Dete koje ne zeli brata i sestru - Strana 17
Strana 17 od 22 PrvaPrva ... 71516171819 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 241 do 255 od ukupno 319
  1. #241

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Ma ajde bre, čak ni ručak ne kuvaš nego je vodAš svaki dan kod svekrve da jede meso...ne kaki
    Budi pametan i pravi se lud

  2. #242

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Dobro, evo, ako prihvataš da si sve ostalo što sam napisala, reći ću da nisi društveni parazit.

    E, ko o čemu, vojnik o skraćenju...
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  3. #243

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Ma ajde bre, čak ni ručak ne kuvaš nego je vodAš svaki dan kod svekrve da jede meso...ne kaki
    Nekad je vodi i na giros
    Gather ye rosebuds while ye may...

  4. #244

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Pa zasto da je ne vodim kod svekra i svekrve na rucku svakog dana? Oni ljudi spremaju, kuvaju, oni mene cuvaju i vole kao cerku. Za mene moja svekrva moze biti druga majka, dok za skoro sve ostale udate zene svekrva je neprijatelj jer one same ne valjaju, pa im svekrva losa. Ja svekrvu i svekra postujem, zato oni meni sve to tako lepo uzvracaju svakog dana mi kuvaju rucak.

  5. #245

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Citat Bojana35 kaže: Pogledaj poruku
    Kad bi ti znala koliko sam ja dobra osoba, koliko imam duse i razumevanja za muke drugih ljudi, koliko pomazem kad mogu, ti bi se stidila ovih reci koje si sada meni uputila.
    JA znam koliko si dobra osoba i zbog tih svih kvaliteta sam se zaljubio u tebe. Bokice, volim te i srce si i tako sve neštA lepo :
    Citat Bojana35 kaže: Pogledaj poruku
    mislim imala sam samo slabe ocene, ostalo sam bila za primer.
    Brisala si tablu za primer?
    Eto, vidiš da kada si iskrena niko, osim mene, ne uvažava tvoje mišljenje, ti si duša jedna i ovim putem bih ti još jednom izjavio ljubav
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  6. #246

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    A šta još radiš sem što poštuješ svekra i svekrvu, voliš svoju drugaricu, pardon, ćerku, i smaraš po forumima?
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  7. #247

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Nemas potrebe ti da se u mene zaljubljujes ja sam srecno udata zena, postena vredna a ti gledaj svoj zivot. Pa zivim zivot, zivot se zivi. Cuvam svoju cerku, druzim se sa njom, idemo zajedno u setnju itd.
    Poruku je izmenio Bojana35, 01.03.2013 u 23:38 Razlog: Dopuna teksta

  8. #248

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    A šta još radiš sem što poštuješ svekra i svekrvu, voliš svoju drugaricu, pardon, ćerku, i smaraš po forumima?
    Baš...
    Evo, zamolila bih te da nam opišeš jedan svoj radni/neradni dan ako ti nije teško.
    Budi pametan i pravi se lud

  9. #249

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Nije mi tesko. Ovako sutra je subota, ja subotom sa cerkom spavam negde do pola 11 ili 11 zavisi kad kako. Onda ustanemo, ja odem po hleb u prodavnici, kupim hleba i cerku i sebi napravim po jedan sendvic. Onda popijemo 3 u 1 i sok, i onda nas dve idemo malo u setnju do centra grada. Setamo se, idemo po radnjama ako joj se nesto svidja ja joj kupim, ako se meni nesto svidja ja za sebe kupim, setamo sve negde do 13 ili 13i30 kad kako. Onda muz dodje od poso, onda odemo na rucku kod svekra i svekrve u selo, tamo jedemo i sedimo negde do 6 popodne. Dodjemo kuci gledamo tv, ili odemo do mojih. Gledamo u 20 casova, seriju bolji zivot, onda moja cerka i ja na internetu, ona na fejsbuku, ja na forumu moj muz spava i tako nam prodje dan.

  10. #250

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Ipak ću da ponovim da si ti društveni parazit, svidelo se to tebi ili ne.
    I možda najbolje da ćerku nateraš da ode na studije u Beograd. Što dalje od tebe, to više šanse da od nje postane čovek.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  11. #251

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Salji ti svoju cerku na studije u Beogradu, nemoj da nagovaras tudje majke na to. Moja cerka se uci pravim vrednostima, da bude dobra cerka, dobra osoba, dobra supruga, dobra snajka, dobra majka kao sto sam ja. Zahvaljujuci meni ona ce to postati, ja nisam parazit ja sam dobra zena zasluzujem ovako da zivim.

  12. #252

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Citat Bojana35 kaže: Pogledaj poruku
    Nije mi tesko. Ovako sutra je subota, ja subotom sa cerkom spavam negde do pola 11 ili 11 zavisi kad kako. Onda ustanemo, ja odem po hleb u prodavnici, kupim hleba i cerku i sebi napravim po jedan sendvic. Onda popijemo 3 u 1 i sok, i onda nas dve idemo malo u setnju do centra grada. Setamo se, idemo po radnjama ako joj se nesto svidja ja joj kupim, ako se meni nesto svidja ja za sebe kupim, setamo sve negde do 13 ili 13i30 kad kako. Onda muz dodje od poso, onda odemo na rucku kod svekra i svekrve u selo, tamo jedemo i sedimo negde do 6 popodne. Dodjemo kuci gledamo tv, ili odemo do mojih. Gledamo u 20 casova, seriju bolji zivot, onda moja cerka i ja na internetu, ona na fejsbuku, ja na forumu moj muz spava i tako nam prodje dan.
    Sad dodje onaj deo gde mi treba da ospemo paljbu sto ti 'ladis jaja ceo dan
    Gather ye rosebuds while ye may...

  13. #253

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Da ponovim, ko o čemu, vojnik o skraćenju, kurva o poštenju.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  14. #254

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Ti mene nazivas kurvom???? Sram te bilo, za ovo cu te tuziti administatoru. Ti mene da vredjas?? Ko si bre ti, i ne znas me a da me tako nazivas.

  15. #255

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Lep i idilican zivot..
    serpe i lonci prepusteni sami sebi
    iliti svekIvi ..
    sad vec postajem ljubomorna..
    apropo Misonjinog posta
    tako se samo kaze u narodu
    nije ona nista ruzno milEla
    kako si se dovatila kurve, a ne vojnika ...
    a na to bi se moglo i reci
    sto je babi milo
    to joj se i snilo
    nas narod ima ihaaa mudrih izreka


    ne , bas mi je ova tema zanimljiva, i redovno je pratim
    sve u nadi, da cu procitati i nesto drugo
    ljudi, neko nas ovde zeza

Strana 17 od 22 PrvaPrva ... 71516171819 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 07.10.2017, 06:52
  2. Da li Vas Vaše dete laže?
    Autor znljubica u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 09.08.2012, 22:40
  3. Poginulo troje bivših ukućana Velikog brata
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 02.01.2008, 23:10
  4. Ko ce izaci iz kuce Velikog Brata sa 89 000 e?
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 27.12.2007, 19:56
  5. Ubica iz pilot- emisije „Velikog brata“
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 06.11.2007, 22:08

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •