NS Koncert godine
Prikaz rezultata 1 do 6 od ukupno 6
  1. #1

    NS Koncert godine

    Ajmo Novosađani i ostali! Koliko vam nedostaje jedna od najboljih kulturno-umetničkih manifestacija koja se održavala svakog decembra do pre par godina? Na kojima ste sve koncertima bili i koji vam je ostao u najlepšem sećanju?

    Mogli bi da organizujemo peticiju da nam vrate Koncert, umesto što nas truju sranjima sa Pinka!

    Od '96. pa do 2002. sam bio redovan. A onda su ga ukinuli! Najbolje sam se proveo, čini mi se 1998. kada je gostovao Bora the Chorba. Mada, svaki mi je na svoj način ostao u sećanju.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: NS Koncert godine

    Ej pa niko ne odgovara na temu. Znaci nikom ne nedostaje!
    Svi vole Exit. I meni je Exit bolji od Koncerta godine. Ali Koncert godine pamtim kao bitan deo u mom odrastanju. Bilo je lepo. Mada kad razmislim sta fali da imamo i Koncert godine i Exit? Kao da je to mnogo. I ovako je Novi Sad siromasan desavanjima.
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: NS Koncert godine

    Chu ovo...nikom ne nedostaje koncert godine.
    Evo meni npr. veoma nedostaje ali dugo nisam zalazio u (na) ovaj sajt pa ne videh temu....

    Elem, najbolje desavanje koje smo imali zimi...a ondaK ga ukinushe. Nisam nikad ni saznao zvanican razlog zasto , ne isplativost valjda....k'o sto neko gore reche, otrovani smo Pinkom pa nema ko da dodje na Koncert godine. Tuga.

    Eh, secam se mojeg odusevljenja kad sam onomad procitao na plakatu da dolaze KUD Idijoti na Koncert godine.
    The night seems so dark because the day is much too bright
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: NS Koncert godine

    Citat Grmi kaže: Pogledaj poruku
    Nisam nikad ni saznao zvanican razlog zasto , ne isplativost valjda....k'o sto neko gore reche, otrovani smo Pinkom pa nema ko da dodje na Koncert godine. Tuga.
    Ja ga čuo! Nema odgovarajuće rok ponude! Eeeeej!

    Inače, ako niste primetili ondak će da primetite reklamu na BE92 za 'novu' beogradsku ideju da organizuju 15. i 16. decembra rok koncerte u SKC-u.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: NS Koncert godine

    ja ne mogu da kazem da mi nedostaje,jer sam bila samo jednom- cini mi se 2000. god (bejase KUD Idijoti) i fenomenalno sam se provela. silom prilika, sad i da ga ima ne bih isla...
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: NS Koncert godine

    Veeelika steta sto toga vise nema! Bila kad je bio poslednji put, a izgleda je i zadnji
      Vrh

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •