Iščekujete li neki film!?
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 241

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Iščekujete li neki film!?

    inache nema bas filmova koje ne znam kako ischekujem.. kad stignu pogledam ako me zanima.. ali moram priznati da me bas zivo zanima onaj novi Ali Dzijev film -- Borat coming to AmeriKa
    moomoo meee jooouu

  2. #2

    Odgovor: Ischekujete li neki film..!?

    Iscekujem film Nindza kornjace. Inace pogledala sam trailer i suuuuuuper mi izgleda. Izlazi na prolece.

  3. #3

    Odgovor: Ischekujete li neki film..!?

    Iscekujem novi Madagaskar (mozda je vec i izasao a da ja nisam upucen )... cim se pojavi da mi vicete
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  4. #4

    Odgovor: Iščekujete li neki film!?

    U petak izlazi film - Maria Antoaneta
    Jedva cekam

    mlogo ble volem istoriju
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  5. #5

    11 Odgovor: Iščekujete li neki film!?

    cekam da dodje film "djavo nosi pradu" sa meril strip. trebala bi da bude komedija, a buduci da ne znam los film sa meril, zeljno ga iscekujem
    nattydread is coming to dinner

  6. #6

    Odgovor: Iščekujete li neki film!?

    Dva filma koja veoma iscekujem, da vidim kako ce izgledati su Transformers (izlazi u aprilu 2007.) i film HALO (po video igrici) mislim da ce izace tek 2008.
    HAIL METAL

  7. #7

    Odgovor: Iščekujete li neki film!?

    јбг, нема више тарковског, од скора ни бергмана... шта је са џармушом?

    нема бре више филмова ко некад... па онда на пример полански, па куросава, па буњуел, па фелини, па шванкмајер, па....
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  8. #8

    Odgovor: Iščekujete li neki film!?

    Citat broj310 kaže: Pogledaj poruku
    шта је са џармушом?
    E, kad reče Jarmusch, baš pre neki dan kupim za 99 dinara u Maxiju Put Samuraja I primetim, da, recimo, takvih filmova za 99 dinara koliko voliš. I to pun raf. Altmana koliko hoćeš, niko da uFati, makar da pročita, vole ljudi više blockbustere, definitivno, pa i ja ponekad

    E, ja čekala da vidim šta će da ispadne od Watchmena, tj još čekam, ne znam za kad su ga na kraju pomerili
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  9. #9

    Odgovor: Iščekujete li neki film!?

    iscekao i docekao ....najzad, film CONTROL, o kontroverznom frontmenu grupe joy division [kasnije new order] ian curtisu. reziser corbijn napravio je film u autobiografskom maniru o curtisu koji je bio i ostao jedan od osnivaca alternativne muzicke scene u svetu muzike. prerano i tragicno zavrsivsi zivot ipak nije zaboravljen.mada se film bavi uglavnom njegovim zivotom, ocekivao sam vise muzike ove inace fenomenalne grupe.......pogledati obavezno........


    8 out of 10


    worst day of fishing is better than excellent day at work

  10. #10

    Odgovor: Iščekujete li neki film!?

    Daa Beverly Hills Chihuahua..Diznijev...jedva čekam
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  11. #11

    Odgovor: Iščekujete li neki film!?

    Skinut, spreman, omiljeni glumac igra, a i baba kaze da bi radnja mogla biti prijemciva.. Idem po chips
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  12. #12

    Odgovor: Iščekujete li neki film!?

    Slumdog Millionaire, taj bi volela da pogledam, baš
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  13. #13

    Odgovor: Iščekujete li neki film!?

    Friday the 13th (2009)


    Tagline: Welcome to Crystal Lake

    Release Date:
    13 February 2009 (USA)

  14. #14

  15. #15

    Odgovor: Iščekujete li neki film!?

    X-Men Origins: Wolverine



    X-Men Origins: Wolverine - Wikipedia, the free encyclopedia
    X-Men Origins: Wolverine (2009)

    Release Date / svetska premijera:
    1 May 2009 (USA) / 1 maj '09 (SAD)

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li ste slupali neki auto?
    Autor mitar-faca u forumu Auto-moto
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 02.02.2015, 13:50
  2. Šta očekujete od nove vlade
    Autor Che_Guevara u forumu Politika
    Odgovora: 95
    Poslednja poruka: 27.05.2014, 16:47
  3. Da li imate neki poseban ritual?
    Autor Sonja u forumu Pričaonica
    Odgovora: 64
    Poslednja poruka: 19.01.2012, 14:51
  4. Neki novi klinci
    Autor vlado u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 03.11.2006, 21:18

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •