Šta su nam sve pojeli... - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 38 od ukupno 38
  1. #31

    Odgovor: Šta su nam sve pojeli...

    Moj pas Nemacki Ovcar(kojeg je moja keva dala drugarici na salasu jer ona nema a taj moj je krvolocan pa da ima da brani kucu od provalnika lutalica itd.)ovako jeo je iu cepao sve patike i tudje i nase koje su stojale napolju ali je jednom POKLAO 20 KOKOSAKA,a za cudo samo je petla ostavio...ali je i njega sutradan udavio...sva sreca ga nije baba obesila...uff,kako mi je laknulo kad je otisao kod kevine drugarice jer bi ga ovako baba obesila...posto je vec 3 psa pre toga obesila a svaki od njih je isi ,,zlocin,,kao i donna (nemacki ovcar) pocinio...al mi ih je sad zao...ali u planu mi je bull terier ako iko ima neki br. od nekoga ko prodaje nek mi javi!

  2. #32

    Odgovor: Šta su nam sve pojeli...

    ... mnogo toga.... cek da se setim

    - levu salon-cipelu (ne obuvene)
    - desnu patiku
    - desnu letnju papucu
    - cigarete (ne zna se broj)
    - mobilni telefon (nije pojeo, ali je izgrizao)
    - daljinski za TV
    - najmanje 2 tuceta dnevnih novina
    - Bibliju
    .... nastavak sledi, kada se setim cega jos...
    neunistiva zlojebaba!

  3. #33

    Odgovor: Šta su nam sve pojeli...

    Šnaucer je kao mali imao pik isključivo na obuću, sa takvom ih je slašću jeo da ti prosto dođe da mu se pridružiš.
    A sada je red na samojeda:
    Neobično je voleo kablove. Nekoliko meseci je spavao ispod kreveta mojih roditelja, i nikome ništa nije bilo čudno dok jednog dana tata nije hteo da izvuče neke kablove koji su se nalazili ispod kreveta. Kablova je u celini bilo oko 30-ak, ali su se, Edijevom(samojed) zaslugom pretvorili u mali milion komadića, on je to lepo žvakao i žvakao sve dok nije uspeo da prežvaće svaki milimetar. Jednom sam tako peglala i gledala neki film i obratim ja pažnju kako se stvari uopšte ne ispravljaju i shvatim da se pegla totalno ohladila. Pogledam na dole, a ono kabl precvikan na pola, a Edi leži i spava pored. Toliko je voleo kablove, a kako ih je u kući bilo sijaset od pamtiveka, stalno smo se bojali da će jednom pregristi neki koji je uključen u struju i da ću umesto bele pufne jednom zateći crnu ovcu.
    A voleo je i ćebiće i jorgane, naročito prostrte po krevetu. Ako bismo ga ostavili samog kod kuće on bi se popeo na krevet i grizao prekrivač po sredini tako da bi vam uveče samo sevala zadnjica kada biste se pokrili.
    Mada, najlakše mu bilo oprostiti grickanje mene, ipak smo tada oboje bili i mnogo mlađi i mnogo slađi
    Poruku je izmenio Katharina, 25.05.2010 u 01:03 Razlog: typo
    kome smeta nek' eta

  4. #34

    Odgovor: Šta su nam sve pojeli...

    Pa ništa osim gdje kojeg nedozvoljenog komada mesa. Jednom je stara maca uhvatila mrtvo pile..baš joj je bilo servirano taman za pohovanje spremno.. kako kažu.. prilika čini lopova..
    Inaće ništa ne pojedu ali izgrizu mali mačići svaki ljeto sve japanke i papuće kojih se dočepaju...e ovo ljeto su mi uništili bazen dječji...kada su zarili oboje kanđe u njega..nije mu bilo više spasa

  5. #35

    Odgovor: Šta su nam sve pojeli...

    Jedno 2,3 shpila karata...mom kuchetu to je fetish...
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  6. #36

    Odgovor: Šta su nam sve pojeli...

    nas bivsi pas boxer slipi dok je bio stene pojeo je vise knjiga nego sto je neko procitao,ma ko nam je kriv sto smo ga drzali u stanu na 5.om spratu a njemu dosadno

  7. #37

    Odgovor: Šta su nam sve pojeli...

    Moj pas je pojeo svašta: papuče, gumene rukavice, kutije od cigara i još svašta...

  8. #38

    Odgovor: Šta su nam sve pojeli...

    Moje blentavo stene, je pre neki dan, pojeo (izgrizao) punjac za telefon
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •