Dete koje ne zeli brata i sestru - Strana 18
Strana 18 od 22 PrvaPrva ... 81617181920 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 256 do 270 od ukupno 319
  1. #256

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    'Ej, pa nije vam fazon Ja sam joj otvoreno rekla da je idiot.
    Krek, krek.. Ne gudra

  2. #257

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Citat Bojana35 kaže: Pogledaj poruku
    Gledamo u 20 casova, seriju bolji zivot, onda moja cerka i ja na internetu, ona na fejsbuku, ja na forumu moj muz spava i tako nam prodje dan.
    Ok, sada je malo jasnije odakle potiču svi tvoji "problemi"
    Budi pametan i pravi se lud

  3. #258

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Nesto se mislim kako ces reagovati kad ti cera preprica prvi sex, mislim posto ste drugarice, pa da li ces i tu umeti da je pametno posavetujes kao i za sve ostalo? Ili ce nevina u brak? Ili, pade mi sad na pamet, posto je prizetko pozeljan, mozda on treba da bude virdzina? Kako cete to proveriti?
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  4. #259

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Kakav bre problem vi meni ovde vidite? Sta se kome tice kakvog ce moja cerka imati muza, imace onakvog kakav je za nju najbolji. Neka se prizeti i treba da se prizeti, imamo vise nego sto nam treba. Evo ja sam sad kod svekra i svekrve na rucku, tamo ima internet zahvaljujuci mojoj cerki kja je bila za to, a sta ce internet svekru i svekrvi. Nego ja ovde malo da udjem, posle cerka ide na fejsbuk i tako.

  5. #260

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Citat Bojana35 kaže: Pogledaj poruku
    Nije mi tesko. Ovako sutra je subota, ja subotom sa cerkom spavam negde do pola 11 ili 11 zavisi kad kako. Onda ustanemo, ja odem po hleb u prodavnici, kupim hleba i cerku i sebi napravim po jedan sendvic. Onda popijemo 3 u 1 i sok, i onda nas dve idemo malo u setnju do centra grada. Setamo se, idemo po radnjama ako joj se nesto svidja ja joj kupim, ako se meni nesto svidja ja za sebe kupim, setamo sve negde do 13 ili 13i30 kad kako. Onda muz dodje od poso, onda odemo na rucku kod svekra i svekrve u selo, tamo jedemo i sedimo negde do 6 popodne. Dodjemo kuci gledamo tv, ili odemo do mojih. Gledamo u 20 casova, seriju bolji zivot, onda moja cerka i ja na internetu, ona na fejsbuku, ja na forumu moj muz spava i tako nam prodje dan.
    Kukuuuuu lele!!!!! ...and

    Sivi bi upao u predinfarktno stanje čitajuči tvoje pravopisne greške sestro slatka.

    Da te pitujem nešto, El moŽem?

    Jel svaki dan kad kupuješ leba kupiš i po jednu ćerku?
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  6. #261

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Citat čista iluzija kaže: Pogledaj poruku
    Citat Bojana35 kaže: Pogledaj poruku
    Onda ustanemo, ja odem po hleb u prodavnici, kupim hleba i cerku i sebi napravim po jedan sendvic.

    Jel svaki dan kad kupuješ leba kupiš i po jednu ćerku?
    Mal' nEsam umrEo
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #262

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Pogresila sam u redu je. Kupujem hleba, pa cerki i sebi kad dodjem kuci napravim sendvic nekad sa cajnom i kackavaljem, nekad sa suvim vratom itd. Jel sad u redu? Pa ja nisam profesor knjizevnosti i srpskog jezika.

  8. #263

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    ljudi, neko nas ovde zeza [/QUOTE]

    Jos od prvog vagona.

  9. #264

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Ovde nikog ne zezam, sram vas bilo! Moja cerka danas pocela spavala sa mnom do 11 casova, pa kad smo ustale narucile smo picu iz restorana, za nju, mene i mog muza. Jao sto je bas bilo lepo, a evo za pola sat idemo kod svekra i svekrve na rucku.

  10. #265

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Ćerka je spavala sa tobom do 11 časova!? A sa tatom?

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  11. #266

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Ne, tata se je probudio u 7 casova, pa ustao a ona iz njene sobe doslo pored mene u krevet, i spavale smo do 11 casova. Jel zadovoljan si sad?

  12. #267

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Ja jesam, samo ne znam da li je tata zadovoljan.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  13. #268

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Nema sta tata da bude zadovoljan ili ne, on ustaje u pola 7 iako je nedelja. Nas dve se zagrlimo pa spavamo, ne moze nas nista probudi. Danas smo se najele ja i ona rostilja, bas nam bilo lepo a sad cekamo picu iz restorana da stigne.

  14. #269

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Citat Bojana35 kaže: Pogledaj poruku
    Ovde nikog ne zezam, sram vas bilo! Moja cerka danas pocela spavala sa mnom do 11 casova, pa kad smo ustale narucile smo picu iz restorana, za nju, mene i mog muza. Jao sto je bas bilo lepo, a evo za pola sat idemo kod svekra i svekrve na rucku.
    Jel vam doso raznosac pica?
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  15. #270

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    A hoće li i tata dobiti pice?
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

Strana 18 od 22 PrvaPrva ... 81617181920 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 07.10.2017, 06:52
  2. Da li Vas Vaše dete laže?
    Autor znljubica u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 09.08.2012, 22:40
  3. Poginulo troje bivših ukućana Velikog brata
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 02.01.2008, 23:10
  4. Ko ce izaci iz kuce Velikog Brata sa 89 000 e?
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 27.12.2007, 19:56
  5. Ubica iz pilot- emisije „Velikog brata“
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 06.11.2007, 22:08

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •