Startovanje... - Strana 7
Strana 7 od 12 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 171
  1. #91

    Odgovor: Startovanje...

    becar koristi pmagalo za muwanje znam taj clanak o nacinima kako da smuwate curu..pa jbt zar ti trebaju casopisi za da bi zensku smuwaoa boze..kakaw car..prodajes odje fore za muwanje koje se nalaze u clanku ;kako najbrze smuwati curu'...e ne mogu da wjerujem...

  2. #92
    Fore su moje sve to je izaslo iz moje glave svih ovih godina i sve su isprobane.
    Moze neko od vas da prica sta hoce ali to sam ja

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    ovako nesto kad bi mi neko rekao, dobio bi samo samaracinu ne bi bilo nikakvih pitanja
    ali da si smeker, nema ti ravnog
    Sumnjam da bi meni lupila samarchinu.To sam ja Becar
    Poruku je izmenio Kitty, 16.01.2009 u 19:53 Razlog: uzastopne poruke

  3. #93

    Odgovor: Startovanje...

    kolega,znam taj clanak eeej,znam to..
    i pokushaj da budes swoj,da budes originalan..a ne fore iz nekih casopisa
    pokusaj da budes frajer bez tih casopisa,budi swoj

  4. #94

    Odgovor: Startovanje...

    Ne zalazim u rasprave sa tobom neka devojke same odluce da li sam original ili ne

  5. #95

    Odgovor: Startovanje...

    ne zelim da se rasprawljam samo one ne znaju da to sto pises se nalazi u jednom clanku kao dodatak, 'kako najbrze smuwati curu'..znaci da prepisujes samo iz toga i odje to prodajesi takooooooo....

  6. #96

    Odgovor: Startovanje...

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Ne zalazim u rasprave sa tobom neka devojke same odluce da li sam original ili ne


    Evo ja sam odlucila ti si moj idol

  7. #97

    Odgovor: Startovanje...

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Fore su moje sve to je izaslo iz moje glave svih ovih godina i sve su isprobane.
    Moze neko od vas da prica sta hoce ali to sam ja
    Eh bre Becar,sad si me razocarao...ako ti imas klisee za startovanje,od toga nema nista,mozes samo da zaludjujes cice ovde...improvizacija je zakon,a seme i kalupe ne vredi ni da upotrebljavas,zvuci kao iz spanskih serija......

  8. #98

    Odgovor: Startovanje...

    Najbolji start je imao moj muž. Dakle popili smo kafu i ja po navici prevrnem šolju. On uzme i počne da "gleda": vidim da ćeš večeras izaći sa dobrim tipom i super ćeš se provesti... Nego, gde idemo večeras?
    ...svi mukarci misle da su bogovi...samo im niko nije rekao da su ene ateisti...

  9. #99

    Odgovor: Startovanje...


    Tema je "Startovanje..." (bilo da ste vi nekoga startovali, ili neko vas) tako da molim forumaše da se pridržavaju iste, a poruke lične prirode ostavljaju na za to predviđenom mestu.

    Hvala

    When life hands you lemons, ask for tequila and salt

  10. #100

    Odgovor: Startovanje...

    ...maco...jesi li sama večeras?...

  11. #101

    Odgovor: Startovanje...

    Pa sve je to startovanje,niko ovde nije ni pricao o bilo cemu drugom...svako ima svoj stil i nacin....potpuna sloboda....neko bude bezobrazan i naporan (ima ih raznih), a neko ne...nekoj se svidja i padne na foru,a neka ne...bzvz.

  12. #102

    Odgovor: Startovanje...

    ...na moje fore nijedna nije pala...

  13. #103

    Odgovor: Startovanje...

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Fore su moje sve to je izaslo iz moje glave svih ovih godina i sve su isprobane.
    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku

    Mala,tvoj tata mora da je neki lopov?!
    Ukrao je zvezde i stavio ih u tvoje oci. Procenat uspesnosti: 90%
    Ova nije. Fora je matorija od mene, babe iz doba Jure
    Nego Becarino, htedoh da te pitam...kakve su reakcije kod onih preostalih 10% zenske populacije koje ne padnu na tvoj sharm?
    Da li se samo okrenu i odu ili prokomentarisu?
    I da li imas strategiju recimo...probas s jednom forom pa ako ne upali odmah prelazis na drugu...mislim, foru ne devojku?

    Ajde ne bilo ti tesko da mi odgovoris, posto u moje vreme nije bilo tako i bas me zanima kako izgleda udvaranje danasnje omladine.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  14. #104

    Odgovor: Startovanje...

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Ova nije. Fora je matorija od mene, babe iz doba Jure
    Nego Becarino, htedoh da te pitam...kakve su reakcije kod onih preostalih 10% zenske populacije koje ne padnu na tvoj sharm?
    Da li se samo okrenu i odu ili prokomentarisu?
    I da li imas strategiju recimo...probas s jednom forom pa ako ne upali odmah prelazis na drugu...mislim, foru ne devojku?

    Ajde ne bilo ti tesko da mi odgovoris, posto u moje vreme nije bilo tako i bas me zanima kako izgleda udvaranje danasnje omladine.
    Ako te odbije ti joj pridjes i kazes ma ja sam budala kad pitam sve i svakog i ne kapirajuci da ima devojaka koje se boje muskaraca...E onda pocinje pravi flert pa onda izvadim neku osvajacku foru i gotov posao.I te sto ne upale iz prvog drugog ili treceg sigurno padnu.Ja govorim u svoje ime i ogradjujem se od ostalih

  15. #105

    Odgovor: Startovanje...

    Nekoliko clanova foruma pohvalilo mi se kako je primenilo moje fore i da su uglavnom uspeli da smuvaju ribu.Da li je jos neko od vas pokusao?
    Drago mi je da i drugima uspe plasio sam se da moje fore koje su meni uspele kroz vreme da nece imati uspesnost na muskarce koji nisu bas od prirode obdareni mislim na izgled lepotu.Mislim da su fore jedinstvene i ne treba da prolaze po tome kako ko izgleda nego da duhovitost i smelost bude ta glavna tacka koja spaja dvoje.

Strana 7 od 12 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •