Sad me vidiš, sad me ne vidiš :) - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 17 od ukupno 17
  1. #16

    Odgovor: Sad me vidiš, sad me ne vidiš :)

    Obrisala me školska drugarica, nemam pojma zašto. Nit' sam komunicirala s njom na fejsu, nit' sam joj lajkovala kad okači Mitra Mirića, nit' mi je nešto bitna u životu, jedino na čemu joj se zapravo divim je to što ima petoro dece. Uglavnom, ona je bila inspiracija za temu.
    Na tom nalogu ionako imam samo lokalne dušebrižnike i decu iz škole, pa mi ni čemu ni ne služi, sem da se smorim čim se ulogujem.


    A na ovom pravom nalogu sam letela jedino sa liste prijatelja one osobe od koje sam to najmanje očekivala. Ne znam ni što me posle ponovo dodav'o kad je svakako prest'o da me doživljava još davno pre toga


    E da, i jedan drug me, sav preneražen, pitao "Što me izbrisa sa friend liste?!?!", da bi na kraju ispalo da se njegova lista prijatelja malo uzjebala zbog virusa ili qracćegaznatičega.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  2. #17

    Odgovor: Sad me vidiš, sad me ne vidiš :)

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Jeste l' kadgod nekog obrisali sa liste prijatelja na nekoj društvenoj mreži poput FB-a?

    Da nije vas neko obrisao? Kako ste to doživeli?

    Što se FB-a tiče nisam nikoga obrisao. Nemam mnogo prijatelja na fejsu, zato što pazim čiji/kome "friend request" prihvatam/šaljem.

    Ako me je neko i obrisao, verujte mi ja to nisam ni primetio, a ni ne znam 'di se to gleda ... reče jedan informatičar

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •