U čemu spavate? - Strana 7
Strana 7 od 9 PrvaPrva ... 56789 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 124
  1. #91

    Odgovor: U čemu spavate?

    kad stignem ... gde stignem ... u čemu stignem ... itd ...


    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  2. #92

    Odgovor: U čemu spavate?

    Ne pamtim kada sam obukla pidzamu...sem kada imam goste koje spavaju kod mene...a spavacice ne volEm...jer nemirno spavam, pa se sva upetljam i na kraju je bude samo u gornjem delu

    Zato spavam u boxericama i majici...a leti, ako je bash vruce (ipak sam ja u potkrovlju) i bez...majice, mislim
    Budi pametan i pravi se lud

  3. #93

    Odgovor: U čemu spavate?

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Zato spavam u boxericama i majici...a leti, ako je bash vruce (ipak sam ja u potkrovlju) i bez...majice, mislim
    Isto kao leptirić u ovim letnjim mesecima.

  4. #94

    Odgovor: U čemu spavate?

    Kad je ovako toplo spavam u bebi dolu.
    Obožavam sve vrste pižamica:kratkih,dugačkih,pamučnih,od frotira,...i izgledam kao malo dete u njimajer su sve na neke mede,kuce,lutkice,...
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  5. #95

    Odgovor: U čemu spavate?

    Citat jovuk kaže: Pogledaj poruku
    Kad je ovako toplo spavam u bebi dolu.
    leptiric:
    .a leti, ako je bash vruce (ipak sam ja u potkrovlju) i bez...majice, mislim



    ...inače, i leti i zimi u boxericama...sad, bez majice...kad je malo hladnije, majica kratkih rukava...zimi, imam 3 duxerice koje obožavam već 100 godina ....

  6. #96

    Odgovor: U čemu spavate?

    leti kako su pocele vrucine u majici na bretele i donje kratke pizame

    a zimi iskljucivo u pamucne pizame

    spavacice ne volim, jer kako se okrecem u krevetu ona se podize i podize i umota mi se oko struka


  7. #97

    Odgovor: U čemu spavate?

    Spavaćica nikako...možda nekada prije 15-ak godina da sam prespavala jednu noć u njoj. Zimi gore pamučne majice...uglavnom bijele i donji dio pidžame, pamučne a najdraže su mi one tipa hirurških hlača...ne znam kako to da objasnim

    Ljeti...ja moram uvijek spavati u potkošulji, ne volim da mi leđa zebu, utrpana je u gaćice i neka lagana majičica...dole kratki, tipa šorca donji dio pidžame, nekada samo gaćice. I obavezno se pokrivam jorganom, bilo koje godišnje doba da je.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  8. #98

  9. #99

    Odgovor: U čemu spavate?

    I obavezno se pokrivam jorganom, bilo koje godišnje doba da je.
    jao pa ja cu da umrem od vrucine ako se pokrijem jorganom leti

    samo jedan tanki pamucni carsav i to je dovoljno ... a ako je previse vruce nista ne koristim...


  10. #100

    Odgovor: U čemu spavate?

    Jao, i ja moram imati barem "nesto" ne sto mi je hladno...ali volim da met'em izmedju nogu, inace ne mogu da zaspim
    Budi pametan i pravi se lud

  11. #101

    Odgovor: U čemu spavate?

    ljeti u spavaćici koja redovno završi za vrat ili preko glave..kako, to ni meni nije jasno što činim u toku noći...
    zimi u pidžami s nekakvim međedima, zecOvima, paščadima...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  12. #102

    Odgovor: U čemu spavate?

    "Ja još spavam po navici, u....majici".

  13. #103

    Odgovor: U čemu spavate?

    Zimi u donjem delu pidzame i majici dva broja vecoj, leti u majici.....takodje dva broja vecoj
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  14. #104

    Odgovor: U čemu spavate?

    zimi u pidzami, leti u majici i gacama...
    kad je toplo, onda bez gaca...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  15. #105

Strana 7 od 9 PrvaPrva ... 56789 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Spavate li dovoljno, ili ste uvek nenaspavani?
    Autor Aca1983 u forumu Pričaonica
    Odgovora: 106
    Poslednja poruka: 03.08.2012, 00:58

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •