Arapska Vojvodina
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 18

Threaded View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Arapska Vojvodina

    Ja sam obican gradjanin Vojvodine, nisam politicar , zelim da cujem I Vase misljenje.
    Prodaja Vojvodjanske zemlje na vecito je odluka suludih beogradskih politicara zaodenute plastom toboze visoke I mudre politicke. Da li domacin prodaje svoju zemlju, pravi domacin „NIkada”. Beogradska politicka klika prodaje nasu Vojvodinu.Kosovsku su prodali siptarima, sada nasu zemlju prodaju Arapima. Kazu imacemo koristi, O kakva zabluda! Sve sto bude proizvedeno ce biti izvezeno u U.A. Emirate ili negde dalje a mi cemo jadni i gladni posmatrati kako odnose zito sa nase zemlje na kojoj cemo ostati najobicniji birosi.
    Kod nas u Vojvodini dobar domacin obradjuje svoju zemlju, slab domacin svoju zemlju daje u zakup, a pijanac prodaje svoju zemlju. Uskoro necemo biti svoji na svome, nego cemo biti tudjinci na svojoj zemlji koju nam neko drugi prodaje kao svoju. Stara poslovicakaze – cije ovce toga I livada. Cija zemlja toga I drzava.
    Mi imamo svoju siroku I plodnu Vojvodinu, svoj parlament,svoje vojvodjanske institucije, imamo sve sto nam je potrebno da Vojvodinu vodimo domacinski I da u njoj lepo zivimo,treba li nam neko iznad?
    U Emiratima vazi politika da svaki stranac moze da radi u U.A.Emiratima ali NE moze da kupuje nekretnine I da bude vlasnik zemljsta. Kad Beogradjani prodaju zemlju u Vojvodini mislim da ce to vrlo skoro postati vec poznat kosovski scenario.
    Sta vi mislite o svemu ovom?
    Poruku je izmenio Premix, 21.01.2013 u 19:19 Razlog: Pravopisne greske

Slične teme

  1. Vojvodina za sećanja
    Autor nenad.bds u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 12.08.2018, 10:18
  2. State of VOJVODINA ?
    Autor Zlatni mis u forumu Politika
    Odgovora: 1299
    Poslednja poruka: 24.10.2015, 20:05
  3. Slikovita Vojvodina
    Autor izabelitta u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 80
    Poslednja poruka: 09.09.2015, 09:51
  4. Vojvodina republika?
    Autor vojvodina2 u forumu Politika
    Odgovora: 162
    Poslednja poruka: 04.03.2014, 12:06

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •