Omiljeno prevozno sredstvo? - Strana 5
Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Prikaz rezultata 61 do 67 od ukupno 67
  1. #61

    Odgovor: Omiljeno prevozno sredstvo?

    Slažem se sa Mish, što se voza tiče. Nekako mi ide ravno, možeš da se protegneš, stigneš kad je rečeno da ćeš stići, možeš da razgledaš ako je okolina lijepa, ako nije noć...rijetko se vozim vozom, što ne znači da njega najviše preferiram.

    Autobuse su upropastili raznim ulaženjima u sela i zaseoke, stajanje čim neko mahne... ne mi se đasvi.

    AviJonom i ja nismo još ukrstili puteve. I nemam neku veliku želju, obzirom da se bojim visine.

    Auto je milinica. Sam svoj gazda. Staneš da piškiš u kojem god hoćeš kukuruzištu. Jedeš dok voziš, navijaš sebi mjuzu koju želiš...ako ti je volja lagano kružiš i uživaš...ako ti je pritisak skočio..pretičeš, siječeš krivine...

    Bicikl. Za grada se ubilo.

    Motor. Velika ljubav, ali još uvijek niti jedan, međ' mojim nogama...mislim, da ja upravljam njime. Budeeeee.

    Tramvaji i trolejbusi, najmrži...ali neizbježni.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  2. #62

    Odgovor: Omiljeno prevozno sredstvo?

    Ovaj moj bajs najvolem i savršen je za kretanje po gradu...i kada sam sama i kada sam sa decom...a i zdravije je
    Ne volim automobile, ne volim ni gužvu u saobraćaju i izbegavam da se upuštam u one popodnevne gužve...

    Za duža putovanja volim avion, ako je neka velika razdaljina...nemam strah od visine, čak, volim da sedim kraj prozora i gledam na dole...
    Ove moje standardne relacije do mojih putujem automobilom i to sam u ulozi suvozača...nemam vozački i nemam namere da se bakćem sa tim...ne privlači me i ne interesuje me...

    A voz... u vreme Juge, proputovala sam i uzduž i popreko moju domovinu...i imam samo lepe uspomene...

  3. #63

    Odgovor: Omiljeno prevozno sredstvo?

    Voz na prvo mesto,zato sto mogu da pusim cigaru a da mi niko nekenja...i ta brzina mi odgovara i zvuk maaa obozavam ga ,a ovako mi je autobus,za ove gradske voznje. Volim da se zavalim na sediste i posmatram prolaznike i put ,autobus je za to prava stvar,jos ne moram ni da shetam puno !
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  4. #64

    Odgovor: Omiljeno prevozno sredstvo?

    kolica sa stilom
    i uvek raspolozen sportski za uzjahati kaku kobilu
    Ko je za jednu voznjicu

  5. #65

    Odgovor: Omiljeno prevozno sredstvo?

    Motorče (motocikl, skuter...šta god)..uvek bilo .
    Volim slobodu koju donosi, adrenalin i izazov...osetim se "živim" vozeći dvotočkaša koji prede ispod mene .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  6. #66

    Odgovor: Omiljeno prevozno sredstvo?

    Bicikl, ali ispravan, pa ceo svet je moj, osim ako me ne pojuri neko dokono kuče. Bilo je i toga, i pucanja guma, čak obeju u isto vreme, ali, ne damo se on i ja. Trenutno, njemu fali ispravan zadnji točak, a meni proleće, pa dokle stignemo.

  7. #67

    Odgovor: Omiljeno prevozno sredstvo?

    Moje omiljeno prijevozno sredstvo za ovako po gradu je svakako bicikl kojeg trenutno nemam tako da noge moje su upregnute punom parom.

    Inače ostajem pri onome da više volim auto od broda i aviona.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345

Slične teme

  1. Koje vam je omiljeno pice?
    Autor silvia u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 112
    Poslednja poruka: 24.09.2017, 18:21
  2. Vaše omiljeno drvo?
    Autor SQUAW u forumu Biljno carstvo
    Odgovora: 97
    Poslednja poruka: 07.08.2011, 21:14
  3. Omiljeno mesto za sex
    Autor Najgora u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 11.06.2011, 23:59
  4. Omiljeno jelo
    Autor Kunic u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 18.08.2009, 22:26

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •