Novčanik kao erogena zona
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 34
  1. #1

    Novčanik kao erogena zona

    Nedavno sam bio u jednom povećem i meni poznatom ženskom društvu. Atmosfera je bila ležerna sa dosta pošalica i smeha. I, narvo, seks kao tema se (izgleda) nije mogao izbeći. U nekom trenutku kada je razgovor bio u fazonu kakvi su im tipovi muškaraca dopadljivi i šta ih najviše pali, jedna od prisutnih dama, inače pravnica i sudija nekog suda kome ne znam ime, potpuno mirno i, uveren sam, krajnje iskreno je rekla:

    - Moja jedina i najjača erogena zona je novčanik!

    Ne znam da li je to moguće baš na takav način i pošto zaista nikada nisam imao priliku da se u svom nekom životu sretnem sa takvom ili sličnom ženskom osobom, pitam vas šta mislite, da li zaista postoje dame kojima jedini i najjači stimulans za seks može biti novac, odnosno neka druga materijalna korist?
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  2. #2

    Odgovor: Novčanik kao erogena zona

    svakako da postoje .
    pitanje je samo kako to prezentuju . postoji nekoliko tipova prezentiranja koje te nesrecnice naivno veruju da drze vodu .
    mora da je orgazmicno zadovoljstvo kada baja trgne za novcanikom a i nije neka veca cifra ? ne znam , ali znam da su
    zene vise privucene / navucene / novcu nego uobicajeni muski specimen. istini za volju mnogo bolje znaju da upravljaju sa
    njim takodje . uglavnom nemam problema sa trosenjem novca na one stvari koje mi znace u situacijama i drustvu koje mi
    prijaju , ali mi smeta kir-janja-style na beznacajnim stvarima koje znaju da obeleze osobu u negativnom svetlu ...
    zanimljivo je kako cvrsto utemeljeni stavovi o uspesnosti , samosvesnosti , feminizmu , samostalnosti ,padaju u vodu pred novcem . ne uvek ali cesto .
    odgovor na tvoje pitanje M , bi mogao biti ... nije sve u novcu ali pomaze inicijalno da se ''zavoli'' ...
    globalna kriza i recesija jbg- a izgleda .





    tzv gold-diggerke su posebna prica za posebnu temu .




    Poruku je izmenio rusty nail, 21.02.2013 u 13:59
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  3. #3

    Odgovor: Novčanik kao erogena zona

    Podseti me na stih Ramba Amadeusa, Žene meni kažu, Rambo ti si car, jer u gaćama tvojim...pun je buđelar, a otkako sam doš'o doSlave i para puštaju me prekoReda da kupim cigara
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  4. #4

    Odgovor: Novčanik kao erogena zona

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    da li zaista postoje dame kojima jedini i najjači stimulans za seks može biti novac, odnosno neka druga materijalna korist?
    Postoje. To su uglavnom one na koje nalete muškarci kojima je isti taj novčanik produžetak ponosa ili sertifikat muškosti.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  5. #5

    Odgovor: Novčanik kao erogena zona

    Mišica objasnila u jednoj rečenici

  6. #6

    Odgovor: Novčanik kao erogena zona

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku

    - Moja jedina i najjača erogena zona je novčanik!

    ... da li je to moguće baš na takav način
    Mislim da nije baš moguće na takav način i da ta izjava više izražava njeno opredeljenje ili naklonost određenoj
    grupi muškaraca.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  7. #7

    Odgovor: Novčanik kao erogena zona

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    da li zaista postoje dame kojima jedini i najjači stimulans za seks može biti novac, odnosno neka druga materijalna korist?
    Postoje. To bi ti bilo ovako nesto:

    Gather ye rosebuds while ye may...

  8. #8

    Odgovor: Novčanik kao erogena zona

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku


    kakav divan gospodin!!!
    Ploviti se mora i bez broda ..

  9. #9

    Odgovor: Novčanik kao erogena zona

    Mislim ne znam , ali mislim da to zaista nije slucaj i da je ljubav uvek u pitanju i pre svega.
    Doduse , postoje neki izuzeci , tu i tamo , ali svaki izuzetak samo potvrdjuje pravilo da to nije slucaj.

    Jel tako ?
    Tako je......
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  10. #10

    Odgovor: Novčanik kao erogena zona

    Ja nikad nisam bio u širem muško-ženskom društvu gde se pričalo o seksu. Kad bolje razmislim, nisam bio ni u užem. I iskreno, mislim da bi mi bilo jako neprijatno kad bi tu krenulo neko razglabanje o nečemu što je najintimnija stvar koju deliš sa jednom osobom.

    E sad, na temu, evo šta je jedan pametni bata napisao, i teško je tu bilo šta dodati:

    Penetracija kintom – zašto punišići pune? | Tarzanija

  11. #11

    Odgovor: Novčanik kao erogena zona

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    (...)
    - Moja jedina i najjača erogena zona je novčanik!
    Ne znam da li je to moguće baš na takav način i pošto zaista nikada nisam imao priliku da se u svom nekom životu sretnem sa takvom ili sličnom ženskom osobom, pitam vas šta mislite, da li zaista postoje dame kojima jedini i najjači stimulans za seks može biti novac, odnosno neka druga materijalna korist?
    Ne verujem da je neki efikasan stimulans za sam seks. Al‘ ga mnogi ljudi- medju kojima definitivno dominiraju zene - uglavnom smatraju stimulativnim za sve ono before & after sex. Pa cak I kad je sve ono after sex umisljeno ili se ispostavi kao umisljeno.
    Sex je bRe danas equivalent nekoj cvrstoj valuti – moSh’ ladno da ga tretiras kI zlato…
    Pa ispada da zene samo trguju…

    Citat rusty nail kaže: Pogledaj poruku
    (…) ali znam da su
    zene vise privucene / navucene / novcu nego uobicajeni muski specimen. (…)
    Ne verujem da su zene vise privucene novcu od muskaraca, ali sam sigurna da im se monetarni motivi i porivi sustinski razlikuju od muskih monetarnih motiva i poriva. A sve je to pocelo od toljage, vatre, kotlica, lova I lovine.
    A danas se za zenu svodi na tri opcije:
    1.) Po profesiji sam kci tamo nekog finansijski potentnog tate, cija je finansijska potentnost po mogucnosti veca od moje konzumentske potentnosti
    2.) Neko ce da radi za meine…
    3.) Ganjam karijeru, pa dokle stignem…

    Neke zene ove opcije mixuju u portfoliju, a neke se odluce samo za jednu, sto je sasvim legitimno…

    Citat rusty nail kaže: Pogledaj poruku
    (…) zanimljivo je kako cvrsto utemeljeni stavovi o uspesnosti , samosvesnosti , feminizmu , samostalnosti ,padaju u vodu pred novcem . ne uvek ali cesto .
    Meni su oduvek bili jasni porivi onih zena koje „nemaju/ ne umeju/ ne zele“ i koje jedinu sansu „boljitka“ vide u opciji „Neko ce da radi za mene“, ali me je zivot naucio da je one koje u stvari imaju /umeju /znaju cesce mnogo lakse „kupiti“.
    Zasto?
    One koje imaju/umeju/znaju …su uglavnom shvatile da lakih para „ganjajuci karijeru“ nema i da za svaki dinar moras posteno da oznojis dOOpe u bukvalnom i apstraktnom smislu…
    Njih zato veoma cesto vidim u kategoriji „ jedina & najjaca erogena zona = (muski) novčanik“…
    Never confuse movement with action.

  12. #12

    Odgovor: Novčanik kao erogena zona

    ....novčanik kao sredstvo....za mnoge stimulanse,da...košta to :ćešćeš:
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  13. #13

    Odgovor: Novčanik kao erogena zona

    moc je najjaci afrodizijak
    novac je jedan od oblika moci
    prema tome.....
    dabome...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  14. #14

    Odgovor: Novčanik kao erogena zona

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    moc je najjaci afrodizijak
    novac je jedan od oblika moci
    prema tome.....
    dabome...
    zar i ti sine Brute ?
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  15. #15

    Odgovor: Novčanik kao erogena zona

    @3vka
    Ne verujem da su zene vise privucene novcu od muskaraca, ali sam sigurna da im se monetarni motivi i porivi sustinski razlikuju od muskih monetarnih motiva i poriva. A sve je to pocelo od toljage, vatre, kotlica, lova I lovine.

    lepa observacija draga ali , ...
    @preuzeto , procitano , kopirano , istina neautorizovano . sa tarzanije .

    Hipotetički pasus

    Da na svetu nema žena, da ih sad sve nekako zaledimo i stavimo u Fidelinkinu hladnjaču na neodređeno vreme, došlo bi do kolapsa celokupne svetske industrije. Niko više ne bi kupovao skupe automobile, stanove sa pogledom na sirotinju, markiranu odeću i sva ostala govna koja postoje samo zato da bi impresionirana pička orosila. Preživele bi samo alkoholna i duvanska industrija, i šiptari. Po ceo dan bismo sedeli pijani, drogirani i prljavi od nerada.

    Da na svetu nema muškaraca, da nas sve nekako pošalju u rudnik na neodređeno vreme, dogodila bi se slična stvar. Niko više ne bi kupovao noćne kreme, tange, vosak za depiliranje i sve ostale sprave za mučenje samog sebe u cilju ukrućivanja kurčevine. Preživele bi samo industrije čipsa i visokokalorične čokolade, i šiptari. Debele žene bi ceo dan sedele, gladile dlake koje su im izrasle posvuda i razmišljale da izvrše samoubistvo trovanjem kilama i kilama kozmetike koja se nataložila u kupatilu, a sad više nema svrhu.

    Kreteni su počeli da varaju

    Bilo je pitanje vremena kad će se desiti. Desilo se i već dugo se dešava. Muškarci su počeli da depiliraju dupe, čupaju obrve, hrane se zdravo, imaju papagaja, mažu se kremama, idu na pilates, slušaju pop muziku, jedu vitamine, ljube tuđi obraz, nose roze garderobu i rade mnoge druge stvari koje simbolizuju sve što mi se gadi.

    O ženama kratko. Počele su da love jebenog mamuta !


    pih , uloge su se promenile a nisu me obavestili nije fer .
    worst day of fishing is better than excellent day at work

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Lična zona sumraka
    Autor Buba Erdeljan u forumu Parapsihologija
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 14.10.2013, 21:24
  2. Peščanik
    Autor laPapun u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.09.2010, 03:38
  3. 3. filmski festival SLOBODNA ZONA
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 15.11.2007, 11:53

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •