Startovanje... - Strana 2
Strana 2 od 12 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 171
  1. #16

    Odgovor: Startovanje...

    Evo jedno moje iskustvo od pre par godina na jednoj zurci. Sedeo sam sa drustvom i cirkao pivo kada je pored nas prosla jedna bas privlacna devojka.Posto sam vec bio dobro zagrejan od alkohola, bacio sam se bez razmisljanja sa stolice pored nje, naglo ustao i rekao :"eto cisto da ti skrenem paznju".Naravno da sam ispao budala

  2. #17

    Odgovor: Startovanje...

    Pa najjacha fora je bila kad mi je prishao chuvar bazena s pitanjem: "Kako tebi nikad ne udje voda u ushi...? Ja stalno plivam i uvek iskvasim ushi...
    I nasmejao se...so obe rup'ce u obrazi...

    Ihh a najgorih koliko hocesh...

    For example...

    GenijeNo1:"Kako bi ja tebe obozav'o..."


    GenijeNo2:"Joj joj kakvo telo imash...
    ti mora da si iz dobre familije..."

    Ubica mekog srca.

  3. #18

    Odgovor: Startovanje...

    Citat Kill Bill kaže: Pogledaj poruku
    Pa najjacha fora je bila kad mi je prishao chuvar bazena s pitanjem: "Kako tebi nikad ne udje voda u ushi...? Ja stalno plivam i uvek iskvasim ushi...
    I nasmejao se...so obe rup'ce u obrazi...

    Ihh a najgorih koliko hocesh...

    For example...

    GenijeNo1:"Kako bi ja tebe obozav'o..."


    GenijeNo2:"Joj joj kakvo telo imash...
    ti mora da si iz dobre familije..."
    Ja ću biti GenijeNo3

    Znao sam da će moja buduća devojka biti visoka, ali baš toliko



    da ne bude bash offtopic,
    jednoj sam devojci prišao sa rečima "čokoladice..." kad sam hteo da je upoznam ali zaista je bila slatka kao čokoladica, a ja joj nisam znao pravo ime
    na žalost kasnije jedina čokolada koja mi je padala na pamet kad je ugledam je ona za kuvanje, tvrdaa i gorkaaaa
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u

  4. #19

    Odgovor: Startovanje...

    Ortak crnogorac startovao neku devojku pitanjem: Mala jel znas da racunas?
    Devojka: Znam...
    On: E pa racunaj da smo od veceras zajedno...


    A moje najgluplje startovanje, u kaficu gde sam stalno bio dok sam isao u srednju skolu ulazi plavusa sa eeeexxxxxxxxxxtra sikama a ja blenem u nju kao da zensko u zivotu nisam video, kad sam se malo prosvestio ustanem i pridjem sa pitanjem. Izvini molim te da li bi bila ljubazna da mi vratis moje oci?
    Ona onako zbunjena: MOLIM?
    Reko ostale mi oci medju tvojim tako lepim i socnim sikama...
    Nikad jacu samarcinu u zivotu nisam dobio, ali sto je najace dobio sam i broj telefona.. hehe

  5. #20

    Odgovor: Startovanje...

    dobijam juče posle podne sms koji doslovce izgleda ovako:
    "Ako ti se ide večeras u pozorište, ja ću biti tamo. Ima super predstava."

    ne, dečko ne radi u pozorištu
    ne, nismo u vezi, čak se nikada nismo videli nasamo a da to nije bio poslovni sastanak...
    ne, nismo nikada ni pričali o pozorištu ili bilo čemu što nije vezano za posao...

    i ne, nisam otišla
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  6. #21

    Odgovor: Startovanje...

    Meni je zakon reklama za Coca-colu, kada tip muva devojku tako sto imitira da mu zvoni mobilni...pa se javi na flasicu coca-cole...i pruzi njoj...."za tebe je" ...kako ne pasti na tako dobru foru...?

    Svaka mu cast!
    ...baš polaze galije...
    ...do vina i maslina...
    ...ajmo malo na jug Italije...
    ...zatvori oči...

  7. #22

    Odgovor: Startovanje...

    Ja ne znam zašto ali užasavam se onih prilaza tipa : Ej moj drugar bi jako želeo da se upozna sa tobom

  8. #23

    Najjj zvaka

    Najoriginalnija, najkriminalnija, najurnebesnija zvaka s kojom vas je neko startovao...
    strashno mi je falila ova tema, pa da krenem...

    Naj od naj ovog vikenda is... :
    Neoprostivo dobro mirishesh...

    I love you man

    a najurnebes is:
    Ja sam Veljko, inace sam iz Krushevca ali cesto sam ovde, imao sam devojku 6 meseci sad smo raskinuli, inace sam skroz ok i skroz sam slobodan, imam toliko i toliko godina, ozbiljan sam i znam sta hocu u zivotu...


    ono ne smaraj gari, ne smaraaaaaaaj...


    A kakva su vasha iskustva?

    Ubica mekog srca.

  9. #24

    12 Odgovor: Najjj zvaka

    "Znas, ja se palim na mozak" napisa mi Mili Decko sa net-a
    Malo kasnije se ispostavilo da ga ipak vise zanima da li su mi nozni prsti"kao krompirici ili..."joj,ne mogu da se setim , ali nesto bolesno...



  10. #25

    Odgovor: Startovanje...

    Ne znam da startujem. Bolje da priznam na vreme. Nikad nista nisam uradio smisljeno. Verovatno je to moja tragedija.

    A nesto sto nikad necu da zaboravim je kada sam sedeo sa mojom buducom (danas-bivsom,smrc) devojchicom,pricali smo,i u jednom trenutku me ona uhvati za ruku,pogleda pravo u oci i sa najnevinijim osmehom upita; "Jel' ti smeta?".Mislim da na ovom svetu ne postoji iole inteligentan muskarac koji na nesto slicno ne bi reagovao predavanjem...

  11. #26

    Odgovor: Startovanje...

    najbolji start ima moj sadasnji covek ..
    poznavali smo se od ranije, pa mu nije bilo tesko da mi pridje da se "kao"pozdravimo.. prisao mi je u gradu u preglasnom lokalu, gde misli svoje ne cujes i rekao mi na uvce:"Znas li koliko vec dugo zelim da ti kazem koliko su mi reci sa tvojih usana postale bespotrebne jer mislim da cemo pronaci zajednicki jezik iako ne razgovaramo'..
    otisli smo napolje da cutimo malo..

    a najgore definitivno je od bolida pijanog kao klen..
    prilazi lik u kaficu, i kaze mi:"Srce, 'ajde ne lozi me vise, ili cu morati iz ovih stopa da te na*uzim pred svima"..
    mislim da mi se ruka u zivotu nije jace odsrafila, tako sam ga fljenula, mene je bolela saka..
    Krek, krek.. Ne gudra

  12. #27

    Odgovor: Startovanje...

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Svašta sam čula... i tako mi sevnu u glavu neki biseri, kao sada, dok sam čitala ove iznad.

    Jedan od glupljih je bio: "Znaš ti ko sam ja?"
    ..pa nastavak...jel ti znaš šta je KOS?



    ..i naravno nastavim da ga ložim...ne a šta je to?



    A tek biser...ej da ti pokažem kakve poruke (lascivne) imam u telefonu...

  13. #28

    Odgovor: Startovanje...

    Kad vidim na kakve izlizane floskule padaju neke 'ebeš mi mater ako je vredno ikoga startovati... jednom glupa uvek glupa,što da joj ulepšavam život...

  14. #29

    Odgovor: Startovanje...

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Kad vidim na kakve izlizane floskule padaju neke 'ebeš mi mater ako je vredno ikoga startovati... jednom glupa uvek glupa,što da joj ulepšavam život...
    Pa daj neke konkretne primere da se nasmejemo malo, bar ti to umeš da ispričaš

  15. #30

    Odgovor: Startovanje...

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Pa daj neke konkretne primere da se nasmejemo malo, bar ti to umeš da ispričaš
    Pa moji startovi ne liče ni jedan na drugi,a kamoli da prepisujem iz filmova ili španskih serija... znači nemam ništa smešno što se tiče startova

Strana 2 od 12 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •