Veliki brat VIP 2013 - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 52
  1. #16

    Odgovor: Veliki brat VIP 2013

    Sindi ne zna ni da priča....pa ona priča na slogove jbt !!!. Odvratna je, iritantna i odavno joj je vreme da ide napolje. Ona za Skoplje kaže da je selo...ta bre nije videla dalje od Beograda. Žao mi je što joj Nevena nije lupila još koju šljagu.

    Milić je cool lik
    Maja Volk do pobede
    Poruku je izmenio silvia, 17.04.2013 u 16:37
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Veliki brat VIP 2013

    vidim da je neka opsta frka s Avom ali nisam zakacila citavu pricu...je l montirano od strane Soraje i SindiJA ili?
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Veliki brat VIP 2013

    Moje skromno mišljenje je da Ava krizira i da, bez trunke uvrede ili malicioznosti s moje strane, nije sva svoja...Kako se pojavi kamere ide red kreveljenja od plača, pa onda od smijeha, onaj njen 'bože, pomozi' buljavi pogled, guštersko plaženje, tikovi glavom, pa sve tako u krug...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Veliki brat VIP 2013

    Ja sam tek danas ukopcala da Vendi Maju zove Marko Mario del Tintoreto. Pa kad se nisam upisala od smeha kad sam cula Vendinim glasom kako to zvuci
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Veliki brat VIP 2013

    znaci,ovaj Slavko mi je svakim danom sve odvratniji i odvratniji
    bogo moj,koliko taj covek cuva svoje dupe!
    Soraja,ne moze da oprosti Avi Urosevo ispadanje
    fuks de luks
    i Sindi
    samoi,Sindi je jos inteligentnija od Soraje
    Maja je i dalje degenerik
    sto kaze Milic Genije,tuzno je koliko neko moze da ide daleko u javnom ponizavanje sebe
    ...

    a posto su sad svi protiv Ave


    AVA !!!!
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Veliki brat VIP 2013

    Ne gledam. Prošetala na youtube čisto da vidim o čemu to svi govore.
    Srbija u malom. Vidim po komentarima da Maju V. cenite jako. Skidam kapu na životnoj priči, ali nije ni malo naivna. Najinteligentniji podmukao, lično istraumiran i vešto skriven, elektrin kompleks para moje oči i uši. Ima 5 za varanje mase. Mase to obožavaju. Srceparajuće priče, pa da kolektivno plačemo svi. Top je tamo gde je mesto sportistima, uglavnom mentalno eksplozivno glup, što je kompenzacija za uspeh u sportu. Ne znam kako se zove onaj ćelavko, ali mi je degutantan, i vazda nešto o poštenju trubi, kao i Maja N. Ava histerik sa primesom odsustva mozga, što krasi današnje devojke. O Miliću, Vendi i ostalim faćkalicama, kao i onim momčićima ne želim da komentarišem. Skorije vreme nisam videla onako glupe mladiće. Nego, pročitala da će im doći neki Boki. Po fotografijama rekla bih da će slika biti kompletna.



    Treba uvesti ozbiljan porez na ove gluposti.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Veliki brat VIP 2013

    kod Maje Volk mi se svidja zivotnost...ne interesuju me skriveni motivi ,niti predumisljaji ...prosato mi se svidja ta otvorena glad za zivotom,radoznalost koja ne presahnjuje...i postujem ljude koji se podignu
    za ostale ukucane je mozak
    mozak priznajem i Milicu....fascinantan strip-lik...
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  8. #23

    Odgovor: Veliki brat VIP 2013

    Koji Boki? Boki 13? Al' ce to da bude shou onda
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  9. #24

    Odgovor: Veliki brat VIP 2013

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Koji Boki? Boki 13? Al' ce to da bude shou onda
    Sta? Prica se da ce uci?
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  10. #25

    Odgovor: Veliki brat VIP 2013

    Ne znam ja, meni je on prvi pao na pamet kad je Elektricna Ovca napisala da je procitala da ce im doci neki Boki. Pa koji drugi?
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  11. #26

    Odgovor: Veliki brat VIP 2013

    Citat elektricna ovca kaže: Pogledaj poruku
    Ne gledam. Prošetala na youtube čisto da vidim o čemu to svi govore.
    Srbija u malom. Vidim po komentarima da Maju V. cenite jako. Skidam kapu na životnoj priči, ali nije ni malo naivna. Najinteligentniji podmukao, lično istraumiran i vešto skriven, elektrin kompleks para moje oči i uši. Ima 5 za varanje mase. Mase to obožavaju. Srceparajuće priče, pa da kolektivno plačemo svi. Top je tamo gde je mesto sportistima, uglavnom mentalno eksplozivno glup, što je kompenzacija za uspeh u sportu. Ne znam kako se zove onaj ćelavko, ali mi je degutantan, i vazda nešto o poštenju trubi, kao i Maja N. Ava histerik sa primesom odsustva mozga, što krasi današnje devojke. O Miliću, Vendi i ostalim faćkalicama, kao i onim momčićima ne želim da komentarišem. Skorije vreme nisam videla onako glupe mladiće. Nego, pročitala da će im doći neki Boki. Po fotografijama rekla bih da će slika biti kompletna.



    Treba uvesti ozbiljan porez na ove gluposti.
    ...interesantno je da si, kako kazes, "prosetala cisto da vidis"...medjutim, posle te "setnje", podugacka analiza...verujem da je setnja trajala bar kao beogradski maraton...btw...imam i ja nesto da kazem na tu analizu...recimo da sam glup...interesantno je kako me je Maja Volk prevarila...nisam uspeo da cujem ni jednu srceparajucu pricu, ali sam zato uspeo da vidim visok stepen kulture, obrazovanja i svestranosti...svaki covek,situacija, ima vise uglova gledanja...poenta je samo sta covek i iz kog ugla zeli da vidi...i da li ima sposobnost da se prebaci u "tudje cipele" i odatle posmatra svet?...neki jednostavno nemaju dara za to......
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  12. #27

    Odgovor: Veliki brat VIP 2013

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    [

    ...interesantno je da si, kako kazes, "prosetala cisto da vidis"...medjutim, posle te "setnje", podugacka analiza...verujem da je setnja trajala bar kao beogradski maraton...btw...imam i ja nesto da kazem na tu analizu...recimo da sam glup...interesantno je kako me je Maja Volk prevarila...nisam uspeo da cujem ni jednu srceparajucu pricu, ali sam zato uspeo da vidim visok stepen kulture, obrazovanja i svestranosti...svaki covek,situacija, ima vise uglova gledanja...poenta je samo sta covek i iz kog ugla zeli da vidi...i da li ima sposobnost da se prebaci u "tudje cipele" i odatle posmatra svet?...neki jednostavno nemaju dara za to......

    Da interesantno je. Nema tu napada i odbrane. Maju poznajem i ne čudi me ništa. Jeste inteligentna, jeste sve o čemu ste pisali, ali biti u toj meri otvoren, meni je to degutantno. Neka je reč i o intelektu. Žao mi je što ne mogu izneti konkretne stvari, jer svakako neću ugrožavati njen priv. život. Niti bilo čiji. I ne razumem zašto svi skaču, ako prošetam, prošetala sam, ako ne gledam, ne gledam. Zar mislite da mi je jako stalo da ostavljam visoko mišljenje o svom virtuelnom nicku koji sutra može nestati. Iza svakog nicka nalazimo se mi. Imamo svoja obrazovanja, interesovanja, porodice i tako u nedogled. Opaka sam na rečima i to priznajem.
    Jedino je onaj momak Ljuba (gledala sam prvog VB od početka do kraja) zaslužio te novce. Sa kulturološkog aspekta, mislim da je ovako nešto pogubno. To je moje mišljenje. Izvinjavam se svima ukoliko se neko oseto povređenim i okarakterisan kao glup. Ni to mi nije bio cilj. Niti da se pravdam što je ispalo kao takvo. Svi znamo da to tako ne funkcioniše.

    O cipelama da ne govorimo. O daru takođe. Posmatrati svet sopstvenim očima i bez stereotipa je delić za hvaljenje.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.
      Vrh

  13. #28

    Odgovor: Veliki brat VIP 2013

    Citat elektricna ovca kaže: Pogledaj poruku
    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    [

    ...interesantno je da si, kako kazes, "prosetala cisto da vidis"...medjutim, posle te "setnje", podugacka analiza...verujem da je setnja trajala bar kao beogradski maraton...btw...imam i ja nesto da kazem na tu analizu...recimo da sam glup...interesantno je kako me je Maja Volk prevarila...nisam uspeo da cujem ni jednu srceparajucu pricu, ali sam zato uspeo da vidim visok stepen kulture, obrazovanja i svestranosti...svaki covek,situacija, ima vise uglova gledanja...poenta je samo sta covek i iz kog ugla zeli da vidi...i da li ima sposobnost da se prebaci u "tudje cipele" i odatle posmatra svet?...neki jednostavno nemaju dara za to......

    Da interesantno je. Nema tu napada i odbrane. Maju poznajem i ne čudi me ništa. Jeste inteligentna, jeste sve o čemu ste pisali, ali biti u toj meri otvoren, meni je to degutantno. Neka je reč i o intelektu. Žao mi je što ne mogu izneti konkretne stvari, jer svakako neću ugrožavati njen priv. život. Niti bilo čiji. I ne razumem zašto svi skaču, ako prošetam, prošetala sam, ako ne gledam, ne gledam. Zar mislite da mi je jako stalo da ostavljam visoko mišljenje o svom virtuelnom nicku koji sutra može nestati. Iza svakog nicka nalazimo se mi. Imamo svoja obrazovanja, interesovanja, porodice i tako u nedogled. Opaka sam na rečima i to priznajem.
    Jedino je onaj momak Ljuba (gledala sam prvog VB od početka do kraja) zaslužio te novce. Sa kulturološkog aspekta, mislim da je ovako nešto pogubno. To je moje mišljenje. Izvinjavam se svima ukoliko se neko oseto povređenim i okarakterisan kao glup. Ni to mi nije bio cilj. Niti da se pravdam što je ispalo kao takvo. Svi znamo da to tako ne funkcioniše.

    O cipelama da ne govorimo. O daru takođe. Posmatrati svet sopstvenim očima i bez stereotipa je delić za hvaljenje.
    ......gospodjo...ja svakako ne skacem zato sto vi gledate ili ne gledate...niti me interesuje da li vam je stalo da ostavljate visoko misljenje o svom niku...jednostavno rec je o licemernom posmatranju stvari...kazete da ne gledate,pa onda krene pojedinacna analiza svakog ukucanina kao da se znate jos sa pasnjaka dok ste kao deca, cuvali ovce...pa ako cemo biti opaki na recima,bar imamo razlog...da ne zaboravim...najmanje treba da se hvalite delicem koji ste oznacili kao posmatranje sveta bez stereotipa..."Top je tamo gde je i mesto sportistima...eksplozivno glup..."......
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  14. #29

    Odgovor: Veliki brat VIP 2013

    Ne raspravljaj se s Ovcom. Žena ima crni pojas treći dan što se šerlokholmsovskog razmišljanja tiče. Ja sam uz Ovcu.

    Nego, ove godine ne gledam ni velikog brata ni farmu. Izgleda da sam propao i kao čovek i kao komunista.
      Vrh

  15. #30

    Odgovor: Veliki brat VIP 2013

    Nijesi propao, no si se pro'ebao...što i meni želim...i ko god 'oće
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović
      Vrh

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 21:31
  2. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 18:20
  3. Veliki brat, treća sezona
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 619
    Poslednja poruka: 01.01.2010, 13:21
  4. Veliki brat - Big Brother 2007
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 183
    Poslednja poruka: 04.01.2008, 23:02
  5. Veliki Brat - Big Brother
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 394
    Poslednja poruka: 13.01.2007, 06:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •