Dete koje ne zeli brata i sestru - Strana 15
Strana 15 od 22 PrvaPrva ... 51314151617 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 211 do 225 od ukupno 319
  1. #211

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    ma ajde bre,kobila od trinaest godina da ne zna da uradi kolut......
    Ploviti se mora i bez broda ..

  2. #212

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    A da joj uplatiš privatne časove?

    Uostalom, boli te patka...ionako neće na fakultet
    Budi pametan i pravi se lud

  3. #213

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Citat Bojana35 kaže: Pogledaj poruku
    Sta da radim???
    'Vataj motiku i na njivu
    Gather ye rosebuds while ye may...

  4. #214

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Ima li tamo blizu neki most?
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  5. #215

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Smatram da ironiji ovde zaista nema mesta, pa ne zna lepo da uradi pa sta???? I zamolila bih doticnog clana da mi cerku ne naziva kobilom, a ovo za njivu i most ne znam sta znaci, pa molim da mi se objasni. A sta ce joj privatni casovi iz fizickog? Zar je mnogo bitan predmet, pa privatni casovi. Ja joj ne placam privatne casove iz matematike i engleskog, iz fizickog cu. Pa ne mora na fakultet, ako nece.

  6. #216

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    A da nam pokažeš sise?

  7. #217

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Citat Mijatović kaže: Pogledaj poruku
    A da nam pokažeš sise?
    Siguran sam da bi upalilo i kod nastavnika fizičkog.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  8. #218

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Citat paparazzo kaže: Pogledaj poruku
    Ima li tamo blizu neki most?
    Citat Bojana35 kaže: Pogledaj poruku
    a ovo za njivu i most ne znam sta znaci, pa molim da mi se objasni.
    Onako pitam
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  9. #219

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Jao NE VERUJEM šta čitam .

    Pa ja se ovako slatko nisam smejala ne pamtim od kad.I ovoliko lajkova nisam nikada ostavila od kad posećujem ovaj forum.

    Al` sad šalu na stranu...

    Bojana draga,mislim da si mila već zaboravila pitanje koje si ljudima ovde postavila tj.temu koja je bila "light motiv" kad si počela s pisanjem.Rasplinula si se mlogoooo sestro slatka.Otišla si u off topic.Nije poenta ubedjivati nepozante ljude ovde jesi li dobar ili loš roditelj već je poenta bila ,koliko mi se čini, da li treba dozvoliti detetu da ima uticaja na širenje porodice.

    Kao što mnogi ovde rekoše postoje stvari o kojima se priča sa detetom a i pitanja u kojima se mišljenje deteta ne može uvažiti jer prosto dete nije dovoljno zrelo da bi moglo rezonovati onako kako bi trebalo.Dete ,uglavnom svako,je vrlo egocentrično biće.Ima potrebu da bude centar sveta njegovih roditelja i na sve načine pokušava da to i bude ,što je normalno jer to je prosto jedna prirodna faza u razvoju ličnosti.Ali...samo do odredjenog uzrasta.Sve preko tog uzrasta je definitivno znak za alarm roditeljima da je nešto tu krenulo naopako tj.da treba da potraže stručan savet decijeg psihologa.Nije sramota posavetovati se jer niko od nas nije Bogom dan za ulogu roditelja.Dakle i mi učimo šta znači biti dobar roditelj a u tome nam mogu pomoći ljudi koji su stručni u tome,ako imamo neke nedoumice ili primećujemo forme ponašanja kod deteta koje ne možemo da iskorigujemo na pravi način.

    Tvoj stav je prilično rigidan.Razumem te donekle jer i ja sam "divlja" kad je moje roditeljstvo u pitanju.Tu ne dam mnogo prostora i mešanja sa strane.Ali zašto si onda u opšte započela ovakvu temu mila,ako te nisu zanimala mišljenja i stavovi ljudi koji posećuju ove strane?

    Dakle...ako si lažni nikčiććć onda si nas sve ovde beskrajno nasmejala i zabavila.

    A ako nisi ...onda zaista imaš ozbiljan problem koji ćeš, ukoliko ne nadješ modus za modifikovanje svog vidjenja roditeljstva, tek osetiti u godinama koje dolaze.Držim ti palčeve da preživiš .
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  10. #220

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Citat Bojana35 kaže: Pogledaj poruku
    Danas moja cerka dosla iz skole i place, nastavnik fizickog joj dao 2, jer nije znala da uradi kolut napred, i zvezdu. Stvarno smatram kao roditelj, da nastavnici fizickog lece komplekse. Pa kao da je fizicko veoma bitan predmet, pored toliko predmeta koja postoje. Sta da radim???
    Džabe sestro ti pišeš po forumu.
    Nego, presavi papir i ravno svoj problem iznesi direktoru škole, prosvetnom inspektoru i nadležnom ministru.
    To svakako kao roditelj, i to kakav roditelj, imaš pravo. I obavezu.

    U međuvremenu, dok ti ne odgovore (poželjno, čak zakažu audijenciju) objasni drugarici, pardon, ćerki, značaj razgibanosti. U slici i reči. I najbolje, ličnim primerom.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  11. #221

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Ja ne vidim sta je tu smesno?? Ja joj nisam dozvolila da ona utice da li ce se porodica prosiriti ili ne, vec nisam rodila drugo dete, jer je i moj muz bio protiv toga, jer i on jedinac. Ja jesam dobar roditelj bar ja tako mislim, jer od moje cerke ne trazim nista, ne trazim joj odlican uspeh u skoli, ne trazim joj petice, vec trazim da mi je ona samo ziva i zdrava. Ne mogu da budem kao mnogi roditelji, koji svoje neostvarene ambicije, zele preko dece da ostvare, jer ja ambicija nikad imala nisam. Ja sam bila najslabiji djak u skoli, moja sestricina koliko uci za jedan ispit na fakultetu, ja toliko nisam ucila za moje skolovanje koje je trajalo 11 godina, pocev od 1. razreda osnovne do 3. razreda srednje skole. Takva je i moja cerka, i ja joj se ne ljutim. Mozda je kod nas i prednost, to sto smo materijalno obezbedjeni, sto imamo nekretnine radnju, pa ona nece morati da se muci u buducnosti. Sve u svemu, ja smatram da je nasa cerka dobro dete, a sebe smatram dobrim roditeljem.

  12. #222

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Ma naravno da cu sutra otici kod tog nastavnika u skoli, i sa njim porazgovarati. Pa ne moze on tako da se ponasa, moja cerka danas place zbog toga. Pa ona ima bolje ocene iz fizike i hemije nego iz fizickog, pa sramota!

  13. #223

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Ništa više nije smešno.
    Žalosno je.
    Mnogo je žalosno.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  14. #224

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Nista nije zalosno, a nije ni smesno.

  15. #225

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Nemojte se jediti...
    Vidite da Bojana ima veliki problem.
    Cerka ne samo da ne voli da uci, nego cak ni fizicko joj ne ide,
    pa to je Bojana stvarno PROBLEM...
    Ne znam kako ti, ali ja bih se zabrinula za nju,
    ajd o.k . to imanje i sve, ali bas da joj nista ne ide od ruke...
    Eto, na primer, da imate jos jedno dete, da vidis kako bi se prevrtala i u napred i u nazad kad bi se zaigrali,
    ma sve u sesnaes'

Strana 15 od 22 PrvaPrva ... 51314151617 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 07.10.2017, 06:52
  2. Da li Vas Vaše dete laže?
    Autor znljubica u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 09.08.2012, 22:40
  3. Poginulo troje bivših ukućana Velikog brata
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 02.01.2008, 23:10
  4. Ko ce izaci iz kuce Velikog Brata sa 89 000 e?
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 27.12.2007, 19:56
  5. Ubica iz pilot- emisije „Velikog brata“
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 06.11.2007, 22:08

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •