela malo komsijsko pile. Naime to sam otkrila tako sto su joj se dva perca zakacila na njusci. Ne voli papuce i te ljudske stvari.

  12. #12

    13 Odgovor: Šta su nam sve pojeli...

    prije neki dan je nasa matora ljepotica napravila rupu u zidu od šupe, otprilike velicine kao moje dvije glave. šta joj je tu bilo zanimljivo i mljac-mljac, zauvijek će ostati zagonetka, zato što ona na sva pitanja odgovara sa av, av, av, a mene na proljeće čeka malterisanje
    nattydread is coming to dinner

  13. #13

    Odgovor: Šta su nam sve pojeli...

    Moje drago kuche poznato pod imenom Asko mi je pojeo jednu majicu, punjach za telefon, nekoliko pari papucha,i jednu sliku na kojoj sam ja kada sam imao 4 godine
    Kad pijem ne preterivam, nit volem nit preferiram... Al mi se desi...
    Svega se tako nakupi... Pa tamburama mangupi, prepreče put...

  14. #14

    Odgovor: Šta su nam sve pojeli...

    UUUUHHHHHHHH,svasta su mo pojeli,izgrizli...evo bas pre 20 minuta sam cistila ostatke od toaalet papira koji mi je mali Ninjo izgrizao,a o ovim starijima da ne pricam,tu su:cvece u dvoristu....e od toga odlepim,papuce,sinove kantice opatice i osgale zafrkancije....ma nema sta nisu probali....grrrrrrr
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  15. #15

    Odgovor: Šta su nam sve pojeli...

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Bez čega ste to vi ostali zbog vašeg najboljeg životinjskog prijatelja... ili nečijeg najboljeg životinjskog prijatelja?
    Pa moj Lanselot jedino što mi je pogrickao je par pari papuča i dršku od torbe(jer mi je glumio nosača, al zubi su preovladali)...I to je bilo dok je bio mali...Sad jedino što glodje su koskice, loptice i drvo...

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •