Dete koje ne zeli brata i sestru - Strana 7
Strana 7 od 22 PrvaPrva ... 5678917 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 319
  1. #91

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Citat Bojana35 kaže: Pogledaj poruku
    Kao prvo cerku niko ne sme da mi vredja, a pogotovo ne osobe koje je ne znaju.
    Slušaj, nemoj ti meni da soliš pamet na šta imam pravo, a na šta nemam! Udariću te u stomak!
    A potom, ima da radi i
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  2. #92

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Ma nemoj mi reci? Ja sam kao majka veoma dobra, sta treba da budem ko sestra od strica koja silom svoju cerku salje na studije u Beogradu?? Nikada. Sta treba da dosadujem svom detetu, da je zovem na telefon na svakih pet minuta, sta takodje radi ta sestra. Naravno da ne, vec da budem liberalan roditelj, takvi smo ja i moj muz. Ja nikoga ovde ne zajebavam, ja samo kazem nasa cerka je jedinica imamo 4 kuće i moze njen muz da se prizeti kod nas, kada bude doslo vreme za to. Postoje na svu srecu jos uvek ovakve osobe, odnosno ovako dobre majke.

  3. #93

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Citat Bojana35 kaže: Pogledaj poruku
    Postoje na svu srecu jos uvek ovakve osobe, odnosno ovako dobre majke.
    Majka Tereza, takoreci
    Gather ye rosebuds while ye may...

  4. #94

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Citat Bojana35 kaže: Pogledaj poruku
    Ja nikoga ovde ne zajebavam, ja samo kazem nasa cerka je jedinica imamo 4 kuće i moze njen muz da se prizeti kod nas, kada bude doslo vreme za to.
    I moj deda je govorio: "Na svu sreću, stekli smo, da imaju zetovi šta da proćerdaju".

    Citat Bojana35 kaže: Pogledaj poruku
    Postoje na svu srecu jos uvek ovakve osobe, odnosno ovako dobre majke.
    Jeste, retko si dobra majka. Takve se više ne rađaju.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  5. #95

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    У већем делу Србије кад родитељи немају мушке потомке ћерке доведу зета у кућу. И то није страшно...
    Али је страшно да дете не жели брата или сестру...ја бих чак волела, у овим годинама (22), да ме мама обрадује приновом и ако је ред мене
    Имам ја сестру и волим је највише на свету али један брат би употпунио нашу породичну идилу
    Мада никад се не зна мами је тек 38 :Д
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  6. #96

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Tu imovinu sto se stukli moj svekar i njegov otac, sva ta imovina ce biti na ime moje cerke. Nece zet moci, da procerda to ni pod tackom razno. Ako nesto pokusa sto ne treba, on ce biti isteran iz kuce.

  7. #97

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Bojana, ti se ili zezaš na forumu što je ok ili ozbiljno misliš ono što pišeš, što je zabrinjavajuće.

    Zapamti samo par stvari koje su članovi foruma već napisali:
    - Dete ide dokle mu ti dozvoliš
    - Lepo je to što ti voliš svoje dete, ali mu moraš pre svega biti MAJKA, nikako ne drugarica. Ako dozvoliš da ti 13,5g dete upravlja životom, neće to proći dobro ni po tebe, ni po dete - veruj mi.
    - Najbolje da ti i tvoj muž namestite još jedno dete, pa da ti ćerka dobije i najbolju drugaricu/drugara, a time i dobije svoju majku nazad. Naravno, izbor je na tebi i tvom mužu..... srećno

    Ovo je najbolji savet koji sam pročitao, a ujedno i suština problema

    Bojana, podhitno potrazi pomoc strucnog lica, ako vec nije kasno, jer ce tebe tvoja cerka za par godina tuci...Izvini sto sam gruba, ali tvoje dete je razmazeno i samozivo, a ti samo trazis opravdanja za nju...To je cinjenica koju ce ti retko ko reci, jer niko ne zeli da se mesa u osetljive teme, narocito ako neko, u ovom slucaju kao ti, trazi misljenje drugih, ali ne zeli da sedne i iskreno i bezrezervno preispita sebe...

  8. #98

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Осећам да ће вам зет бити пропалитет,расипник који вас и неће питати да ли сме или не...
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  9. #99

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Epa vidis, bas zato moja cerka nece da ima brata ili sestru. Pa ti sto hoces da ti mama rodi brata a imas 22 godine, ako ga rodi taj brat ce ostati u kuci, a vas dve ce morate da se udate i da odete u drugoj kuci da zivite. E, vidis mi nasu lepoticu ne damo da ide u tudjoj kuci, jer ona kakva je to sem nas niko trpeti nece. Zato cemo prizetiti muza njenog kod nas, a da ima brata morala bi da ide iz kuce, i to je strasno sto zensko uvek mora da odlazi iz kuce, i da bude kao da je nadjeno ili usvojeno u odnosu na brata.

  10. #100

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Citat Bojana35 kaže: Pogledaj poruku
    Ako nesto pokusa sto ne treba, on ce biti isteran iz kuce.
    Kako sad to? Zar ćeš ti ćerki da određuješ s kim će da živi i koga će da voli?
    Ili svi principi padaju u vodu pred materijalnim vrednostima?

    Citat Bojana35 kaže: Pogledaj poruku
    E, vidis mi nasu lepoticu ne damo da ide u tudjoj kuci, jer ona kakva je to sem nas niko trpeti nece.
    Iz svega što pišeš, u ovo apsolutno verujem.
    I već mi unapred žao tog jadnička jer će pored tvoje ćerke, morati da trpi i tvog muža i tebe.
    Neka mu je Bog u pomoći.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  11. #101

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Осећам да је Ваша ћерка, ваша копија...а муж добрица па се у свему слаже.
    Нешто не верујем да ће је било ко трпети такву...ићиће она разбијеног носа...и ако не подржавам насиљеали за неке увек важи БАТИНА ЈЕ ИЗ РАЈА ИЗАШЛА.
    Ако имате сина можете пола имовине оставии њему, пола кћерци...
    Природно је да када се девојка уда и оде у другу фамилију да са том фамилијом и живим.
    Лазо Лазаревићу прошири капацитете.
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  12. #102

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    Осећам да ће вам зет бити пропалитет,расипник који вас и неће питати да ли сме или не...
    Misliš neki kao Urke

    Vidiš, ne bi bilo loše sve boodale skupiti na jednoj temi...a ne da se brkaju na dveTri

    Citat Bojana35 kaže: Pogledaj poruku
    Ja nikoga ovde ne zajebavam, ja samo kazem nasa cerka je jedinica imamo 4 kuće i moze njen muz da se prizeti kod nas, kada bude doslo vreme za to. Postoje na svu srecu jos uvek ovakve osobe, odnosno ovako dobre majke.
    A da porazmisliš možda da se priključiš/čite Jehovinim svedocima
    Oni prosto vapijU za takvima kao što ste vi, smerni, dobri, širokih pogleda, inteligentni, kuĆevni...
    Pa da zajedno organizujete tribinu "pravda za Uroša", pošto su oni, nadasve uticajni...čak bi se reklo i čudotvorno svemogući i konačno tog jadnog mladića oslobodite optužbi...pa lepo onda ćeru udaš za njega, jer su veoma slični (po desnici i levici, načinima reagovanja, kratkog fitilja...)

    Od kuma mefista giros na poklon
    Budi pametan i pravi se lud

  13. #103

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Глупо је са Ваше стране што неслагање око једне теме преносите на другу..
    То што се око Уроша не слажемо не значи да око нечег другог мора исто тако да буде.
    И да, то није разлог да ме смарате на сваком посту...
    Вероватно су вам зато најбољи људи и напустили форум.
    Замисли колико би било досадно кад би се сви слагали, не би имали о чему да пишемо.
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  14. #104

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Eee, kad spomenu ove cvrckove sektase... bili su mi danas Pitali me za misljenje po pitanju toga da l' su ljudi na zapadu zadovoljni ne_znam_cim, tu sam vec pocela da ih gledam u neverici i 'tela sam da ih pitam "Je l' mi se to cvrcak sveti?" Kaze, proucavaju ne_znam_sta na temelju Bozje reci
    Gather ye rosebuds while ye may...

  15. #105

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Hajde da podjem od predpostavke da nas ne *ebes u zdrav mozak i da je sve ovo sto si napisala istina

    Kao prvo, jesi li svesna u sta ce tvoja cerka da izraste?
    Zar zaista mislis da ce joj to sto joj ides niz dlaku donesti srecu/uspeh/... u zivotu?
    Jesi li ikada pomislila sta bi bilo sa njom da, nedaj Boze, tebe i tvog supruga vise nema(saobracajna nesreca,...) Ne prizivam ti ja nesrecu ali zar nisi svesna da ona ne bi umela sebi nos da obrise sama, o guzici tek da ne pricamo...
    Ti svesno od nje pravis bice koje ce kroz zivot biti nespremno i nespretno da se stara o sebi. Neces ti biti doveka pored nje da joj se nadjes, i sta ce onda ona? Ok, skontala sam da ce biti materijalno obezbedjena, a sta je sa obrazovanjem, sa duhovnim i moralnim uzdizanjem?

    Vecina nas ovde smo majke, pa ja tek od tebe cuh da ovako treba vaspitavati decu.
    Volim i ja svoju decu beskrajno, ali to ne znaci da trebaju da me jasu i da mi se izdrkavaju cim im se ukaze prilika.
    Da, moja deca su dobila par puta po zadnjici, a znas li zasto? Onomad je cerka gurnula neki kljuc u uticnicu i napravila kratak spoj; sin je krenuo da baci stolicicu na veliko zidno ogledalo, i sta sam ja trebala da radim? Da kazem, neka cero/sine, bas je cool sto ste se toga setili, pa mi smo ortaci i sve vam je oprosteno. Bolje da mi oni zaplacu malo sad nego da ja placem celog zivota.

    Negde si spomenula da si odavno na forumima, pa te opet ne kontam cemu tolika zuc sto se niko ne slaze sa tobom i ne tapse te po ramenu? Sta si pobogu ocekivala, da te prijavimo za Oriflame izbor za naj majku i cerku i da organizujemo glasanje pa da pobedite?

    Mozes ti sad da se ljutis, kazes sta god hoces, meni je svejedno.
    Problem je izgleda u tome sto ti mozda negde duboko u sebi ipak nisi sigurna da cinis ispravnu stvar, a savest ume da bude za*ebana stvar. Trgni se bre zeno, dok jos imas vremena. Ne usrecujes ti nju, vec s*ebavas sebe
    I may not be perfect but I'm always me

Strana 7 od 22 PrvaPrva ... 5678917 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 07.10.2017, 06:52
  2. Da li Vas Vaše dete laže?
    Autor znljubica u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 09.08.2012, 22:40
  3. Poginulo troje bivših ukućana Velikog brata
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 02.01.2008, 23:10
  4. Ko ce izaci iz kuce Velikog Brata sa 89 000 e?
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 27.12.2007, 19:56
  5. Ubica iz pilot- emisije „Velikog brata“
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 06.11.2007, 22:08

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •