Startovanje... - Strana 12
Strana 12 od 12 PrvaPrva ... 2101112
Prikaz rezultata 166 do 171 od ukupno 171
  1. #166

    Odgovor: Startovanje...

    Citat zrNce kaže: Pogledaj poruku


    i evo shta je u top 10 fora ...



    1.Da li ti smeta da sednem pored tebe? Kad sam te ugledao kolena su mi pokleknula.

    2.Jel te bole noge? (Ne, što?) Zato što mi celu noć trčiš kroz misli!

    3.Tvoja guza je toliko lepa da je prava šteta što moraš da sediš na njoj.

    4.Ne znam da li ti je ćale terorista, al' napravio je BOMBU!

    5.Izvini, mislim da mi duguješ piće. (Zašto?) Zato što sam svoje ispustio kad sam te ugledao.

    6.Nadam se da znaš pružiti prvu pomoc jer si mi oduzela dah!

    7.Dušo, nisam baš Fred Kremenko, ali mogu da napravim Bedrock!

    8.Jedino što mi tvoje oči nisu rekle je tvoje ime.

    9.Sad znam zašto je Solomon imao 700 žena Zato što nikada nije sreo tebe!

    10.Zdravo. Ja sam veliki brat ... gledam te celo veče!


    ali 7 je
    Ove fore jesu stare ali posto sam isprobao na piletini,mogu reci da za njih jesu nove fore jer su mlade.Jedino na stavku broj 9 bilo je malo nejasnoce jer ne znaju ko je bio Solomon.Sto je i razumljivo za mlade zlatne koke
    Ostalo Zrnce svaka cast

  2. #167

    Odgovor: Startovanje...

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    To je muvanje,startovanje sta sad?
    Ja ne vredjam nikoga to je tako jednostavno.Ja sam vrlo praktican i svaku moju fantaziju koju smislim ja pokusam da primenim prakticno.I to mi uspeva.
    E sad postoji sad tu jedan faktor koji mozda to kod mene i prolazi.
    Mozda nasednu na to jer ih sarmiram,lep sam,obrazovan,skolovan,bogat.
    I znaju mene ili culi za mene pa zato pristaju ili nasednu na to.
    To ja nikad necu saznati jer kad god ih pitam o tome one kazu da to nije zbog toga nego im je krajnje originalan pristup.

    E onda ja ustanovio da su devojke vrlo usamljenje pa sam krenuo i dalje da smisljam drugacije fore.Ja njih da se razumemo,smuvam i na kraju otkacim cim krene nesto ozbiljnije.Jer ja to radim ovako kad izlazim sa ekipom pa dam sebi malo oduska.Naravno da ja vise necu da sebi pravim probleme zbog moje lepotice koja sirota nema pojma kako se ja Becarisem,ali preko neke granice ne prelazim.

    Da se nadovezem na tebe Starsice s'zablje batake,
    Da sam ti ja tako prisao kao taj tip koji je to uradio totalno ne strucno,dodao bi koju rec pa da te vidim onda
    Mozes ti sad se pravdati ovde ja ne bi tebe ni pogledala bla,bla.....
    Ja sam uveren da bi se vratila opet na one tvoje reci oko zenske inteligencije koju si ti rekla ,a ona nema veze sa ovim nacinom prilazenja.

    ......
    ...hell ain't a bad place to be......

  3. #168

    Odgovor: Startovanje...

    Ehhh moj sadasnji dragi,pre dosta vremena bili smo prijatelji i ja sam ga stalno provocirala i on u jednom momentu pita me hocesh da te startujem sada ili odmah :D i ja tu pocrvenim i iskuliram,dan dva posle toga shetamo se i ja mu kazem e slushaj stani!! Hocu neshto da ti pokazem,on stane ko zaliven i ja ga zgrabim i cmoknem :D eeh kako je to bilo slatko

    A bilo je idiostskih poput,e vidi ova cokoladica je kao ti,hocesh da je jedemo zajedno??

    ili Tvoja kosa je kao kashmir,mogu da je nosim kuci za cebe
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  4. #169

    Odgovor: Startovanje...

    Citat lenjivica kaže: Pogledaj poruku

    A bilo je idiostskih poput

    Tvoja kosa je kao kashmir,mogu da je nosim kuci za cebe


    Sad me podseti
    Imala sam nekog pacijenta, koji me je mesecima spopadao.
    Pacijent u pravom smislu te reci, posle svih isprobanih fora,iz Becarevih rukopisa i prakse jedan dan rece:
    - Tja, sad znam otkud te znam

    Ti si bila mis Sremskih Karlovaca, prosle godine
    mislis obilazim Grozdjenbale i takmicim se
    Nisi, a ja bio ubedjen, nema veze mozemo popiti kafu, pa da se ljudski ispricamo.


    I ispricali se na licu mesta u par recenica, nije mu vise palo na pamet da mi pridje

    @Becar

    da ne citiram tvoje postove da ne odemo u nedogled jadno, ako nemas svoje metode,a te sto prisvajas, koje su isto toliko jadne i isprobavas na nekim mladim curicama, ne prilici jednom Becaru

  5. #170

    Odgovor: Startovanje...

    Svojevremeno, moj komšija koji je išao u železničku školu (danas vozi voz, ejJ ), ovo je 100 odsto istinita priča, potvrđena od strane više očevidaca:

    stoji na velikom odmoru u školskom dvorištu, drži pola hleba pod miškom, u istoj ruci paštetu, a drugom rukom štrpka hleb, umače u paštetu i jede. U tom trenutku pored njega prolaze dve ultrasimpa devojčice.

    I on će, punim ustima:

    "Maco, kaži frrrrrrr..."

    Kad je rekao ovo frrrrr, poispada mu iz usta pola sadržaja koji je žvakao.

    Bećar stil...

  6. #171

    Odgovor: Startovanje...

    Sms sa tekstom

    Ja sam se nekako otrovao tobom

    Nista posebno, ali mi bilo simpaticno
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

Strana 12 od 12 PrvaPrva ... 2101112

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •