The Simpsons - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 20 od ukupno 20

Tema: The Simpsons

  1. #16

    14 Odgovor: The Simpsons

    Obozavam Simpsonove,svaku epizodu sam pogledala cak i po nekoliko puta,uvek se smejem istim scenama a najinteresantnije su mi scene kada Bart strucno zezne Homera...sto se tice filma pogledala sam ga pre mesec dana i ok je...kao i obicno Homer napravi neku glupost i onda se svo vreme trude da to isprave...

  2. #17

    Odgovor: The Simpsons

    Morao sam ovo negde da postavim. Možda bi bilo adekvatnije da sam postavio u karikature ili da otvorim novu temu, ali ima veze sa The Simpsons...............



    Excellent

  3. #18

    Odgovor: The Simpsons

    Fenomenalni su... Homer je genijalac :D
    Even at my worst, I'm best with you...

  4. #19

    Odgovor: The Simpsons

    Mudrosti Homera Simpsona:

    - "Ja nisam loš čovek. Ja radim vredno i volim svoju decu. Zašto, onda, moram da provedem pola nedelje slušajući o tome da ću otići u pakao."

    - "Želim da nešto podelim sa vama tri kratke rečenice koje će vam pomoći u životu. Prva: Je l možeš da me zameniš? Druga: Dobra ideja, šefe! Treća: Bilo je tako kad sam došao."

    - "Ja obično nisam čovek koji se moli, ali ako si negde gore, molim te, spasi me, Supermene!"

    - "Deco, dali ste sve od sebe i gadno ste omanuli. Pouka je: nikada ne pokušavaj."

    - "Sine, kada ucestvuješ u sportu, nije bitno jesi li pobedio ili izgubio, već koliko se napiješ posle svega."

  5. #20

    Odgovor: The Simpsons

    Izabran novi lik u "Simpsonovima"

    Gradić Springfild iz crtane serije "Simpsonovi" dobiće novog stanovnika - zavodnika Rikarda Bombu, odlučio je žiri takmičenja na kojem su obožavaoci predlagali nove junake serije.

    Rikarda Bombu, čiji je nadimak "La Bomba", stvorila je Pegi Blek iz američke države Konektikat.
    Pobednica takmičenja navela je da je "Simpsonovima" nedostajao lik srcelomca. "La Bomba" će se prvi put pojaviti u epizodi koja će 31. januara biti prikazana na američkoj televiziji Foks (Fox). Više od 25.000 predloga stiglo je za izbor novog junaka serije koja slavi 20. godišnjicu.

    Blic
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. The Simpsons movie
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 03.10.2007, 16:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •