Dete koje ne zeli brata i sestru - Strana 8
Strana 8 od 22 PrvaPrva ... 67891018 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 106 do 120 od ukupno 319
  1. #106

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    I moja cerka je od mene dobila batine, vec sam to pisala kad je zakasnila kuci iz skole, dosla umesto u 16i30, ona dosla u 17i45 bila kod drugarice, a ja nisam znala gde se nalazim za sat i 15 minuta, od sekiracije. Pa kad je dosla dobila je par samara, plakala je, i vise joj se to ponovilo nije. A, da ne daj boze nama nesto da se desi, jeste materijalno smo obezbedjeni, ona moze da zivi od rente ako vec hoces da znas, a sto se tice obrazovanja ona ce sama o tome odluciti, da li ce studirati ili ne. Za tvoju informaciju moja cerka je samostalna, sestra o kojoj sam pisala u jednom od prethodnih postova sto je svoje dete slala silom na studije u Beogradu, njena cerka ne ume perkle sama sebi da veze. E, vidis to moja cerka zna jos od svoje sedme godine. Jer ja i moj muz smo je naucili to, i nismo dozvolili da napuni 20 godina a da to ne zna.

  2. #107

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    moja cerka je od mene dobila batine
    dobila je par samara, plakala je
    ovo je jezivo!
    tvoja ćerka ima puno pravo da te tuče po stomaku kad zatrudniš, ili još bolje - da pričeka da rodiš, pa da ti prikolje bebu!

    puna podrška jadnoj, potlačenoj devojčici u njenoj osveti nad surovom i beskrupuloznom majkom!

  3. #108

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    mislim da je vezivanje pertli jedna od krucijalnih lekcija o zivotu , iliti perkle...
    i sta bi covek vise pozeleo??
    mada i ja jos nisam nacisto, da li se ovo neko zeza, ili ima "ozbiljan" problem....

  4. #109

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Jos od sedme godine vezuje perKle?
    Gather ye rosebuds while ye may...

  5. #110

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Pa jeste vazno vezivanje pertli, kako nije vazno? Jeste od svoje 7 godine, odnosno bila je prvi razred kad je naucila da vezuje pertle. A, ta moja sestricina 19 godine jos malo 20, to jos uvek ne ume. A ko je kriv za to sto ne ume? Nisam valjda ja, nego njena majka i otac. E, vidis to sto sam je tukla, je zato sto mi se nije javila da je kod drugarice otisla, mogla je telefonom da me pozove i da mi kaze, i nikakvih problema bilo nebi. Medjutim, moja drugarica je to precutala, ja sam se tresla i sekirala dolazilo je meni i mom muzu da zovemo policiju, a ona dosla kuci vise sam je iz besa tukla, jer sam bila u ocajnom stanju tih sat vremena. Nakon toga kada su se smirile strasti, ja sam sa njom lepo porazgovarala, rekla joj da moze da ide kod koju god zeli drugaricu posle skole, ali neka mi se javi da znam. I zasto sam ja losa majka zbog toga, po nekima ovde???

  6. #111

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    PerKle su od krucijalne vaznosti u celoj ovoj prici, mozda i bolje da ne radjas jos jedno dete jer ko zna sta ce tvojoj drugarici pasti na pamet da uradi sa perKlama.
    I may not be perfect but I'm always me

  7. #112

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Auuu,koliko se ovde napisalo za kratko vreme.Koliko sam primetio gospođa Bojana vergla svoju priču ko pokvarena ploča
    Bravo za Bojanu

  8. #113

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Ma smatram da ovde nema mesta ironiji. Drugo, ta moja sestra dosadjuje svom detetu, zove je svakih desetam minuta na telefon, kao da ona moze nesto njoj da pomogne u Beogradu, u toj kosnici. Pa ako je vec silom poslala iz malog mesta u velegrad, svesna je bila toga na sta ce njena cerka tamo naici. Pa njena cerka mora da se osamostali kao licnost, ne moze tako da se njena majka ponasa. Evo, moja cerka ako ne bude odlucila nista da studira i da ode u drugi grad i veci, to nece biti zato sto je nesamostalna, jer je moja cerka samostalna. Nego, to ce biti mozda da nije za fakultet, da nije za ucenje itd.

  9. #114

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Citat Bojana35 kaže: Pogledaj poruku
    zove je svakih desetam minuta na telefon, kao da ona moze nesto njoj da pomogne u Beogradu
    Može da joj pomogne, recimo, da veže perKle
    Gather ye rosebuds while ye may...

  10. #115

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Izvin'te što pitam, ali šta su perkle?
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  11. #116

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Citat Bojana35 kaže: Pogledaj poruku
    E, vidis to moja cerka zna jos od svoje sedme godine. Jer ja i moj muz smo je naucili to, i nismo dozvolili da napuni 20 godina a da to ne zna.
    Ako je uspeh naučiti dete u sedmoj da veže perkle, interesuje me kada su roditelji naučili da vežu iste.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  12. #117

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    PerKle su ovo Ime: shoelace.jpg Pregleda: 48 Veličina: 89.0 KB a evo i korisnog objasnjenja kako se koriste Ime: surgeons-knot.jpg Pregleda: 49 Veličina: 71.6 KB






    valjda
    I may not be perfect but I'm always me

  13. #118

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Perkle su isto što i pertle, samo u raznim bojama?
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  14. #119

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Nemoj sad da me bacas u rebus, taman sam mislila da sam bar nesto od onoga sto nam Bojana naprica razumela







    I may not be perfect but I'm always me

  15. #120

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Dobro u redu je, pogresila sam pertle se kazu, ok sad. Jel dosta sa tom pricom vise? Zar sam ja losa majka, koja cuva svoje dete na najbolji moguci nacin. Pa kakva je ta moja sestra majka, koja silom tera svoje dete na studije, da njeno dete njoj ne sme da kaze njoj NE, za stvari koje se njenom majci svidjaju. Pa kakva je to majka? Ona ide rezonom, saljem je na studije, jer ce mi jednog dana biti zahvalna, e ne bas nije tako. Silom nista!

Strana 8 od 22 PrvaPrva ... 67891018 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 07.10.2017, 06:52
  2. Da li Vas Vaše dete laže?
    Autor znljubica u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 09.08.2012, 22:40
  3. Poginulo troje bivših ukućana Velikog brata
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 02.01.2008, 23:10
  4. Ko ce izaci iz kuce Velikog Brata sa 89 000 e?
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 27.12.2007, 19:56
  5. Ubica iz pilot- emisije „Velikog brata“
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 06.11.2007, 22:08

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •