Startovanje... - Strana 6
Strana 6 od 12 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 171
  1. #76

    Odgovor: Startovanje...

    Moji startovi su 100% neuspešni. Uprskam ili odmah na početku, ili na kraju.
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.

  2. #77

    Odgovor: Startovanje...

    Citat Sunny kaže: Pogledaj poruku
    Moji startovi su 100% neuspešni. Uprskam ili odmah na početku, ili na kraju.
    Pobogu kolega, evo ti Bećara - uči od najboljeg i nema da omaneš
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  3. #78

    Odgovor: Startovanje...

    Džaba, ne može biti bolja kopija od originala.
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.

  4. #79

    Odgovor: Startovanje...

    Evo ga jedno sinoćnje, 100% neuspešno:

    "Misliš da je ovaj tvoj momak bolje *ebe nego ja? Znaš kako sam ja dobar u sexu?! Hajde da prvo popušimo zajedno jednu cigaru... A što sam ja dobar u sexu! Znaš, ti i ja bi trebalo da se izgubimo odavde, da odemo do mog stana... mislim... nije baš moj, nego od drugara... da vidiš kako sam dooobar u sexu..."



    Posle poduže priče, sa odbijam poziv ali komentarišem kako je veoma ljubazno od njega što se ponudio i kako ja to stvarno cenim , na šta će on:

    "Sad me i zajebavaš... "





  5. #80

    Odgovor: Startovanje...

    Mogu li dobiti tvoj broj mobilnog klasika da me vec smara

  6. #81

    Odgovor: Startovanje...

    evo ti moj broj, 064xxxxxxx, pa ti pozovi...
    Poruku je izmenio Mish, 03.01.2009 u 19:55 Razlog: mislim,...
    Боље је наставити да пијеш, него престати кад не треба.

  7. #82

    Odgovor: Startovanje...

    Citat veverica kaže: Pogledaj poruku
    Evo ga jedno sinoćnje, 100% neuspešno:

    "Misliš da je ovaj tvoj momak bolje *ebe nego ja? Znaš kako sam ja dobar u sexu?! Hajde da prvo popušimo zajedno jednu cigaru... A što sam ja dobar u sexu! Znaš, ti i ja bi trebalo da se izgubimo odavde, da odemo do mog stana... mislim... nije baš moj, nego od drugara... da vidiš kako sam dooobar u sexu..."



    Posle poduže priče, sa odbijam poziv ali komentarišem kako je veoma ljubazno od njega što se ponudio i kako ja to stvarno cenim , na šta će on:

    "Sad me i zajebavaš... "


    Previse je napadna i nema stila

  8. #83

    Odgovor: Startovanje...

    "Ja ću tebe večeras da startujem! "

    Tek ono - ako ne primetim, da znam šta se dešava...



  9. #84

    Odgovor: Startovanje...

    ja sam najfenomenalniji muskarac na swijetU,i bas me briga za konkurencijU,jer znam da sam najbolji konkurencijO,izwinite me najbolji sam swi mozda imate solidne predispozicije da budete u nekom widu kao ja,ali u nekom samo,ali ja sam was kralj dobri moji znaci ja sam muskarcina sa stiLom,frajercina do bola,i moje startowanje je ludilo ..znaci bolesno dobro... nek konkurencija pati
    Poruku je izmenio egzotic, 13.01.2009 u 16:34

  10. #85

    Odgovor: Startovanje...

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    ja sam najfenomenalniji muskarac na swijetU,i bas me briga za konkurencijU,jer znam da sam najbolji konkurencijO,izwinite me najbolji sam swi mozda imate solidne predispozicije da budete u nekom widu kao ja,ali u nekom samo,ali ja sam was kralj dobri moji znaci ja sam muskarcina sa stiLom,frajercina do bola,i moje startowanje je ludilo ..znaci bolesno dobro... nek konkurencija pati
    Da li ti na ovaj način "startuješ" devojke?

    Pošto je tema načini startovanja, bilo da si ti nekoga startovao, ili neko tebe


    When life hands you lemons, ask for tequila and salt

  11. #86

    Odgovor: Startovanje...

    Jedan svež, od sinoć, poprilično zaliven...

    "Nije da se hvalim, ali jako mi se sviđaš... "
    Vrag odneo šnalu...

  12. #87

    Odgovor: Startovanje...

    I jos bitna stvar nije bitan start nego cilj.
    Poruku je izmenio Kitty, 16.01.2009 u 18:51 Razlog: prepucavanje

  13. #88

    Odgovor: Startovanje...

    Citat Kitty kaže: Pogledaj poruku


    Pošto je tema načini startovanja, bilo da si ti nekoga startovao, ili neko tebe


    ok kity,znam ..nego nekako sam to malo izmiksowao to kakaw sam frajer,cisto zbog kolege koji se mnogo eksponira po pitanju startowanja..ne wolim kad se ljudi prawe mnogo wazni i pretwaranje neko..zato sam malo .. pa sam ubo malo to kao ja owo ono..mada ima istine nishta prepotentno ili kao neki istripowani..eto...
    a ribu startujem totalno suptilno narawno..kao '' bilo koji nakit na tebi blijedi pri twom osmijehu ma uwjek se shalim i tako pridjem i to je dio mog sarma...
    Poruku je izmenio Kitty, 16.01.2009 u 18:51 Razlog: prepucavanje

  14. #89

    Odgovor: Startovanje...

    Evo jos fori na opstu radost drustva sa periferije:

    Zdravo ja sam ****** ja te vec duze vreme posmatram ali nisam imao hrabrosti da ti pridjem dakle,
    Ovih dana mi nije nista po volji kao da mi fali nesto u zivotu,
    Ne mogu da spavam,pijem samo vodu,jedem slano i slatko ma definitivno sam gotov pa bi te nesto zamolio da mi ucinis?!
    Da li bi htela da se Update-ujes na mene kako bi produzila zivot.Ti si jedina zakrpa koja mi moze pomoci.Dacu ti fore par dana pa razmisli
    procenat prolaznosti 80%

    Imas lepe sise (zaprepascena devojka se pita) Boze koja je ovo budala.
    (Ja odgovaram) Da ja sam budala kad god prodjem pored tebe neznam sta da radim pa lupam sve i svasta.Imam sad u dzepu par kondoma da li bi htela?
    Odgovori su u principu sta ,molim,jesi ti lud?
    (Ja odgovaram) Pa da mi pomognes da duvamo.....Kondome i pravimo balone od njih
    procenat prolaznosti: 70%(ovde morate odigrati smekerski i brzo sa puno,puno sarma pa se procenat povecava)


    Ja sam se odlepio za tobom!
    Da li bi mi dala neki lepak da se zalepim ponovo?
    procenat prolaznosti:90% simpaticna fora i dobro je prihvataju narocito narkomanke

    Evo jedna fora buducnosti

    Ja:Vidi mala sto imam dobar sat,vidi sve!
    Ona:Kako sta ne razumem kako vidi sve?
    Ja:Vidi da ti nemas gacice na sebi
    Onaa ja imam gacice na sebi?!
    Ja:Onda mora da ide sat vremena unapred!
    Procenat prolaznosti: 100%

    E sad me interesuje jeste li primenjivali ove fore i od proslog puta kako vam se cine? Bice nastavak....

  15. #90

    Odgovor: Startovanje...

    Imas lepe sise (zaprepascena devojka se pita) Boze koja je ovo budala.
    (Ja odgovaram) Da ja sam budala kad god prodjem pored tebe neznam sta da radim pa lupam sve i svasta.Imam sad u dzepu par kondoma da li bi htela?
    Odgovori su u principu sta ,molim,jesi ti lud?
    (Ja odgovaram) Pa da mi pomognes da duvamo.....Kondome i pravimo balone od njih
    procenat prolaznosti: 70%(ovde morate odigrati smekerski i brzo sa puno,puno sarma pa se procenat povecava)
    ovako nesto kad bi mi neko rekao, dobio bi samo samaracinu ne bi bilo nikakvih pitanja
    ali da si smeker, nema ti ravnog
    Krek, krek.. Ne gudra

Strana 6 od 12 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •